Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... 876   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Céltávcsövek  (Megtekintve 1454449 alkalommal)
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #510 Dátum: 2008. Május 30. - 13:13:57 »

gratula sok élményt vele

Nagyon köszönöm, bízom benne!  Kacsint Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #511 Dátum: 2008. Május 30. - 13:16:20 »

Gratulálok Balázs, legyen nagyon sok örömed benne! Igen
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #512 Dátum: 2008. Május 30. - 13:19:01 »

Gratulálok Balázs, legyen nagyon sok örömed benne! Igen

Nagyon köszönöm Peti! Kívánom, hogy a kis borotván lévő Deltával legalább ennyi élményed legyen majd, mint nekem ezzel (merthogy remélem lesz sok - de már hogy a kezemben van, nagy boldogság...  Mosolyog Régi álom, 3-4 év gyűjtése ment rá). Tényleg leírhatatlan, vigyorgok, mint a tejbetök!  Vigyorog

 Wave Mosolyog Mosolyog
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Viktor
Vendég
« Új üzenet #513 Dátum: 2008. Május 30. - 13:24:18 »

Mi az 56-os lencsére gondoltunk.

Hiába az 56-os lencse, öreg korban már a szem nem tud annyi fényt (ingert) feldolgozni, mint fiatal korban. Való színű, hogy a 42-essel is ezért lát már rosszúl. Minnél öregebb az illető, annál fölöslegesebb a nagyobb frontlencse.
Remélem, hogy a régi távcső volt már elnyüstölve, karcolódva és azért nem látott vele, mert akkor mégnagyobb öröme lesz az újban.

 Igen Összegezve: nem az a baj, hogy a 6x42-es Zeiss-sel rosszul lát, hanem az, hogy már rosszul lát. Ezen az 56-os objektív sem fog segíteni, bár Ő nyilván ezt fogja mondani, mert úgy fog örülni annak a becses és szép ajándéknak, amit vesztek Neki...
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #514 Dátum: 2008. Május 30. - 13:24:58 »

Gratulálok Balázs, legyen nagyon sok örömed benne! Igen

Nagyon köszönöm Peti! Kívánom, hogy a kis borotván lévő Deltával legalább ennyi élményed legyen majd, mint nekem ezzel (merthogy remélem lesz sok - de már hogy a kezemben van, nagy boldogság...  Mosolyog Régi álom, 3-4 év gyűjtése ment rá). Tényleg leírhatatlan, vigyorgok, mint a tejbetök!  Vigyorog

 Wave Mosolyog Mosolyog

Azt hiszem, tökéletesen tudom, hogy mit érzel, voltam már én is hasonló helyzetben!  Wave
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Viktor
Vendég
« Új üzenet #515 Dátum: 2008. Május 30. - 13:26:19 »

A megvalósult álom:





A teszthez még egyszer köszönet Anti és Zoli felé!

 Wave

Hinnye de csúnya! Vigyorog Vigyorog  Igen  Igen Taps

Már csak az a kérdés, hogy mire fogod szerelni!
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #516 Dátum: 2008. Május 30. - 13:28:28 »

Balázs!
Kísérjen vadászataidon ez a távcső addig, míg Te úgy nem döntesz, hogy lecseréled egy ujjabra! Bion
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #517 Dátum: 2008. Május 30. - 13:30:21 »

Balázs!
Kísérjen vadászataidon ez a távcső addig, míg Te úgy nem döntesz, hogy lecseréled egy ujjabra! Bion

Haggya má'n Zoli Komám, ez olyan jó cső, hogy inkább ez cserél le minket... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Bandi
Vendég
« Új üzenet #518 Dátum: 2008. Május 30. - 13:31:51 »

Balázs!
Kísérjen vadászataidon ez a távcső addig, míg Te úgy nem döntesz, hogy lecseréled egy ujjabra! Bion

Haggya má'n Zoli Komám, ez olyan jó cső, hogy inkább ez cserél le minket... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Magát biztos,Papa! Vigyorog Vigyorog
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #519 Dátum: 2008. Május 30. - 13:32:30 »

Balázs!
Kísérjen vadászataidon ez a távcső addig, míg Te úgy nem döntesz, hogy lecseréled egy ujjabra! Bion

Haggya má'n Zoli Komám, ez olyan jó cső, hogy inkább ez cserél le minket... Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Végül is, mondasz valamit. Ez tényleg jó "kis" Vigyorog cső.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #520 Dátum: 2008. Május 30. - 13:34:31 »

Balázs!
Kísérjen vadászataidon ez a távcső addig, míg Te úgy nem döntesz, hogy lecseréled egy ujjabra! Bion

Haggya má'n Zoli Komám, ez olyan jó cső, hogy inkább ez cserél le minket... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Magát biztos,Papa! Vigyorog Vigyorog

No, ha Papa, akkor veszem a jogot magamnak, hogy elnáspángoljam a haszontalan kölköke, az olyanokat, mint Te! Elver  :ALC
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #521 Dátum: 2008. Május 30. - 13:35:19 »

Peti: első céltávcsövem, és úgy érzem, tökéletesen kigondoltan, megfontoltan vettem, sok pénzgyűjtés árán - de nem bánom egy csepppet sem... Úgy hiszem, hű társ lesz! Mosolyog
Viktor: az a jövő zenéje, azon is gondolkozom már rég, de majd adja magát... Ráérek, csak ezzel nyertem annyi pénzt a kedvezménynek köszönhetően, amit ki kellett használnom.
Zoli: nagyon-nagyon szépen köszönöm, azt hiszem (mivel szentimentalista vagyok), ha egyszer lesz is komolyabbra pénzem, a 10-15-20év múlva vásárolandó rókás kaliberen ennek a kukkernek helye lesz Kacsint Viccet félretéve, adja Isten, hogy sokáig szolgáljon!

És legyetek minden nap olyan boldogok, mint én a mai napon!  Mosolyog Vigyorog
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #522 Dátum: 2008. Május 30. - 13:35:41 »

Balázs!
Kísérjen vadászataidon ez a távcső addig, míg Te úgy nem döntesz, hogy lecseréled egy ujjabra! Bion

Haggya má'n Zoli Komám, ez olyan jó cső, hogy inkább ez cserél le minket... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Magát biztos,Papa! Vigyorog Vigyorog

Szerencséd, hogy "öregapádnak" szólítottad Viktort, de még nagyobb, hogy nem engem illettél ezzel a jelzővel. Vigyorog Fa testápoló
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #523 Dátum: 2008. Május 30. - 13:39:01 »

Peti: első céltávcsövem, és úgy érzem, tökéletesen kigondoltan, megfontoltan vettem, sok pénzgyűjtés árán - de nem bánom egy csepppet sem... Úgy hiszem, hű társ lesz! Mosolyog
Viktor: az a jövő zenéje, azon is gondolkozom már rég, de majd adja magát... Ráérek, csak ezzel nyertem annyi pénzt a kedvezménynek köszönhetően, amit ki kellett használnom.
Zoli: nagyon-nagyon szépen köszönöm, azt hiszem (mivel szentimentalista vagyok), ha egyszer lesz is komolyabbra pénzem, a 10-15-20év múlva vásárolandó rókás kaliberen ennek a kukkernek helye lesz Kacsint Viccet félretéve, adja Isten, hogy sokáig szolgáljon!

És legyetek minden nap olyan boldogok, mint én a mai napon!  Mosolyog Vigyorog
Nagyon jó cső! Igen
Szálkeresztje állapodjon meg sok-sok vad lapockáján, de símitson csak végig még többön...  Wave
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Bandi
Vendég
« Új üzenet #524 Dátum: 2008. Május 30. - 13:40:25 »

Balázs!
Kísérjen vadászataidon ez a távcső addig, míg Te úgy nem döntesz, hogy lecseréled egy ujjabra! Bion

Haggya má'n Zoli Komám, ez olyan jó cső, hogy inkább ez cserél le minket... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Magát biztos,Papa! Vigyorog Vigyorog

Szerencséd, hogy "öregapádnak" szólítottad Viktort, de még nagyobb, hogy nem engem illettél ezzel a jelzővel. Vigyorog Fa testápoló
Tudom Zoli bácsi!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... 876   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: