Oldalak: 1 ... 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 [695] 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 ... 876   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Céltávcsövek  (Megtekintve 1454481 alkalommal)
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #10410 Dátum: 2016. November 23. - 10:17:17 »



Szerintem Makkmarcira kell halgatni “Annyi pénzért NEM LEHET Zeiss minőséget gyártaTni sem. Senkivel.” –Pláne nem  a  jenkikkel!

Itt egy másik példa az ebay-ről:
http://www.ebay.ca/itm/Zeiss-Conquest-6-24x50-Riflescope-Illuminated-Mil-Dot-Muti-X-Reticle-HD-Glass-PP-/201722394195?hash=item2ef7977653:g:NdkAAOSwNsdXSkB0
Aszongya ott mikor bemutatja a nagy képekkel az egésszet :

Please read before buy: 

You may got a waring about shipping when bidding, don't worry, we can ship to wordwide.

This model assembled in USA but for Asia Market ONLY (we sale to worldwide).US don't have this model, So you need retrun for warranty, that is why so cheap. Many buyers don't know about this scope. If you have any question, please contact us.

Légyszives olvast el mielőtt megveszed:
Mikor te licitálsz (ami szerint ez nem a végleges ár) talán félsz a szállitás miatt, ne félj,mi tudunk szállitani világszerte.
Ezt a modelt összerakták a USA-ben  de csak Azsiai Marketra kimondottan (mi szállitunk világszerte). US –ben  nincs ez a modell.  Szoval azért megy vissza  rola a garanciális kereslet (ugy is mondhatnánk hogy a feladó ismeretlen), de épp ezért ilyen olcsó. Talán sok vásárló semmit nem tud erről a távcsőről.
Ha van akármilyen kérdésed, csak lépj velünk kapcsolatba.

Ha valaki, ilyen szöveg után lessz olyan bátor és megveszi az magára vessen. En egy szavát sem hiszem!  Wave


Aha! Szóval aki a vaterán pont ugyanilyet árul 190 ezerért, az pontosan tudja mit árul. A mocsok!
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Makkmarci
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #10411 Dátum: 2016. November 23. - 10:17:29 »

Lehet, de legyen szó akár vevőről, akár eladóról ebnnél a terméknél, mindenkinek úgysem fogsz tudni eszet adni a tranzakcióhoz sajnos... vagy Te hogy fognál hozzá?  Vállat von Emelem

...ennél...
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #10412 Dátum: 2016. November 23. - 10:23:08 »

Lehet, de legyen szó akár vevőről, akár eladóról ebnnél a terméknél, mindenkinek úgysem fogsz tudni eszet adni a tranzakcióhoz sajnos... vagy Te hogy fognál hozzá?  Vállat von Emelem

Hát a vaterán a hozzászólás rovatban megírtam a véleményemet. Erre az eladó írt egy litániát a Zeiss és Kína régi és gyümölcsöző kapcsolatáról etc.... Így már legalább eldöntheti a pógár,hogy kidob-e egy valag pénzt valami gagyira. A legszebb az egészben,hogy pár hellyel lejjebb van pont ugyanaz a távcső Zeiss felirat nélkül,de világító valamivel 17 ezerért. Ha valaki annyira hülye,hogy megveszi..... Vállat von Akármelyiket is.

Az egésznek annyi az apropója,hogy rettentően idegesít,ha hülyének nézik az embert.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Makkmarci
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #10413 Dátum: 2016. November 23. - 10:28:19 »

Aha! Szóval aki a vaterán pont ugyanilyet árul 190 ezerért, az pontosan tudja mit árul. A mocsok!

Én még azt a lehetőséget is megadom neki, hogy egyszerűen olyan hülye, hogy elhiszi, hogy ő az egyedüli ügyes csávó a világon, aki ennyiért hozzájut valamihez, amit amúgy kib****tt drágán árulnak. De az a vevő is megérdemli, aki felnőtt elmével elhiszi, hogy tényleg lehet ilyen kib***tt jó üzletet csinálni.

Pont olyan, mint mikor valakit teljesen irreális kondíciókkal kecsegtetnek a befizetésre, netán pénzfelvételre, de "olyan helyzetben van" (szándékosan nem minősítek), hogy inkább rábeszéli magát, hogy az biztos úgy is lesz, és/vagy elengedi a füle mellett az ellenérveket. Aztán jön a sírás. Hadd ne soroljak ilyen konstrukciókat a múltból, véletlenül sem szeretnék esetleges érintetteket megbántani.
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #10414 Dátum: 2016. November 23. - 10:36:56 »

Én még azt a lehetőséget is megadom neki, hogy egyszerűen olyan hülye, hogy elhiszi, hogy ő az egyedüli ügyes csávó a világon, aki ennyiért hozzájut valamihez, amit amúgy kib****tt drágán árulnak. De az a vevő is megérdemli, aki felnőtt elmével elhiszi, hogy tényleg lehet ilyen kib***tt jó üzletet csinálni.

Pont olyan, mint mikor valakit teljesen irreális kondíciókkal kecsegtetnek a befizetésre, netán pénzfelvételre, de "olyan helyzetben van" (szándékosan nem minősítek), hogy inkább rábeszéli magát, hogy az biztos úgy is lesz, és/vagy elengedi a füle mellett az ellenérveket. Aztán jön a sírás. Hadd ne soroljak ilyen konstrukciókat a múltból, véletlenül sem szeretnék esetleges érintetteket megbántani.

Lehet,hogy igazad van. Könnyen lehet ilyesfajta embereket látni. Ö mindig megtalálja a tutit mindenben Ördög Sajnos a vadászok közt is sok van belőle. Én járkálok már két hónapja egy bizonyos kos után és sehogy nem adja ki. Van egy kedves antipatikus vadásztársam,aki egyszer fog kimenni és meglövi.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #10415 Dátum: 2016. November 23. - 12:33:16 »

Én még azt a lehetőséget is megadom neki, hogy egyszerűen olyan hülye, hogy elhiszi, hogy ő az egyedüli ügyes csávó a világon, aki ennyiért hozzájut valamihez, amit amúgy kib****tt drágán árulnak. De az a vevő is megérdemli, aki felnőtt elmével elhiszi, hogy tényleg lehet ilyen kib***tt jó üzletet csinálni.

Pont olyan, mint mikor valakit teljesen irreális kondíciókkal kecsegtetnek a befizetésre, netán pénzfelvételre, de "olyan helyzetben van" (szándékosan nem minősítek), hogy inkább rábeszéli magát, hogy az biztos úgy is lesz, és/vagy elengedi a füle mellett az ellenérveket. Aztán jön a sírás. Hadd ne soroljak ilyen konstrukciókat a múltból, véletlenül sem szeretnék esetleges érintetteket megbántani.

Egy-két ügyeskedő ferde szeművel nekem nincs olyan nagy gondom, számomra nagyobb gond akkor van mikor ilyenek mögé beáll egy forgalmazó cég, aki ugyan árul mindent de a gagyit szépen begöngyöli a többi közzé és. lehet, hogy csak a hipergyanakvó búvik ki néha belőlem, de az egunon portyázó Ritter optik(nem ő az egyedüli) termékei is érdekesek, és kihasználva a germán közeghez kapcsolódó sztereotípiákat, szépen halászgat a zavarosban. Emelem
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #10416 Dátum: 2016. November 23. - 12:51:33 »

Egy-két ügyeskedő ferde szeművel nekem nincs olyan nagy gondom, számomra nagyobb gond akkor van mikor ilyenek mögé beáll egy forgalmazó cég, aki ugyan árul mindent de a gagyit szépen begöngyöli a többi közzé és. lehet, hogy csak a hipergyanakvó búvik ki néha belőlem, de az egunon portyázó Ritter optik(nem ő az egyedüli) termékei is érdekesek, és kihasználva a germán közeghez kapcsolódó sztereotípiákat, szépen halászgat a zavarosban. Emelem

Meg amikor az egyik legnagyobb vadászboltlánchoz tartozó üzletben Bosile-t árulnak tízszeres áron. És még agitálnak,hogy milyen szuper. Mikor megkérdeztem,hogy neked is ilyen van valamelyik puskádon,akkor nézett rám csúnyán.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
svk
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488



« Új üzenet #10417 Dátum: 2016. November 24. - 20:46:34 »

Jó estét! Kilazult a távcsőszerelékem két csavarja. Meghúztam, de azért lőttem lőtéren. Kb 15 centit balra vitt. Amikor állítani akartam a távcsövemen, 5 kattanás után nem tudtam tovább tekerni. Mit lehetne ilyenkor csinálni, ha teljesen ki van tekerve, de még mindig nem elég?   Fejvakarás
Naplózva

Üdv! Viko.
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9521


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #10418 Dátum: 2016. November 24. - 20:53:36 »

Jó estét! Kilazult a távcsőszerelékem két csavarja. Meghúztam, de azért lőttem lőtéren. Kb 15 centit balra vitt. Amikor állítani akartam a távcsövemen, 5 kattanás után nem tudtam tovább tekerni. Mit lehetne ilyenkor csinálni, ha teljesen ki van tekerve, de még mindig nem elég?   Fejvakarás

Betekerni középre a szálkereszt állító csavarokat, és a szereléken kell állítani, hogy a lövések bene legyenek egy A4-es lapban legalább.
Jó esetben van oldal állítási lehetőség a szerelékeden.

Majd csak finomítani a szálkereszt állítással.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Tata
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 77


« Új üzenet #10419 Dátum: 2016. November 27. - 18:50:14 »

Van valakinek tapasztalata a Leica er-i 3-12x50 távcsőről?Szeretnék egy asv-s távcsövet venni és az eddig kinézett Zeiss ht 3-12x56 árához képest sokkal kedvezőbb lenne.(150 E különbség)Nagy különbség van a kettő között éjszakai körülmények között a gyakorlatban?
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #10420 Dátum: 2016. November 27. - 19:13:47 »

Van valakinek tapasztalata a Leica er-i 3-12x50 távcsőről?Szeretnék egy asv-s távcsövet venni és az eddig kinézett Zeiss ht 3-12x56 árához képest sokkal kedvezőbb lenne.(150 E különbség)Nagy különbség van a kettő között éjszakai körülmények között a gyakorlatban?
Mennyi volna a Zeiss?
Naplózva
Tata
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 77


« Új üzenet #10421 Dátum: 2016. November 27. - 19:18:45 »

Mennyi volna a Zeiss?
650 E
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #10422 Dátum: 2016. November 27. - 19:22:29 »

650 E
Azt felejtsd el. Az eGunon 1700 EUR körül lehet kapni újat, ASV nélkül. Nézz szét ott, mennyi egy ASV-s. A màsik típust nem ismerem.
Naplózva
Tata
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 77


« Új üzenet #10423 Dátum: 2016. November 27. - 19:43:48 »

Azt felejtsd el. Az eGunon 1700 EUR körül lehet kapni újat, ASV nélkül. Nézz szét ott, mennyi egy ASV-s. A màsik típust nem ismerem.
Nem nagyon van fenn már egy ideje asv-s.Amikor volt 1900 Eur volt a legolcsóbb.
Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #10424 Dátum: 2016. November 27. - 21:14:44 »

Van valakinek tapasztalata a Leica er-i 3-12x50 távcsőről?Szeretnék egy asv-s távcsövet venni és az eddig kinézett Zeiss ht 3-12x56 árához képest sokkal kedvezőbb lenne.(150 E különbség)Nagy különbség van a kettő között éjszakai körülmények között a gyakorlatban?

A Leica ERi-nél nem kell jobb céltávcső. De a Zeiss HT jobb nála. Szerintem. Párszor már volt alkalmam összenézni őket. 
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Oldalak: 1 ... 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 [695] 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 ... 876   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: