Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... 876   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Céltávcsövek  (Megtekintve 1454498 alkalommal)
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #330 Dátum: 2008. Május 21. - 11:42:40 »

Tegnap visszajött TAL-tól a kis 222-es Izs-em. Kihasználtam az alkalmat, hogy apu viszi az ő puskáját távcsőcserére és elküldtem vele belövetni a Wetzlar által javasolt RWS Match lőszerhez. Igazából kíváncsi is voltam, mit szól TAL a nevenincs kínai céltávcsőhöz, amit egy ostoba pillanatomban rendeltem az ebay-ről.
Sajnos azt a választ kaptam, amitől féltem is, de ami megmagyarázza az indokolatlan február-márciusi hibázásokat, a távcső semmit sem ér! A nagyítás változtatásával elmászik a szálkereszt és még ennek a pici kalibernek a rúgását sem bírja, nem hogy a fegyver összecsukását!
TAL-lal telefonon is beszéltem, a fegyver képességeit tekintve a Delta 4-16x42-es távcsövét javasolta, mondván, ezzel a párosítással "operálni" lehet majd.
Vettem tehát egy nagy levegőt, és ma meg is rendeltem a forgalmazótól egy ilyen távcsövet. Elvileg holnap hozza a futár. A tapasztalataimról beszámolok majd.
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Steve
Vendég
« Új üzenet #331 Dátum: 2008. Május 21. - 12:10:11 »

Tegnap visszajött TAL-tól a kis 222-es Izs-em. Kihasználtam az alkalmat, hogy apu viszi az ő puskáját távcsőcserére és elküldtem vele belövetni a Wetzlar által javasolt RWS Match lőszerhez. Igazából kíváncsi is voltam, mit szól TAL a nevenincs kínai céltávcsőhöz, amit egy ostoba pillanatomban rendeltem az ebay-ről.
Sajnos azt a választ kaptam, amitől féltem is, de ami megmagyarázza az indokolatlan február-márciusi hibázásokat, a távcső semmit sem ér! A nagyítás változtatásával elmászik a szálkereszt és még ennek a pici kalibernek a rúgását sem bírja, nem hogy a fegyver összecsukását!
TAL-lal telefonon is beszéltem, a fegyver képességeit tekintve a Delta 4-16x42-es távcsövét javasolta, mondván, ezzel a párosítással "operálni" lehet majd.
Vettem tehát egy nagy levegőt, és ma meg is rendeltem a forgalmazótól egy ilyen távcsövet. Elvileg holnap hozza a futár. A tapasztalataimról beszámolok majd.

Mennyibe fáj a 4-16x42 Delta, és kitől rendelted?
Mehet magánba is ha úgy érzed reklám.

Köszi! Wave
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #332 Dátum: 2008. Május 21. - 12:47:56 »

Tegnap visszajött TAL-tól a kis 222-es Izs-em. Kihasználtam az alkalmat, hogy apu viszi az ő puskáját távcsőcserére és elküldtem vele belövetni a Wetzlar által javasolt RWS Match lőszerhez. Igazából kíváncsi is voltam, mit szól TAL a nevenincs kínai céltávcsőhöz, amit egy ostoba pillanatomban rendeltem az ebay-ről.
Sajnos azt a választ kaptam, amitől féltem is, de ami megmagyarázza az indokolatlan február-márciusi hibázásokat, a távcső semmit sem ér! A nagyítás változtatásával elmászik a szálkereszt és még ennek a pici kalibernek a rúgását sem bírja, nem hogy a fegyver összecsukását!
TAL-lal telefonon is beszéltem, a fegyver képességeit tekintve a Delta 4-16x42-es távcsövét javasolta, mondván, ezzel a párosítással "operálni" lehet majd.
Vettem tehát egy nagy levegőt, és ma meg is rendeltem a forgalmazótól egy ilyen távcsövet. Elvileg holnap hozza a futár. A tapasztalataimról beszámolok majd.

Mennyibe fáj a 4-16x42 Delta, és kitől rendelted?
Mehet magánba is ha úgy érzed reklám.

Köszi! Wave

Szerintem nem reklám. A budapesti forgalmazótól rendeltem aki először hozta be az országba. Az ő honlapján látható TAL véleménye is ezekről a csövekről. Ha így nem tudod, akkor tényleg megírom magánban. Ára most 72.900 Ft, azt hiszem.
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Viktor
Vendég
« Új üzenet #333 Dátum: 2008. Május 21. - 12:52:37 »

Végre van egy fórumtárs, akiről feltételezem, hogy bedobja egy tesztbe a Deltáját... Kacsint Vigyorog
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #334 Dátum: 2008. Május 21. - 12:58:47 »

Végre van egy fórumtárs, akiről feltételezem, hogy bedobja egy tesztbe a Deltáját... Kacsint Vigyorog

Viktor, ha nem zavarok és számomra is megfelelő időben lenne a próba, én is beadnám a Kaps-ot, ha érdekel valakit.
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #335 Dátum: 2008. Május 21. - 12:59:35 »

U.Peti!

Szabad a gazda! Jöhet a privi... Mosolyog
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #336 Dátum: 2008. Május 21. - 13:04:09 »

Végre van egy fórumtárs, akiről feltételezem, hogy bedobja egy tesztbe a Deltáját... Kacsint Vigyorog

Viktor, ha nem zavarok és számomra is megfelelő időben lenne a próba, én is beadnám a Kaps-ot, ha érdekel valakit.

Már hogyne érdekelne!!!! Úgyis rég találkoztunk Zolikám! Igen Igen Igen
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #337 Dátum: 2008. Május 21. - 13:05:33 »

Végre van egy fórumtárs, akiről feltételezem, hogy bedobja egy tesztbe a Deltáját... Kacsint Vigyorog

Viktor, ha nem zavarok és számomra is megfelelő időben lenne a próba, én is beadnám a Kaps-ot, ha érdekel valakit.

Már hogyne érdekelne!!!! Úgyis rég találkoztunk Zolikám! Igen Igen Igen

Egyébként is jövök néked egy körrel (Jager + sör), meg hát jó lenne már beszélgetni egy jót.
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #338 Dátum: 2008. Május 21. - 13:05:41 »

Végre van egy fórumtárs, akiről feltételezem, hogy bedobja egy tesztbe a Deltáját... Kacsint Vigyorog

Viktor, ha nem zavarok és számomra is megfelelő időben lenne a próba, én is beadnám a Kaps-ot, ha érdekel valakit.

Zoli engem érdekelne a Kaps, elküldjem a címem?  Ördög Ördög Bion Bion Bion Bion

Upeti!

Tényleg mindennemű kétkedés nélkül és nem márkára orientálva kérdezem, a 222-esre miért ragaszkodtál a variábel csőhöz, nem lett volna célszerűbb - és olcsóbb - egy fix?
(ha már messzire kell lőni egy 7, vagy 8x-os nagyítású)
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #339 Dátum: 2008. Május 21. - 13:10:05 »


Zoli engem érdekelne a Kaps, elküldjem a címem?  Ördög Ördög Bion Bion Bion Bion




Roli, nagyon vág az agyad!  Wave
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #340 Dátum: 2008. Május 21. - 13:10:36 »

Végre van egy fórumtárs, akiről feltételezem, hogy bedobja egy tesztbe a Deltáját... Kacsint Vigyorog

Viktor, ha nem zavarok és számomra is megfelelő időben lenne a próba, én is beadnám a Kaps-ot, ha érdekel valakit.

Már hogyne érdekelne!!!! Úgyis rég találkoztunk Zolikám! Igen Igen Igen

Egyébként is jövök néked egy körrel (Jager + sör), meg hát jó lenne már beszélgetni egy jót.

 Igen Igen Igen
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #341 Dátum: 2008. Május 21. - 13:17:18 »


Zoli engem érdekelne a Kaps, elküldjem a címem?  Ördög Ördög Bion Bion Bion Bion




Roli, nagyon vág az agyad!  Wave

Kérlek szépen "táppézen" vagyok úgyhogy megfelelően ki vagyok pihenve... Ördög
Egyébként a szömömre is olyan kenőcsöt írtak föl amir az vagyon írva, hogy "Bausch&Lomb".  No még itt sem tudok "optikák nélkül" meglenni... Vigyorog


Üdv, a fészömű Jumurdzsák!
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #342 Dátum: 2008. Május 21. - 13:20:04 »

Végre van egy fórumtárs, akiről feltételezem, hogy bedobja egy tesztbe a Deltáját... Kacsint Vigyorog

Ki az? >Nevet

Egyébként természetesen. Minden ilyenben benne vagyok!
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #343 Dátum: 2008. Május 21. - 13:37:01 »

Na Urak!

Ma ismét belenéztem Puklus Zolié után egy Kaps-ba a boltban... Hááát, a 134ezres ár tekintetében megrizikózom, simán van olyan jó vétel, mint a Bender. Örömteli, hogy 8x56-os prémium optika már 2 is van a piacon, elérhető áron!

 Igen

Zoli, ha hétvégén jössz, jelezz légyszíves Mosolyog Köszönöm szépen előre is!
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #344 Dátum: 2008. Május 21. - 13:39:45 »

Na Urak!

Ma ismét belenéztem Puklus Zolié után egy Kaps-ba a boltban... Hááát, a 134ezres ár tekintetében megrizikózom, simán van olyan jó vétel, mint a Bender. Örömteli, hogy 8x56-os prémium optika már 2 is van a piacon, elérhető áron!

 Igen

Zoli, ha hétvégén jössz, jelezz légyszíves Mosolyog Köszönöm szépen előre is!

Balázs!

Ennyiért MEG KELL VENNI, mert tényleg van olyan jó mint a SB.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... 876   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: