Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 573   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítsünk egymásnak  (Megtekintve 917857 alkalommal)
Viktor
Vendég
« Új üzenet #270 Dátum: 2008. Augusztus 12. - 16:19:42 »

eljött az idő, hogy az Atkinsont visszakönyörögjem a köcsönadásból, három év után. 

Ez az Atkinson úgy tűnik sehol sem akar hazajönni... Vigyorog
Naplózva
Kapszli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 759



« Új üzenet #271 Dátum: 2008. Augusztus 12. - 16:57:45 »

Szenka, Viktor, Bandi!
Nagyon szépen köszönöm nektek a segítséget!!!!!! Meghajol Meghajol Meghajol
Szenka!
Szerintem ráér, de este beszélek a „főnökkel”. Ördög
Keresni foglak mindenféleképpen. Wave
Naplózva

Üdv:Kapszli
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #272 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 08:03:31 »

Sziasztok!

Ismeri valaki a spanyol Norconia légpuskákat? Apám szeretne egyet venni. Tegnap nézegettük a fegyverboltban a műanyag tusás "Dragon" fantázianevűt, nekem eléggé tetszett, jó hosszú csöve is van, bár a biztosítása pocsék megoldású, legalábbis szerintem.
Ő viszont inkább valamelyik olcsóbb és jóval rövidebb változat felé hajlik (éppen ilyen nem volt a boltban, de megrendelik, ha kell), amiben én nem bízom túlságosan, bár lehet, hogy tévedek.
Ajánlottam még neki a szerintem jobb minőségű Gamo fegyvereket is, de megmondom őszintén, ezzel az én tudományom ki is merült légpuska fronton.
A Slaviák állítólag sokat vesztettek '70-es, 80-as évekbeli minőségükből, nekem a 4x32-es kis Zeiss távcsővel szerelt 631-es volt a csúcs.  '78 karácsonyán kaptam, elképzelhetetlen mennyiségű és néha meglehetősen kétes minőségű lövedék ment már ki a csövén, de még mindig pontos.

Kinek van valami ötlete?
Előre is köszönöm!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Augusztus 13. - 11:25:42 írta Viktor » Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Viktor
Vendég
« Új üzenet #273 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 11:24:58 »

Hahó Péter!

A Norconia nem spanyol, hanem kínai, a NORINCO holdong terméke. A spanyol termék a Norica, állítóleg nem rosszak.
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #274 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 11:59:49 »

Hahó Péter!

A Norconia nem spanyol, hanem kínai, a NORINCO holdong terméke. A spanyol termék a Norica, állítóleg nem rosszak.

Köszönöm a helyesbítést Barátom, kicsit belekeveredtem. Valóban Norica!
Mondom én, hogy nem vagyok képben...
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Viktor
Vendég
« Új üzenet #275 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 12:29:49 »

Hahó Péter!

A Norconia nem spanyol, hanem kínai, a NORINCO holdong terméke. A spanyol termék a Norica, állítóleg nem rosszak.

Köszönöm a helyesbítést Barátom, kicsit belekeveredtem. Valóban Norica!
Mondom én, hogy nem vagyok képben...

Állítólag a ruszkik gyártogatnak mostanság is igen jó f.ngágyúkat (ahogyan mifelénk hívták ezeket)...
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #276 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 12:49:45 »

Hahó Péter!

A Norconia nem spanyol, hanem kínai, a NORINCO holdong terméke. A spanyol termék a Norica, állítóleg nem rosszak.

Köszönöm a helyesbítést Barátom, kicsit belekeveredtem. Valóban Norica!
Mondom én, hogy nem vagyok képben...

Állítólag a ruszkik gyártogatnak mostanság is igen jó f.ngágyúkat (ahogyan mifelénk hívták ezeket)...

Látod, ezekről mégcsak nem is hallottam. Volt régen orosz légpuska, kb. akkora, mit egy Lámpagyári, de erősen felejthető teljesítménnyel.
Egyébként apámat ismerve, már az is nagy eredmény lesz, ha Gamo-ra rá tudom beszélni...
Ha nem sikreül, marad a Norica.
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Viktor
Vendég
« Új üzenet #277 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 13:10:15 »

Hahó Péter!

A Norconia nem spanyol, hanem kínai, a NORINCO holdong terméke. A spanyol termék a Norica, állítóleg nem rosszak.

Köszönöm a helyesbítést Barátom, kicsit belekeveredtem. Valóban Norica!
Mondom én, hogy nem vagyok képben...

Állítólag a ruszkik gyártogatnak mostanság is igen jó f.ngágyúkat (ahogyan mifelénk hívták ezeket)...

Látod, ezekről mégcsak nem is hallottam. Volt régen orosz légpuska, kb. akkora, mit egy Lámpagyári, de erősen felejthető teljesítménnyel.
Egyébként apámat ismerve, már az is nagy eredmény lesz, ha Gamo-ra rá tudom beszélni...
Ha nem sikreül, marad a Norica.

Nono, nekem ilyen légpuskám volt, nem volt olyan madara az égnek, ami elmenekülhetett volna előle...

Íme az utód: http://baikal.uw.hu/
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #278 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 13:27:44 »

Ez az IZS-61-es nagyon jó kis puska. Meglepődtem amikor megláttam és főleg amit írnak róla. Igen
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #279 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 13:33:57 »

Hahó Péter!

A Norconia nem spanyol, hanem kínai, a NORINCO holdong terméke. A spanyol termék a Norica, állítóleg nem rosszak.

Köszönöm a helyesbítést Barátom, kicsit belekeveredtem. Valóban Norica!
Mondom én, hogy nem vagyok képben...

Állítólag a ruszkik gyártogatnak mostanság is igen jó f.ngágyúkat (ahogyan mifelénk hívták ezeket)...

Látod, ezekről mégcsak nem is hallottam. Volt régen orosz légpuska, kb. akkora, mit egy Lámpagyári, de erősen felejthető teljesítménnyel.
Egyébként apámat ismerve, már az is nagy eredmény lesz, ha Gamo-ra rá tudom beszélni...
Ha nem sikreül, marad a Norica.

Nono, nekem ilyen légpuskám volt, nem volt olyan madara az égnek, ami elmenekülhetett volna előle...

Íme az utód: http://baikal.uw.hu/

Hát nem erről beszéltem! Meglepődött
Ilyent soha nem is láttam, de nagyon komoly formája van, és jókat írnak róla.
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Viktor
Vendég
« Új üzenet #280 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 13:50:19 »

Kicsit inkább sportfegyverre hajaz, de ha hozza a régi IZS-22-esek formáját, akkor nem lehet rossz. Az oroszok még léggépisztolyt is gyártanak:

http://www.kaliber.hu/main.php?op=ujsag_info&ujsag=kaliber&nmode=&id=kaliber20051022144951051022145130&cim=2003/j%C3%BAlius

Annyiban egészíteném csak ki a cikket, hogy ma már szabadon vásárolható a jogszabály-változás miatt.
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #281 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 14:20:46 »

Az biztos, hogy nem vadászpuska formája van. De egy jó kis távcsővel biztosan kellemes fegyver.
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Viktor
Vendég
« Új üzenet #282 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 14:40:09 »

Az biztos, hogy nem vadászpuska formája van. De egy jó kis távcsővel biztosan kellemes fegyver.

Nem is vadászatra veszi ezeket az emberfia...
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #283 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 14:50:51 »

Az biztos, hogy nem vadászpuska formája van. De egy jó kis távcsővel biztosan kellemes fegyver.

Nem is vadászatra veszi ezeket az emberfia...

Persze, hogy nem. Viszont céllövészetre el tudnám képzelni...
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Fzsolt69
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35



« Új üzenet #284 Dátum: 2008. Augusztus 13. - 22:01:59 »

Sziasztok!
Na ezt a légpuskát árulja nálunk a fegyverboltos úgy, hogy "kommandós légpuska"!!!/ http://baikal.uw.hu/ / Egyébként próbálgattam és tényleg meggyőző volt. Pontos, kényelmes fogású, könnyű sütésű.

Egyébként van nekem egy pár darab légpuskám, régi IZS, békebeli DDR-s, lámpagyári, 631-s, 625-s. Újítgatom, pofásítom, csinosítgatom őket. Az IZS tényleg egy remek kis fegyver. Nagyon pontos és méreteihez képes erős is.

Péter! Ha javasolhatom, akkor beszéld rá apudat a Gamo-ra. Most lőttem be egy Norica-t. Magával a fegyverrel nem igazán volt gondom, de az az üvegszálas célzóketyeréje...hát...Szép is meg jó is, de 10 méterre egy az egyben kitakarta a légfegyver lőlap közepén a fekete kört. Ja meg a sütése is kemény volt egy kicsit. Nem kérte a tulaj hogy állítsak rajta, de igaza is van, majd bekopik Mosolyog. Na tehát ilyeneket nem tapasztaltam  egyik Gamo-nál sem amelyik megfordult a kezemben. /A többit szóban esetleg, ha még másra is kiváncsi vagy!!!/

Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 573   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: