Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kell ez nekem ?? Hasznos és haszontalan kiegészítők, eszközök, ajándékok...  (Megtekintve 124962 alkalommal)
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #510 Dátum: 2016. Június 29. - 20:10:54 »

...vagy ide kattintva

https://www.pyramidtravelproducts.co.uk/products/trek-50/#

a kép meg a leírás alatt a zöld gomb: "Where to buy" további rahedli honlapot mutat

... ahol a jobboldali logok-ra kell kattintani az odajutáshoz...
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #511 Dátum: 2016. Június 29. - 20:21:43 »

Google-be beírod: "Repel 55 .co.uk"

Így csak angol site-okat hoz fel. Pl. ezt, ez volt a legolcsóbb első blikkre:

http://www.purpleturtle.co.uk/acatalog/Repel-55-Insect-Repellent--55--DEET---120ml-884.html

Ez a 120 ml-es változat, amit valami 6.50 GBP-ért el is küldenek. Figyelj oda, mert ha nem ezt a linket választod, elsőre majd mind a 60 ml-est hozza fel.

Köszönöm, meg fogom nézni!
 Emelem
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #512 Dátum: 2016. Június 29. - 20:30:36 »

...vagy ide kattintva

https://www.pyramidtravelproducts.co.uk/products/trek-50/#

a kép meg a leírás alatt a zöld gomb: "Where to buy" további rahedli honlapot mutat
Egy flakonnal engem is érdekelne, ha valaki rendel.
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9523


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #513 Dátum: 2016. Június 29. - 20:45:51 »

Egy flakonnal engem is érdekelne, ha valaki rendel.

Engem is érdekel!

 Emelem
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Ruger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 918



« Új üzenet #514 Dátum: 2016. Június 30. - 05:30:34 »

Engem is érdekel!

 Emelem

Én is beszállnék
Naplózva

"Mindennek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem!"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #515 Dátum: 2016. Június 30. - 08:07:13 »

Urak! Emelem

Ez a REPEL 55 nem az a szúnyogriasztó amelyikkel bekened a kezed, aztán megfogod a puska barnítását, és megmarja???  Egy Barátom szintén hozott valami csodát Angliából, (a szúnyogra tényleg jó!) és olyan lett a puskája mint a zsiráf bőre. Foltos.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #516 Dátum: 2016. Június 30. - 08:25:08 »

Urak! Emelem

Ez a REPEL 55 nem az a szúnyogriasztó amelyikkel bekened a kezed, aztán megfogod a puska barnítását, és megmarja???  Egy Barátom szintén hozott valami csodát Angliából, (a szúnyogra tényleg jó!) és olyan lett a puskája mint a zsiráf bőre. Foltos.

Esélyes, mert még a műanyagot is "megnyalja"! Szóval óvatosan vele minden esetre. Esetleg használat előtt egy parányi helyen kipróbálni a barnításon egy nem látható helyen.

Van belőle 100-as erősségű is, de arról írják is, hogy bőrre semmiképp, mert kipirosodik tőle, max. a les négy lábát vagy a lesdeszkát megfújod vele (célszerűen kívülről), és akkor "közvetett" üzemmódban riaszt a les körül.
Naplózva
kalcsob
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 667



« Új üzenet #517 Dátum: 2016. Június 30. - 08:53:57 »

Üdv Urak! Új divat van mostanában:  az úttól nem túl messzi lesekről elfogy az ülés deszka ezért újabb szir-szart kell cipelni, nevezetesen vadászszéket .kérdésem:mi a véleményetek a Dechetlonos három lábú székekről  stabilitás kényelem ülőnagyság felülete stb ,amíg valakinek nincs tapasztalata vele feleslegesen nem autókázok kb150 km az út oda vissza a legközelebbi D. előre is kösz r 

Nekem volt a Dechatlonos 3 lábúból az alulábas, gyöngyvászon ülőkéjű. Nem vadászias, de olcsó (2000 Ft), gyenge  anyagú, inkább gyereknek és nem 90 kg-nak van tervezve, kicsit alacsony ülésű a 178 cm-emhez, de mégis szerettem, mert rendkívül könnyű volt, így a hátizsákomra csak rá volt szíjjava, észre se vettem, hogy viszem . Két vagy három évet tán így is kibírt.

Most láttam múlt héten Dunakesziben kalszzikus fa 3 lábút, bőr ülőkével. Helyben ücsörögtem rajta, nagyon kényelmes volt, kellően magas ülésű, igényes kinézet és szerintem korrekt ár. Ha jól emlékszem 7-8 eFt körül van. De ennek is már külön kéz kell amikor viszed.

Egyébként van összecsukhatós négylábú  háttámlásból karfás (sörtartós  Vigyorog) és karfa nélkülim is. Kényelmesek hosszú, akár 2 órán túli ülésre is. Viszont kicsit mélyen ülök benne, susogós anyagú, ha fel kell állni akkor nem mindig megy csendben. Nagy és esetlen összecsukva is, így én ezeket csak platóra használom, vagy ha nem kell messze vinni.

Rövid, max egyórai ülésre én nagyon kedvelem az egylábút, ami sétabotként is funkcionál és állítható a magassága. Szeptemberben a legpraktikusabb.  Kacsint

 
Naplózva

Üdv: Bence
kalcsob
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 667



« Új üzenet #518 Dátum: 2016. Június 30. - 08:59:42 »

Egy flakonnal engem is érdekelne, ha valaki rendel.

...és engem is.  Stoel

 Emelem
Naplózva

Üdv: Bence
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #519 Dátum: 2016. Június 30. - 09:24:26 »

Üdv Urak! Új divat van mostanában:  az úttól nem túl messzi lesekről elfogy az ülés deszka ezért újabb szir-szart kell cipelni, nevezetesen vadászszéket .kérdésem:mi a véleményetek a Dechetlonos három lábú székekről  stabilitás kényelem ülőnagyság felülete stb ,amíg valakinek nincs tapasztalata vele feleslegesen nem autókázok kb150 km az út oda vissza a legközelebbi D. előre is kösz r 


Szia! A háromlábún nem egy leányálom üldögélni. Én is a szétnyitható horgászszéket cipelem a hátizsákomon. Hosszabb cserkelésnél átkozom, mert már dögnehéz, de mikor leülök és hátradőlhetek...  Táncol
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #520 Dátum: 2016. Június 30. - 09:38:56 »

A háromlábún nem egy leányálom üldögélni.

Mondjuk inkább úgy, hogy nem egy legényálom. Magyarul szétnyomja a töködet.
Lányoknak még csak-csak elmegy... Vigyorog
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
chris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 874



« Új üzenet #521 Dátum: 2016. Június 30. - 14:33:12 »

 Emelem
Egy flakonra én is vevő lennék.
 Wave
Naplózva

Üdv Chris
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #522 Dátum: 2016. Június 30. - 15:09:37 »

Mondjuk inkább úgy, hogy nem egy legényálom. Magyarul szétnyomja a töködet.
Lányoknak még csak-csak elmegy... Vigyorog


A nagyobb szektorokban elmegy, ha nem sokat akarok egy helyben ülni, de többórás leskelődéshez én nem vinném magammal. Egyrészt tényleg szétnyomja az ember tökét meg hátsóját, másrészt meg görnyedni nem bírok benne. A horgászszékben meg mégiscsak kényelmesen el lehet tespedni.  Vigyorog
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Stefi
Vendég
« Új üzenet #523 Dátum: 2016. Június 30. - 15:26:41 »


Szia! A háromlábún nem egy leányálom üldögélni. Én is a szétnyitható horgászszéket cipelem a hátizsákomon. Hosszabb cserkelésnél átkozom, mert már dögnehéz, de mikor leülök és hátradőlhetek...  Táncol

   Igen  Én már csak horgászfotel párti maradok . Az egy , három  lábú stb. dülöngélő kényelmetlen ülések rövid időre cserkeléshez , hajtáshoz valók - akkor nem is illik elaludni .  Ördög Röhög
Naplózva
rem223
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Új üzenet #524 Dátum: 2016. Június 30. - 16:12:48 »

Köszönöm a véleményeket ,ezek szerint akkor marad a négylábú horgászszék.Lassan kezdek úgy kinézni mint a karácsonyfa ,hátizsák, kukker,  szék ,lőbot ,valami kabát,féle most már csak kiabálni kell:ószeres ,ószeres  ,meg vigyázni kell,hogy ne nagyon kolompoljak a sok kacattal.Vissza emlékszem a kezdetekre amikor az ember a nyakába akasztotta a 16-os szolgálati Monte Carlót  és el volt egész este ,mikor megunta haza gyalogolt néhány km-t és nem nyavalygott,itt fáj ott szúr. üdv r
Naplózva
Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: