Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 1 
 Dátum: 2024. Május 24. - 21:29:52 
Indította Marksman - Utolsó üzenet: írta Snipe
 Emelem

Szeretném a figyelmetekbe ajánlani a horvát Rusan cég levehető kifordítható szerelékeit (Rusan Pivot Mounts).
https://www.optics-trade.eu/en/manufacturer-rusan/mount_series-rusan_pivot_mounts.html
Jó minőségű EAW kifordítható szerelék másolatoknak látszanak, amelyeket a legtöbb nálunk is elérhető golyós fegyver típushoz gyártanak. Az EAW szerelékekhez viszonyítva fél áron.  Mosolyog
Ha valamelyikőtök kipróbálja ezt a szereléket a fegyveréhez, és lesz vele hasznos tapasztalata, tegye itt közzé.

 2 
 Dátum: 2024. Május 24. - 16:11:23 
Indította Erdojaro (Molnár Attila) - Utolsó üzenet: írta Vattila68
Van egy dugvillám parlagon. A gyárihoz képest annyival több, hogy pofestett a felülete.
Ha segít!
Üdvözletem!
Ha az előző érdeklődő nem tart rá igényt szívesen átveszem!
Természetesen valamilyen ellenérték fejében.

 3 
 Dátum: 2024. Május 24. - 15:59:39 
Indította Erdojaro (Molnár Attila) - Utolsó üzenet: írta Tamás
Régen nekem is olyan volt! Aztán eladtam a puskát, a lámpát még tartogattam egy ideig, de aztán nem használtam és végül pár ezresért elpasszoltam.
Most meg vettem egy stucnit, amiben megvan a foglalat. Persze dugvillás ledes lámpát meg nem találok!

Van egy dugvillám parlagon. A gyárihoz képest annyival több, hogy pofestett a felülete.
Ha segít!

 4 
 Dátum: 2024. Május 24. - 10:22:40 
Indította Erdojaro (Molnár Attila) - Utolsó üzenet: írta Fegbock
Háát ami nekem vokt az kacsa foglalatos volt és egy kacsa lámpa aljzatot átalakítottam ledes lámpához.
Sztem a kukkerre rakjál föl  egy wrver aljzatot es arra rakd fel
Régen nekem is olyan volt! Aztán eladtam a puskát, a lámpát még tartogattam egy ideig, de aztán nem használtam és végül pár ezresért elpasszoltam.
Most meg vettem egy stucnit, amiben megvan a foglalat. Persze dugvillás ledes lámpát meg nem találok!

 5 
 Dátum: 2024. Május 24. - 10:19:51 
Indította Erdojaro (Molnár Attila) - Utolsó üzenet: írta Zolimester
Elment Kotroczó Laci is..


 6 
 Dátum: 2024. Május 23. - 22:04:14 
Indította Boar - Utolsó üzenet: írta gosserek
Köszönöm a segítséget.

 7 
 Dátum: 2024. Május 23. - 22:02:26 
Indította Boar - Utolsó üzenet: írta gosserek
Egészen bátran!
Nagyon jó. Ár érték arányban talán a legjobb. Nagyon pontos, nem válogatós, kezes, kiváló sütéssel.

 8 
 Dátum: 2024. Május 23. - 14:38:27 
Indította Boar - Utolsó üzenet: írta verebt
Üdv mindenkinek.
Érdeklődni szeretnék, hogy van valakinek tapasztalata a Mauser M18 vadász fegyverrel?
Szeretnék egyet venni 8x57 kaliberben.
Előre is köszönöm a válaszokat.


Egészen bátran!
Nagyon jó. Ár érték arányban talán a legjobb. Nagyon pontos, nem válogatós, kezes, kiváló sütéssel.

 9 
 Dátum: 2024. Május 22. - 14:51:46 
Indította Boar - Utolsó üzenet: írta gosserek
Üdv mindenkinek.
Érdeklődni szeretnék, hogy van valakinek tapasztalata a Mauser M18 vadász fegyverrel?
Szeretnék egyet venni 8x57 kaliberben.
Előre is köszönöm a válaszokat.

 10 
 Dátum: 2024. Május 21. - 17:36:10 
Indította Erdojaro (Molnár Attila) - Utolsó üzenet: írta Makkmarci
A csőre. De keresd fel a honlapot.
Ja, úgy könnyű...  Stoel Taps

Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10