Oldalak: 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... 103   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Távcsőszerelékek  (Megtekintve 234777 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #690 Dátum: 2015. November 30. - 10:56:39 »

Azért van abban ráció, amit Miklós mond. Már nem a fordítva feltevésben, hanem abban, hogy azok a csavarok jobb helyen lennének a másik oldalon.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #691 Dátum: 2015. November 30. - 11:00:12 »

Azért van abban ráció, amit Miklós mond. Már nem a fordítva feltevésben, hanem abban, hogy azok a csavarok jobb helyen lennének a másik oldalon.

Lehet, hogy jobb lenne, de ezt nem lehet "amúgy" felrakni, Dadus...  Vállat von
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #692 Dátum: 2015. November 30. - 11:05:03 »

Lehet, hogy jobb lenne, de ezt nem lehet "amúgy" felrakni, Dadus...  Vállat von
Hogy az alábbi hozzászólások stílusánál maradjak, mi a faszt okoskodsz már megint? Ki a tököm mondta neked, hogy fel lehet rakni?
Direkt leírom, hogy nem a fordítva feltevésre gondoltam de egy egyszerű magyar mondatot sem tudsz értelmezni. Ez már egyébként a lőszerhosszos okoskodásodnál is feltűnt Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #693 Dátum: 2015. November 30. - 11:20:09 »

Hogy az alábbi hozzászólások stílusánál maradjak, mi a faszt okoskodsz már megint? Ki a tököm mondta neked, hogy fel lehet rakni?
Direkt leírom, hogy nem a fordítva feltevésre gondoltam de egy egyszerű magyar mondatot sem tudsz értelmezni. Ez már egyébként a lőszerhosszos okoskodásodnál is feltűnt Fejvakarás

Bizonyára én nem tudok mondatot értelmezni. Mindenesetre Miklós eredeti hozzászólását ha elolvasod: "Azt nem tudom hogy milyen gyártmány, viszont szerintem forditva van felrakva (hacsak nem balos a puska)"  Innen indultunk.  Vállat von  Fejvakarás Fejvakarás
Naplózva
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #694 Dátum: 2015. November 30. - 11:40:18 »

Köszi, akkor ez nem ismert és/vagy gyári szerelék. Nekem is masszívnak tűnik. Anyaga majd kiderül a mágnesre.
 Wave
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #695 Dátum: 2015. November 30. - 11:54:03 »

Köszi, akkor ez nem ismert és/vagy gyári szerelék. Nekem is masszívnak tűnik. Anyaga majd kiderül a mágnesre.
 Wave

Olyan, mintha a hidas ZKK lenne szétvágva..  Vállat von
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
sab
Vendég
« Új üzenet #696 Dátum: 2015. November 30. - 12:49:45 »

Köszi, akkor ez nem ismert és/vagy gyári szerelék. Nekem is masszívnak tűnik. Anyaga majd kiderül a mágnesre.
 Wave

Nyugi, gyári ez is, csak kevésbé ismert.
Acél.

Szerelékek oldására szolgáló csavarokat a többség jobbos emberek miatt van, mivel fegyverfogáskor sokkalta egyszerübb jobb kézzel oldani, mint csámpásan val kézzel.

Majd minden fix és oldható szereléket jobb oldalról kell így vagy úgy oldani. Emelem
Naplózva
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #697 Dátum: 2015. November 30. - 12:54:41 »

Nyugi, gyári ez is, csak kevésbé ismert.
Acél.

Szerelékek oldására szolgáló csavarokat a többség jobbos emberek miatt van, mivel fegyverfogáskor sokkalta egyszerübb jobb kézzel oldani, mint csámpásan val kézzel.

Majd minden fix és oldható szereléket jobb oldalról kell így vagy úgy oldani. Emelem


Danke sör!
 Emelem
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #698 Dátum: 2015. November 30. - 17:12:17 »

Nyugi, gyári ez is, csak kevésbé ismert.
Acél.

Szerelékek oldására szolgáló csavarokat a többség jobbos emberek miatt van, mivel fegyverfogáskor sokkalta egyszerübb jobb kézzel oldani, mint csámpásan val kézzel.

Majd minden fix és oldható szereléket jobb oldalról kell így vagy úgy oldani. Emelem


Csak úgy kérdezném, hogy az alábbi linkeken szereplő hitvány szerelékek, milyen kézre vannak kitalálva. Emelem

http://www.cema-waffen.de/article_images/QR_Mounts.gif

http://www.waffen-reinig.de/images/product_images/original_images/blaser-montage-1.jpg
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
sab
Vendég
« Új üzenet #699 Dátum: 2015. November 30. - 18:05:26 »

Csak úgy kérdezném, hogy az alábbi linkeken szereplő hitvány szerelékek, milyen kézre vannak kitalálva. Emelem

http://www.cema-waffen.de/article_images/QR_Mounts.gif

http://www.waffen-reinig.de/images/product_images/original_images/blaser-montage-1.jpg

Ismétlő, de pld. Blaser, ahol a csövön van a szerelék. ;DD

Másik meg egy Leupold. Emelem
Naplózva
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #700 Dátum: 2015. November 30. - 18:08:38 »

Bizonyára én nem tudok mondatot értelmezni. Mindenesetre Miklós eredeti hozzászólását ha elolvasod: "Azt nem tudom hogy milyen gyártmány, viszont szerintem forditva van felrakva (hacsak nem balos a puska)"  Innen indultunk.  Vállat von  Fejvakarás Fejvakarás

Nem innen kell indulni NoNo
"Balesetmegelőzes miatt az oldócsavarok a zárral ellentétes irányban kellene hogy legyen.  Stoel"
Az irásomnak ez a fojtatása, egy hozzáértő - Magyar tudású - már kíovetkeztethetne hogy, leginkább balesetvédelmi az oka a csavarok esetleges forditott elhellyezésenek.
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #701 Dátum: 2015. November 30. - 18:13:00 »

Nem akarok kötözködni, de kb. 8 évig használtam egy ZKK-t a saját hidas szerelékével, a jobbra álló csavarokkal. Nem emlékszem, hogy bármi baleset bekövetkezett volna emiatt, és másoktól sem hallottam soha. Nincsenek azok olyan közel, hogy zavarnák az ismétlést. Amikor pedig le kellett venni a  távcsövet, mert olyan helyre kerültem a hajtásban, vagy utánkerestem, igen kézre álltak azok a csavarok. Úgyhogy szerintem nem voltak hülyék a cseh tervezők...
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #702 Dátum: 2015. November 30. - 18:18:53 »

Ismétlő, de pld. Blaser, ahol a csövön van a szerelék. ;DD

Másik meg egy Leupold. Emelem

Valoszinul mindkettő csak azért rakta balra hogy kenyelmetlen legyen a jobbkezes oldás Nem   -  vagy azért mert nem értenek hozzá  Okos
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #703 Dátum: 2015. November 30. - 18:37:11 »

Nem akarok kötözködni, de kb. 8 évig használtam egy ZKK-t a saját hidas szerelékével, a jobbra álló csavarokkal. Nem emlékszem, hogy bármi baleset bekövetkezett volna emiatt, és másoktól sem hallottam soha. Nincsenek azok olyan közel, hogy zavarnák az ismétlést. Amikor pedig le kellett venni a  távcsövet, mert olyan helyre kerültem a hajtásban, vagy utánkerestem, igen kézre álltak azok a csavarok. Úgyhogy szerintem nem voltak hülyék a cseh tervezők...


A balesetvédelemet általában megelőzesre tervezik. - Ha lessz egy kis időm majd kideritem hogy a CZ-USA hogy gyartja a szereléket.  Fejvakarás
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
sab
Vendég
« Új üzenet #704 Dátum: 2015. November 30. - 19:11:29 »


Valoszinul mindkettő csak azért rakta balra hogy kenyelmetlen legyen a jobbkezes oldás Nem   -  vagy azért mert nem értenek hozzá  Okos

Megismétlem a gyengébbek kedvéért ! Nem Okos

Blaser fegyver esetében a csövön és nem a tokozaton helyezkedik el a céltávcső, szerelék, tehát a balasethülyeség nem játszik akkor sem, mivel el sem éri, ráadásként egyenes zármozgatásos, ahol még úgy sem játszana szerepet.

Leupold ( bal felső ) szerelékét is gond nélkül lehet fordítva felrakni. Okos

Ez a jobbos hülyeség túl van misztifikálva a részedről már megint, több mint 20 év szakmai munkám során sem engem, sem másokról nem tudok, akit a jobbos oldás, csavarok zavartak volna. Meglepődött

Fingreszelde 1000-el. Tasli
Naplózva
Oldalak: 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... 103   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: