Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kell ez nekem ?? Hasznos és haszontalan kiegészítők, eszközök, ajándékok...  (Megtekintve 124962 alkalommal)
rem223
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Új üzenet #525 Dátum: 2016. Június 30. - 16:15:01 »

   Igen  Én már csak horgászfotel párti maradok . Az egy , három  lábú stb. dülöngélő kényelmetlen ülések rövid időre cserkeléshez , hajtáshoz valók - akkor nem is illik elaludni .  Ördög Röhög
na erre nem is gondoltam pedig mennyire igazad van Emelem
Naplózva
Gerkovics
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Új üzenet #526 Dátum: 2017. április 17. - 20:01:28 »

Halihó!!

Álcázással kapcsolatban kérnék segítséget álcaruha, sátor stb ki mit használ ??

 Emelem
Naplózva
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #527 Dátum: 2017. április 18. - 09:16:31 »

Halihó!!
Álcázással kapcsolatban kérnék segítséget álcaruha, sátor stb ki mit használ ??
 Emelem

Szia!

Én lópokrócot és a BW álcahálót használok. Pokrócon ülök/fekszem, rajtam/előttem a háló. Ha rajtad van, mocorgással vigyázni kell, mert a műanyag háló elég zörgős.
Nagyon jó tapasztalatom van vele, volt, hogy 5 m-re be tudtam hívni a rókát, a háló mögül. A lényeg, hogy a körvonalad szépen megtöri és ha nyugton vagy, nem szúr ki a vad. Egy maszk és kesztyű még igen hasznos, be fogok szerezni egy garnitúrát, mert a bőrszínt egyből kiszúrja a róka és már megy is.

Téli álcaruháról kérdezd vegezát, ha jól emlékszem, hogy blajzer fehér szobafestő-mázoló szettjét használja jó eredménnyel.  Vigyorog

 Emelem
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #528 Dátum: 2017. április 18. - 09:36:25 »

www. Wish.com
DN 3D Camouflage Leaf Clothing Hunting Camo Yowie Sniper Archery #1 Ghillie Suit Set/#2 Cloak/#3 Ghillie Paintball Rope
6.175 Ft
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #529 Dátum: 2017. április 18. - 09:42:48 »

www. Wish.com

Igen, itt jó áron vannak a cuccok. Én most várok lőzsákot tőlük, még nem érkezett meg. (Eddig 1 hét késésben vannak, ez még nem tragédia.)
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #530 Dátum: 2017. április 18. - 09:44:51 »

www. Wish.com
DN 3D Camouflage Leaf Clothing Hunting Camo Yowie Sniper Archery #1 Ghillie Suit Set/#2 Cloak/#3 Ghillie Paintball Rope
6.175 Ft

Szia Attila!

Ezt te meg is rendelted??? Azért kérdezem, hogy mennyire lehet könnyen felvenni? dolmányos híváshoz már régóta akarok beszerezni egyet, de még nem mertem rednelni
mert nem tudom mennyire lehet könnyen használni, felvenni, mennyire csörög stb...

 Wave
Naplózva

Üdv End
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #531 Dátum: 2017. április 18. - 10:05:53 »

Szia Attila!

Ezt te meg is rendelted??? Azért kérdezem, hogy mennyire lehet könnyen felvenni? dolmányos híváshoz már régóta akarok beszerezni egyet, de még nem mertem rednelni
mert nem tudom mennyire lehet könnyen használni, felvenni, mennyire csörög stb...

 Wave

Még én is rendelés előtt állok. Mosolyog  Pisti barátom megrendelte, hamarosan meg is kell érkeznie. Én is erre várok, hasonló okokból, bár azt hallottam máshonnan, hogy igen jól használható.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #532 Dátum: 2017. április 18. - 10:23:40 »

Igen, itt jó áron vannak a cuccok. Én most várok lőzsákot tőlük, még nem érkezett meg. (Eddig 1 hét késésben vannak, ez még nem tragédia.)

Én a QrvagyorsAlitól vettem 9 dodóért, olyan kicsinek tűnt, és teljes 5 kiló rizst bele tudtam önteni.. Majdnem többe fájt a tőtelék, mint a lőzsák. OOO

Álcaruha... a legjobb, amit láttam egy "predator" nevű pasinak volt... azóta se tudtam meg, hogy hol lehet ilyet venni.. Vállat von
 Emelem
Naplózva
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #533 Dátum: 2017. április 18. - 10:32:43 »

Én a QrvagyorsAlitól vettem 9 dodóért, olyan kicsinek tűnt, és teljes 5 kiló rizst bele tudtam önteni.. Majdnem többe fájt a tőtelék, mint a lőzsák. OOO

Álcaruha... a legjobb, amit láttam egy "predator" nevű pasinak volt... azóta se tudtam meg, hogy hol lehet ilyet venni.. Vállat von
 Emelem

A predotoroson én is dolgoztem, ddddeee sajnos nem tanátam beszerzési forrást... Stoel
Naplózva

Üdv End
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #534 Dátum: 2017. április 18. - 10:33:47 »

Még én is rendelés előtt állok. Mosolyog  Pisti barátom megrendelte, hamarosan meg is kell érkeznie. Én is erre várok, hasonló okokból, bár azt hallottam máshonnan, hogy igen jól használható.

Szia!

Akkor várok még egy kicsit..., ha megérkezik a barátodnak, megköszönném, ha írnál pár sort. Wave
Naplózva

Üdv End
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #535 Dátum: 2017. április 18. - 10:37:05 »

Én a QrvagyorsAlitól vettem 9 dodóért, olyan kicsinek tűnt, és teljes 5 kiló rizst bele tudtam önteni.. Majdnem többe fájt a tőtelék, mint a lőzsák. OOO

Álcaruha... a legjobb, amit láttam egy "predator" nevű pasinak volt... azóta se tudtam meg, hogy hol lehet ilyet venni.. Vállat von
 Emelem

2 200.- HUF-nál járok postaköltséggel együtt. Elvileg EPS gyöngy töltettel együtt jön, de majd kiderül. FEHOVA-n a 2 darabos szettet nem úsztam volna meg egy tízes alatt...
 Emelem
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #536 Dátum: 2017. április 18. - 10:53:37 »

A predotoroson én is dolgoztem, ddddeee sajnos nem tanátam beszerzési forrást... Stoel

Pedig az kasa volt.... azzal a vállra szerelhető, "ahovanézekodalő" forgótornyos kis robbanógolyós csúzlival meg különösen...... Kacsint Vigyorog
 Emelem
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #537 Dátum: 2017. április 18. - 10:56:11 »

2 200.- HUF-nál járok postaköltséggel együtt. Elvileg EPS gyöngy töltettel együtt jön, de majd kiderül. FEHOVA-n a 2 darabos szettet nem úsztam volna meg egy tízes alatt...
 Emelem

Az az EPS gyöngy gondolom könnyebb, mint a rizs... meg az egér sem akarja megrágni...... Rííí
Lehet, hogy ezt elcsesztem? Fejvakarás Fejvakarás
 Emelem
Naplózva
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #538 Dátum: 2017. április 18. - 11:05:45 »

Az az EPS gyöngy gondolom könnyebb, mint a rizs... meg az egér sem akarja megrágni...... Rííí
Lehet, hogy ezt elcsesztem? Fejvakarás Fejvakarás
 Emelem

A rizs is jó, sokkal jobban tömörödik, viszont az EPS sem hajtani, sem pedig duzzadni nem fog a nedvességtől. Normál körülmények között szerintem jó a rizs is, ha nem gond, hogy cipelni kell.
Ha gondolod egy szatyor gyöngyöt viszek neked májusban kipróbálni. Csak ne szórd mellé, mert mindenhez odatapad a műanyag, még a porszívó csövéhez is. Aztán lehet küzdeni, mire a táskát vagy az autót kiporszívózod.  Ördög
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
robi3
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Új üzenet #539 Dátum: 2017. április 18. - 12:39:39 »

Sziasztok! Én szárított napraforgót raktam bele.Nem nedvesedik és könnyű is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: