Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... 51   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászruha  (Megtekintve 156481 alkalommal)
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #405 Dátum: 2014. December 17. - 21:19:25 »

Egy időben nézegettem a márkás kabátokat, tetszettek például a kosos címkések (1988 óta lódent hordok, marad is azt hiszem  Vigyorog), aztán pár hete vadászaton meghökkenve látom, hogy az említett kabát alatt a sporttárs a gyerekkoromból ismert steppelt pufajkabelsőt hordja alul, mert az mégiscsak bizonyított és bevált az elmúlt 40-50 évben.  Röhög A kivehető belső kabát meg otthon figyel a fogason, mikor a gazdi vadászik. Röhög
Na, nekem sem kell már flancos cucc.  Ördög Tudom a kispénzűek irigysége Vigyorog Wave beszél belőlem.
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11252


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #406 Dátum: 2014. December 17. - 21:32:13 »

Egy időben nézegettem a márkás kabátokat, tetszettek például a kosos címkések (1988 óta lódent hordok, marad is azt hiszem  Vigyorog), aztán pár hete vadászaton meghökkenve látom, hogy az említett kabát alatt a sporttárs a gyerekkoromból ismert steppelt pufajkabelsőt hordja alul, mert az mégiscsak bizonyított és bevált az elmúlt 40-50 évben.  Röhög A kivehető belső kabát meg otthon figyel a fogason, mikor a gazdi vadászik. Röhög
Na, nekem sem kell már flancos cucc.  Ördög Tudom a kispénzűek irigysége Vigyorog Wave beszél belőlem.
Nagyon jó ruháid vannak,úgyhogy ne irigykedj... Kacsint
Az öreg Jóskabácsi aki kijött 2 éve a vadászatra kucsmában,kék munkásnadrágban,ehhez illő zubbonyban és vattamellényben,villanyszerelő bakancsban...Szóval ő sosem nézett meg egy katalógust sem,de helyette remekeket vadászott az elmúlt 70-egynéhány évben...(ha él még ,akkor most 96 éves...)
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
ragadozo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 577


« Új üzenet #407 Dátum: 2014. December 20. - 20:26:20 »

Úgy látom ide vágó téma,hát megosztom veletek!Egy jó komám meghívtam disznózni két évvel ezelőtt.
Szóltam is neki,hogy kb este 10-11-ig leszünk.Mikor érte mentem láttam,hogy elég vékony a kabátja.A nadrág se valami frankó ebben a hidegben,de mikor megszóltam érte hőbörgött!
-Mit beszélsz?!Ez egy xxxx 100 Ezres kabát!A jó ég tudja milyen anyagból.-25 fok ig tesztelve stb,stb!
-Oké!Részemről rendben!Mondtam.
21 óráig se bírta és telefonált,hogy gyerünk nincs itt semmi!Pedig az erdő zengett a disznóktól!Majd később kiderült,hogy majd meg fagyott már és azért hívott,hogy menjünk!
Naplózva
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #408 Dátum: 2014. December 21. - 01:30:55 »

Úgy látom ide vágó téma,hát megosztom veletek!Egy jó komám meghívtam disznózni két évvel ezelőtt.
Szóltam is neki,hogy kb este 10-11-ig leszünk.Mikor érte mentem láttam,hogy elég vékony a kabátja.A nadrág se valami frankó ebben a hidegben,de mikor megszóltam érte hőbörgött!
-Mit beszélsz?!Ez egy xxxx 100 Ezres kabát!A jó ég tudja milyen anyagból.-25 fok ig tesztelve stb,stb!
-Oké!Részemről rendben!Mondtam.
21 óráig se bírta és telefonált,hogy gyerünk nincs itt semmi!Pedig az erdő zengett a disznóktól!Majd később kiderült,hogy majd meg fagyott már és azért hívott,hogy menjünk!

Én meg mire vettem egy téli szettet na azóta nincs tél...csak hébe hóba márciusban egy hétvége erejéig 
Naplózva
bull
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1222


« Új üzenet #409 Dátum: 2014. December 21. - 08:36:04 »

Úgy látom ide vágó téma,hát megosztom veletek!Egy jó komám meghívtam disznózni két évvel ezelőtt.
Szóltam is neki,hogy kb este 10-11-ig leszünk.Mikor érte mentem láttam,hogy elég vékony a kabátja.A nadrág se valami frankó ebben a hidegben,de mikor megszóltam érte hőbörgött!
-Mit beszélsz?!Ez egy xxxx 100 Ezres kabát!A jó ég tudja milyen anyagból.-25 fok ig tesztelve stb,stb!
-Oké!Részemről rendben!Mondtam.
21 óráig se bírta és telefonált,hogy gyerünk nincs itt semmi!Pedig az erdő zengett a disznóktól!Majd később kiderült,hogy majd meg fagyott már és azért hívott,hogy menjünk!

 Egy ismerősöm is több tízezret költött mindenféle téli thermo cuccokra , de pár óra a lesen és meg akart fagyni !
Szidta a gyártót , a ruhát hogy nem ér semmit!
 Aztán kiderült hogy, neki van valami keringési problémája! ( műtét stb) de azóta jól van hál isten ,és már nem akar megfagyni 

 ezzel csak azt akartam mondani hogy nem feltétlen a ruha rossz ,  viselhetünk  akármilyen, mínuszokra kifejlesztett ruhát ,   de ha a viselővel van  baj nem fog működni
 
       
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #410 Dátum: 2014. December 21. - 09:05:14 »

Nagyon sokan ott szúrják el az öltözködést, hogy fogalmuk sincsen, melyik ruhát hogyan kell viselni.
Nem minden ruhának jó, ha a rétegek szorosan vannak egymásra húzva.
Van amelyik kimondottan ezt igényli, de van amelyikben ez egyenlő a kihűléssel.
Van olyan alsóruha, amit lazán kell viselni és van amelyik akkor jó, ha testre simul.
Ezt vagy a gyártó ajánlásából lehet kisilabizálni, vagy ki kell tapasztalni.
A legfontosabb, hogy a bőr száraz maradjon és a szél ne nagyon fújja át a ruházatot.
De persze egyéni alkat és kondíció, egészségi állapot kérdése is a dolog.

A legextrémebb egy norvég vendég volt, aki egy egész napi disznóhajtást végig állt mellettem -12-14 °C-ban és metsző északi viharos szélben úgy, hogy alig volt rajta ruha.
Én meg közben a teljes kincstári ruhámat magamra rángattam és még úgy is vacogott a fogam.
Volt rajta egy Helly-Hansen téli aláöltöző, egy lehellet vékony windstopper kezeslábas és egy könnyű, hőtükrös-Goretexes Härkila bakancs-nadrág-kabát-kesztyű összeállítás.
Az egésznek tetején egy vidrabőr usánka figyelt. Néha ha a szél alábbhagyott, még kicsit meg is nyitotta a kabátját, hogy ne legyen melege Meglepődött
Állítom, hogy a teljes ruházata nem volt több 6-7 kilónál.
Nekem a kabátom magában annyi Ördög

Ma megyek a Decathlonba, ha lesz még belőle, akkor meglesem ezt a kantáros nacit mert érdekel a téma.
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #411 Dátum: 2014. December 21. - 19:38:50 »

Ma megyek a Decathlonba, ha lesz még belőle, akkor meglesem ezt a kantáros nacit mert érdekel a téma.
Voltam, de hiába......
Két eladót kérdeztem, de halvány fingjuk nem volt a téli nadrágról Nem
Annyit tudtak mondani, hogy ha nincs a polcon, akkor valószínűleg a boltban sincsen.
Mondjuk erre a saját, brilliáns logikámmal is tippeltem volna Ördög

Jellemzően szarrá volt rabolva a készlet (Szfvár), mindenből csak gyerekméret (max. 3XL-es, de erősen alulméretezve) mindenből.

Na, így nem lett nekem újfent vastag lesnadrágom Vigyorog
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11252


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #412 Dátum: 2014. December 21. - 20:01:57 »

Voltam, de hiába......
Két eladót kérdeztem, de halvány fingjuk nem volt a téli nadrágról Nem
Annyit tudtak mondani, hogy ha nincs a polcon, akkor valószínűleg a boltban sincsen.
Mondjuk erre a saját, brilliáns logikámmal is tippeltem volna Ördög

Jellemzően szarrá volt rabolva a készlet (Szfvár), mindenből csak gyerekméret (max. 3XL-es, de erősen alulméretezve) mindenből.

Na, így nem lett nekem újfent vastag lesnadrágom Vigyorog
Őket nem is ezért szeretjük... Ördög Bemész,meglátod-feleannyi,mint amit gondoltál érte-megveszed.  Kacsint Nekem vagy 3 hónap alatt rendezték a bakancsom (egy hetes) rendelését...amikor már ott volt a boltban,akkor sem tudtak róla...A megrendelő nevénél még véletlenül sem az én nevem szerepelt... Röhög Még jó,hogy a feleségem hamarabb megtalálta,mint az eladó hölgyek... Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #413 Dátum: 2014. December 21. - 20:03:47 »

Voltam, de hiába......
Két eladót kérdeztem, de halvány fingjuk nem volt a téli nadrágról Nem
Annyit tudtak mondani, hogy ha nincs a polcon, akkor valószínűleg a boltban sincsen.
Mondjuk erre a saját, brilliáns logikámmal is tippeltem volna Ördög

Jellemzően szarrá volt rabolva a készlet (Szfvár), mindenből csak gyerekméret (max. 3XL-es, de erősen alulméretezve) mindenből.

Na, így nem lett nekem újfent vastag lesnadrágom Vigyorog

 Emelem
Holnap a csömöri és a másik, a maglódi mellett is tuti elhaladok az m0-on, ha gondolod megnézem szívesen, hogy ott van e.
 Wave
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #414 Dátum: 2014. December 21. - 20:26:47 »

Voltam, de hiába......
Két eladót kérdeztem, de halvány fingjuk nem volt a téli nadrágról Nem
Annyit tudtak mondani, hogy ha nincs a polcon, akkor valószínűleg a boltban sincsen.
Mondjuk erre a saját, brilliáns logikámmal is tippeltem volna Ördög

Jellemzően szarrá volt rabolva a készlet (Szfvár), mindenből csak gyerekméret (max. 3XL-es, de erősen alulméretezve) mindenből.

Na, így nem lett nekem újfent vastag lesnadrágom Vigyorog
A fehérvári deca nagyon gagyi de ha már ott voltál, bevállalhattad volna az utat Budaörsig, mert az viszont jó. Sajnos sok termékük csak 3XL-ig létezik és az rám kicsi. Amúgy sem szezonban kell vásárolni hanem utána féláron, jó lesz az jövőre is.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #415 Dátum: 2014. December 21. - 20:28:54 »

Voltam, de hiába......
Két eladót kérdeztem, de halvány fingjuk nem volt a téli nadrágról Nem
Annyit tudtak mondani, hogy ha nincs a polcon, akkor valószínűleg a boltban sincsen.
Mondjuk erre a saját, brilliáns logikámmal is tippeltem volna Ördög

Jellemzően szarrá volt rabolva a készlet (Szfvár), mindenből csak gyerekméret (max. 3XL-es, de erősen alulméretezve) mindenből.

Na, így nem lett nekem újfent vastag lesnadrágom Vigyorog
Amúgy a 3XL-es a webáruházban is rendelhető, ezért még utazni sem kell. A többi méret már kifogyott.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #416 Dátum: 2014. December 21. - 20:31:08 »

Holnap a csömöri és a másik, a maglódi mellett is tuti elhaladok az m0-on, ha gondolod megnézem szívesen, hogy ott van e.
Köszönöm szépen a felajánlást!
De mivel mindkét üzlet távol esik tőlem és mostanában nem is tervezek arra menni, ezért ne fáraszd magad Emelem
Próba nélkül meg nem merek venni semmit.
Volt ma olyan cucc, amiből a 3XL-es semmivel sem volt nagyobb, mint egy másikból az XL-es  Fejvakarás Vállat von
Marad a leszsák Ördög
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #417 Dátum: 2014. December 21. - 20:34:09 »

Amúgy a 3XL-es a webáruházban is rendelhető, ezért még utazni sem kell. A többi méret már kifogyott.
Időre mentünk-jöttünk, éppen belefért egy rövid shoppingtime Fehérváron Vigyorog

Próba nélkül semmit.
Úgy éreztem magam, mint ha a Hófehérke áruházban lézengtem volna Nyihi
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #418 Dátum: 2014. December 21. - 20:37:37 »

Időre mentünk-jöttünk, éppen belefért egy rövid shoppingtime Fehérváron Vigyorog

Próba nélkül semmit.
Úgy éreztem magam, mint ha a Hófehérke áruházban lézengtem volna Nyihi
Elég gáz amikor vannak jó cuccok jó áron de gyerek méretben...mittudomén, száz kilóig meg ilyesmi. De ebből 3XL a legnagyobb méret, sokat nem kockáztatsz.
A Le Chameau pulcsi 3XL-ese kicsi rám, a Solognac cuccok viszont ugyanebben a méretben jók.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11252


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #419 Dátum: 2014. December 21. - 21:17:20 »

Elég gáz amikor vannak jó cuccok jó áron de gyerek méretben...mittudomén, száz kilóig meg ilyesmi. De ebből 3XL a legnagyobb méret, sokat nem kockáztatsz.
A Le Chameau pulcsi 3XL-ese kicsi rám, a Solognac cuccok viszont ugyanebben a méretben jók.
A 4xl-est szoktam megvenni a Solognacokból is mivel a 3xl-nek nekem a gibbon karjaimra rövid a felsők ujja. (Cserébe így a legtöbb holmim elég lodák (bő,elálló) de legalább nem látszik a 15 kilós görögdinnye, amit pár éve a pólóm alatt rejtegetek,illetve a karomon sem csúszik fel a ruha ujja... Summa:Csabának szerintem jó a 3xl-es nadrág.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... 51   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: