Oldalak: 1 ... 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 [681] 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 ... 876   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Céltávcsövek  (Megtekintve 1454500 alkalommal)
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #10200 Dátum: 2016. Október 17. - 12:29:51 »

Nem találom rajta a céltávcsöveket Vállat von vagy csak nem jól keresem.

Tisztelettel kérdem akkor, hogy az általad idézett Vixen oldalon, hol találhatóak a céltávcsövek, mert vagy nem látom, vagy a rosszabbik változat, hogy nincs is rajta Mosolyog
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #10201 Dátum: 2016. Október 17. - 12:36:35 »

Tisztelettel kérdem akkor, hogy az általad idézett Vixen oldalon, hol találhatóak a céltávcsövek, mert vagy nem látom, vagy a rosszabbik változat, hogy nincs is rajta Mosolyog

Mondjuk nem tűnik egy túlságosan naprakész oldalnak, de nem is teljesen értem a kérdésedet. Arra gondolsz, hogy nem is gyártanak, vagy nem ők gyártják, vagy?

Egyébként esetleg itt van pár dolog
http://www.ammoland.com/2014/01/vixen-optics-new-2-5-15x50-series-viii-riflescope/#axzz4NKw8KyKi
vagy itt
http://sportoptics101.com/vixen-rifle-scopes-made-in-japan/

és még jó számtalan linket feldob a Google a "Vixen rifle scope" -ra
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #10202 Dátum: 2016. Október 17. - 12:42:51 »

Mondjuk nem tűnik egy túlságosan naprakész oldalnak, de nem is teljesen értem a kérdésedet. Arra gondolsz, hogy nem is gyártanak, vagy nem ők gyártják, vagy?

Egyébként esetleg itt van pár dolog
http://www.ammoland.com/2014/01/vixen-optics-new-2-5-15x50-series-viii-riflescope/#axzz4NKw8KyKi
vagy itt
http://sportoptics101.com/vixen-rifle-scopes-made-in-japan/
 Jól érzed a kérdésem, ilyen forgalmazói oldalakon van dögivel az nem gond, de konkrétan a beidézett honlapon amit a gyártóról tettél fel azon nincs róla egy árva szó sem a történeti áttekintésekközt sem, sem pedig a termékek közt. Még mindíg van rá esály, hogy szkepticizmusomat valaki elmulasztja, de egyre fogy az esélye. Mondom nem a termék minőségével van bajom, hanem az okát keresem a gyártói alultájékoztatásnak, szinte csak forgalmazói oldalak léteznek.
és még jó számtalan linket feldob a Google a "Vixen rifle scope" -ra

Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #10203 Dátum: 2016. Október 17. - 12:45:19 »



El..sztam
Jól érzed a kérdésem, ilyen forgalmazói oldalakon van dögivel az nem gond, de konkrétan a beidézett honlapon amit a gyártóról tettél fel azon nincs róla egy árva szó sem a történeti áttekintések közt sem, sem pedig a termékek közt. Még mindig van rá esáéy, hogy szkepticizmusomat valaki elmulasztja, de egyre fogy az esélye. Mondom nem a termék minőségével van bajom, hanem az okát keresem a gyártói alul tájékoztatásnak, szinte csak forgalmazói oldalak léteznek.

Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
puffadtpocok
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 660


« Új üzenet #10204 Dátum: 2016. Október 17. - 14:20:23 »

A Vixen eredetileg ha jól tudom csillagászati cuccokat gyártott, de nem tudok arról, hogy nem ők maguk gyártják a távcsöveket.
Ha jól tudom, még a Delta Titaniumnak is hozzájuk van valami köze, aztán ha nincs igazam, akkor valaki cáfoljon meg.
Naplózva
pointer
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 147


« Új üzenet #10205 Dátum: 2016. Október 17. - 15:15:21 »

A távcsöveik nagy részét japánban gyártja a Vixen. Ami ezen a linken van azt a leírás szerint mind. http://www.vixen.co.jp/en/bino/index.html Van azonban a new Foresta sorozatban olyan amit nem japánban gyártanak, azt nem is találod meg ezen az oldalon.
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #10206 Dátum: 2016. Október 17. - 15:34:25 »

A távcsöveik nagy részét japánban gyártja a Vixen. Ami ezen a linken van azt a leírás szerint mind. http://www.vixen.co.jp/en/bino/index.html Van azonban a new Foresta sorozatban olyan amit nem japánban gyártanak, azt nem is találod meg ezen az oldalon.

Céltávcsövekről szolt a reszelés, egyébként, a honlapon egy terméket, azért nem szerepeltetni mert azt a gyártó nem az anyaországában gyártat, jelen esetben japánban, az nem életszerű, és elfogadható magyarázat sincsen rá,viszont tovább fokozza azt az anomáliát és bizalmatlanságot amiről itt beszélek. Nekem olyan az érzésem mintha szégyellenék a termék gyökerének, a gyártás pontos helyszínének a bemutatását, amire vagy nyomós okuk van vagy, nincs közük hozzá.
A Wortex példát szándékosan említettem, ezen név alatt géppuskától, Jézuskáig mindent forgalmaznak és eladnak az, hogy mit, hol gyártanak azt meg csak vélelmezni lehet. Emelem
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #10207 Dátum: 2016. Október 17. - 16:44:46 »

Céltávcsövekről szolt a reszelés, egyébként, a honlapon egy terméket, azért nem szerepeltetni mert azt a gyártó nem az anyaországában gyártat, jelen esetben japánban, az nem életszerű, és elfogadható magyarázat sincsen rá,viszont tovább fokozza azt az anomáliát és bizalmatlanságot amiről itt beszélek. Nekem olyan az érzésem mintha szégyellenék a termék gyökerének, a gyártás pontos helyszínének a bemutatását, amire vagy nyomós okuk van vagy, nincs közük hozzá.
A Wortex példát szándékosan említettem, ezen név alatt géppuskától, Jézuskáig mindent forgalmaznak és eladnak az, hogy mit, hol gyártanak azt meg csak vélelmezni lehet. Emelem

Szimpla V-vel szerintem. Nem a kötekedés, csak hogy a kereső ne b***on át senkit a W miatt...  Emelem
Naplózva
puffadtpocok
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 660


« Új üzenet #10208 Dátum: 2016. Október 17. - 16:45:04 »

Céltávcsövekről szolt a reszelés, egyébként, a honlapon egy terméket, azért nem szerepeltetni mert azt a gyártó nem az anyaországában gyártat, jelen esetben japánban, az nem életszerű, és elfogadható magyarázat sincsen rá,viszont tovább fokozza azt az anomáliát és bizalmatlanságot amiről itt beszélek. Nekem olyan az érzésem mintha szégyellenék a termék gyökerének, a gyártás pontos helyszínének a bemutatását, amire vagy nyomós okuk van vagy, nincs közük hozzá.
A Wortex példát szándékosan említettem, ezen név alatt géppuskától, Jézuskáig mindent forgalmaznak és eladnak az, hogy mit, hol gyártanak azt meg csak vélelmezni lehet. Emelem


Remélem ez kicsit kárpótol:

http://www.vixen-optiken.de/produkte/zielfernrohre/

Bal oldalon tudsz választani tubusátmérő szerint, van a collos, meg a 30-34 mm-es kategória.
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #10209 Dátum: 2016. Október 17. - 17:24:04 »

Szimpla V-vel szerintem. Nem a kötekedés, csak hogy a kereső ne b***on át senkit a W miatt...  Emelem

Lehet, hogy a logo-juk vert át...  Wave
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #10210 Dátum: 2016. Október 17. - 19:13:30 »

Remélem ez kicsit kárpótol:

http://www.vixen-optiken.de/produkte/zielfernrohre/

Bal oldalon tudsz választani tubusátmérő szerint, van a collos, meg a 30-34 mm-es kategória.

Örülök neki, hogy ilyen komoly energiát fektettél/fektettetek a kételyeim legyőzésére Ördög engedd meg, hogy amíg a gyárra vonatkozóan (és nem a különböző országokba telepített forgalmazókra gondolok) adatokat  esetleg a japán industria pontos címét ami  céltávcsöveket is gyárt, nem sikerül felkutatni, addig megmaradjak jóhiszemű kétkedőnek. A beidézett német(nem japán) oldalon a gyártóra egy mondat utal hogy milyen régen működik, de hol könyörgöm  a Fuji hegy tetején vagy hol, japán gyár címet akarok látni ha egyszer azt írják arra a távcsőre , hogy made in japan akkor legyenek férfiak és írják le, hogy hol az a garantáltanbiztostutijapán gyár. Na mára elfogyott a reszelő zsír Wave

Ui. Esetleg ha tudjátok, hogy a wortex műcsalit, hol gyártják írjátok meg, így a csuka szezon közepén még hasznos lehet. Ördög
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
puffadtpocok
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 660


« Új üzenet #10211 Dátum: 2016. Október 17. - 20:01:10 »

Örülök neki, hogy ilyen komoly energiát fektettél/fektettetek a kételyeim legyőzésére Ördög engedd meg, hogy amíg a gyárra vonatkozóan (és nem a különböző országokba telepített forgalmazókra gondolok) adatokat  esetleg a japán industria pontos címét ami  céltávcsöveket is gyárt, nem sikerül felkutatni, addig megmaradjak jóhiszemű kétkedőnek. A beidézett német(nem japán) oldalon a gyártóra egy mondat utal hogy milyen régen működik, de hol könyörgöm  a Fuji hegy tetején vagy hol, japán gyár címet akarok látni ha egyszer azt írják arra a távcsőre , hogy made in japan akkor legyenek férfiak és írják le, hogy hol az a garantáltanbiztostutijapán gyár. Na mára elfogyott a reszelő zsír Wave

Ui. Esetleg ha tudjátok, hogy a wortex műcsalit, hol gyártják írjátok meg, így a csuka szezon közepén még hasznos lehet. Ördög

Hát oconor, nem lennék a nejed, azt a kötekedős mindenit!
Serintem először próbáld meg az angol nyelvű szájton megnézni, hogy hol van a gyár:  www.vixen.com   Ördög

Ha nem találod ott, akkor meg nézd meg ezt, ez a japán oldal:  http://www.vixen.co.jp/en/co-info.html     Kacsint 

Üdv.: P.p.!   
Naplózva
dhraken
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 176


« Új üzenet #10212 Dátum: 2016. Október 17. - 20:34:50 »

Örülök neki, hogy ilyen komoly energiát fektettél/fektettetek a kételyeim legyőzésére Ördög engedd meg, hogy amíg a gyárra vonatkozóan (és nem a különböző országokba telepített forgalmazókra gondolok) adatokat  esetleg a japán industria pontos címét ami  céltávcsöveket is gyárt, nem sikerül felkutatni, addig megmaradjak jóhiszemű kétkedőnek. A beidézett német(nem japán) oldalon a gyártóra egy mondat utal hogy milyen régen működik, de hol könyörgöm  a Fuji hegy tetején vagy hol, japán gyár címet akarok látni ha egyszer azt írják arra a távcsőre , hogy made in japan akkor legyenek férfiak és írják le, hogy hol az a garantáltanbiztostutijapán gyár. Na mára elfogyott a reszelő zsír Wave

Ui. Esetleg ha tudjátok, hogy a wortex műcsalit, hol gyártják írjátok meg, így a csuka szezon közepén még hasznos lehet. Ördög

pedig ott van az, 10 perc séta a Higashi-Tokorozawa állomástól Nevet
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #10213 Dátum: 2016. Október 17. - 20:47:32 »

Hát oconor, nem lennék a nejed, azt a kötekedős mindenit!
Serintem először próbáld meg az angol nyelvű szájton megnézni, hogy hol van a gyár:  www.vixen.com   Ördög

Ha nem találod ott, akkor meg nézd meg ezt, ez a japán oldal:  http://www.vixen.co.jp/en/co-info.html     Kacsint 

Üdv.: P.p.!   

Látod megint helyben jársz Ördög beidézed azt az oldalt ahol nincs céltávcső a kínálatban, ezt már Makkmarci is megtette. Kevés lesz ez így.

Hetero vagyok a nejem nem lehetnél Tasli Ördög
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11252


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #10214 Dátum: 2016. Október 17. - 20:59:49 »

Serintem először próbáld meg az angol nyelvű szájton megnézni, hogy hol van a gyár:  www.vixen.com   Ördög
Még jó,hogy épp elvonultak a csajok,mikor megnyitottam.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 ... 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 [681] 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 ... 876   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: