Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 573   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítsünk egymásnak  (Megtekintve 917847 alkalommal)
Viktor
Vendég
« Új üzenet #285 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 22:05:31 »

Sziasztok!
Na ezt a légpuskát árulja nálunk a fegyverboltos úgy, hogy "kommandós légpuska"!!!/ http://baikal.uw.hu/ / Egyébként próbálgattam és tényleg meggyőző volt. Pontos, kényelmes fogású, könnyű sütésű.

Egyébként van nekem egy pár darab légpuskám, régi IZS, békebeli DDR-s, lámpagyári, 631-s, 625-s. Újítgatom, pofásítom, csinosítgatom őket. Az IZS tényleg egy remek kis fegyver. Nagyon pontos és méreteihez képes erős is.

Péter! Ha javasolhatom, akkor beszéld rá apudat a Gamo-ra. Most lőttem be egy Norica-t. Magával a fegyverrel nem igazán volt gondom, de az az üvegszálas célzóketyeréje...hát...Szép is meg jó is, de 10 méterre egy az egyben kitakarta a légfegyver lőlap közepén a fekete kört. Ja meg a sütése is kemény volt egy kicsit. Nem kérte a tulaj hogy állítsak rajta, de igaza is van, majd bekopik Mosolyog. Na tehát ilyeneket nem tapasztaltam  egyik Gamo-nál sem amelyik megfordult a kezemben. /A többit szóban esetleg, ha még másra is kiváncsi vagy!!!/



Hahó Zsolti!

A Gamo nem drágább mint a többi?
Naplózva
Fzsolt69
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35



« Új üzenet #286 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 22:09:43 »

De igen Viktor. Az úgy kb. 65.000-től kezdődik, emez meg asszem olyan 25-28.000 körül van. De nagyságrendekkel jobb fegyver a Gamo. Szerintem...
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #287 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 22:15:08 »

De igen Viktor. Az úgy kb. 65.000-től kezdődik, emez meg asszem olyan 25-28.000 körül van. De nagyságrendekkel jobb fegyver a Gamo. Szerintem...

Nekem nincs tapasztalatom a légpusikkal, Te ezerszer jobban értesz hozzájuk...

Jahh, egy adalék az IZS-hez: nekem van egy régi IZS21-esem, amit Jóanyám lerakott egy régmúlt csínytevés után a pinyóba (igen vizes)... 20 évig volt ott, most szedtem elő... tiszta rozsda, de bámulatomra különösebb erőlködés nélkül le tudtam törni a csövét és üresen működött is.....
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #288 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 09:02:14 »

Sziasztok!
Na ezt a légpuskát árulja nálunk a fegyverboltos úgy, hogy "kommandós légpuska"!!!/ http://baikal.uw.hu/ / Egyébként próbálgattam és tényleg meggyőző volt. Pontos, kényelmes fogású, könnyű sütésű.

Egyébként van nekem egy pár darab légpuskám, régi IZS, békebeli DDR-s, lámpagyári, 631-s, 625-s. Újítgatom, pofásítom, csinosítgatom őket. Az IZS tényleg egy remek kis fegyver. Nagyon pontos és méreteihez képes erős is.

Péter! Ha javasolhatom, akkor beszéld rá apudat a Gamo-ra. Most lőttem be egy Norica-t. Magával a fegyverrel nem igazán volt gondom, de az az üvegszálas célzóketyeréje...hát...Szép is meg jó is, de 10 méterre egy az egyben kitakarta a légfegyver lőlap közepén a fekete kört. Ja meg a sütése is kemény volt egy kicsit. Nem kérte a tulaj hogy állítsak rajta, de igaza is van, majd bekopik Mosolyog. Na tehát ilyeneket nem tapasztaltam  egyik Gamo-nál sem amelyik megfordult a kezemben. /A többit szóban esetleg, ha még másra is kiváncsi vagy!!!/



Szia Zsolt!

Köszönöm a felvilágosítást!
A Norica célzóberendezése nem érdekes, mindenképpen távcső kerül majd rá, apu már nem lát olyan jól szabad szemmel.
Az Izs-61-esre szerelhető távcső? Wave
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Fzsolt69
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35



« Új üzenet #289 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 10:28:34 »

Péter!
Igen szerelhető, már van rajtuk sín. Távcsővásárláskor figyelj arra, hogy kimondottan légfegyver távcsövet vegyél. A normál golyós fegyverre valót nem javaslom, nem ezekre gyártották, hamar szétveri. Teljesen más a lövés dinamikája egy légfegyvernél. Én szeretem a Gamo távcsöveket, kb 12-15.000 ft szerelékkel.
Így akkor jó lesz a Norica is egy klassz Gamo csővel. Csak ezeknél is ugyanaz van mint a Gamo légfegyvereknél, törik a rugó, rugótámasz stb. Alkatrész ellátás meg kicsit akadozik. Lehet állandóan barkácsolni. Annyira ki vannak már hegyezve ezek a fegyverek, hogy ezek már a minőségre károsak. Van egy ismerősöm, az utóbbi időben 5!!! db rugót tört el egy év alatt a Gamo Hunterében.
Ja és az én véleményem szerint a Norica hangyányival erősebb a Hunternél. De kidolgozásra, külalakra, alkatrészminőségre viszont a Gamo jobb. De annyival drágább is. Szerintem...
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #290 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 13:29:40 »

Péter!
Igen szerelhető, már van rajtuk sín. Távcsővásárláskor figyelj arra, hogy kimondottan légfegyver távcsövet vegyél. A normál golyós fegyverre valót nem javaslom, nem ezekre gyártották, hamar szétveri. Teljesen más a lövés dinamikája egy légfegyvernél. Én szeretem a Gamo távcsöveket, kb 12-15.000 ft szerelékkel.
Így akkor jó lesz a Norica is egy klassz Gamo csővel. Csak ezeknél is ugyanaz van mint a Gamo légfegyvereknél, törik a rugó, rugótámasz stb. Alkatrész ellátás meg kicsit akadozik. Lehet állandóan barkácsolni. Annyira ki vannak már hegyezve ezek a fegyverek, hogy ezek már a minőségre károsak. Van egy ismerősöm, az utóbbi időben 5!!! db rugót tört el egy év alatt a Gamo Hunterében.
Ja és az én véleményem szerint a Norica hangyányival erősebb a Hunternél. De kidolgozásra, külalakra, alkatrészminőségre viszont a Gamo jobb. De annyival drágább is. Szerintem...

Köszönöm, annyit változott reggel óta a helyzet, hogy, ha a kaposvári bolt tud szerezni Izs 61-est, akkor azt vesz apu. Megtetszett neki a kép alapján, meg jókat is írnak róla.
Rábeszélem Gamo távcsőre! Wave
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Viktor
Vendég
« Új üzenet #291 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 19:55:09 »

Péter!
Igen szerelhető, már van rajtuk sín. Távcsővásárláskor figyelj arra, hogy kimondottan légfegyver távcsövet vegyél. A normál golyós fegyverre valót nem javaslom, nem ezekre gyártották, hamar szétveri. Teljesen más a lövés dinamikája egy légfegyvernél. Én szeretem a Gamo távcsöveket, kb 12-15.000 ft szerelékkel.
Így akkor jó lesz a Norica is egy klassz Gamo csővel. Csak ezeknél is ugyanaz van mint a Gamo légfegyvereknél, törik a rugó, rugótámasz stb. Alkatrész ellátás meg kicsit akadozik. Lehet állandóan barkácsolni. Annyira ki vannak már hegyezve ezek a fegyverek, hogy ezek már a minőségre károsak. Van egy ismerősöm, az utóbbi időben 5!!! db rugót tört el egy év alatt a Gamo Hunterében.
Ja és az én véleményem szerint a Norica hangyányival erősebb a Hunternél. De kidolgozásra, külalakra, alkatrészminőségre viszont a Gamo jobb. De annyival drágább is. Szerintem...

Köszönöm, annyit változott reggel óta a helyzet, hogy, ha a kaposvári bolt tud szerezni Izs 61-est, akkor azt vesz apu. Megtetszett neki a kép alapján, meg jókat is írnak róla.
Rábeszélem Gamo távcsőre! Wave

Bár az újabb "izsákkal" nincs tapasztalatom, szerintem nem jár rosszul....
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #292 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 21:58:43 »

Üdv!

Textilre felvihető logo készítése miatt keresnék gímbika képet és ha lehet nem fotót, hanem valami rajzolt színes képet.
Ha lehet a bika nyaka és feje legyen a képen akár szemből akár oldalról.

Köszi.
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #293 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 22:41:11 »

Üdv!

Textilre felvihető logo készítése miatt keresnék gímbika képet és ha lehet nem fotót, hanem valami rajzolt színes képet.
Ha lehet a bika nyaka és feje legyen a képen akár szemből akár oldalról.

Köszi.

Roli!

Boros Zoltán művei közt találsz csodásat, egy email ellenében meg is fogja szerintem engedni a használatot:
http://www.borosart.hu/

Kedvencem csodás művei közül:

Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #294 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 22:42:12 »

Roli!

Boros Zoltán művei közt találsz csodásat, egy email ellenében meg is fogja szerintem engedni a használatot:
http://www.borosart.hu/

Kedvencem csodás művei közül

Ja és az Úr Ugrósdy Peti jó barátja, talán Peti is segíthet, ha kell valamiben (ezt azt hiszem nyilatkozhatom az Ő nevében)!
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Viktor
Vendég
« Új üzenet #295 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 22:46:17 »

Roli!

Boros Zoltán művei közt találsz csodásat, egy email ellenében meg is fogja szerintem engedni a használatot:
http://www.borosart.hu/

Kedvencem csodás művei közül

Ja és az Úr Ugrósdy Peti jó barátja, talán Peti is segíthet, ha kell valamiben (ezt azt hiszem nyilatkozhatom az Ő nevében)!

 Igen Én is tudok kontaktot!
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #296 Dátum: 2008. Augusztus 15. - 14:43:21 »

Sziasztok!

Ha segítség kell Boros Zoli képeinek ügyében, hívjatok fel nyugodtan, a hét végén nem leszek számítógép közelében.
A számom: 20/490-30-24
De elég az is, ha egyből őt keresitek és rám hivatkoztok, ahogy Balázs már nemrég megtette.
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #297 Dátum: 2008. Augusztus 15. - 14:45:41 »

Sziasztok!

Tudna valaki nekem Ausztriában Salzburgban és a környékén lévő  fegyver és vadászbolt címeket ajánlani?
A jövő héten ott leszek, és összekötném a kellemeset a hasznossal.
Előre is köszi.  Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #298 Dátum: 2008. Augusztus 15. - 16:57:17 »

Sziasztok!

Tudna valaki nekem Ausztriában Salzburgban és a környékén lévő  fegyver és vadászbolt címeket ajánlani?
A jövő héten ott leszek, és összekötném a kellemeset a hasznossal.
Előre is köszi.  Wave


Horrido talán többet tud de talán :





Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #299 Dátum: 2008. Augusztus 17. - 10:13:18 »

Köszi mindenkinek, megoldottam...rajzoltatok egyet egy grafikus cimborával. Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 573   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: