Oldalak: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kengyelkulcsosok!  (Megtekintve 112565 alkalommal)
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #465 Dátum: 2013. December 09. - 11:06:43 »


Hogy-hogy nem 1895?

 Wave

         Emelem           Meghajol ..

Hosszú lenne a válasz rá itt..   ..legyen elég előjáróban annyi, hogy a kezdő pilóta sem F-16 -tal kezdi a repülést..  Kacsint ..

Néhány adatot, történetet írhatnál róla.


Konkrétan milyen adatra, történetre vagy kíváncsi?    Vállat von ..    Emelem


Kíváncsi vagyok, van-e rajta szíj?  Ördög


..Szíj természetesen nincs rajt, és nem is lesz.  Vigyorog ..  ..mivel Ő, csak egy paradicsomkaró!  Ördög ..     Emelem

Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #466 Dátum: 2013. December 09. - 14:07:51 »

       
Konkrétan milyen adatra, történetre vagy kíváncsi?    Vállat von ..    Emelem


 Emelem

pl. Mikori gyártmány? Hogyan, milyen úton jutottál hozzá? + Még ami eszedbe jut...
(Ez valami extra kiadású vagy jubileumi darab? Fejvakarás)
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #467 Dátum: 2013. December 09. - 17:01:53 »

Emelem

pl. Mikori gyártmány? Hogyan, milyen úton jutottál hozzá? + Még ami eszedbe jut...
(Ez valami extra kiadású vagy jubileumi darab? Fejvakarás)
 Wave

       Emelem

Amit biztosra tudok róla, hogy  1976 után gyártott darab.  Stoel ..
Mivel a  nézőke jobb oldalán : "1776-1976 bicentenárium" felirat látható.
Gondolom, a Függetlenségi-nyilatkozattal lehet valami összefüggésben..  :Mosolyog ..  Vigyorog ..

Ja! A fellelési helye :  eGun       Emelem
Naplózva
Tajo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


« Új üzenet #468 Dátum: 2013. December 09. - 17:11:32 »

       Emelem

Amit biztosra tudok róla, hogy  1976 után gyártott darab.  Stoel ..
Mivel a  nézőke jobb oldalán : "1776-1976 bicentenárium" felirat látható.
Gondolom, a Függetlenségi-nyilatkozattal lehet valami összefüggésben..  :Mosolyog ..  Vigyorog ..

Ja! A fellelési helye :  eGun       Emelem




Hja ja Kacsint ezek az eredeti egunos fotográfiák ugyi? a jueszéj megalakulásának 200. évfordulója alkalmából készített limitált darabok egyike.De minek egy sájennek illen formátumú remekmű? Fejvakarás Vállat von Angyal Wave
Naplózva

Amat Victoria Curam.
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #469 Dátum: 2013. December 09. - 18:59:45 »


.... a jueszéj megalakulásának 200. évfordulója alkalmából készített limitált darabok egyike.

Köszönöm a felhomályosítást.  Okos ..


De minek egy sájennek illen formátumú remekmű? Fejvakarás Vállat von Angyal Wave

Tulajdonképpen, korongozásra vettem..  :Mosolyog ..

..a későbbiekben esetleg, vérürgére.., pocokbikára..  Wave
Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9920



« Új üzenet #470 Dátum: 2013. December 21. - 15:51:59 »

Cheyenne  kérésére:





Békés Karácsonyi Ünnepeket!
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #471 Dátum: 2013. December 21. - 16:10:55 »

Cheyenne  kérésére:





Békés Karácsonyi Ünnepeket!
Nagyon szép kenyérpirító! Vigyorog
A puska se csúnya... Igen
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #472 Dátum: 2013. December 21. - 17:00:41 »

Lehet olyan másfél méteres csöve, már csak az árnyékéból ítélve.
Biztosan halálpontos ekkora csővel. Igen Igen
Naplózva
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #473 Dátum: 2013. December 21. - 17:55:56 »

Nagyon szép kenyérpirító! Vigyorog
A puska se csúnya... Igen

Nem annyira szép az a k.pirító, de megbízható.  Ördög ..

Lehet olyan másfél méteres csöve, már csak az árnyékéból ítélve.
Biztosan halálpontos ekkora csővel. Igen Igen


..Csak egy icuri-picurival rövidebb, mint másfél méter.  Ördög ..
A pontosságáról sajnos még nem tudok egyenlőre beszámolni..  Rííí ..

De, van már egy tapasztalatom, amit megosztok Veletek!

Miután eljártam a birtokbavétel utáni örömtáncom.., nekiálltam, és "atomjaira" szedtem.
Csak ekkor derült ki számomra, hogy SZERINTEM, nem lőttek Vele a gyári beállítás óta.

A súrlódó, kopó felületeken, nem volt kopásra utaló nyom, ..minden felületen, épp volt a barnítás.  Táncol ..
A huzagolást tüzetesebben megvizsgálva.., szinte tisztán látszik, az huzag-éleken lévő sorja..  Stoel  Stoel  Stoel ..

Lőszerből, 50 db Federal HI-SHOK 170 grn-es kaptam occsón, egy vadász-ismerőstől.

Remélem, elég lesz egy vadsertés sziluettű lőlapra, belövésképpen..?!  Vigyorog ..
Amennyiben tudsz valami közelebbit erről a lőszerről.., ne tartsd magadba..  Kacsint ..    Emelem
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #474 Dátum: 2013. December 21. - 20:03:37 »

Nem annyira szép az a k.pirító, de megbízható.  Ördög ..

..Csak egy icuri-picurival rövidebb, mint másfél méter.  Ördög ..
A pontosságáról sajnos még nem tudok egyenlőre beszámolni..  Rííí ..

De, van már egy tapasztalatom, amit megosztok Veletek!

Miután eljártam a birtokbavétel utáni örömtáncom.., nekiálltam, és "atomjaira" szedtem.
Csak ekkor derült ki számomra, hogy SZERINTEM, nem lőttek Vele a gyári beállítás óta.

A súrlódó, kopó felületeken, nem volt kopásra utaló nyom, ..minden felületen, épp volt a barnítás.  Táncol ..
A huzagolást tüzetesebben megvizsgálva.., szinte tisztán látszik, az huzag-éleken lévő sorja..  Stoel  Stoel  Stoel ..

Lőszerből, 50 db Federal HI-SHOK 170 grn-es kaptam occsón, egy vadász-ismerőstől.

Remélem, elég lesz egy vadsertés sziluettű lőlapra, belövésképpen..?!  Vigyorog ..
Amennyiben tudsz valami közelebbit erről a lőszerről.., ne tartsd magadba..  Kacsint ..    Emelem

Gratulálok, akkor jó vétel volt!
Habár volt egy pár dobozzal a federal 170-eséből, de csak ellövöldöztük, az én Marlinom - finoman mondva - nem a kengyelkulcsosok legpontosabbika volt.
A Federal jó lőszert gyárt, a 11 gramm, pedig ebből a kaliberből általában kilőhető legnehezebb lövedék. Ha valami, akkor ez a lövedéktömeg jó ebből a kaliberből vadászni, az biztos.
 Emelem
Naplózva
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #475 Dátum: 2013. December 21. - 20:50:43 »

Gratulálok, akkor jó vétel volt!
Habár volt egy pár dobozzal a federal 170-eséből, de csak ellövöldöztük, az én Marlinom - finoman mondva - nem a kengyelkulcsosok legpontosabbika volt.
A Federal jó lőszert gyárt, a 11 gramm, pedig ebből a kaliberből általában kilőhető legnehezebb lövedék. Ha valami, akkor ez a lövedéktömeg jó ebből a kaliberből vadászni, az biztos.
 Emelem

       Emelem      Meghajol

Tiszta, világos válasz.  Olyan, mint a Nap.  Emelem
Naplózva
Tajo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


« Új üzenet #476 Dátum: 2013. December 22. - 07:17:18 »

Nem annyira szép az a k.pirító, de megbízható.  Ördög ..

..Csak egy icuri-picurival rövidebb, mint másfél méter.  Ördög ..
A pontosságáról sajnos még nem tudok egyenlőre beszámolni..  Rííí ..

De, van már egy tapasztalatom, amit megosztok Veletek!

Miután eljártam a birtokbavétel utáni örömtáncom.., nekiálltam, és "atomjaira" szedtem.
Csak ekkor derült ki számomra, hogy SZERINTEM, nem lőttek Vele a gyári beállítás óta.

A súrlódó, kopó felületeken, nem volt kopásra utaló nyom, ..minden felületen, épp volt a barnítás.  Táncol ..
A huzagolást tüzetesebben megvizsgálva.., szinte tisztán látszik, az huzag-éleken lévő sorja..  Stoel  Stoel  Stoel ..

Lőszerből, 50 db Federal HI-SHOK 170 grn-es kaptam occsón, egy vadász-ismerőstől.

Remélem, elég lesz egy vadsertés sziluettű lőlapra, belövésképpen..?!  Vigyorog ..
Amennyiben tudsz valami közelebbit erről a lőszerről.., ne tartsd magadba..  Kacsint ..    Emelem

Nem kell itt félve, fél srégen fogalmaznod.Nagyon jó fegyverek Mr.Browning nem hiába agyalt esztergapadja mellett.Tartósak, s pontosabbak mint a Marlin ok.Ezen fegyvereknek hatos normál huzagja van, míg a Marlinnak 12 "micro".Az hogy sokan le szólják mert Western meg cowboy meg ez nem amerika...nos ezekkel nem kell foglalkozni.Korrekt módon alkalmazva bízvást megfelel vadászati célra. Wave
Naplózva

Amat Victoria Curam.
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #477 Dátum: 2013. December 22. - 09:10:58 »

.....  Nagyon jó fegyverek Mr.Browning nem hiába agyalt esztergapadja mellett. .....

Akkor, fogalmazzunk picit pontosabban.

Mr. Browning MESTER, nem nagyon használt esztergapadot a remekműveihez..

Munkásságát tüzetesen áttekintve.., nem ismerek, Hozzá hasonló térlátású embert.
Amikor kezembe veszem bármelyik fegyverét.., mindig egy különös, semmihez nem hasonlítható  érzés kerít hatalmába.

De, nem ragozom tovább..    ..nekem, Ö, a Jóisten után, az első.  Emelem
Naplózva
Tajo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


« Új üzenet #478 Dátum: 2013. December 22. - 11:19:58 »

Akkor, fogalmazzunk picit pontosabban.

Mr. Browning MESTER, nem nagyon használt esztergapadot a remekműveihez..

Munkásságát tüzetesen áttekintve.., nem ismerek, Hozzá hasonló térlátású embert.
Amikor kezembe veszem bármelyik fegyverét.., mindig egy különös, semmihez nem hasonlítható  érzés kerít hatalmába.

De, nem ragozom tovább..    ..nekem, Ö, a Jóisten után, az első.  Emelem

Nézd sájen.... Cigi
Teljesen meg értem hogy cudarúl utálod ha egy nő nem tud kávét főzni,(pláne olyat mint a mama).Tudom hogy érdekes trükkjeid vannak holmi csizmákkal , egyebekkel.Azonban ha egy kisérletező embert a munkapad mellett ér a halál, s te erről nem tudsz......attól én még nyekeregtethetem azt a harmónikát még ha utálsz is érte. BeBeee Joint
Naplózva

Amat Victoria Curam.
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #479 Dátum: 2013. December 22. - 11:43:53 »

Nézd sájen.... Cigi
Teljesen meg értem hogy cudarúl utálod ha egy nő nem tud kávét főzni,(pláne olyat mint a mama).Tudom hogy érdekes trükkjeid vannak holmi csizmákkal , egyebekkel.Azonban ha egy kisérletező embert a munkapad mellett ér a halál, s te erről nem tudsz......attól én még nyekeregtethetem azt a harmónikát még ha utálsz is érte. BeBeee Joint


Nyekeregtesd csak nyugodtan azt a harmónikát..
Csak, a hamis hangokra vigyázz..  Kacsint ..        Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: