Oldalak: 1 ... 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 [349] 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 ... 573   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítsünk egymásnak  (Megtekintve 917819 alkalommal)
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #5220 Dátum: 2014. Március 05. - 20:55:05 »

Érsekcsanád, Bajától néhány km.  Kacsint

 Emelem
Ugye-ugye... Ördög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #5221 Dátum: 2014. Március 05. - 21:15:09 »

 Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás

Hallottátok, hogy Szabolcsban egy szavazás után a felesége és a tanári kar agyonvert egy igazgatót? Röhög Stoel Stoel Stoel Stoel Stoel Stoel Stoel Stoel Stoel
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #5222 Dátum: 2014. Március 05. - 21:31:18 »

Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás

Hallottátok, hogy Szabolcsban egy szavazás után a felesége és a tanári kar agyonvert egy igazgatót? Röhög Stoel Stoel Stoel Stoel Stoel Stoel Stoel Stoel Stoel

Szeptembertől ùj suli. És a szêkem sem a forgó
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #5223 Dátum: 2014. Március 05. - 22:41:04 »

Kedves Vadászfórum!
Mindenkinek nagyon köszönöm az elmúlt néhány napot. Jó tudni,hogy van még összetartó közösség a mai világban. Eddig is hihetetlen volt számomra az önzetlenség ami ezt a fórumot jellemzi,mert elég volt utalni bármilyen problémára,máris volt aki jelentkezett -ingyen és bérmentve- a megoldására. Amikor puskát kerestem két felajánlás érkezett ingyen-nem fogadtam el-mert ezt nem tudtam feldolgozni,amikor távcsövet,azt is kaptam,vadászati lehetőséget is biztosít fórumtárs,és amikor az osztályomat kellett bejuttatni a városi gálára,a presztízsértékű első helyet hoztátok össze. Mit mondjak?? Hihetetlenek vagytok. A gyerekek is tudták,hogy ti segítitek őket. Meg fogják köszönni. Én is. Annak is aki egy,és annak is aki sok szavazattal járult hozzá a sikerhez. 16 gyereknek okoztatok most fergeteges örömöt. Tudom mit jelent ez nekik,mert nyertünk már együtt vetélkedőt,láttam ,hogyan örülnek... A szavazás körülményeit nem minősítem,megtettem ma a vezetőségnek,de aki olvasta a művelődési ház közleményét,az tudja,hogy hálistennek nem lesz többet ilyen...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #5224 Dátum: 2014. Március 06. - 00:46:01 »

A szavazás körülményeit nem minősítem,megtettem ma a vezetőségnek,de aki olvasta a művelődési ház közleményét,az tudja,hogy hálistennek nem lesz többet ilyen...

Gratulálok az összefogáshoz!  Emelem Ahhoz is, hogy örömet okoztunk a gyerekeknek. Igen
Egyébként ilyesmiért már zártunk ki innen felhasználót, Ő az irodalmi pályázatot akarta meghekkelni.  NoNo
(Én a kábelneten hiába kapcsolgattam volna a wifit, de a TOR szerver csodákra képes  Stoel)
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #5225 Dátum: 2014. Március 06. - 06:47:47 »



             Emelem
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #5226 Dátum: 2014. Március 06. - 06:50:55 »

Egyébként ilyesmiért már zártunk ki innen felhasználót, Ő az irodalmi pályázatot akarta meghekkelni......
A mocsok! Hogy egyáltalán ilyen eszébe jutott??!!!
Jól meg kell az ilyent büntetni....khmmmm....kivéve a gyevi bírót..... Ördög

Balkó!
Nagyon örülök, hogy segíthettünk.
És egy csipetnyit büszke is vagyok rá, hogy ez a kis csapat (akik néha gyermeteg módon, bármilyen apró szaron képesek véresen komolyan egymás virtuális torkának esni Vigyorog) a gyerekek miatt összefogott.
Nem ők tehetnek arról, hogy a felnőttek ilyen helyzetbe hozták őket....

Tényleg, ha már ilyen jól összeálltunk, nem alakítanánk pártot???
Tuti kétharmad...... Nyihi
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #5227 Dátum: 2014. Március 06. - 07:15:51 »

Kedves Vadászfórum!

Esetleg majd egy video a Show Műsor-ról?  Stoel
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #5228 Dátum: 2014. Március 06. - 08:05:13 »

Kedves Vadászfórum!
Mindenkinek nagyon köszönöm az elmúlt néhány napot. Jó tudni,hogy van még összetartó közösség a mai világban. Eddig is hihetetlen volt számomra az önzetlenség ami ezt a fórumot jellemzi,mert elég volt utalni bármilyen problémára,máris volt aki jelentkezett -ingyen és bérmentve- a megoldására. Amikor puskát kerestem két felajánlás érkezett ingyen-nem fogadtam el-mert ezt nem tudtam feldolgozni,amikor távcsövet,azt is kaptam,vadászati lehetőséget is biztosít fórumtárs,és amikor az osztályomat kellett bejuttatni a városi gálára,a presztízsértékű első helyet hoztátok össze. Mit mondjak?? Hihetetlenek vagytok. A gyerekek is tudták,hogy ti segítitek őket. Meg fogják köszönni. Én is. Annak is aki egy,és annak is aki sok szavazattal járult hozzá a sikerhez. 16 gyereknek okoztatok most fergeteges örömöt. Tudom mit jelent ez nekik,mert nyertünk már együtt vetélkedőt,láttam ,hogyan örülnek... A szavazás körülményeit nem minősítem,megtettem ma a vezetőségnek,de aki olvasta a művelődési ház közleményét,az tudja,hogy hálistennek nem lesz többet ilyen...


 Emelem

Örülök a győzelmeteknek.  Igen  Taps (Igaz, én nem sok csak ~10-12 szavazattal tudtam hozzájárulni.)
Remélem a gyerekek megjegyzik, hogy a vadászok segítették őket és felnőtt fejjel nem úgy fognak hozzánk viszonyulni, mint  jelenleg a nem vadász társadalom jó része...
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #5229 Dátum: 2014. Március 06. - 09:33:43 »

Emelem

Örülök a győzelmeteknek.  Igen  Taps (Igaz, én nem sok csak ~10-12 szavazattal tudtam hozzájárulni.)
Remélem a gyerekek megjegyzik, hogy a vadászok segítették őket és felnőtt fejjel nem úgy fognak hozzánk viszonyulni, mint  jelenleg a nem vadász társadalom jó része...
 Wave
Anti! az is nagyon jó volt,mert kellett!
A gyerekek pedig megértik a vadászokat,mert már félig-meddig vadászosztály.A törzsanyagon kívül sok mindent megtanítok nekik környezetórán. Angyal Egy süldőt ígértem nekik tavaszra,mert sokan nem ettek még vadhúst.
Boar!
Igaz amit írsz és utólag is bocs,hogy nem kértem előzetesen engedélyed a kampányra,de akkor még csak néhány tucat szavazatra számítottam innen. Amikor hétfőn délutántól beindultak a szülők és a gyerekek,akkor meg már kicsit én is az események hatása alá kerültem. Elnézésedet kérem és segítségedet köszönöm!
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #5230 Dátum: 2014. Március 06. - 18:38:34 »

Kedves Vadászfórum!
Mindenkinek nagyon köszönöm az elmúlt néhány napot. Jó tudni,hogy van még összetartó közösség a mai világban. Eddig is hihetetlen volt számomra az önzetlenség ami ezt a fórumot jellemzi,mert elég volt utalni bármilyen problémára,máris volt aki jelentkezett -ingyen és bérmentve- a megoldására. Amikor puskát kerestem két felajánlás érkezett ingyen-nem fogadtam el-mert ezt nem tudtam feldolgozni,amikor távcsövet,azt is kaptam,vadászati lehetőséget is biztosít fórumtárs,és amikor az osztályomat kellett bejuttatni a városi gálára,a presztízsértékű első helyet hoztátok össze. Mit mondjak?? Hihetetlenek vagytok. A gyerekek is tudták,hogy ti segítitek őket. Meg fogják köszönni. Én is. Annak is aki egy,és annak is aki sok szavazattal járult hozzá a sikerhez. 16 gyereknek okoztatok most fergeteges örömöt. Tudom mit jelent ez nekik,mert nyertünk már együtt vetélkedőt,láttam ,hogyan örülnek... A szavazás körülményeit nem minősítem,megtettem ma a vezetőségnek,de aki olvasta a művelődési ház közleményét,az tudja,hogy hálistennek nem lesz többet ilyen...

Üdv Balázs!
Régen volt ilyen izgalmas estém, mint a tegnapi! Vigyorog
Egy nemes célért mindig érdemes összefogni.  Igen
Kíváncsi lettem volna a hangulatra, ami reggel fogadott az osztályban! Vigyorog Igen
Újfent gratulálok Nektek!
 Emelem



Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #5231 Dátum: 2014. Március 06. - 18:49:57 »

Üdv Balázs!
Régen volt ilyen izgalmas estém, mint a tegnapi! Vigyorog
Egy nemes célért mindig érdemes összefogni.  Igen
Kíváncsi lettem volna a hangulatra, ami reggel fogadott az osztályban! Vigyorog Igen
Újfent gratulálok Nektek!
 Emelem
Szia Zoli!
Délutános voltam,ami pedagógusul délelőtti kezdést jelent. Mivel már beszéltünk róla,hogy a győzelmet és a vereséget is méltósággal kell viselni,visszafogottan de nagy örömmel jelezték nekem,hogy elsők lettünk tanítóbácsi! Beszélgettünk róla délután és mindenki elmesélte,hogyan örült tegnap este. Táncoltak,bukfenceztek (gurulóátfordulás  Ördög) lehetett vígság! Elmeséltem nekik,hogy Ti mit tettetek értük,s mondhatom hálásak voltak. Néha hihetetlenül érettek, nem is hinné az ember.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Cudar
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


« Új üzenet #5232 Dátum: 2014. Március 06. - 19:44:17 »

Anti! az is nagyon jó volt,mert kellett!
A gyerekek pedig megértik a vadászokat,mert már félig-meddig vadászosztály.A törzsanyagon kívül sok mindent megtanítok nekik környezetórán. Angyal Egy süldőt ígértem nekik tavaszra,mert sokan nem ettek még vadhúst.
Boar!
Igaz amit írsz és utólag is bocs,hogy nem kértem előzetesen engedélyed a kampányra,de akkor még csak néhány tucat szavazatra számítottam innen. Amikor hétfőn délutántól beindultak a szülők és a gyerekek,akkor meg már kicsit én is az események hatása alá kerültem. Elnézésedet kérem és segítségedet köszönöm!

Képes lennél még azt az áldozatot is meghozni a gyerekekért, hogy kiülsz, ázol-fázol, szúnyogot etetsz, békákat hallgatsz és (esetlegesen) meglősz egy süldeléket?  Meglepődött Nyihi
Ennyire nem lehetsz önfeláldozó...  Ördög

Ha mégis, akkor tudod merre gyere  Kacsint.
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #5233 Dátum: 2014. Március 06. - 21:11:40 »

Képes lennél még azt az áldozatot is meghozni a gyerekekért, hogy kiülsz, ázol-fázol, szúnyogot etetsz, békákat hallgatsz és (esetlegesen) meglősz egy süldeléket?  Meglepődött Nyihi
Ennyire nem lehetsz önfeláldozó...  Ördög

Ha mégis, akkor tudod merre gyere  Kacsint.

 Kacsint Ördög Emelem Igen
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #5234 Dátum: 2014. Március 06. - 21:34:19 »

Képes lennél még azt az áldozatot is meghozni a gyerekekért, hogy kiülsz, ázol-fázol, szúnyogot etetsz, békákat hallgatsz és (esetlegesen) meglősz egy süldeléket?  Meglepődött Nyihi
Ennyire nem lehetsz önfeláldozó...  Ördög

Ha mégis, akkor tudod merre gyere  Kacsint.
Persze-persze:véreznéd már az új késedet... Kacsint Már csak 5 hét és beülök a nádi lesbe,addigra szervezd oda a magyar madárvilág összes fülsiketítő énekű madarát és ha esetleg elhalkulnának végre, még pár millió nászindulóját flótázó békát.Amúgy meg tudjuk ,hogy a helyi disznók értesítve vannak,és csak akkor állnak elém 10 méterre,ha sörétespuska van nálam és 10-es srét a csőbe... Vigyorog (Amit aztán másnap meglősz mielőtt még a lesre felérhetnél.)
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 ... 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 [349] 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 ... 573   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: