Oldalak: 1 ... 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 [522] 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 ... 573   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítsünk egymásnak  (Megtekintve 918597 alkalommal)
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4588



« Új üzenet #7815 Dátum: 2019. Január 14. - 11:58:11 »

Ha lehúzós helyre mész

Épeszű ember megy megy lehúzós helyre. Mikor megtudja, hogy lehúzós a hely, akkor már ott van.  Ördög
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #7816 Dátum: 2019. Január 14. - 12:26:08 »

Én vinnék távcsövet , spektívet , lőbotot , széket , téli és tavaszi kabátot , esernyőt , bakancsot és gumicsizmát is , sárga kalapszalagot ,nyaksálat , kötött és füles sapkát de nem lehet tudni ezért baseball sapkát is . Váltás pulóvert és váltás alsógatyát ,  Ördög ,aláöltözetet , leszsákot WC papírt , Elsősegély ládát , Machetát , metszőollót , stílfűrészt , baltát , ásót , 3 doboz lőszert , szódát , bort , forralt bort , teát , pálinkát . Oldal szalonnát , kenyeret , hagymát , zsigerelő kést ,szalonnázó bicskát , vágódeszkát , kemping asztalt , napszemüveget , napernyőt . csalisípot , vaddisznóhívót ....... biztos sok fontos dolgot kihagytam de sajnos nálunk nem lesz disznóhajtás és máshova se megyek .  Röhög               Vállat von   ( ja a puskát  - azt is vinném Menő )
Kihagytad, hogy ha jó helyre megy disznóhajtásra, akkor feltétlenül vigyen egy stefit, lehetőleg téged... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #7817 Dátum: 2019. Január 14. - 12:34:05 »

Épeszű ember megy megy lehúzós helyre. Mikor megtudja, hogy lehúzós a hely, akkor már ott van.  Ördög

Ébernek és előrelátónak kell lenni !  S.Peti  Ördög
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #7818 Dátum: 2019. Január 14. - 13:06:13 »

Bár én kaptam már érte többször hideget-meleget már előre, aztán meg jött a "kognitív disszonancia", hogy "de legalább jól éreztük magunkat együtt". Sokkal egyszerűbb a receptje a körültekintésnek, ha az emberfia hajlandó ÉS képes különválasztani a barátságot az üzlettől. Csak olyan helyre szabad elmenni hajtásba, ahol sávos a díjszabás, minél több lépcsővel. Akkor együtt sírunk, együtt nevetünk a szervezővel. Bármi más recept esetén legtöbbször sírunk, és nem együtt a szervezővel...
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #7819 Dátum: 2019. Január 14. - 14:21:20 »

Kihagytad, hogy ha jó helyre megy disznóhajtásra, akkor feltétlenül vigyen egy stefit, lehetőleg téged... Ördög

Na igen ! De ha medvés helyre akkor két váltás alsógatya és a Stefl marad .    Röhög   
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3062



« Új üzenet #7820 Dátum: 2019. Január 18. - 17:44:52 »

A képen egy EAW oldható szerelék 5mm-es hátsó talpa látható. Ez van nekem egy S&B külsősines távcsövön.
Ebből lenne 9,5mm-re szükségem.
Minden megoldás érdekel, ha van valakinek felesleges.
http://www.egun.de/market/item.php?id=7222200
 Stoel
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #7821 Dátum: 2019. Január 18. - 20:42:43 »

A képen egy EAW oldható szerelék 5mm-es hátsó talpa látható. Ez van nekem egy S&B külsősines távcsövön. Ebből lenne 9,5mm-re szükségem. Minden megoldás érdekel, ha van valakinek felesleges.
http://www.egun.de/market/item.php?id=7222200
 Stoel

https://www.jagdshop-online.de/EAW-Hinterfuss-Unterteil-1
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #7822 Dátum: 2019. Január 18. - 20:45:49 »


https://www.grauwolf.net/eaw-schwenkmontage-hinterfuss-unterteil-bauhoehe-9-0-mm.html

Bár úgy látom, mindkettő rendelésre van most csak...
Naplózva
nicsa
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84



« Új üzenet #7823 Dátum: 2019. Január 20. - 10:17:41 »

Én vinnék távcsövet , spektívet , lőbotot , széket , téli és tavaszi kabátot , esernyőt , bakancsot és gumicsizmát is , sárga kalapszalagot ,nyaksálat , kötött és füles sapkát de nem lehet tudni ezért baseball sapkát is . Váltás pulóvert és váltás alsógatyát ,  Ördög ,aláöltözetet , leszsákot WC papírt , Elsősegély ládát , Machetát , metszőollót , stílfűrészt , baltát , ásót , 3 doboz lőszert , szódát , bort , forralt bort , teát , pálinkát . Oldal szalonnát , kenyeret , hagymát , zsigerelő kést ,szalonnázó bicskát , vágódeszkát , kemping asztalt , napszemüveget , napernyőt . csalisípot , vaddisznóhívót ....... biztos sok fontos dolgot kihagytam de sajnos nálunk nem lesz disznóhajtás és máshova se megyek .  Röhög               Vállat von   ( ja a puskát  - azt is vinném Menő )

Sziasztok
Koszonom az épitő hozzaszolasokat a hajtas temaban.
Stefi altal ajanlott eszkozok az alkoholos iitalokon kivul szinte mind megvoltak Röhög
Egy dolognak vettem volna igazán hasznat, de szerintem erre senki sem gondolt volna. Elmeselem roviden.
Eleg saros, felolvadt csuszos talaj volt. Az elottem meglott es elfekudt suldot huztam le a 2 hajtas kozott, amikor szerencsetlenul elcsusztam a puska valahogy ugy lendult hogy csovel a saros foldbe csapodott finoman.de ez pont eleg volt ,hogy 2-3 cm melyen telerakodjon sarral.kb fel ora volt mire talaltam olyan atmeroju es eleg massziv vesdzot, amit be is mertem tenni a csőbe.igy szerencsere tudtam vadaszni tovabb.
Nekem ebbol tanulsag, hogy a tisztitovesszot elteszem legkozelebb, mondjuk az ajanlott kempingasztal es esernyo vagy a Stihl furesz helyett.
Valakinek volt mar hasonlo szituacioban resze? Hat en nem kivanom senkinek!

Ja, a vesszot el is tettem az avatopalcaim koze emleknek!
Udv
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #7824 Dátum: 2019. Január 20. - 10:36:34 »

Sziasztok
Koszonom az épitő hozzaszolasokat a hajtas temaban. Stefi altal ajanlott eszkozok az alkoholos iitalokon kivul szinte mind megvoltak Röhög Egy dolognak vettem volna igazán hasznat, de szerintem erre senki sem gondolt volna. Elmeselem roviden. Eleg saros, felolvadt csuszos talaj volt. Az elottem meglott es elfekudt suldot huztam le a 2 hajtas kozott, amikor szerencsetlenul elcsusztam a puska valahogy ugy lendult hogy csovel a saros foldbe csapodott finoman.de ez pont eleg volt ,hogy 2-3 cm melyen telerakodjon sarral.kb fel ora volt mire talaltam olyan atmeroju es eleg massziv vesdzot, amit be is mertem tenni a csőbe.igy szerencsere tudtam vadaszni tovabb. Nekem ebbol tanulsag, hogy a tisztitovesszot elteszem legkozelebb, mondjuk az ajanlott kempingasztal es esernyo vagy a Stihl furesz helyett. Valakinek volt mar hasonlo szituacioban resze? Hat en nem kivanom senkinek!

Ja, a vesszot el is tettem az avatopalcaim koze emleknek!
Udv

Vagy leteszed a puskát a válladról, ha biztosan tudod, hogy nem fog kelleni a süldő húzáshoz...
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #7825 Dátum: 2019. Január 20. - 11:00:34 »

Sziasztok
Koszonom az épitő hozzaszolasokat a hajtas temaban.
Stefi altal ajanlott eszkozok az alkoholos iitalokon kivul szinte mind megvoltak Röhög
Egy dolognak vettem volna igazán hasznat, de szerintem erre senki sem gondolt volna. Elmeselem roviden.
Eleg saros, felolvadt csuszos talaj volt. Az elottem meglott es elfekudt suldot huztam le a 2 hajtas kozott, amikor szerencsetlenul elcsusztam a puska valahogy ugy lendult hogy csovel a saros foldbe csapodott finoman.de ez pont eleg volt ,hogy 2-3 cm melyen telerakodjon sarral.kb fel ora volt mire talaltam olyan atmeroju es eleg massziv vesdzot, amit be is mertem tenni a csőbe.igy szerencsere tudtam vadaszni tovabb.
Nekem ebbol tanulsag, hogy a tisztitovesszot elteszem legkozelebb, mondjuk az ajanlott kempingasztal es esernyo vagy a Stihl furesz helyett.
Valakinek volt mar hasonlo szituacioban resze? Hat en nem kivanom senkinek!

Ja, a vesszot el is tettem az avatopalcaim koze emleknek!
Udv

Hogy a jófenébe ne !   Röhög   A kis háromlábú széken is sikerült elaludnom olyan nagy mozgás volt  Mosolyog eldőltem székestől a combjaimon keresztbe tett puskával . Igaz én azonnal kiürítettem mert eszembe jutott hogy az ágyban jobbat lehet aludni . Kb. 9 cm hosszú homok húrkát toltam ki otthon a csőből .   Emelem
Naplózva
nicsa
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84



« Új üzenet #7826 Dátum: 2019. Január 20. - 11:28:56 »

Vagy leteszed a puskát a válladról, ha biztosan tudod, hogy nem fog kelleni a süldő húzáshoz...

Maximalisan igazad van, letehettem volna a fegyvert.
Igazabol nem ez a lenyeg, mert mar felvezetes vagy egyeb helyvaltoztataskor is elcsuszhat az ember vagy elalszik a szeken Röhög
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #7827 Dátum: 2019. Január 20. - 11:33:19 »


Nekem ebbol tanulsag, hogy a tisztitovesszot elteszem legkozelebb, mondjuk az ajanlott kempingasztal es esernyo vagy a Stihl furesz helyett.
A stihl fűrésszel tudsz az esernyőből tisztítóvesszőt csinálni...ha ügyes vagy... Vigyorog

Valakinek volt mar hasonlo szituacioban resze? Hat en nem kivanom senkinek!

Cserkelés közben is eleshet az ember, bármi megtörténhet. A "nagyvadas" cuccaim közt van egy szétszedhető tisztítópálca. A söréteshez könnyebben talál az ember valami kórót...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Vadász91
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326



« Új üzenet #7828 Dátum: 2019. Január 21. - 06:02:40 »

Sziasztok
Koszonom az épitő hozzaszolasokat a hajtas temaban.
Stefi altal ajanlott eszkozok az alkoholos iitalokon kivul szinte mind megvoltak Röhög
Egy dolognak vettem volna igazán hasznat, de szerintem erre senki sem gondolt volna. Elmeselem roviden.
Eleg saros, felolvadt csuszos talaj volt. Az elottem meglott es elfekudt suldot huztam le a 2 hajtas kozott, amikor szerencsetlenul elcsusztam a puska valahogy ugy lendult hogy csovel a saros foldbe csapodott finoman.de ez pont eleg volt ,hogy 2-3 cm melyen telerakodjon sarral.kb fel ora volt mire talaltam olyan atmeroju es eleg massziv vesdzot, amit be is mertem tenni a csőbe.igy szerencsere tudtam vadaszni tovabb.
Nekem ebbol tanulsag, hogy a tisztitovesszot elteszem legkozelebb, mondjuk az ajanlott kempingasztal es esernyo vagy a Stihl furesz helyett.
Valakinek volt mar hasonlo szituacioban resze? Hat en nem kivanom senkinek!

Ja, a vesszot el is tettem az avatopalcaim koze emleknek!
Udv

Nem kell feltétlen elaludni vagy elcsúszni....
Én jártam úgy, hogy kimentünk kacsázni a tiszára de a kacsák nemigazán kaptak meghívót az eseményre. Így hát miután kivilágosodott összegyűltünk mindhárman és beszélgettünk még kicsit a kivilágosodott folyóparton miközben egy csapat kacsa húzott felénk. Természetesen puska megtörve de betöltve. Amikor kiszúrtam a kacsákat egy gyors guggolás következtében gyorsan le is szúrtam a dupla csöveit a homokba. Rííí Mondanom se kell, a kacsák ahogy jöttek, úgy mentek is tovább.... Röhög
Naplózva
nicsa
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84



« Új üzenet #7829 Dátum: 2019. Január 21. - 21:41:01 »

Sziasztok
Segitséget szeretnék kérni Győr-Veszprém-Komarom-Fejer megyei vadasztarsasagok elerhetosegevel, emailcimevel kapcsolatban.
Vadaszati lehetoseget keresek a 2019/2020 idenyre. Elsosorban vaddisznó, duvadazas es aprovad vadaszata erdekel.
Ha valakinek lenne elerhetosege vadasztarsasaghoz kerem irja meg privatban.
Ha valaki tud esetleg vadaszati lehetoseget (partolo tag,csomag, lesberlet stb) azt is szivesen fogadom.
Koszonettel
Naplózva
Oldalak: 1 ... 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 [522] 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 ... 573   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: