Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászfórumos Vándor Irodalmi Pályázat  (Megtekintve 58859 alkalommal)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #195 Dátum: 2013. április 27. - 17:20:28 »

Szerintem meg nem, és ennyi!

Egyet kell választani, vagy nem választani! A szabály egyértelmű, egyet, nem kettőt, vagy hármat kell jelölni. Nincs miről vitatkozni.

A kibicnek meg egyébként is!  

Aki nem teszi meg a szerzőknek azt, hogy értékeli a munkáját, ne szóljon be a pálya széléről!  Türelmetlenül



Meghajlok döntésed előtt, erősebb vagy nálam, azt meg, hogy szebb is mindenki látja!  Vigyorog
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9528


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #196 Dátum: 2013. április 27. - 17:22:15 »

Meghajlok döntésed előtt, erősebb vagy nálam, azt meg, hogy szebb is mindenki látja!  Vigyorog

Jobban örültem volna, ha az eszedre tudok hatni, de hát ha nem, nem....  nem erőltetem.  Röhög    Stoel
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #197 Dátum: 2013. április 27. - 17:27:58 »

Jobban örültem volna, ha az eszedre tudok hatni, de hát ha nem, nem....  nem erőltetem.  Röhög    Stoel

Tudnék erre is válaszolni, de nem bírod a kritikát!  Ördög
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #198 Dátum: 2013. április 27. - 17:29:54 »

http://vadaszforum.net/forum/index.php?action=post;quote=212011;topic=68.1005;num_replies=9958;sesc=a5eb5c1a2c9ccc47be2ec20c082d27d8  

Voldemort tudom másképpen látjuk a világot , de már párszor belém kötöttél . Pl. tavaly a boxban ,
243-s topic ,  horgászat , most itt . Volt még máshol is de már elfelejtettem .

A tény elvetted a kedvem a szavazástól ígérem soha de soha többet itt nem szavazok .  
Érthetetlen ??? Anno a gimiben is az volt a matek az osztály 90 % -nak  Emelem
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9528


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #199 Dátum: 2013. április 27. - 17:30:32 »

Tudnék erre is válaszolni, de nem bírod a kritikát!  Ördög

Ha minden áron úgy érzed, hogy a Tiédnek kell enni az utolsó szónak, tehetek róla! ...  
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #200 Dátum: 2013. április 27. - 17:33:14 »

Ha minden áron úgy érzed, hogy a Tiédnek kell enni az utolsó szónak, tehetek róla! ...  

Már úgy érted, hogy itt a fórumon nekem???   Vigyorog

"Amúgy miért ne lehetne kérdésre kérdéssel válaszolni?"  Vigyorog
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9528


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #201 Dátum: 2013. április 27. - 17:33:35 »

http://vadaszforum.net/forum/index.php?action=post;quote=212011;topic=68.1005;num_replies=9958;sesc=a5eb5c1a2c9ccc47be2ec20c082d27d8  

Voldemort tudom másképpen látjuk a világot , de már párszor belém kötöttél . Pl. tavaly a boxban ,
243-s topic ,  horgászat , most itt . Volt még máshol is de már elfelejtettem .

A tény elvetted a kedvem a szavazástól ígérem soha de soha többet itt nem szavazok .  
Érthetetlen ??? Anno a gimiben is az volt a matek az osztály 90 % -nak  Emelem

Sajnálom, rossz osztályba jártál.

Elvettem, mert csak egyre szavazhatsz. Legyen Lacus, ne szavazz, ha elég egy kitalált ok neked. Egyszerűen miért olyan nehéz a kiírásnak megfelelően eljárni? Miért kell minden szabályba belekötni? Mire jó ez?
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #202 Dátum: 2013. április 27. - 18:15:49 »

Üdv Mindenkinek! Emelem
Tavaly küldtem két írást, de nem azért, mert helyezést szerettem volna elérni.
Egyébként sem vagyok egy "versenyzős" típus.
Időnként "elkap az írhatnék", és ezek az írások ennek a szüleményei.
Ha pedig az írásommal szerzek az olvasónak néhány kellemes percet, akkor már megérte! Igen
Üdv: J. vadász  Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #203 Dátum: 2013. április 27. - 18:22:14 »

J.vadász  Emelem ! Ez a lényeg . Írjál még és mindenki akinek van megosztani valója .
Általában mindet elolvasom és gondolom mások is .  Emelem
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Hazelwood
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 233



« Új üzenet #204 Dátum: 2013. április 27. - 18:34:03 »

Sziasztok!
Olvasom a polémiát és kibuggyant belőlem egy gondolat ezzel kapcsolatban.
Én is a szerzők között vagyok. Nem vagyok író, s talán nem bántom meg a többieket azzal, ha azt mondom ők sem. Csak úgy írkálunk, ha a vadászat élménye túlcsordúl.
Ugyanakkor az irományok pedig nem versenyművek, hiszen Ti a szavazók nem arra a szavaztok, amelyek stilisztikailag vagy egyéb szakmai szempontból a legjobbak, hanem arra, amelyik hangulat a leginkább megérint. És ez így van rendjén. Szóval itt nincs győztes vagy vesztes. Én is szavaztam és nem a sajátoméra, mert van egy írás ott, amely engem nagyon megfogott, holott szerintem összeszedetlenűl és szertelenűl van megírva. De tetszett. A hangulata, és az amiről szól. És az  tetszett a legjobban, hát arra szavaztam.
Szóval nincs baj a szabályokkal, nincs baj itt semmivel. Ez egy játék, és azt kell mondjam elismerésre méltó játék, pusztán azért mert van. Tisztelet annak, aki kitalálta, tisztelet annak, aki díjat adományoz, és tisztelet annak, aki igyekszik életben tartani évről évre. Minden más okoskodás körülötte a szar kenegetése, méghozzá igazi magyaros szarkenegetés. Egyszerűen csak legyünk büszkék magunkra és élvezzük, - már ha élvezetes -, mások vadászélményeit ilyen formában is!
Naplózva

A városi élet egy aberráció!
svferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1265



« Új üzenet #205 Dátum: 2013. április 27. - 18:44:35 »


Jajj, de jól leírtad!  S.Peti
Én is pont így vagyok... Nem arra szavaztam, amelyik szerintem a "legjobb", hanem arra, aminek a hangulata a legjobban megérintett!
 Wave
Naplózva

" Nemcsak a jó pap, de a jó vadász is holtig tanul..."
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #206 Dátum: 2013. április 27. - 19:15:10 »

Nekem az írás első sorban egyfajta hangulat kiteljesedése.
Általában valamilyen nem hétköznapi történés visz rá arra, hogy alvás helyett a billentyűket kopogtassam.
A tavaly beküldött iromány például egy nagyon kedves, hozzám közel álló kollégám temetésének éjszakáján született, egy üveg tokaji aszú mellett.
Olyankor elkalandozom egy valótlan, egykori, kicsit képzeletben élő, kicsit valós történetből fakadó másik világba és megszabadulok a mindennapos, aktuális problémától, zűrzavartól.
Egyáltalán nem biztos, hogy az írás jó lesz, vagy hogy másnak is tetszeni fog.
Sőt néha még nekem sem nyeri el a tetszésemet, ha kicsit később újraolvasom.
Van pár anyag a gépemen, ami talán egyszer majd könyv formájában napvilágot lát, de az is elképzelhető (sőt valószínű), hogy  soha nem fogja más elolvasni.
Én viszont időnként előveszem őket, kicsit leporolom, itt-ott belepiszkálgatok, ahogy az aktuális hangulatom éppen megkívánja. Soha nem lesznek készen, legfeljebb egyszercsak abbahagyom a tatarozásukat.
Azt sem várom el senkitől, hogy a mostani, beküldött írásom tetszen neki. De gustibus non est disputandum.
De azt vallom, hogy rossz írás nincsen, ha mégis lenne, akkor csak az lehet, amit nem írtak meg.
És nagyon bízom benne, hogy minél többen kedvet kapnak az élményeik megörökítéséhez.
Számoljunk csak egy rövidet, nagyon nagy vonalakban:
Van hazánkban legalább 5 ezer aktív vadász, aki egy hónapban mondjuk 5 alkalommal kint van a területén.
Ez havonta 25ezer alkalom, éves szinten pedig 300 ezer Naplemente, hajnali cserkelés, éjszakai disznóles, hajtás, hangulat, öröm vagy bánat, remegő izgalom, vágyakozás, csalódás, beteljesülés, stb.....
Ebből többre is futhatná......
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #207 Dátum: 2013. április 27. - 19:22:06 »

Valaki úgy dönt, hogy ő márpedig vadászni fog...egy év után irány Afrika.
Már könyvet ír.
Erről ennyit..
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #208 Dátum: 2013. április 27. - 19:29:49 »

Sziasztok!
 Minden más okoskodás körülötte a szar kenegetése, méghozzá igazi magyaros szarkenegetés. Egyszerűen csak legyünk büszkék magunkra és élvezzük, - már ha élvezetes -, mások vadászélményeit ilyen formában is!

Hazelwood  Emelem ! Azt mondod kenegetem a bélsárt ? + magyaros ? Akkor a nick neved miért nem magyar ?   Fejvakarás
Akartam még írni mást is de meggondoltam magam .,  Emelem
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #209 Dátum: 2013. április 27. - 20:18:35 »


Hazelwood  Emelem ! Azt mondod kenegetem a bélsárt ? + magyaros ? Akkor a nick neved miért nem magyar ?   Fejvakarás
Akartam még írni mást is de meggondoltam magam .,  Emelem

Lacókám, csillagom, inkább azt beszéljük meg, mit sütiztél hétvégén.
Attól mindig beindul a nyálelválasztásom, ettől a méltatlan szartenisztől meg hányikóm van.
Ne mondd, hogy nem sütöttél egy pár fánkot, vagy esetleg egy laza Charlotte-tortát...

 Effendi Emelem
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: