Oldalak: 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... 876   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Céltávcsövek  (Megtekintve 1454510 alkalommal)
Viktor
Vendég
« Új üzenet #780 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 14:37:58 »

 Bow
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #781 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 14:54:52 »

4-10x42-es EDS Nickel Marburg Supra. Sínes volt, de az állatok leköszörülték... súlyos állapotban van, de még mindig tökéletes a képe.
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #782 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 16:36:55 »

4-10x42-es EDS Nickel Marburg Supra. Sínes volt, de az állatok leköszörülték... súlyos állapotban van, de még mindig tökéletes a képe.

Milyen irányzójel is van benne?
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #783 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 16:38:40 »

4-10x42-es EDS Nickel Marburg Supra. Sínes volt, de az állatok leköszörülték... súlyos állapotban van, de még mindig tökéletes a képe.

Milyen irányzójel is van benne?

Amilyen a Kee nickképén! A jó öreg Abs. 1. .... Kacsint
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #784 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 16:49:02 »

Tubus collos ugye?
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #785 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 16:55:41 »

Tubus collos ugye?

Igen, legalábbis a baromállattyai ilyen ZKK-szerelékre rakták fel.
Naplózva
Vgaby
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Vadászpuskaműves - Fegyverkereskedő


WWW
« Új üzenet #786 Dátum: 2008. Augusztus 15. - 10:20:21 »

Bow

Egy szines kép jobb lett volna e helyett a Daguerreotípia helyett !  Nyihi
Mik a terveid a csővel ?
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #787 Dátum: 2008. Augusztus 15. - 11:15:37 »

Bow

Egy szines kép jobb lett volna e helyett a Daguerreotípia helyett !  Nyihi
Mik a terveid a csővel ?

Konkrétum még nincs, de fel szeretném majd szerelni...
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #788 Dátum: 2008. Augusztus 19. - 11:13:23 »

Egy két gondolat a Schmidt Bender-ről. Előre bocsátom, hogy a vadászcsövek kiváló termékek, első osztályú prémium kategória.
De azért eléggé zörög a haraszt a cég háza táján.
Olvasgatva a fórumokat kezdené azt hinni az ember, hogy az amerikai hadsereg nem tud élni SB nélkül és csak az az igazán jó céltávcső, amit az Army használ. Nos, ehhez két dolog is kapcsolódik:
1.   Nem a teljes Amerikai hadsereget szerelték fel SB csövekkel, hanem „csak” a tengerészgyalogság (USMC) egy részét. A másik része maradt a jó öreg NightForce-nál.
2.   A Schmidt Bender már nem szállít az USMC-nak. Eddig is az amerikai partnerén keresztül, a Premier Reticles-en keresztül szállított, de a partnerség ez év tavaszán megszűnt. A szerződéses teljesítések persze még futnak. A hadsereg megrendelésére és igényei alapján a PR önállóan kezdett fejleszteni egy 5-15x50-es céltávcsövet, mely váltani fogja az SB-ket.

Ez a cég szempontjából nem túl vidám fordulat persze nem került a címlapokra. Viszont belebukott a teljes SB menedzsment. Sőt az öt vezető konstruktőr közül 4 szintén távozott a cégtől. Merő véletlenségből ők a Premier Reticles munkatársai lettek….

Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #789 Dátum: 2008. Augusztus 19. - 11:22:54 »

"Merő véletlenségből ők a Premier Reticles munkatársai lettek…"

 Bion Nyihi a pénz csodákra képes...
Naplózva

Üdv End
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #790 Dátum: 2008. Augusztus 19. - 11:27:24 »

Egy két gondolat a Schmidt Bender-ről. Előre bocsátom, hogy a vadászcsövek kiváló termékek, első osztályú prémium kategória.
De azért eléggé zörög a haraszt a cég háza táján.
Olvasgatva a fórumokat kezdené azt hinni az ember, hogy az amerikai hadsereg nem tud élni SB nélkül és csak az az igazán jó céltávcső, amit az Army használ. Nos, ehhez két dolog is kapcsolódik:
1.   Nem a teljes Amerikai hadsereget szerelték fel SB csövekkel, hanem „csak” a tengerészgyalogság (USMC) egy részét. A másik része maradt a jó öreg NightForce-nál.
2.   A Schmidt Bender már nem szállít az USMC-nak. Eddig is az amerikai partnerén keresztül, a Premier Reticles-en keresztül szállított, de a partnerség ez év tavaszán megszűnt. A szerződéses teljesítések persze még futnak. A hadsereg megrendelésére és igényei alapján a PR önállóan kezdett fejleszteni egy 5-15x50-es céltávcsövet, mely váltani fogja az SB-ket.

Ez a cég szempontjából nem túl vidám fordulat persze nem került a címlapokra. Viszont belebukott a teljes SB menedzsment. Sőt az öt vezető konstruktőr közül 4 szintén távozott a cégtől. Merő véletlenségből ők a Premier Reticles munkatársai lettek….



Én azért remélem, boldog tulajdonos leszek, mert még eddig csak a szekrényben, a dobozát nézi belülről Mosolyog
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Viktor
Vendég
« Új üzenet #791 Dátum: 2008. Augusztus 19. - 11:46:33 »

Egy két gondolat a Schmidt Bender-ről. Előre bocsátom, hogy a vadászcsövek kiváló termékek, első osztályú prémium kategória.
De azért eléggé zörög a haraszt a cég háza táján.
Olvasgatva a fórumokat kezdené azt hinni az ember, hogy az amerikai hadsereg nem tud élni SB nélkül és csak az az igazán jó céltávcső, amit az Army használ. Nos, ehhez két dolog is kapcsolódik:
1.   Nem a teljes Amerikai hadsereget szerelték fel SB csövekkel, hanem „csak” a tengerészgyalogság (USMC) egy részét. A másik része maradt a jó öreg NightForce-nál.
2.   A Schmidt Bender már nem szállít az USMC-nak. Eddig is az amerikai partnerén keresztül, a Premier Reticles-en keresztül szállított, de a partnerség ez év tavaszán megszűnt. A szerződéses teljesítések persze még futnak. A hadsereg megrendelésére és igényei alapján a PR önállóan kezdett fejleszteni egy 5-15x50-es céltávcsövet, mely váltani fogja az SB-ket.

Ez a cég szempontjából nem túl vidám fordulat persze nem került a címlapokra. Viszont belebukott a teljes SB menedzsment. Sőt az öt vezető konstruktőr közül 4 szintén távozott a cégtől. Merő véletlenségből ők a Premier Reticles munkatársai lettek….



Hűha...
Naplózva
kavics
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26



« Új üzenet #792 Dátum: 2008. Augusztus 19. - 15:07:36 »

Sziasztok.
Van valakinek véleménye a Jahti & Jaht 1-6x42-es céltávcsövéről.Nekem ez van de kiváncsi lennék más véleményére is.Szerintem ár érték arányban nem rossz.Eddig amire rálőttem az ott maradt és nem álítodott el pedig probáltam sokat lőni vele célba is.
Naplózva

Kalappal.
Viktor
Vendég
« Új üzenet #793 Dátum: 2008. Augusztus 19. - 15:51:54 »

Sziasztok.
Van valakinek véleménye a Jahti & Jaht 1-6x42-es céltávcsövéről.Nekem ez van de kiváncsi lennék más véleményére is.Szerintem ár érték arányban nem rossz.Eddig amire rálőttem az ott maradt és nem álítodott el pedig probáltam sokat lőni vele célba is.

Szia Kavics!

Mivel a jelek szerint elégedetten használod ezt a távcsövet, nem szívesen írok róla rosszat, mert nem akarlak megbántani...

... de nem rejtem véka alá a véleményemet, mely szerint - kézbevétel alapján - ez egy kínai gagyi távcső, amit a cég a neve alatt forgalmaz. Nekem a kispuska lenne a maximum amire ráteszem, mert ha most nincs is baj vele, sok évet biztos nem fog kihúzni egy rendes nagygolyóson rendes használat mellett.
Naplózva
Bandi
Vendég
« Új üzenet #794 Dátum: 2008. Augusztus 19. - 16:02:10 »

Sziasztok.
Van valakinek véleménye a Jahti & Jaht 1-6x42-es céltávcsövéről.Nekem ez van de kiváncsi lennék más véleményére is.Szerintem ár érték arányban nem rossz.Eddig amire rálőttem az ott maradt és nem álítodott el pedig probáltam sokat lőni vele célba is.

Szia Kavics!

Mivel a jelek szerint elégedetten használod ezt a távcsövet, nem szívesen írok róla rosszat, mert nem akarlak megbántani...

... de nem rejtem véka alá a véleményemet, mely szerint - kézbevétel alapján - ez egy kínai gagyi távcső, amit a cég a neve alatt forgalmaz. Nekem a kispuska lenne a maximum amire ráteszem, mert ha most nincs is baj vele, sok évet biztos nem fog kihúzni egy rendes nagygolyóson rendes használat mellett.
Na de Viktor...pedig az Élményvadász szerint a világ egyik vezető optikai gyára Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... 876   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: