Oldalak: 1 ... 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 [132] 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 ... 573   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítsünk egymásnak  (Megtekintve 917825 alkalommal)
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #1965 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 12:34:53 »

Nem konok vagyok, meg nem nemmeggyőzhető, de elgondolkodtam, hogy amíg nem volt sokkoló, addig agyonlövöldözték a szeleburdi kutyákat?
Az a privát véleményem- még ha egyedül is maradok vele a hatmilliárd közül-, hogy amit nem teszel meg a gyerekeddel, azt elvonatkoztatva a kutyáddal se tedd meg.

Szálem.

 Effendi
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #1966 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 12:43:34 »

Nem konok vagyok, meg nem nemmeggyőzhető, de elgondolkodtam, hogy amíg nem volt sokkoló, addig agyonlövöldözték a szeleburdi kutyákat?
Az a privát véleményem- még ha egyedül is maradok vele a hatmilliárd közül-, hogy amit nem teszel meg a gyerekeddel, azt elvonatkoztatva a kutyáddal se tedd meg.

Szálem.

 Effendi

Ez mind nagyon szép, de kérlek olvasd el alábbi hozzászólásaimat!  Angyal
A kutyám szaladt ki autó elé, ment neki oldalról lassan haladó autónak! Mire várjak még, hogy mikor vasalja ki egy dömper???
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #1967 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 12:55:02 »

Nem konok vagyok, meg nem nemmeggyőzhető, de elgondolkodtam, hogy amíg nem volt sokkoló, addig agyonlövöldözték a szeleburdi kutyákat?
Az a privát véleményem- még ha egyedül is maradok vele a hatmilliárd közül-, hogy amit nem teszel meg a gyerekeddel, azt elvonatkoztatva a kutyáddal se tedd meg.

Szálem.

 Effendi
Láttam már legalább 10-15 vadászt kutya nélkül hazamenni társas vadászatról...nem jól dolgozott a kutya.
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #1968 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 13:02:41 »

Láttam már legalább 10-15 vadászt kutya nélkül hazamenni társas vadászatról...nem jól dolgozott a kutya.

 Fejvakarás Ugye csak elajándékozták őket? 
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #1969 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 13:03:33 »

Láttam már legalább 10-15 vadászt kutya nélkül hazamenni társas vadászatról...nem jól dolgozott a kutya.

Az fasza...
 Stoel
Naplózva

Üdv End
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #1970 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 13:15:07 »

Ha most kommentálnám az alant elhangzottakat, akkor egy végeláthatatlan lavinát indítanék el, amivel hetekig masszíroznánk a semmit.
Akik ismernek, tudják, mi erről az egészről a véleményem.
Azt is tudjátok, mi az álláspontom a kutya tanítása-fegyelmezése és kínzása kérdésében.

Úgyhogy inkább  NoComment

 Effendi
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #1971 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 13:17:42 »

Ha most kommentálnám az alant elhangzottakat, akkor egy végeláthatatlan lavinát indítanék el, amivel hetekig masszíroznánk a semmit.
Akik ismernek, tudják, mi erről az egészről a véleményem.
Azt is tudjátok, mi az álláspontom a kutya tanítása-fegyelmezése és kínzása kérdésében.

Úgyhogy inkább  NoComment

 Effendi
Én ugyanezt elmondhatnám.
De van a szükséges rossz...vagy elfogadjuk, vagy nem.
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #1972 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 14:04:36 »

 Effendi  Hidd el, nekem sem okoz örömet keményen bánni egyetlen kutyával sem. De gondold meg, ha van egy engedetlen, fegyelmezetlen kölyök (vagy akár felnőtt is), amivel máshogy nem bírsz, mennyi veszélynek van kitéve, ahogy Sanyo is írta? Mit gondolsz, én miket éreztem, amikor a vasút mellett fácánoztunk (évente 2-3 alkalom) és az eszetlen kutyámról azt sem tudtam, hol van, a vonat meg közeledett??? Nem jobb az elején a nyaka közé vágatni néhány alkalommal (minél korábban kezded, annál kisebb erősségre van szükség) és gyorsan megtanulja, hogy a hívó szóra a gazdája mellett van a helye, mint bármi ilyen balesetnek kitenni?
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #1973 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 14:08:45 »

Effendi  Hidd el, nekem sem okoz örömet keményen bánni egyetlen kutyával sem. De gondold meg, ha van egy engedetlen, fegyelmezetlen kölyök (vagy akár felnőtt is), amivel máshogy nem bírsz, mennyi veszélynek van kitéve, ahogy Sanyo is írta? Mit gondolsz, én miket éreztem, amikor a vasút mellett fácánoztunk (évente 2-3 alkalom) és az eszetlen kutyámról azt sem tudtam, hol van, a vonat meg közeledett??? Nem jobb az elején a nyaka közé vágatni néhány alkalommal (minél korábban kezded, annál kisebb erősségre van szükség) és gyorsan megtanulja, hogy a hívó szóra a gazdája mellett van a helye, mint bármi ilyen balesetnek kitenni?
Akkor van igazán nagyobb probléma, ha úgy jár az ember fia, hogy eccercsak kap egy felnőtt kutyát. Fejvakarás
Amúgy megoldható, főleg vizsláknál.
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #1974 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 14:23:11 »

Akkor van igazán nagyobb probléma, ha úgy jár az ember fia, hogy eccercsak kap egy felnőtt kutyát. Fejvakarás
Amúgy megoldható, főleg vizsláknál.

A befogadott kutyámat nem is nagyon merem kiengedni az udvarból...  Ha meg kiszökik, akkor sem hívom, mert arra nem hallgat, hanem vagy elé-mellé kell kerülni és ráparancsolni, bezavarni, vagy futni utána és kiabálni. Ha megfordul, visszanéz, akkor hátra arc és futás hazafelé! Így rohan utánam, meg akar előzni, aztán amikor elég közel ér, akkor már valahogy megfogom, vagy tudom uralni a helyzetet.  Vigyorog
Persze, ha ő is nyomon menne, nem az utcán, ez sem működne...
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #1975 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 14:24:19 »

Biztos, hogy indítsunk vitát?
Csak szemelvények:
Ugrál a kutyám? Nem viszem a vasút mellé
Fegyelmezetlen? Nem viszem vadászni.


Ezek az állatok nem azért fogadtak a bizalmukba bennünket, ezek a lények nem azért szeretik a gazdájukat, nem azért hűségesek hozzánk, nem azért adnák esetenként az életüket értünk, hogy árammal baszogassuk alkalmanként őket, mert nem teljesítik a parancsainkat a SAJÁT ÉRDEKÜKBEN!!

Elítélnéd, ha a cirkuszban a gyereked azt látná, hogy az idomárbácsi ösztökével buzerálja az elefántot?
Ha igen, akkor vetítsd át a kutyádra!!

Egyszerű képlet:
Kérdezd már meg mondjuk Labsot, hogy hány kutyájára épített már villamosszéket, hogy azt csinálja, amit mond??

És érdekes, kurva intelligens kutyái vannak!!
Sokkal értelmesebbek, mint néhány kutyatartó pöcs!!

Öröme van a kutyákban, és a kutyák imádják, szeretettel dolgoznak Neki, anélkül, hogy rákötné őket a 220-ra!!
Megoldotta Ben Franklin nélkül ezt a kérdést!

Az isteni neki!!!

Végeztem.
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #1976 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 14:25:17 »

Láttam már legalább 10-15 vadászt kutya nélkül hazamenni társas vadászatról...nem jól dolgozott a kutya.

Erre van egy jó kivételem.
Apósom csoki labija tavaly vadászott elsőnek, 9-10 hónap volt, és igazából semmit, de semmit nem csinált vagy esetleg mutatott volna, hogy lesz belőle vadászkuty... Fejvakarás Ördög még otthon a fadarab dobálás se jött be neki, a kaján kívül mást nem vett a szájába  Nyihi Fejvakarás Meglepődött
Aztán lőn csoda, az idén már a kacsát is hozza a vízből, úgy keres mintha rajzolnák, egyszerűen benőtt a feje-lágya... Taps Ördög Ördög
Hozzáteszem tanítva nem volt, csak tényleg felnőtt.

 Wave
Naplózva

Üdv End
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #1977 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 14:36:07 »

Biztos, hogy indítsunk vitát?
Csak szemelvények:
Ugrál a kutyám? Nem viszem a vasút mellé
Fegyelmezetlen? Nem viszem vadászni.


Ezek az állatok nem azért fogadtak a bizalmukba bennünket, ezek a lények nem azért szeretik a gazdájukat, nem azért hűségesek hozzánk, nem azért adnák esetenként az életüket értünk, hogy árammal baszogassuk alkalmanként őket, mert nem teljesítik a parancsainkat a SAJÁT ÉRDEKÜKBEN!!

Elítélnéd, ha a cirkuszban a gyereked azt látná, hogy az idomárbácsi ösztökével buzerálja az elefántot?
Ha igen, akkor vetítsd át a kutyádra!!

Egyszerű képlet:
Kérdezd már meg mondjuk Labsot, hogy hány kutyájára épített már villamosszéket, hogy azt csinálja, amit mond??

És érdekes, kurva intelligens kutyái vannak!!
Sokkal értelmesebbek, mint néhány kutyatartó pöcs!!

Öröme van a kutyákban, és a kutyák imádják, szeretettel dolgoznak Neki, anélkül, hogy rákötné őket a 220-ra!!
Megoldotta Ben Franklin nélkül ezt a kérdést!

Az isteni neki!!!

Végeztem.
Dili vagy.
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #1978 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 14:40:04 »

Erre van egy jó kivételem.
Apósom csoki labija tavaly vadászott elsőnek, 9-10 hónap volt, és igazából semmit, de semmit nem csinált vagy esetleg mutatott volna, hogy lesz belőle vadászkuty... Fejvakarás Ördög még otthon a fadarab dobálás se jött be neki, a kaján kívül mást nem vett a szájába  Nyihi Fejvakarás Meglepődött
Aztán lőn csoda, az idén már a kacsát is hozza a vízből, úgy keres mintha rajzolnák, egyszerűen benőtt a feje-lágya... Taps Ördög Ördög
Hozzáteszem tanítva nem volt, csak tényleg felnőtt.

 Wave
Nem kölyökről beszélek...
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #1979 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 14:45:17 »

Biztos, hogy indítsunk vitát?
Csak szemelvények:
Ugrál a kutyám? Nem viszem a vasút mellé
Fegyelmezetlen? Nem viszem vadászni.


Ezek az állatok nem azért fogadtak a bizalmukba bennünket, ezek a lények nem azért szeretik a gazdájukat, nem azért hűségesek hozzánk, nem azért adnák esetenként az életüket értünk, hogy árammal baszogassuk alkalmanként őket, mert nem teljesítik a parancsainkat a SAJÁT ÉRDEKÜKBEN!!

Elítélnéd, ha a cirkuszban a gyereked azt látná, hogy az idomárbácsi ösztökével buzerálja az elefántot?
Ha igen, akkor vetítsd át a kutyádra!!

Egyszerű képlet:
Kérdezd már meg mondjuk Labsot, hogy hány kutyájára épített már villamosszéket, hogy azt csinálja, amit mond??

És érdekes, kurva intelligens kutyái vannak!!
Sokkal értelmesebbek, mint néhány kutyatartó pöcs!!

Öröme van a kutyákban, és a kutyák imádják, szeretettel dolgoznak Neki, anélkül, hogy rákötné őket a 220-ra!!
Megoldotta Ben Franklin nélkül ezt a kérdést!

Az isteni neki!!!

Végeztem.
Sajnálom, hogy nincs Imre éppen fenn...
Kérdezd meg, hogy mit ajánlana Sanyoo esetére.
Hosszú póráz, fojtó nyakörv...vagy elektromos nyakörv.
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Oldalak: 1 ... 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 [132] 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 ... 573   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: