Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászatszervezés  (Megtekintve 75297 alkalommal)
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2661


« Új üzenet #90 Dátum: 2011. Február 12. - 10:01:18 »

Vaddisznó vadászat érdekelne, lehetőségeket privire küldjetek. Üdv: Gyula Wave Emelem
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #91 Dátum: 2011. Május 20. - 11:47:44 »

Vadkárelhárítási lehetőséget keresek 4 fő részére Július 7-10 között Gyulaj környékén!

Privátban vagy 20-555-25-66

Üdv, Tamás.
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #92 Dátum: 2011. Augusztus 11. - 11:40:19 »

Üdv a vadászoknak!   Emelem
A Gyulaj Zrt. két területén (Tamási-Gyulaj és Pincehely-Kisszékely) is kedvezményes vadászati lehetőséget kínál dámbikára, barcogásban és azt követően is a vadászati idény végéig.
Illetve gímbika vadászatra is kedvezményes lehetőséget biztosít a Pincehely-Kisszékely és Pincehely-Németkér területein bőgésben, valamint október 01. után Hőgyészen is.
Akit érdekel, látogassa meg a Gyulaj Zrt. honlapját (www.gyulajzrt.hu) vagy/és keressen engem e-mail-ben: galos@gyulajzrt.hu 
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #93 Dátum: 2011. Augusztus 12. - 15:33:50 »

Szia Csaba!
Hol itt a kedvezmény?
Végigböngésztem az árlistát, de ez a vadásztársasági árakhoz képest sokkal-sokkal magasabb! Elhiszem, hogy a szolgáltatás színvonala is magasabb, de egy kispénzű belföldi bérvadásznak, aki mondjuk elejtene egy kis bikát, meg két tarvadat, ez roppant magas ár!
Persze ez csak az én véleményem!
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #94 Dátum: 2011. Augusztus 12. - 16:37:17 »

Hol itt a kedvezmény?

Csak a kifejezésben.
 Mosolyog
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #95 Dátum: 2011. Augusztus 12. - 21:19:32 »

Szia Csaba!
Hol itt a kedvezmény?
Végigböngésztem az árlistát, de ez a vadásztársasági árakhoz képest sokkal-sokkal magasabb! Elhiszem, hogy a szolgáltatás színvonala is magasabb, de egy kispénzű belföldi bérvadásznak, aki mondjuk elejtene egy kis bikát, meg két tarvadat, ez roppant magas ár!
Persze ez csak az én véleményem!

 Igen Én is éppen ezt akartam kérdezni, de nem akartam elsőként rosszmájú lenni...
Szerintem csak még nem töltötték fel a honlapra azt a kedvezményes árlistát, amire Galoscsabus gonolt.   Kacsint
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #96 Dátum: 2011. Augusztus 15. - 09:54:18 »

Üdvözlet  Emelem!
Elnézést a fennakadásért, a honlapon még most sem látható az amire céloztam, ezért bemásolom ide a hirdetési szöveget:

Akciós vadászati ajánlatok a Gyulaj Zrt. területein.
A Gyulaj Zrt. a 2011/2012. vadászidényben a következő akciós vadászati lehetőséget kínálja Tisztelt Vadászvendégei számára.

10% árkedvezményt biztosítunk árjegyzékünk elejtési és szolgáltatási áraiból, 2011. szeptember 01-től:
Tamási-Gyulaj vadászterületünkön dámbika,
Pincehely-Kisszékely területünkön gímbika és dámbika, valamint
Pincehely-Németkér területünkön gímbika elejtése esetén,
Továbbá 2011. október 01-től Hőgyész vadászterületünkön is, gímbika elejtése esetén.

Az egyéni szervezésben, közvetítő igénybevétele nélkül érkező vadászvendégeink további 10% kedvezményben részesülnek.

Érvényben lévő elejtési és szolgáltatási áraink és sok egyéb információ megtalálható a Gyulaj Zrt. honlapján, a www.gyulajzrt.hu oldalon.

Érdeklődésükkel forduljanak bizalommal Gálos Csaba vadászati ágazatvezetőhöz.
Elektronikus levelezés: galos@gyulajzrt.hu
Mobil elérhetőség: 00-36-30/33-19-203

Várjuk szíves érdeklődésüket!
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Koltai Pál
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


« Új üzenet #97 Dátum: 2011. Augusztus 19. - 00:08:50 »

Egy itthoni vadász megérdemelne minimum még egy tíz százalékot Ördög Vigyorog,de főleg sokkal többbbbbb vadkárelhárító lehetőséget méltányos áron,ezzel igazán nagyon,nagyon adósak az állami területek Türelmetlenül,de mint tudjuk ez mindig is egy zárt kis közöségek voltak és lesznek :Mosolyog Mosolyog...Engem páldául igazán nem érdekel milyen magas színvonalú a szolgáltatás a vadászházban ,mert ilyent megkaphatok bárhol és nem "(jól)lakni" megyek oda Ördög  ,na jóóó azt azért elviselem,"hogy magas színvonalon" kísérjenek ,de minimum százötven méterrel mögöttem Ördög Röhög
Naplózva
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #98 Dátum: 2011. Október 11. - 15:09:51 »

Kedvezményes őzsuta, gida selejtező vadászati lehetőség . 18 suta/ 25 gida. Elvitel megbeszélhető.
Autós barkácsolás és lesvadászat lehetséges. Alföldi, homoki jellegű terület ültetett akácos nyaras erdőkkel parlag földekkel, kisebb részben mezőgazdasági terület. Képesség szerint távolabbi, közeli lövések lehetőségével alakítható a vadászati program.


Egyeztetni a következő tel. számon lehet: +36 30/ 976 4147
  Emelem
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #99 Dátum: 2011. November 14. - 15:22:08 »

Üdv Mindenkinek!
nem szeretném direkt reklámozásra használni ezt az oldalt, de olyan kedvező dámbikavadászati lehetőségről tudok beszámolni (ráadásul szinte nulla haszonnal), ami szerintem
joggal tart számot az itt olvasgató vadászok érdeklődésére.
Ha mégsem jól gondolom, akkor a T.Mod. majd kitörli.

Akciós dámbika vadászati lehetőség a Gyulaj Erdészeti és Vadászati Zrt. Tamási Erdészetének Gyulaj vadászterületén

A Gyulaj Erdészeti és Vadászati Zrt. a Tamási Erdészetének Gyulaj vadászterületén rendkívül kedvező, akciós dámbika vadászati lehetőséget biztosít, 2011. november 15-től 2012. február 29-ig a következők szerint:

Kedvezményes áron kínáljuk dámbika elejtését a következő árakon:

   dámbika elejése max. 2,00 kg-os trófea tömegig:      60.000,- Ft
   dámbika elejtése 2,01-2,50 kg trófea tömegig:      100.000,- Ft

Az elejtés díja tartalmazza a trófea kifőzésének és bírálatának, valamint a szervezésnek és vendégkísérésnek a díját.

Kapcsolódó kedvezményként a vadászat időtartama alatt igénybe vehető szállás és ellátás árak, a Gyulaj Zrt. Óbíród vadászházában:

   szállás (reggelivel):                    6.000,- Ft/fő/éjszaka
   szállás félpanzióval (reggeli + 1 főétkezés):      10.000,- Ft/fő/éjszaka
szállás teljes panzióval (reggeli + 2 főétkezés):      14.000,- Ft/fő/éjszaka

A megadott árak tartalmazzák az Általános Forgalmi Adót.
Fenti árak csak a saját szervezésben, harmadik közvetítő közreműködése nélkül érkező vadászvendég és kísérője esetén érvényesek.
Minden további elejtés és igénybevett szolgáltatás a Gyulaj Zrt. érvényben lévő árjegyzéke szerint, külön térítendő.

További információ, illetve foglalás a 00-36-30/3319203 telefonszámon, vagy a galos@gyulajzrt.hu e-mail címen lehetséges.
Kérjük látogassa meg honlapunkat, ahol további értékes információkat találhat rólunk, árainkról, vadászterületeinkről, vadállományunkról: www.gyulajzrt.hu

Várjuk szíves érdeklődését!

            Vadászüdvözlettel:    Gyulaj Erdészeti és Vadászati Zrt.

Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Petibácsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 615


« Új üzenet #100 Dátum: 2011. November 17. - 13:05:49 »

Szia Csaba!

Megkaptad a megrendelésem? Nem jeleztél vissza.
Innen írtam: bpeter79 kukac yahoo.co.uk
BP  Emelem
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #101 Dátum: 2012. április 24. - 16:42:40 »


Még van eladó őzbakunk !

Naplózva
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2661


« Új üzenet #102 Dátum: 2012. április 24. - 17:36:18 »

Túl sokan jelentkeztek! Ördög Ördög Emelem
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
Wipe
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308



« Új üzenet #103 Dátum: 2012. április 24. - 17:47:01 »

Még van eladó őzbakunk !


Kelendő volt!   Ördög Ördög Kacsint
Naplózva

A földet nem a szüleinktől örököltük, hanem az unokáinktól kaptuk kölcsön!
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #104 Dátum: 2012. Május 16. - 15:46:28 »

Tisztelt Hölgyek 's Urak! Emelem

Korlátozott számban kínálunk kedvezményes "csomagvadászatot" az előttünk álló őszi-téli vadászati idényre, két vadászterületünkön:

Hőgyészen van még néhány, 10 db. tarvadat (főleg gím, némi dám lehetőséggel) tartalmazó csomag  szabadon, kedvezményes szállás-ellátással körítve.
Ára: 215eft + a szolgáltatások (szállás-ellátás, km) alkalmanként fizetve.

Kistápén kombinált csomagot kínálunk, ami tartalmaz gímbikát, gím- és őztarvadat.
Választható 5 kg-ig, vagy 5-7 kg közötti bika, mellé 5 db gím és 5 db őztarvad elejtési lehetőséggel.
Ára a választott trófeamérettől függően: 250,-, vagy 350eft.
A trófea árát a tényleges mérés után, az árjegyzéki árból 5% levonással állapítjuk meg, ebbe kerül beszámításra a befizetett előleg.
Szállás-ellátás, km a fentiek szerint, kedvezményes áron, alkalmanként fizetendő.

Kérésre komplett ajánlatot szívesen küldök e-mail-ben és minden kérdésre válaszolok.
Elérhetőségeim: galos@gyulajzrt.hu és 003630-3319203

Egyelőre csak törzsvendégeink körében, a honlapunkon és itt hirdetem meg a lehetőséget.
Amennyiben nem lesz érdeklődés, úgy egy hét múlva kicsit jobban megszellőztetem.

Üdvözlettel
Gálos Csaba
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: