Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... 90   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pálinkás jó reggelt!  (Megtekintve 222045 alkalommal)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #510 Dátum: 2012. Március 09. - 15:52:18 »

Hogy be ne száradjon a topik ! Receptet sajnos nem tudok feltenni de ez is jó.

Stefi, maximum a zenés topikba. Emelem

« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 10. - 06:34:19 írta Sakac » Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #511 Dátum: 2012. Március 10. - 07:30:30 »

Hogy be ne száradjon a topik ! Receptet sajnos nem tudok feltenni de ez is jó.

Stefi, maximum a zenés topikba. Emelem



Nincs humorérzéketek ?   A zenés topikba zenét érdemes feltenni ők meg zeneileg  Fejvakarás

Van. A döntés az enyém volt.  Emelem
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 10. - 07:40:24 írta Sakac » Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #512 Dátum: 2012. Március 10. - 08:04:11 »

OFF! El kell fogadnod. Emelem
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 10. - 08:24:27 írta Sakac » Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #513 Dátum: 2012. Március 10. - 08:37:34 »

Az észérvek mindig meggyőznek ! Röhög Röhög Röhög
De mint idősebb embertől fogadd el : Nem "bűn " sőt inkább erény elismerni ha valakinek igaza van !

Stefi nem erről van szó. Van egy értékrendem ( kevés vagy sok nézőpont kérdése Ördög ) az alapján nem fért bele a zene ide. Ez a fórum azért tart ott ahol, mert igyekszünk az arany középutat megtalálni. Elismerem ha igaza van valakinek, de mint mondottam a döntés az enyém volt. 
 Emelem
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 10. - 08:50:14 írta Sakac » Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9526


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #514 Dátum: 2012. Március 10. - 08:46:27 »

Az észérvek mindig meggyőznek ! Röhög Röhög Röhög
De mint idősebb embertől fogadd el : Nem "bűn " sőt inkább erény elismerni ha valakinek igaza van !

Miben is?
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16600



« Új üzenet #515 Dátum: 2012. Március 10. - 10:18:41 »

Nincs humorérzéketek ?   A zenés topikba zenét érdemes feltenni ők meg zeneileg  Fejvakarás


Igazad van Stefi. Oda sem érdemes.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Stefi
Vendég
« Új üzenet #516 Dátum: 2012. Március 10. - 13:26:07 »

Miben is?

Abban is hogy a Kárpátia-Pálinka c. alkotása legalább való annyira a pálinka topikba mint az Irigy Hónaljmirigy Negrója a "Rendellenes bakok" topicba . (Politikai nézetekre tekintet nélkül. )
Persze szigorúan csak szerintem ez kettős mérce. (Nem azt jelenti hogy azt is moderálni kéne.)
Nos hogy a Fórum hol tart azt le lehet szűrni az aktivitásból is.  Szerintem a tagokkal ellentétben időnként túl aktivizáljátok magatokat Moderátor Urak és mivel úgy vitatkozni nem lehet hogy  OFF TOPIKRA hivatkozva kényetek kedvetek szerint törlitek azt ami alapján a másik félnek igaza lehet ........................
A többit gondoljátok hozzá és ezt is nyugodtan töröljétek.  S.Peti

Részemről befejezettnek tekintem ha egy kicsit is sikerült gondolatot ébreszteni már megérte.
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9526


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #517 Dátum: 2012. Március 10. - 15:57:54 »

Abban is hogy a Kárpátia-Pálinka c. alkotása legalább való annyira a pálinka topikba mint az Irigy Hónaljmirigy Negrója a "Rendellenes bakok" topicba . (Politikai nézetekre tekintet nélkül. )
Persze szigorúan csak szerintem ez kettős mérce. (Nem azt jelenti hogy azt is moderálni kéne.)
Nos hogy a Fórum hol tart azt le lehet szűrni az aktivitásból is.  Szerintem a tagokkal ellentétben időnként túl aktivizáljátok magatokat Moderátor Urak és mivel úgy vitatkozni nem lehet hogy  OFF TOPIKRA hivatkozva kényetek kedvetek szerint törlitek azt ami alapján a másik félnek igaza lehet ........................
A többit gondoljátok hozzá és ezt is nyugodtan töröljétek.  S.Peti

Részemről befejezettnek tekintem ha egy kicsit is sikerült gondolatot ébreszteni már megérte.

Szó sincs kettős mércéről, de Te rendesen mosod össze a dolgokat.

A Fórum aktivitásának meg semmi köze a moderációhoz. Vagyok néhány szakfórumon tag, azok igen nagy hányadán nem hogy ennyi, de egyetlen egy off topik után törlik az azonosítód. Nincs apelláta! Ja, és szó nélkül! A nagy igazságával együtt úgy vágják ki mint macskát...

Nem hinném, hogy túl szőrös szívűek a moderátorok, sőt, néha sokkal gyorsabban és keményebben kellene lerendezniük dolgokat.

De fejezzük is itt ezt be, mert ez sem való ide, arra van a csevegő.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #518 Dátum: 2012. Március 10. - 19:08:42 »

Szia Stefi! Emelem

Elárulom neked, ha Sakac nem törölte volna, én törlöm! Na nem a pálinka miatt, sem a zenei élménye miatt, (ami ugye Te szerinted is  Fejvakarás ) hanem azon egyszerű okból, hogy itt nincs helye semmilyen Árpádsávos, sem vörös csillagos zászlók lobogtatásának!
De úgy érzem, ezt te is nagyon jól tudod, csak kötözködsz! :Mosolyog

A fórummal kapcsolatosan néhány adat:
2012  február    5.458 hozzászólás    72 új (regisztrált) tag     689.663 oldalletöltés! 
Azt hiszem, hogy ilyen havi adatokkal nagyon sok még profit érdekelt fórum is kiegyezne! Még egy adat: Naponta több mint 1000 ! IP címről jelentkeznek be ide, csak ezeket (mivel nincsenek regisztrálva) nem rögzíti ez a statisztika!
A moderálással kapcsolatosan:  Nem hiszem, hogy bárkinek a hozzászólását azért töröltük volna mert offolt, hanem mert olyat írt amit nem szívesen látunk itt! Ha egy kicsit is tárgyilagos lennél, megnéznéd, hogy még azokban a topikokban is elviseljük az offolást ahol azoknak igazán létjogosultsága sem lenne.
Aki olvasni, szórakozni, kikapcsolódni,   egy kicsit "virtuálisan vadászni"  vagy "csak"barátkozni akar, az jól érzi itt magát. Aki pedig kötözködni, vitát, veszekedést szítani, politizálni,  az keressen olyan fórumot amelyiken ezt eltűrik! Van ilyen is bőven! 
Azt, hogy a moderálás nem mindenkinek tetszik, nem baj. Akinek nagyon nem tetszett, az elment, vagy mi "tanácsoltuk" el. A többség valószínűleg elégedett ezzel a moderátori társasággal ha nem váltotta le, hanem újból megválasztotta.
 Én csak a saját értékítéletemre támaszkodhatok ha moderálok. 2500 ember kénye - kedvének megfelelni nem tudok, és nem is akarok. Minden moderálásomért vállalom a felelősséget, és soha nem az alapján döntök, hogy ki tette fel. (így moderálnak moderátortársaim is)!
Tehát ezek alapján vedd úgy, hogy én töröltem a Klippet! Kacsint

 Wave


 
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Stefi
Vendég
« Új üzenet #519 Dátum: 2012. Március 11. - 07:24:17 »


Részemről befejezettnek tekintem ha egy kicsit is sikerült gondolatot ébreszteni már megérte.

A többit priviben .
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #520 Dátum: 2012. Március 19. - 13:09:48 »

Olcsó pálinka alapanyag !


       Röhög
Naplózva
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660


« Új üzenet #521 Dátum: 2012. Március 19. - 17:30:48 »

Hofi Gézának is ilyen volt a Hoféliába, csak annak pirosan villogott a szeme. Kacsint Ördög Emelem
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
Lkarcsi
Vendég
« Új üzenet #522 Dátum: 2012. április 12. - 23:30:47 »

Soma átvette a találkozóra szánt pálinkát,  sajnos csak egyedül apasztotta a készletet  Rííí nekem még volt programom mára Vadász


Jól megrakodva indult, kíváncsi vagyok mi ér oda  Röhög


Boar, neked külön küldtem  a szalámi receptért  két finomságot szerintem verd le nyugodtan Somán. Én mindenesetre készítettem képet az átadásról  Táncol

Nyugodt lehetsz,  Soma  nagyon  vigyáz rá.Láttam a  kocsiban sem engedte ki a kezéből egy pillanatra sem  Piál OOO
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16600



« Új üzenet #523 Dátum: 2012. április 12. - 23:36:14 »



Boar, neked külön küldtem  a szalámi receptért  két finomságot szerintem verd le nyugodtan Somán. Én mindenesetre készítettem képet az átadásról  Táncol

Nyugodt lehetsz,  Soma  nagyon  vigyáz rá.Láttam a  kocsiban sem engedte ki a kezéből egy pillanatra sem  Piál OOO
Ajjaj... Fejvakarás
Van egy rossz érzésem ezzel kapcsolatban...
Ha a piros fonatos demizsont kiitta mire Te bekapcsoltad a fényképezőgépet, szerinted az a két butélia meddig tart neki?
Palackostól nyeli le...
A képet mindenesetre elmentem... Ördög
Köszönöm!
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #524 Dátum: 2012. április 13. - 06:37:29 »

Milyen recept szalámiért hukk... micsodát hukk... Piál Piál
Meg egyébként is hukk... hukk.... ki az a Soma hukk  Piál Piál Piál Piál Piál Piál
Meg nincs itt is semmi dezsimont!!!!  Piál Piál Piál
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... 90   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: