Oldalak: 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 876   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Céltávcsövek  (Megtekintve 1454490 alkalommal)
Viktor
Vendég
« Új üzenet #795 Dátum: 2008. Augusztus 19. - 16:08:45 »

Sziasztok.
Van valakinek véleménye a Jahti & Jaht 1-6x42-es céltávcsövéről.Nekem ez van de kiváncsi lennék más véleményére is.Szerintem ár érték arányban nem rossz.Eddig amire rálőttem az ott maradt és nem álítodott el pedig probáltam sokat lőni vele célba is.

Szia Kavics!

Mivel a jelek szerint elégedetten használod ezt a távcsövet, nem szívesen írok róla rosszat, mert nem akarlak megbántani...

... de nem rejtem véka alá a véleményemet, mely szerint - kézbevétel alapján - ez egy kínai gagyi távcső, amit a cég a neve alatt forgalmaz. Nekem a kispuska lenne a maximum amire ráteszem, mert ha most nincs is baj vele, sok évet biztos nem fog kihúzni egy rendes nagygolyóson rendes használat mellett.
Na de Viktor...pedig az Élményvadász szerint a világ egyik vezető optikai gyára Mosolyog

Hát ha ez a megbízható és minden szempontból korrekt tájékoztatást nyújtó orgánum ezt írja, akkor valóban nem lehet másként..  Stoel Nyihi
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #796 Dátum: 2008. Augusztus 19. - 16:32:08 »

Eddig amire rálőttem az ott maradt és nem álítodott el pedig probáltam sokat lőni vele célba is.

Előrebocsátom, nem tudom milyen a Jahti & Jaht céltávcső, még nem is láttam sose, tehát csak a pálya mellől kiabálok befelé, de:

Ha ottmaradt amire rálőttél az nem a távcsövet dícséri hanem a lövőt-puskát-lövedéket.
Azmeg, hogy nem mozdul el a lövéstől nekem megint nem érv, mertugye azért céltávcső, hogy egy puska legyen alatta, ami néha lő is.
Szóval ha tényleg az a "minőség" amit Viktor ír, és kerül mondjuk 10-20000 Ft-ba, akkor tényleg jó az ár-érték aránya, hisz úgy néz ki mintha egy céltávcső lenne a puskán.

Na, viccet és iróniát félretéve váltig azt mondom, hogy a céltávcsővel nem nagyon érdemes kísérletezni. Abból venni kell egy prémium kategóriásat, felrakatni egy jó szerelékkel, aztán akkor nem nagyon érik meglepetések az embert.
Rá kell szánni a pénzt - megéri!
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Viktor
Vendég
« Új üzenet #797 Dátum: 2008. Augusztus 19. - 16:45:32 »

Eddig amire rálőttem az ott maradt és nem álítodott el pedig probáltam sokat lőni vele célba is.

Előrebocsátom, nem tudom milyen a Jahti & Jaht céltávcső, még nem is láttam sose, tehát csak a pálya mellől kiabálok befelé, de:

Ha ottmaradt amire rálőttél az nem a távcsövet dícséri hanem a lövőt-puskát-lövedéket.
Azmeg, hogy nem mozdul el a lövéstől nekem megint nem érv, mertugye azért céltávcső, hogy egy puska legyen alatta, ami néha lő is.
Szóval ha tényleg az a "minőség" amit Viktor ír, és kerül mondjuk 10-20000 Ft-ba, akkor tényleg jó az ár-érték aránya, hisz úgy néz ki mintha egy céltávcső lenne a puskán.

Na, viccet és iróniát félretéve váltig azt mondom, hogy a céltávcsővel nem nagyon érdemes kísérletezni. Abból venni kell egy prémium kategóriásat, felrakatni egy jó szerelékkel, aztán akkor nem nagyon érik meglepetések az embert.
Rá kell szánni a pénzt - megéri!

 Igen Igen Igen
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #798 Dátum: 2008. Augusztus 19. - 16:55:01 »

Bátorkodtam volna én is megjegyezni, hogyha a vad tűzbe rogy, az nem elsősorban a távcső érdeme...de Kama megelőzött.  Igen
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #799 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 07:57:28 »

Sziasztok.
Van valakinek véleménye a Jahti & Jaht 1-6x42-es céltávcsövéről.Nekem ez van de kiváncsi lennék más véleményére is.Szerintem ár érték arányban nem rossz.Eddig amire rálőttem az ott maradt és nem álítodott el pedig probáltam sokat lőni vele célba is.

Kavics!

Ha lesz legetőséged hasonlítsd össze egy hasonló paraméterű prémium csővel, és neked is lesz véleményed róla!
Én megtettem. Van is véleményem róla....,amely szóról-szóra egyezik Viktor véleményével! Max. kispuska, esetleg 223-ig....Szürkületben meg becsukott szemmel, csapásiránnyal háttal állva, erőteljes karlendítéssel próbálni beletalálni a kukába...
Az ár-érték arányról meg az a véleményem, hogy esti, éjszakai vadászatban nincs kompromisszum. Mert az ár-érték arány fogalom szerintem koncepció gyártás, a (sajnos!!!) kispénzű embereknek.(Mint Én is!)
Inkább spórolj és csodálatos élményekben lesz részed, megéri hidd el!
Naplózva
sab
Vendég
« Új üzenet #800 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 11:57:30 »

de nem rejtem véka alá a véleményemet, mely szerint - kézbevétel alapján - ez egy kínai gagyi távcső, amit a cég a neve alatt forgalmaz.

Tényleg kínai. Mosolyog
ua. mint a piacos tasco gazdaságos és bushnell. Mosolyog
Naplózva
Palánki Gábor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 135


WWW
« Új üzenet #801 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 13:29:55 »

Megjött az áru. Egyelőre egy Swaro-val egy Kaps-szal és egy S&B -vel vetettem össze. Nem igazán van különbség. Majd este kiderül...
Naplózva
Palánki Gábor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 135


WWW
« Új üzenet #802 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 13:30:52 »

Na, ez lemaradt...
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #803 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 13:33:51 »

Megjött az áru. Egyelőre egy Swaro-val egy Kaps-szal és egy S&B -vel vetettem össze. Nem igazán van különbség. Majd este kiderül...

Várjuk a tapasztalataidat! Wave Igen
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #804 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 13:34:16 »

Megjött az áru. Egyelőre egy Swaro-val egy Kaps-szal és egy S&B -vel vetettem össze. Nem igazán van különbség. Majd este kiderül...

Küllemre is igen szemre való a kicsike! Igen
Gratulálok hozzá és kívánom, hogy legyen vele sok szép élményed! Wave (hogy aztán minnél többet megoszthass velünk Bion)
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #805 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 13:44:40 »

Gábor!
Melyik irányzójellel van szerelve? Azt látom, hogy megvilágított.
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #806 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 13:46:39 »

Megjött az áru. Egyelőre egy Swaro-val egy Kaps-szal és egy S&B -vel vetettem össze. Nem igazán van különbség. Majd este kiderül...

Gratulálok hozzá, kívánom, szerezzen számodra sok élményt, légy boldog tulajdonosa és használója!  Taps Igen
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #807 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 13:47:17 »

Szia Gabi!

Engen is érdekelne: pl beszerzési forrás, és ha nem titok menyibe fájt???
 Wave
Naplózva

Üdv End
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #808 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 16:30:50 »

Szevasz Gábor!

Hidd el nem is lesz különbség, mert a Nickel ugyanolyan príma minőség, mint az összes többi nagy gyártó terméke...aki nem ezt mondja, az meg elfogult egy adott - másik nagynevű - termékkel kapcsolatban.
Szóval  Igen
Naplózva
Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255



« Új üzenet #809 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 16:47:02 »

Megjött az áru. Egyelőre egy Swaro-val egy Kaps-szal és egy S&B -vel vetettem össze. Nem igazán van különbség. Majd este kiderül...

Szia Gábor!

Este sem fogsz különbséget találni! Maximum a Nickel javára!  Kacsint
Jó vétel!  Igen
Naplózva

„ A vadászat alázatos szolgálat voltaképpen! A természet egyensúlyának szolgálata.”
Oldalak: 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 876   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: