Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 108   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Emlékezetes utánkeresések  (Megtekintve 304449 alkalommal)
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #270 Dátum: 2011. November 08. - 21:45:13 »

Dani! Minden tiszteletem a Tiétek!
 Emelem
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Stefi
Vendég
« Új üzenet #271 Dátum: 2011. November 09. - 07:27:06 »

Dani ez szép volt! Igen Emelem

Jó lenne ha minél többen olvasnák az ilyen történeteket mert sok vadászban az él hogy a kutya az első csepp vérnél leteszi az orrát és a vad nyomán végigmenve már csak akkor néz fel mikor meg van a sebzett. Mikor jobbra balra kileng elbizonytalanodik, újra vissza kell térni az utolsó vérhez, stb. látni a hozzá nemértők fejcsóválását,elbizonytalanodását , jó hogy még megjegyzést nem tesznek.  OOO   
Naplózva
Szik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 838


« Új üzenet #272 Dátum: 2011. November 09. - 08:36:34 »

Dani!
Minden elismerésem!  Emelem
Naplózva

"A tapasztalatot nem az évek súlyával mérik, hanem a megszerzett tudás hasznosításának a mértékével."
izsitibi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



WWW
« Új üzenet #273 Dátum: 2011. November 09. - 09:55:41 »

A munka és az írás is kiváló, gratulálok mindkettőtöknek! Emelem
Naplózva

"Hihetetlen vakmerőséggel telített, mintázni való kutyaszépség, s az élénk foxi szemekből kicsillanó magas fokú értelem - ez mindenképp első helyen áll a kutyafajták között." Kittenberger Kálmán
Jagdterier
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 529



« Új üzenet #274 Dátum: 2011. November 09. - 11:57:44 »

Dani ez szép volt! Igen Emelem

" jó hogy még megjegyzést nem tesznek"  
Jó!!!
Gratulálok!
Naplózva
Silvestris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 734



« Új üzenet #275 Dátum: 2011. November 09. - 19:23:20 »

Dani, még egyszer gratulálok!  Igen  Emelem
Naplózva

Erdő az én templomom...
Horváth Dániel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587



WWW
« Új üzenet #276 Dátum: 2011. November 11. - 11:54:20 »

Köszönöm mindenkinek! Emelem

Stefi! Én úgy gondolom, hogy a Kutyámtól tanultam a legtöbbet ebből a mesterségből. A legfontosabb, hogy rá figyeljek, és lehetőleg próbáljam meg "megérteni".  Wave

Sanyi Barátom! Kevesek vagyunk mi egy könyvhöz, de a gondolat nagyon jó. Ismerek is olyan embert, aki bőven megtölthetne egy könyvet a tacskójával véghezvitt dolgokról. Kár, hogy nincs ilyen ambíciója.
Üdv
Dani
Naplózva

Horváth Dániel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587



WWW
« Új üzenet #277 Dátum: 2011. December 09. - 11:01:08 »

"Péntek az én napom, testem..." a keresésre hangolom... Angyal bocs Tasli Vigyorog
Egy kedves barátomnak segítettem ma kora reggel, mert olyan hájas kant lőtt, amiből egy csepp vér sem jött ki, így aztán hiába feküdt 100 méterre, csak a rókák lakodalmát aranyozta volna be, ha Soma szolgáltatását nem vesszük igénybe...


Üdv, Dani Emelem
Naplózva

RWS
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1124



« Új üzenet #278 Dátum: 2011. December 09. - 11:02:24 »

"Péntek az én napom, testem..." a keresésre hangolom...

Dani, Soma! Igen Igen Igen Emelem
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #279 Dátum: 2011. December 12. - 08:37:11 »

Dani !   Igen Emelem

Szerintem a sakálok szaporodásával egyre többet fog jelenteni az ilyen "kis" segítség. Nem tudom igaz e az a hír hogy egyes helyeken ha az éjszaka meglőtt vadat nem találod meg akkor reggel már megmarcangolt tetemet találsz és ugrik a hús vagy a hús ára.  Wave
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #280 Dátum: 2011. December 12. - 09:49:01 »

Dani !   Igen Emelem

Szerintem a sakálok szaporodásával egyre többet fog jelenteni az ilyen "kis" segítség. Nem tudom igaz e az a hír hogy egyes helyeken ha az éjszaka meglőtt vadat nem találod meg akkor reggel már megmarcangolt tetemet találsz és ugrik a hús vagy a hús ára.  Wave

Ehhez nem kell a sakál, elég a disznó is!
Szerintem a disznó az első aki kikezdi!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Stefi
Vendég
« Új üzenet #281 Dátum: 2011. December 12. - 10:05:10 »

Ehhez nem kell a sakál, elég a disznó is!
Szerintem a disznó az első aki kikezdi!

Kikezdeni még csak róka kezdte ki a vadamat de egyszer este egy helyen jöttünk össze és egymást segítve zsigereltünk három szarvast  és a csánkok fejek is ott maradtak és a jó drága Mag Lite  lámpám is . Reggel korán kirongyoltam érte alig tudtam beazonosítani a zsigerelő placcot . A disznók mindent felzabáltak azt hittem a lámpát is mert nem találtam.  Fejvakarás  Aztán kiderült hogy a kollégám tette el mert neki is pont olyan volt.  Meglepődött
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #282 Dátum: 2011. December 12. - 22:03:03 »

Ehhez nem kell a sakál, elég a disznó is!
Szerintem a disznó az első aki kikezdi!

Igaz a hír sajnos - de ahogy Attila írja, nálunk legalábbis disznóra. Ami este még nincs meg, az reggel már nincs meg, ha egy éhes konda arra téved... "Kikezdett farú" szarvast és őzet láttam már sajnos Szomorú

 Emelem S.Peti
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #283 Dátum: 2011. December 13. - 07:00:55 »

Igaz a hír sajnos - de ahogy Attila írja, nálunk legalábbis disznóra. Ami este még nincs meg, az reggel már nincs meg, ha egy éhes konda arra téved... "Kikezdett farú" szarvast és őzet láttam már sajnos Szomorú

 Emelem S.Peti

Ha nem falka az a konda Balázs  :Mosolyog . Sajnos a "szomszédban" (is) előfordulnak, januártól megaztán  Fejvakarás
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #284 Dátum: 2011. December 13. - 21:58:01 »

Kikezdeni még csak róka kezdte ki a vadamat de egyszer este egy helyen jöttünk össze és egymást segítve zsigereltünk három szarvast  és a csánkok fejek is ott maradtak és a jó drága Mag Lite  lámpám is . Reggel korán kirongyoltam érte alig tudtam beazonosítani a zsigerelő placcot . A disznók mindent felzabáltak azt hittem a lámpát is mert nem találtam.  Fejvakarás  Aztán kiderült hogy a kollégám tette el mert neki is pont olyan volt.  Meglepődött
Találtam már bakot is, ünőt is amit éjszaka félig megettek a disznók.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 108   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: