Oldalak: 1 ... 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 [445] 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 ... 933   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szarvasbika  (Megtekintve 1924001 alkalommal)
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #6660 Dátum: 2012. Február 18. - 09:36:13 »


Azért azt el kell ismerni,a "Bolgár bika" trófeája rendkívül szép.

 Nyihi Nyihi Nyihi  Igen Wave
Naplózva

" There is good out there "
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #6661 Dátum: 2012. Február 18. - 09:42:39 »

A "kiszaladunk és lövünk valamit" stílus

Ezért kell mindig egyeztetni a főszakáccsal , hogy biztosan elég lesz ennyi embernek ? Különben kiszaladhatsz és lőhetsz még valamit . . . !  Ördög Vigyorog Vigyorog

 Wave Emelem
 
Naplózva
dhraken
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 176


« Új üzenet #6662 Dátum: 2012. Február 18. - 11:17:26 »

Azért azt el kell ismerni, VAN AKINEK a "Bolgár bika" trófeája rendkívül szép.

Szerintem ez a mondat így helyes.  Kacsint Emelem
Naplózva
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #6663 Dátum: 2012. Február 18. - 12:13:13 »

Azért azt el kell ismerni, VAN AKINEK a "Bolgár bika" trófeája rendkívül szép.

Szerintem ez a mondat így helyes.  Kacsint Emelem


Nem ez így nem helyes!

Úgy helyes: vannak olyan vadász emberek akiknek a bulgár "törölt világrekord" vagy a jelenlegi világrekord, vagy a világranglistás kapitális gímtrófeák nem tetszenek!!!
  Emelem

Azt hiszem az összes egykori igazi legendás vadász, (akik a jelenlegi világranglistát felállították a pontrendszert kitalálták) igazán elcsodálkoznának  Meglepődött Meglepődött Meglepődött (megsértődnének) azon "újkori" vadász kijelentésen, (vélemény nyilvánításon) hogy ezek a gímszarvasok és trófeáik csúnyák! (Főleg ha a kastélyuk falát díszítő, általuk és környezetük által felmagasztalt, fantasztikus vadászélménnyel fűszerezett, hatalmas kapitális trófea előtt állva mondanák ezt nekik...  Fejvakarás
Naplózva

" There is good out there "
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #6664 Dátum: 2012. Február 18. - 12:25:58 »

Nem ez így nem helyes!

Úgy helyes: vannak olyan vadász emberek akiknek a bulgár "törölt világrekord" vagy a jelenlegi világrekord, vagy a világranglistás kapitális gímtrófeák nem tetszenek!!!
  Emelem

Azt hiszem az összes egykori igazi legendás vadász, (akik a jelenlegi világranglistát felállították a pontrendszert kitalálták) igazán elcsodálkoznának  Meglepődött Meglepődött Meglepődött (megsértődnének) azon "újkori" vadász kijelentésen, (vélemény nyilvánításon) hogy ezek a gímszarvasok és trófeáik csúnyák! (Főleg ha a kastélyuk falát díszítő, általuk és környezetük által felmagasztalt, fantasztikus vadászélménnyel fűszerezett, hatalmas kapitális trófea előtt állva mondanák ezt nekik...  Fejvakarás

Ilyenkor örülök, hogy nincs kastélyom. Ezeket a pincében tárolnám, hogy ne lássam és biztosan sokan megsértődnének rajta  Ördög
Naplózva
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #6665 Dátum: 2012. Február 18. - 12:40:10 »

Tudom bennem van a hiba de:

Nem értem komolyan mondom ezt a mentalitást felfogást... Minden országban irigyelnek bennünket a világranglistás bikáinkért a világhírnévért! New zealand-tól, Bulgáriától kezdve, mindegyik környező ország arra törekszik, hogy gyönyörű kapitális gímbikái legyenek... (hogy hogyan az más tészta) de a magyarok azok nem.  Vállat von Minek ez, hű de csúnya...stb... Ez kb. olyan mintha bemennék a Nemzeti galériába és megállnék egy 2 méteres Rembrandt festmény előtt és leköpködném, hogy minek az, nekem nem tetszik, fúj...   Vállat von Vállat von Vállat von  Hát nem értem  Vállat von

Jobb az ötkilós gyilkos, meg villás... Nem azért mert aki azt akar lőni az lőhet bőven, jöjjön a Mátrába, vagy Bükkbe, garantált az élmény a siker!

("kispéz kisfoci, nagypéz nagyfoci") igénytelen magyarnak jó a járási 1 is...  Rííí
Naplózva

" There is good out there "
svferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1265



« Új üzenet #6666 Dátum: 2012. Február 18. - 12:47:02 »



Csaba! A bikához, a kilövéshez, a "selejtezéshez" gratulálok, de...
Hát nem tudom...  Vállat von
Most biztos én leszek a "rossz, beszólós gyerek", de... nálam itt nem csak etikába, hanem törvénybe ütköző dolog is "lejön"...  Fejvakarás
Naplózva

" Nemcsak a jó pap, de a jó vadász is holtig tanul..."
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #6667 Dátum: 2012. Február 18. - 12:47:31 »

Ha a Rembrandtot számítógép festi, az nem ugyanaz  Kacsint

De ezen kár vitatkozni. Nem tudom elképzelni, hogy Nadler vagy Széchenyi nagy lelkesedéssel vadászott volna egy olyan bikára, amelyik két hete még egy osztrák kertben ette a tápot
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #6668 Dátum: 2012. Február 18. - 12:55:22 »

Hinnnnye ! Jó bika ez !  Igen  Amíg be nem sötétedett a telefon is jó képet produkált !   Emelem
Naplózva
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #6669 Dátum: 2012. Február 18. - 13:02:08 »

Ha a Rembrandtot számítógép festi, az nem ugyanaz  Kacsint

De ezen kár vitatkozni. Nem tudom elképzelni, hogy Nadler vagy Széchenyi nagy lelkesedéssel vadászott volna egy olyan bikára, amelyik két hete még egy osztrák kertben ette a tápot

 Ördög

Teljesen félreértesz, mint ahogy nagyon sokan még tudom...

Felejtsük el már el a bulgár (tápos világrekordot). De nézd már meg a világranglistás bikákat légyszíves, éppen most beszélgettünk róluk, hát a legtöbb 20 ágszám fölött van és alig különbözik a  bulgár kertitől! A karapancsai 26 ágszám, és 133 centi hosszúak az agancs szárak, meg 62 vagy mennyi a középág... Vigyorog Ha nem láttad még élőben, húzz már ki egy centit és viszonyíts légyszíves... megdöbbentő méretek....  Már pedig aki azt mondja nem tetszik neki a bulgár, viszont a karapancsai 26-os igen, akkor megint nem értek valamit... Addig amíg nem derült ki a bulgárról, hogy kerti addig tetszett??? Nemhiszem akkor is csúnya... és ha nem is kerti lett volna, akkor se legyen nekünk olyan, mert csúnya   FejvakarásVállat von Vállat von Vállat von

...és most nem arról beszélünk, hogy nincs pénz és nem lehetnek ilyenek már, hanem arról, hogy csúnya!!!! nem is kéne ha lehetne se, mert nem szép  Meglepődött Meglepődött Meglepődött  Vállat von Vállat von Vállat von
Naplózva

" There is good out there "
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #6670 Dátum: 2012. Február 18. - 13:07:14 »


Csaba! A bikához, a kilövéshez, a "selejtezéshez" gratulálok, de...
Hát nem tudom...  Vállat von
Most biztos én leszek a "rossz, beszólós gyerek", de... nálam itt nem csak etikába, hanem törvénybe ütköző dolog is "lejön"...  Fejvakarás

M'ért?  Vállat von
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #6671 Dátum: 2012. Február 18. - 13:07:58 »

Ha a Rembrandtot számítógép festi, az nem ugyanaz  Kacsint

De ezen kár vitatkozni. Nem tudom elképzelni, hogy Nadler vagy Széchenyi nagy lelkesedéssel vadászott volna egy olyan bikára, amelyik két hete még egy osztrák kertben ette a tápot

Igen.. és ha nem tudod, hogy repro akkor tetszik? akkor se?  (úgy gondolod eredeti) és ha az is? Akkor se? Nem is baj, de akkor ne azt mond, úgy helyes, hogy van akinek tetszik, de a zömének nem, mert nemhiába került a Nemzeti Galériába... Úgyhogy az van kisebbségben akinek nem tetszik!!! és a kisebbség húzza vissza a többséget és nem fordítva...  OOO  Ördög  Emelem
Naplózva

" There is good out there "
dhraken
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 176


« Új üzenet #6672 Dátum: 2012. Február 18. - 13:08:28 »

Nem tudom miből jött le az, hogy nincs szükségünk kapitális bikákra. Csak azt mondom, hogy a nagy súly és a sok ág nem feltétlenül tesz széppé egy agancsot. Harmónia nélkül az egész csak egy bokor. És egyáltalán nem meggyőződésem, hogy az én véleményem tartozik a kisebbséghez. A te hasonlatodnál maradva: Picasso is "világranglistás" festő, mégis nehéz úgy nézni a képeit, hogy azok nem egy beteg elme torz szüleményei...  Emelem
Naplózva
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #6673 Dátum: 2012. Február 18. - 13:11:19 »

Elaccc, Neked a 6634 hsz-en lévő bika tetszik? Mert nekem nem. És ha levezeted, hogy ez az optimális agancs alakulás, akkor sem fog. Úgy néz ki, mint egy metszetlen bokor.
A bolgár határeset nálam, ha nem lenne kerti, talán tetszene
Naplózva
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #6674 Dátum: 2012. Február 18. - 13:14:29 »

Nem tudom miből jött le az, hogy nincs szükségünk kapitális bikákra. Csak azt mondom, hogy a nagy súly és a sok ág nem feltétlenül tesz széppé egy agancsot. Harmónia nélkül az egész csak egy bokor. És egyáltalán nem meggyőződésem, hogy az én véleményem tartozik a kisebbséghez. A te hasonlatodnál maradva: Picasso is "világranglistás" festő, mégis nehéz úgy nézni a képeit, hogy azok nem egy beteg elme torz szüleményei...  Emelem

Igen picasso festmények nekem sem tetszenek... De van olyan hasonló stílusú festőművész számodra akiknek tetszik a munkája?

A világranglistás bikák, ezexerint mind tetszenek neked? Vagy van ami csúnya?
Naplózva

" There is good out there "
Oldalak: 1 ... 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 [445] 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 ... 933   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: