Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Első puskám....  (Megtekintve 75033 alkalommal)
gabor547
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Új üzenet #255 Dátum: 2017. Január 04. - 21:46:30 »

Bocs, gyenge poén lett volna, de ezek szerint nem ment át..... Stoel Stoel
Tudok drágábban DELTÁT.. Kacsint
Mindegy, hagyjuk, bocs.
 Emelem
Bocs,most esett le  Röhög meg elégszek a felár nélkülivel is  Taps
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #256 Dátum: 2017. Január 05. - 00:17:51 »

Felettebb nagy tudású eladó lehet  Meglepődött
Nem erről van szó.
Amikor deltát árult az a kis gyökér, akkor az volt a világ legjobb távcsöve. Amikor rájött, hogy a yukonon sokkal többet tud keresni, akkor elkezdte fikázni a deltát és a yukon lett a nyerő. Nem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #257 Dátum: 2017. Január 05. - 08:09:04 »

800 € lenne a határ, az kb. 250 ezer ft,ebbe az árba még beleférne egy Meopta R1 vagy egy Leupold VX-R,esetleg egy Steiner Ranger. Azomban nem igazán látok kivetni valót a Deltában, a külömbözetnek meg lenne helye a többi felszerelésre  Táncol

A nagy nevek, prémiumok alatti kategóriából pár darabot sikerült már kipróbálni, és összenézni egymással. Nem mondom, hogy ott a kereső, mert én inkább kérdezek, mint átolvasok 100 oldalt  :Mosolyog Vigyorog
Ezek: Delta HD, Meostar r1r 3-12x56, Meostar r1r 1,5-6x42, Duralyt, Conquest, fixek közül régi prémiumok (Bender, Zeiss 6x42-esek, Bender 8x56, Kahles 8x56 - nem is olyan régi), MInox ze5i 2-10x50...asszem ezek. Jah Leupold vx-r és vx-3 is volt közte.
A Delta egyiktől sem marad el annyival, mint amennyivel olcsóbb. Számodra talán ez a legfontosabb infó.
Naplózva
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #258 Dátum: 2017. Január 05. - 08:47:00 »

Nem erről van szó.
Amikor deltát árult az a kis gyökér, akkor az volt a világ legjobb távcsöve. Amikor rájött, hogy a yukonon sokkal többet tud keresni, akkor elkezdte fikázni a deltát és a yukon lett a nyerő. Nem

Hát ja...
Meg amikor a Delta volt a csúcs akkor  a Brendert fikázta.
Én meg azt mondom erre, hogy akkor egy régi Brender volt fenn, most meg Delta HD, most hogy meggyógyították ingen a Brendert valószínűleg vissza is teszem.
Már csak azért is mert én biz azzal jobban láttam, jobb volt a betekintése stb...
Ettől függetlenül nagyon kiválóan alkalmas a Delta HD vadászatra, sőt...

 Emelem Wave
Naplózva

Üdv End
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #259 Dátum: 2017. Január 05. - 09:31:02 »

Hát ja...
Meg amikor a Delta volt a csúcs akkor  a Brendert fikázta.
Én meg azt mondom erre, hogy akkor egy régi Brender volt fenn, most meg Delta HD, most hogy meggyógyították ingen a Brendert valószínűleg vissza is teszem.
Már csak azért is mert én biz azzal jobban láttam, jobb volt a betekintése stb...
Ettől függetlenül nagyon kiválóan alkalmas a Delta HD vadászatra, sőt...

 Emelem Wave

Igen, azt még hozzá akartam tenni én is, hogy ha nem kell a variábel, meg a piros pötty, akkor nekem is minden puskámon kb. 6x42-es Bender lenne. Ha már ár érték arány.
Naplózva
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #260 Dátum: 2017. Január 05. - 13:19:06 »

Mindenképp megvárom a FEHOVÁT, hogy mindegyiket kézbe tudjam venni és az alapján dönteni. Külfördől nem igazán szeretnék vásárolni, mivel a német tudásom elég gyér, tehát marad az új puska vagy a véletlen felbukkanó használt Szlovákián belül. Köszönöm a válaszokat.

Nos, ha Szlovákiában élsz Magyarország is külföld... Vállat von
Akkor viszont új Tikka:  http://www.nepo.sk/hu/termekek/fegyverek/golyos/tikka/tikka_t3x_hunter_lh__balkezes_   Wave

 Emelem
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Gyuszi007
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Új üzenet #261 Dátum: 2017. Január 05. - 22:27:12 »

Üdvözlök mindenkit!

Első golyós puskám vásárlása előtt állok, és a mai nap megnéztem egy eléggé patika állapotban lévő CZ550-est rajta egy 8x56-os Kaps céltávcsővel ... A puskából nem lőttek el egy doboz lőszernél többet... A gazdája nem használta (megbízhatóan így van) és sajna meghalt és a család árulja a kollekciót ... 300k körül szeretnének érte kapni ... Kérdésem, hogy megéri-e, van-e esetlegesen negatív tapasztalata bárkinek a céltávcsővel ... (Németországban, újonnan lett vásárolva). Előre is köszönöm ....
ui.: a "pofátlan alkudozás" kategóriába mennyi férne bele ???? Vigyorog  Ördög
Naplózva
gabor547
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Új üzenet #262 Dátum: 2017. Január 05. - 22:28:43 »

Köszönöm a válaszokat, maradok a Delta Hd mellett,keresőm is egy 8x56 Roh Delta,elégedett vagyok vele.
Sikerült egy használt Antonio Zolit találnom,ára is megfelelő, márcsak ki kell próbálni  Emelem utánna okosabb leszek.
Erről már hallottam hogy a 6x42 es S&B nagyon jok, csak hát egy variabel talán sok oldalúbb...
Naplózva
lacika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


« Új üzenet #263 Dátum: 2017. Január 06. - 00:53:43 »

Köszönöm a válaszokat, maradok a Delta Hd mellett,keresőm is egy 8x56 Roh Delta,elégedett vagyok vele.
Sikerült egy használt Antonio Zolit találnom,ára is megfelelő, márcsak ki kell próbálni  Emelem utánna okosabb leszek.
Erről már hallottam hogy a 6x42 es S&B nagyon jok, csak hát egy variabel talán sok oldalúbb...

AZ 1900 ?
Naplózva
gabor547
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Új üzenet #264 Dátum: 2017. Január 06. - 08:05:47 »

AZ 1900 ?
Igen AZ 1900 308win kaliberben.
Naplózva
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #265 Dátum: 2017. Január 06. - 08:39:00 »

Az nagyon csinatos gubacshajigáló. Nagy esélyes  volt anno nekem is.
MJd fotót azért  pattincs fel ide.  Emelem
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3507



« Új üzenet #266 Dátum: 2017. Január 06. - 09:16:36 »

Üdvözlök mindenkit!

Első golyós puskám vásárlása előtt állok, és a mai nap megnéztem egy eléggé patika állapotban lévő CZ550-est rajta egy 8x56-os Kaps céltávcsővel ... A puskából nem lőttek el egy doboz lőszernél többet... A gazdája nem használta (megbízhatóan így van) és sajna meghalt és a család árulja a kollekciót ... 300k körül szeretnének érte kapni ... Kérdésem, hogy megéri-e, van-e esetlegesen negatív tapasztalata bárkinek a céltávcsővel ... (Németországban, újonnan lett vásárolva). Előre is köszönöm ....
ui.: a "pofátlan alkudozás" kategóriába mennyi férne bele ???? Vigyorog  Ördög

Szerintem korrektnek tűnik az ár,de nyilván alkudnék belőle. Hogy mennyit lehet,azt mindig a helyzet szabja meg,de gondolom 20-30 ezret bepróbálnék. Mondjuk ígérnék érte 270-et.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9528


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #267 Dátum: 2017. Január 18. - 21:34:34 »

ugy néz ki a képfeltöltés nem sikerült...


Talán el kellene olvasni a Hogyan töltsünk fel képet topikot...

http://vadaszforum.net/forum/index.php/board,54.0.html
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
gabor547
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Új üzenet #268 Dátum: 2017. Január 18. - 21:51:48 »

Ma lett meg a meggymagköpködőm  Vigyorog

« Utoljára szerkesztve: 2017. Január 19. - 07:23:02 írta Voldi » Naplózva
lacika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


« Új üzenet #269 Dátum: 2017. Január 19. - 09:03:56 »

Ma lett meg a meggymagköpködőm  Vigyorog


Ez egy Antonio zoli Husquarna klón balosban.
Van egy jobbos nekem.
Gondolatra süt,és borzasztó pontos.
 Igen
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: