Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 573   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítsünk egymásnak  (Megtekintve 917804 alkalommal)
Fredi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


« Új üzenet #720 Dátum: 2009. április 02. - 00:40:13 »

Ez a herkentyu CSAK durva beallitashoz elegendo!!!
Naplózva
Ansch
Sportlövész-VPM
Modi
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 723


Sportlövész


« Új üzenet #721 Dátum: 2009. április 02. - 07:32:21 »

Bocsi hogy beleszólok.

Fredi ez nem belövéshez való.
Még durva belövéshez sem.
Marksman nagyon jól irta, hogy ellenörzéshez,  hogy elmozdul e pl (ha felirod a négyzetekben  a helyét a célkeresztnek belövés után.
Vagy a távcső klikkelését lehet ellenőrizni, hogy mennyit visz, vagy egyenletes e, vagy ugrik e, vagy holtjáték.......
Tévesen is nevezik a Kolimátort hidegbelövőnek. Igy jobban el tudják adni a vadászboltosok.
Naplózva

"Bátornak lenni annyit jelent, hogy csak te tudod, hogy félsz." (David Hackworth)
Ansch
Sportlövész-VPM
Modi
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 723


Sportlövész


« Új üzenet #722 Dátum: 2009. április 02. - 07:36:09 »

Egyébként sajna nincs tüském, igy segíteni nem tudok.
De mivel már ez régi fajta nem is nagyon használnak ilyent a szakemberek, igy könnyen lehet valakinek elfekvőben.
Az ujabbak egyszerüen mágnesesek, és azok a távcsőszerelék magassági különbségét is jobban kompenzálják.
Naplózva

"Bátornak lenni annyit jelent, hogy csak te tudod, hogy félsz." (David Hackworth)
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #723 Dátum: 2009. április 02. - 11:32:07 »

Fredi!

Nem tudom a középsőt beletekerni, mert mint mondottam, eltűnt mind! Nem is kell nekem hozzá gyári egyébként, bármilyen 30as kalibertüske átalakítható lenne ehhez a szerszámhoz.
Ansch jó mondja felhasználási célt és eszem ágában sincs "hidegbelőni", de ha koccan a puska vagy feldől, ellenőrzéshez tökéletes lenne (valóban felírt szálkereszt-pozícióval). Eddig sem volt egyébként hidegen lőve a psukám, ezután sem lesz...
A Bushnell honlapján 5$-ért van fix 30as tüske hozzá, csak a jóég tudja, milyen minőségben Szomorú

Köszönöm a segítségeket, hátha valakinek lesz valami tüske elfekvőben...

 Emelem Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #724 Dátum: 2009. április 02. - 12:22:43 »

Szia Balázs!

Nem lehetne esztergálni hozzá tüskét???
Szerintem a vannak itt páran kik meg tudnák adni a méreteke.
 Emelem
Naplózva

Üdv End
Fredi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


« Új üzenet #725 Dátum: 2009. április 02. - 12:51:25 »

Bocsi hogy beleszólok.

Fredi ez nem belövéshez való.
Még durva belövéshez sem.
Marksman nagyon jól irta, hogy ellenörzéshez,  hogy elmozdul e pl (ha felirod a négyzetekben  a helyét a célkeresztnek belövés után.
Vagy a távcső klikkelését lehet ellenőrizni, hogy mennyit visz, vagy egyenletes e, vagy ugrik e, vagy holtjáték.......
Tévesen is nevezik a Kolimátort hidegbelövőnek. Igy jobban el tudják adni a vadászboltosok.


Nem latom, hogy "belovest " irtam volna...
Finom ellenorzesre (utanallitasra) alkalmatlan. Zardugattyus eseteben csovon "benezve" pontosabban ellenorizheto.
Naplózva
Fredi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


« Új üzenet #726 Dátum: 2009. április 02. - 12:53:52 »

Fredi!

Nem tudom a középsőt beletekerni, mert mint mondottam, eltűnt mind! Nem is kell nekem hozzá gyári egyébként, bármilyen 30as kalibertüske átalakítható lenne ehhez a szerszámhoz.
Ansch jó mondja felhasználási célt és eszem ágában sincs "hidegbelőni", de ha koccan a puska vagy feldől, ellenőrzéshez tökéletes lenne (valóban felírt szálkereszt-pozícióval). Eddig sem volt egyébként hidegen lőve a psukám, ezután sem lesz...
A Bushnell honlapján 5$-ért van fix 30as tüske hozzá, csak a jóég tudja, milyen minőségben Szomorú

Köszönöm a segítségeket, hátha valakinek lesz valami tüske elfekvőben...

 Emelem Wave

Nyugodtan megveheted, a fix tuskeket "profi" keszletben aruljak...sokkal megbizhatobb mint az allithato.
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #727 Dátum: 2009. április 02. - 17:55:08 »

Sziasztok!

End, tudok esztergáltatni, csak ha lett volna gyári, egy hibalehetőséget kiküszöbölök  Ördög
Fredi, akkor lehet, hogy megpróbálok rendelni egy olyan 5 dolláros példányt. Próba-cseresznye Mosolyog

Köszönöm a segítséget!  Emelem
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #728 Dátum: 2009. április 03. - 07:20:32 »

Sziasztok!

Talán furcsa kérés, de nekem most sokat számítana, ha összejönne. Budapesti, III. kerületi egyszobás, teakonyhás garzonba keresek megbízható albérlőt hosszú távra. Zápor u. II. emelet.
Ha esetleg valaki tud rá jelentkezőt, nagyon örülnék!!!
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #729 Dátum: 2009. április 03. - 09:10:06 »

Uraim, segítsen valaki, mert nagyon töketlen vagyok a képfeltöltéssel.
Egy kép már megy.
Azt nem tudom, hogy a kepfeltoltes.hu használatával hogyan tudok egymás után, egy hozzászólásban, több képet feltölteni.
Köszönöm!!!!
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #730 Dátum: 2009. április 03. - 09:14:20 »

Uraim, segítsen valaki, mert nagyon töketlen vagyok a képfeltöltéssel.
Egy kép már megy.
Azt nem tudom, hogy a kepfeltoltes.hu használatával hogyan tudok egymás után, egy hozzászólásban, több képet feltölteni.
Köszönöm!!!!

Nagyon egyszerűen.
Ismét megnyomod a "Kép beszúrása" gombot és oda bemásolod a hivatkozást, és utána megint, amennyit csak akarsz.
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #731 Dátum: 2009. április 03. - 09:37:50 »

Nagyon egyszerűen.
Ismét megnyomod a "Kép beszúrása" gombot és oda bemásolod a hivatkozást, és utána megint, amennyit csak akarsz.

Ok Zoli, csak úgy szoktam, hogy a képfeltoltésben a hivatkozást az egér jobb gombjával másolásra felszippantom, aztán itt, a hozzászólásban szintén a jobb gombbal beillesztem az img-k közé.
Így egyet be tudok illeszteni. De ha ekkor újra elindítom a képfeltöltőt, tallózom, majd beszippantom a következő képet aztán a kepfeltoltesből kiszállok, újra kell indítanom jelen fórumot is és amit addig csináltam, az elveszik.
Bocs, hogy ilyen értetlen vagyok, de ez gyártási hiba rajtam.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #732 Dátum: 2009. április 03. - 09:43:54 »

Ok Zoli, csak úgy szoktam, hogy a képfeltoltésben a hivatkozást az egér jobb gombjával másolásra felszippantom, aztán itt, a hozzászólásban szintén a jobb gombbal beillesztem az img-k közé.
Így egyet be tudok illeszteni. De ha ekkor újra elindítom a képfeltöltőt, tallózom, majd beszippantom a következő képet aztán a kepfeltoltesből kiszállok, újra kell indítanom jelen fórumot is és amit addig csináltam, az elveszik.
Bocs, hogy ilyen értetlen vagyok, de ez gyártási hiba rajtam.
Lajos, a képfeltöltőt ha külön ablakban futtatod, akkor nem kell újra indítani a fórumot, mert fut a kettő egymás mellett. Én legalább is, így szoktam csinálni.
Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #733 Dátum: 2009. április 03. - 10:09:55 »

Lajos külön fülön-ablakban csináld.
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #734 Dátum: 2009. április 03. - 10:24:24 »

Lajos külön fülön-ablakban csináld.

Köszi a segítséget, már sikerült. Ld. meglesett fotók.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 573   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: