Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Üzenés.  (Megtekintve 205919 alkalommal)
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #300 Dátum: 2010. Július 19. - 12:34:13 »

"Születni kell, minden nappal újra,
álmodni azt, ami nem válhat valóra
és harcolni kell, meghalni és szeretni még nem elég!"


Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #301 Dátum: 2010. Július 31. - 14:09:15 »

Kedves" ......"  vagy Geco! (vagy hogyan is szólítsalak?)

Kritikádat moderátortársam törölte, mert másra nem jó, csak sz@rkavarásra.
Azért legközelebb mielőtt ilyet irkálsz,  nézzél már be egy kicsit a "statisztikai adatokba"!
De, hogy ne kelljen megerőltetni magad, íme néhány a teljesség igénye nélkül:

regisztrált tag :1427 Fő (a nem regisztráltak száma ennek sokszorosa )
napi hozzászólás: 119
napi oldallatöltés: 9.000
összes letöltés: 7.408.000
napi regisztrálás átlag: 2 Fő
és még ha hihetetlen is, a napi látogatók száma eléri az ezret!

Ha Te valóban vezetsz fórumot, akkor tudnod kell, hogy ezek azért nem olyan rossz adatok egy kér éves fórumnál. Mosolyog Sok, több éve működő (nem működő) fórum örülne ilyen adatoknak.
 Azt hiszem, alig több mint két évesen büszkék lehetünk arra az eredményre amit az interneten a nemzetközi összehasonlításban elértünk.
Senkit nem csalogatunk, nem kérünk arra, hogy regisztráljon, ezért nyílt a fórum. Bár én személy szerint sajnálom, hogy lényegesen többen olvassák hozzászólás nélkül a fórumot mint ahányan regisztráltak, mert jó lenne mások véleményét, tapasztalatait is tudni.
A fórum stílusával, az egymás közötti hangulattal sem hinném, hogy nagy gondok lennének. Nincs marakodás, nincs anyázás, nincs rasszizmus, nem marakodunk egymás politikai, vallási hovatartozásán, és főleg nem nézzük egymást hülyének. Azt viszont engedd meg minden fórumlakónak, hogy a kirívó hülyeséget leíró, de ellentmondást nem tűrő  hozzászólásokra megválaszoljanak. Egy vadászati fórumon elvárható, hogy aki ide feljön, az tudja mit ír, ha pedig nem tud valamit akkor leszállva a magas lóról kérdezzen. Észrevehetted, hogy még a laikus kérdésre is többen válaszolnak, ha a kérdező valóban kérdez, és nem provokál! Az is egy megoldás ((egy kis tanács:Ha pl. feljön valaki hozzánemértő a fórumra,akkor nem kell vele közölni,hanem egyszerűen le kell tiltani,és nem pedig vitázni vele.) amit Te javasolsz, de nem ez a célunk! Célunk az, hogy aki ide feljön, szerezzen ismereteket, bátran kérdezzen ha valamit nem tud, és egyáltalán jól érezze itt magát. Csak nem mindegy, hogy hogyan áll a többiekhez. Aki úgy jön ide, hogy csak a Blaser a vadászfegyver amin éjjellátó van, és csak forrasztott lőszert érdemes használni, vagy a távcső csak egymillió fölött kezdődik, az ne csodálkozzon, ha kigúnyolják.

A hülyeségről pedig csak annyit, hogy ha már ilyen lekicsinylő véleményt mondasz, legalább arra vennéd a fáradtságot, hogy saját Nick neved alatt írsz. Választasz egy új "...." nevet? és az email címedben hagyod a "geco" nevet. Lehet, hogy mégse mi vagyunk a hülyék? Vigyorog De mint fórumvezetőnek azt is tudnod kell, hogy az IP cím alapján is tudni, hogy ki ír.
Ha pedig a különböző fórumok javaslatodat elfogadnák, és minden "hülyét" rögtön kitiltanának, nagyon kevesen találnánk magunknak lehetőséget a tapasztalatcserére! :Főleg mi vadászok. Mert ugye egyikünk sem normális aki szakadó esőben, hófúvásban, hidegben,  nem a meleg lakásban gyűjti a bélyeget, vagy szürcsöli a meleg teát!   Q Ördög Ördög

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #302 Dátum: 2010. Július 31. - 16:37:44 »

Attila!  Wave
 Vigyorog
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #303 Dátum: 2010. Október 26. - 09:12:40 »

 
    Tisztelt Fórum ! 
Nagyon köszönőm , hogy itt lehettem Önökkel !
Köszönőm , mert igen sok értékes vadásztársat ismerhettem meg : kit személyesen , kiket meg virtuálisan  Igen
Köszönőm a Fórumnak minden segítséget amit kaptam ! 

Szépvadásznapokat Minden Kedves Fórumtársnak .  Üdv Lacus  Emelem Emelem Meghajol
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #304 Dátum: 2010. Október 26. - 09:31:18 »


    Tisztelt Fórum ! 
Nagyon köszönőm , hogy itt lehettem Önökkel !
Köszönőm , mert igen sok értékes vadásztársat ismerhettem meg : kit személyesen , kiket meg virtuálisan  Igen
Köszönőm a Fórumnak minden segítséget amit kaptam ! 

Szépvadásznapokat Minden Kedves Fórumtársnak .  Üdv Lacus  Emelem Emelem Meghajol

Lacus!

Hidd el megértem a problémádat.
Légy oly kedves beleolvasni a Csevegőbe, remélem valamilyen szinten neked is gyógyír lesz amit írtam, hátha segít az, hogy van(nak) olyan(ok) aki(k) érti(k) mit miért mondtál.
Én tisztellek azért amiért kiálltál a véleményed mellett, tisztelj meg minket te is azzal, hogy ezzel a véleményeddel együtt maradsz!
Olyan kevés itt már az idős vadász, szükség van rájuk.
Nem elsősorban a vadászati, hanem az élet tapasztalata miatt!
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #305 Dátum: 2010. Október 26. - 09:38:05 »

Lacus!

Hidd el megértem a problémádat.
Légy oly kedves beleolvasni a Csevegőbe, remélem valamilyen szinten neked is gyógyír lesz amit írtam, hátha segít az, hogy van(nak) olyan(ok) aki(k) érti(k) mit miért mondtál.
Én tisztellek azért amiért kiálltál a véleményed mellett, tisztelj meg minket te is azzal, hogy ezzel a véleményeddel együtt maradsz!
Olyan kevés itt már az idős vadász, szükség van rájuk.
Nem elsősorban a vadászati, hanem az élet tapasztalata miatt!
Igen


 S.Peti
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #306 Dátum: 2010. November 12. - 22:28:36 »

Kedves Olvtársak!

Ismeretlenül is kérek minden kedves olvtársat, hogy legyen kedves megkímélni a privát üzenet útján történt olyan tartalmú megkeresésével, tájékoztatásával, mellyel valamely hozzászólást, fórumtagot, vagy valami hasonlót véleményez, esetleg bírál.

Utoljára még önérzetesen igyekeztem illedelmesen válaszolni, de a jövőben válasz nélkül törlöm. Nagyjából azzal is lehet jellemezni egy fórumot, hogy bárki hozzászólására nyíltan , és bizonyos határok között szabadon reagálhat. Máshogy nem. Vagy abból hagyjon ki.

Köszönöm.

 Emelem
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #307 Dátum: 2010. November 12. - 22:43:30 »

Nagysas!

Korrekt! Igen Igen Igen Emelem
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #308 Dátum: 2010. November 12. - 22:44:48 »

Akkor kihagyjalak a libázásból, druszám?  Ördög Ördög Ördög
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #309 Dátum: 2010. November 12. - 22:46:45 »

Akkor kihagyjalak a libázásból, druszám?  Ördög Ördög Ördög

Csak azt próbáld meg  Türelmetlenül Ördög
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #310 Dátum: 2010. November 12. - 22:50:01 »

Jóvanna, már én is fáradt vagyok, és félrebeszélek!  Ördög
Jövőhéten bevásárlok töltényből, aztán móresre tanítjuk a libákat.  Vadász
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #311 Dátum: 2010. November 13. - 16:31:31 »

Kedves Olvtársak!

Ismeretlenül is kérek minden kedves olvtársat, hogy legyen kedves megkímélni a privát üzenet útján történt olyan tartalmú megkeresésével, tájékoztatásával, mellyel valamely hozzászólást, fórumtagot, vagy valami hasonlót véleményez, esetleg bírál.

Utoljára még önérzetesen igyekeztem illedelmesen válaszolni, de a jövőben válasz nélkül törlöm. Nagyjából azzal is lehet jellemezni egy fórumot, hogy bárki hozzászólására nyíltan , és bizonyos határok között szabadon reagálhat. Máshogy nem. Vagy abból hagyjon ki.

Köszönöm.

 Emelem

Doki!

Korrekt, ezzel egyenesen lemondtál arról, hogy a "van lejjebb" érzetet erősítsd, és én ezt személy szerint nagyon köszönöm, mert nagyon elegem van a hasonlóakból.
Ígyí tovább  Igen Emelem

 Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Steve
Vendég
« Új üzenet #312 Dátum: 2010. November 16. - 07:50:31 »

Kedves Olvtársak!

Ismeretlenül is kérek minden kedves olvtársat, hogy legyen kedves megkímélni a privát üzenet útján történt olyan tartalmú megkeresésével, tájékoztatásával, mellyel valamely hozzászólást, fórumtagot, vagy valami hasonlót véleményez, esetleg bírál.

Utoljára még önérzetesen igyekeztem illedelmesen válaszolni, de a jövőben válasz nélkül törlöm. Nagyjából azzal is lehet jellemezni egy fórumot, hogy bárki hozzászólására nyíltan , és bizonyos határok között szabadon reagálhat. Máshogy nem. Vagy abból hagyjon ki.

Köszönöm.

 Emelem



Ismerős a helyzet.
 Igen
Mindig van(ak) akik a mások háta mögött nagy hősök.... Kacsint Emelem
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #313 Dátum: 2010. November 29. - 11:15:53 »

Üdv Urak és Hölgyek!

A továbbiakban nem leszek jelen ezen a fórumon, a mailcímemen utol tud érni aki akar!  Wave
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #314 Dátum: 2010. November 29. - 11:24:00 »

Üdv Urak és Hölgyek!

A továbbiakban nem leszek jelen ezen a fórumon, a mailcímemen utol tud érni aki akar!  Wave
Ideje lenne már felnőni és nem gyerekes hisztivel reagálni minden szituációban...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: