Oldalak: 1 ... 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 [558] 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítsünk egymásnak  (Megtekintve 917804 alkalommal)
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #8355 Dátum: 2021. Február 18. - 18:38:00 »

Sziasztok,

nemrég kitermelt, konyhakészre hasogatott kőris test fa alkalmas lesz már tüzelésre idén Októbertől?

Akáchoz hasonlítható fűtőértékkel bír  Csodalk?


A mélynyugalom idején (lombhullástól január 15-ig)termelt fa víztartalma kevesebb, tehát a következő télen már cserépkályában megfelelő. Vegetációs időben termelt fát még egy évet szárítani kell.
Az erdei köbmétert eszik, vagy isszák?
Létezik köbméter és űrméter. Űrméter van normál és erdei űrméter. Egy köbméter fa= 1 X 1 X 1,68m.
A fafajok kalóriája 3600 cal körüli, néhány 100 cal csak a különbség közöttük. A legnagyobb kalóriájú az erdeifenyő, a barnaszenet veri. A különbség az égésmódban van. Vannak pirometrikus égésüek, ezek fellángolva égnek, ezért jobban használhatók kazánban. Vannak kalorimetrikus égésűek, melyek parázst adva égnek, ezért jobbak a cserépkályhákhoz.
Szinte minden fafajjal tüzeltem már. A legnagyobb meglepetést a nyír okozta. Veri a csert és a bükköt.
Olyan fafajt, hogy kőris test fa viszont még nem láttam a 45 éves erdész pályafutásom során. Mi a latin neve?
Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #8356 Dátum: 2021. Február 18. - 18:47:23 »

A mélynyugalom idején (lombhullástól január 15-ig)termelt fa víztartalma kevesebb, tehát a következő télen már cserépkályában megfelelő. Vegetációs időben termelt fát még egy évet szárítani kell.
Az erdei köbmétert eszik, vagy isszák?
Létezik köbméter és űrméter. Űrméter van normál és erdei űrméter. Egy köbméter fa= 1 X 1 X 1,68m.
A fafajok kalóriája 3600 cal körüli, néhány 100 cal csak a különbség közöttük. A legnagyobb kalóriájú az erdeifenyő, a barnaszenet veri. A különbség az égésmódban van. Vannak pirometrikus égésüek, ezek fellángolva égnek, ezért jobban használhatók kazánban. Vannak kalorimetrikus égésűek, melyek parázst adva égnek, ezért jobbak a cserépkályhákhoz.
Szinte minden fafajjal tüzeltem már. A legnagyobb meglepetést a nyír okozta. Veri a csert és a bükköt.
Olyan fafajt, hogy kőris test fa viszont még nem láttam a 45 éves erdész pályafutásom során. Mi a latin neve?
Rönkus, méterus. Ördög
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #8357 Dátum: 2021. Február 18. - 18:54:57 »

Ha már fánál és fűtésnél tartunk...engem a szil lepett meg. Pár éve hozzáfogtam tisztítani a kis erdőmet. Egyelőre csak a talpon száradtakat szedem ki belőle. Gyenge élőhely,kő-kövön talaj. Csak darabolni kell,hasogatni nem,mert  kb. PET-palack vastagságú. Már akkor gyanús volt,mikor 10 q után láncot kellett reszelni. Erős tüze és hosszú parazsa van a kazánban,ami nem csoda mert sűrű a szövetszerkezete és az említett átmérőnél 40-50 évgyűrűt számoltam meg.  Meglepődött
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #8358 Dátum: 2021. Február 18. - 20:48:37 »

Ő konyhakészt említ, tehát nyilván fűrészelve, hasogatva. Csak azt nem tudom, abból hogyan számolják vissza az erdei m3-t?

A kocsi plató hossza, széle, magassága, vágott fával ömlesztve síkba tele, osztva hárommal, az nagyjából a köbméter.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #8359 Dátum: 2021. Február 18. - 20:57:03 »

Ha már fánál és fűtésnél tartunk...engem a szil lepett meg. Pár éve hozzáfogtam tisztítani a kis erdőmet. Egyelőre csak a talpon száradtakat szedem ki belőle. Gyenge élőhely,kő-kövön talaj. Csak darabolni kell,hasogatni nem,mert  kb. PET-palack vastagságú. Már akkor gyanús volt,mikor 10 q után láncot kellett reszelni. Erős tüze és hosszú parazsa van a kazánban,ami nem csoda mert sűrű a szövetszerkezete és az említett átmérőnél 40-50 évgyűrűt számoltam meg.  Meglepődött

Hihetetlenül rugalmas fa. A fiúk vágtak pár éve néhány köbmétert, eltettük a padlásra, mert nagyon szép mintázata van. Vékonyra vágva, karikára hajtható a deszka.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #8360 Dátum: 2021. Február 19. - 11:35:14 »

4 éve fűtök cserépkályhában és kis vaskandallókban lábon száradt magaskőrissel.
Eddig messze a legjobb tüzelőnk, pedig a Dunántúlon fellelhető összes fajtájú tűzifa megfordult már nálunk.
Nem kell hozzá semmilyen plusz begyújtó anyag.
Egy marék forgácsot berakok alulra, rá megy néhány ujjnyi vastag pilincka, aztán még pár darab 4-5 cm-re hasogatott darab.
Ezt egy szál gyufával begyújtom, alsó ajtó marad nyitva, és pár perc múlva rakom rá a normál méretre hasogatott, 35 cm hosszú darabokat.
Amikor elhagyja a vöröses lángját, már akkor lezárom úgy, hogy a felső ajtó hagyok neki pár millimétert szuszogónak.
Ha nem zárom időben, akkor a cserépkályha simán összekeverhető egy maximális tolóerőre felpörgetett bajkonuri rakétával, az indítóállványon Ördög
Minimális hamut hagy maga után, cser után hetente kellett hamuzni, a kőris után kéthetente sem.
Most házalok éppen, hogy bevásároljak újabb 3-4 évre előre, mert sajnos erősen kopik a környéken a készlet, lassan kitermelik az utolsó beteg köriseseket is.
Cserépkályhába, kandallóba I.o. Igen
Egyszer régen fűtöttünk két télen át ágtuskóból származó gyertyánnal, annak voltak hasonló tulajdonságai.
Azzal a különbséggel, hogy vért sz@rtam a hasogatásakor, és sokkal nehezebben gyulladt be.
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #8361 Dátum: 2021. Február 19. - 20:12:44 »

4 éve fűtök cserépkályhában és kis vaskandallókban lábon száradt magaskőrissel.
Eddig messze a legjobb tüzelőnk, pedig a Dunántúlon fellelhető összes fajtájú tűzifa megfordult már nálunk.
Nem kell hozzá semmilyen plusz begyújtó anyag.
Egy marék forgácsot berakok alulra, rá megy néhány ujjnyi vastag pilincka, aztán még pár darab 4-5 cm-re hasogatott darab.
Ezt egy szál gyufával begyújtom, alsó ajtó marad nyitva, és pár perc múlva rakom rá a normál méretre hasogatott, 35 cm hosszú darabokat.
Amikor elhagyja a vöröses lángját, már akkor lezárom úgy, hogy a felső ajtó hagyok neki pár millimétert szuszogónak.
Ha nem zárom időben, akkor a cserépkályha simán összekeverhető egy maximális tolóerőre felpörgetett bajkonuri rakétával, az indítóállványon Ördög
Minimális hamut hagy maga után, cser után hetente kellett hamuzni, a kőris után kéthetente sem.
Most házalok éppen, hogy bevásároljak újabb 3-4 évre előre, mert sajnos erősen kopik a környéken a készlet, lassan kitermelik az utolsó beteg köriseseket is.
Cserépkályhába, kandallóba I.o. Igen
Egyszer régen fűtöttünk két télen át ágtuskóból származó gyertyánnal, annak voltak hasonló tulajdonságai.
Azzal a különbséggel, hogy vért sz@rtam a hasogatásakor, és sokkal nehezebben gyulladt be.

Nagyapám mindig gyurtyánnal tüzelt. Egy életre megútáltatta velem. Engem zavart  apám, hogy hasítsam össze neki. Teljesen nyersen se hasad, hát még ha kiszárad. Tőlem éghet, ahogy akar.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #8362 Dátum: 2021. Február 19. - 20:14:09 »

Nálunk nincs gáz bekötve, és a vegyes központit meg a cserepet tölgy-körissel etetem. Ritkán van mellett ez az.
erdészettől veszem évi 8 erdei m3. Altalaban aprilisban ahogy a termelés megindul rendelem.
Husival felvágva és kupos hasitoval recsektetve. Féltető alatt kötésbe rakva van a nyári melegben 40 fok is van felette.
A vegyes simán becummogja semmi vizes baj nincs, bár tény hogy a cser nehezen szárad. A kőris idén annyi szuval jött hogy az hihetetlen. De az is siman mehetett a cserépbe is.
Bár ami megmarad előző szezonbol azt hasznaljuk inkabb bele.
Jó a kőris, én  3 évig baltáztam kőrisből a 8erdeit de meguntam mint paraszt a téeszt. Vettem hasítót...
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #8363 Dátum: 2021. Február 20. - 20:21:33 »

Rönkus, méterus. Ördög
Unmöglich!
A rönk minimális hossza 2 m, tehát nem lehet méterusz.
Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #8364 Dátum: 2021. Február 20. - 21:03:48 »

Unmöglich!
A rönk minimális hossza 2 m, tehát nem lehet méterusz.
Rönkusz/2 vagy 4 = méterusz klasszikus, ágfa nélkülitetusz. Ördög
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #8365 Dátum: 2021. Március 03. - 10:54:18 »

Sziasztok! Segítsetek nekem, teljesen tanácstalan vagyok.
Takarítás közben leverődött egy őzbak trófeám a falról és szerencsésen össze is tört az alsó harmada, apró szilánkokra robbant szét. Összerakni megítélésem szerint lehetetlen. Mit lehetne vele kezdeni, hogy újra falra tehessem? Így, hogy gyakorlatilag az orr felső harmadától kezdődően hiányzik a csont nem szívesen nézegetném.
Köszönöm!
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #8366 Dátum: 2021. Március 03. - 11:36:23 »

Szia Tamás.

Nem tudom,hogy mennyire tört össze ,esetleg ellehet e vágni homlok csontra vagy nem .

van itt egy lehetőség de ehhez is le kell vágni az agancsot : https://www.grube.hu/Mukoponya/Mukoponya-mugyanta-Ozbak-11x8cm-p0373230.html

én már raktam össze kopslüsszös bakot türelem játék.

üdv:HSanyi
Naplózva
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #8367 Dátum: 2021. Március 03. - 11:37:15 »

Lefotózom este, és elküldöm. Szerintem siralmas. Rííí
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #8368 Dátum: 2021. Március 03. - 12:36:07 »

Vágd, vagy vágasd le a preparátorral kiskoponyára.
Hasonlatosan a rozé borhoz.
A boros gazda beletette a vörösboros hordóba a rizlinget, aztán amikor csapra ütötte azt mondta, hogy pont ilyet akartam.  Kacsint

Vagy Bödőcs után szabadon: Putyin nem azért szemmagasság alatti, mert nem nőtt meg, hanem mert ekkora akart lenni.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #8369 Dátum: 2021. Március 03. - 13:54:17 »

Vagy Bödőcs után szabadon: Putyin nem azért szemmagasság alatti, mert nem nőtt meg, hanem mert ekkora akart lenni.
Röhög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 ... 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 [558] 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: