Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 50   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászati lehetőségek  (Megtekintve 162095 alkalommal)
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #195 Dátum: 2008. Október 22. - 12:39:13 »

Jaaa, hogy szállást, is intézzek?
Hát addigra már meglesz a kecó -de nem biztos, hogy bútor is lesz benne, mert nincs időm berendezni...Legfeljebb hálózsákban és vendégágyon alszotok(ha aludni fogtok egyáltalán Bion )

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Wave
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9528


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #196 Dátum: 2008. Október 22. - 12:51:59 »

Jaaa, hogy szállást, is intézzek?
Hát addigra már meglesz a kecó -de nem biztos, hogy bútor is lesz benne, mert nincs időm berendezni...Legfeljebb hálózsákban és vendégágyon alszotok(ha aludni fogtok egyáltalán Bion )

Alakul ez  Taps
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Kama
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #197 Dátum: 2008. Október 22. - 13:08:58 »

A terítékek hogy szoktak náluk alakulni?

Mert ugye nem mindegy, hogy a végén az ember - egy jó vadászat után - kettő kakast meg egy nyulat, vagy tíz kakast meg három nyulat fizet-e.

Ne vegyétek ezt kicsinyeskedésnek, de bármennyire szeretnék, nem tudok ilyen árakkal (meg másmilyenekkel sem) 15 kakast, meg öt nyulat kifizetni. Sajnos...
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9528


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #198 Dátum: 2008. Október 22. - 13:12:54 »

A terítékek hogy szoktak náluk alakulni?

Mert ugye nem mindegy, hogy a végén az ember - egy jó vadászat után - kettő kakast meg egy nyulat, vagy tíz kakast meg három nyulat fizet-e.

Ne vegyétek ezt kicsinyeskedésnek, de bármennyire szeretnék, nem tudok ilyen árakkal (meg másmilyenekkel sem) 15 kakast, meg öt nyulat kifizetni. Sajnos...

Vadmadárról van szó, nem pedig előtted feldobáltról. Szerintem a teríték úgy alakul, amennyit meglősz...

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #199 Dátum: 2008. Október 22. - 13:16:01 »

A terítékek hogy szoktak náluk alakulni?

Mert ugye nem mindegy, hogy a végén az ember - egy jó vadászat után - kettő kakast meg egy nyulat, vagy tíz kakast meg három nyulat fizet-e.

Ne vegyétek ezt kicsinyeskedésnek, de bármennyire szeretnék, nem tudok ilyen árakkal (meg másmilyenekkel sem) 15 kakast, meg öt nyulat kifizetni. Sajnos...

Vadmadárról van szó, nem pedig előtted feldobáltról. Szerintem a teríték úgy alakul, amennyit meglősz...



Ha megyek is, én is csak akkor, ha annyit kell kifizetni, amennyit én meglövök. Az pedig csak egy madár lesz és menni is csak miattatok mennék, mert apróvadazni tudok a saját társaságomnál is, ingyen.
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #200 Dátum: 2008. Október 22. - 13:35:48 »

nos, a teríték időjárásfüggő. Ismerem a területet, mint a tenyerem.Szép a táj, és van vad is, de mivel teljesen vad az állomány, így nem lehet kiszámítani. Mindenesetre az sokat elmond, hogy ált. mindenkinek szokott jutni kompetencia, de egy-két madárnál vagy egy-egy nyúlnál nem több. 
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Kama
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #201 Dátum: 2008. Október 22. - 13:39:04 »

A terítékek hogy szoktak náluk alakulni?

Mert ugye nem mindegy, hogy a végén az ember - egy jó vadászat után - kettő kakast meg egy nyulat, vagy tíz kakast meg három nyulat fizet-e.

Ne vegyétek ezt kicsinyeskedésnek, de bármennyire szeretnék, nem tudok ilyen árakkal (meg másmilyenekkel sem) 15 kakast, meg öt nyulat kifizetni. Sajnos...

Vadmadárról van szó, nem pedig előtted feldobáltról. Szerintem a teríték úgy alakul, amennyit meglősz...



Az rendben van, csak nem jó szájízzel távoznék (és ezért inkább nem is veszek részt) egy olyan vadászatról, ahol felénél abba kell hagynom, mert nincs több zs.
Valószínűleg ezt a vendéglátók se vennék jó néven.
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Kama
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #202 Dátum: 2008. Október 22. - 13:40:03 »

nos, a teríték időjárásfüggő. Ismerem a területet, mint a tenyerem.Szép a táj, és van vad is, de mivel teljesen vad az állomány, így nem lehet kiszámítani. Mindenesetre az sokat elmond, hogy ált. mindenkinek szokott jutni kompetencia, de egy-két madárnál vagy egy-egy nyúlnál nem több. 

Na erre gondoltam!  Wave
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Viktor
Vendég
« Új üzenet #203 Dátum: 2008. Október 22. - 13:51:25 »

 Wave
Naplózva
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4589



« Új üzenet #204 Dátum: 2008. Október 22. - 13:52:58 »


Kamával én is egyetértek! Sajnos...

Pedig a dolog érdekel engem is...
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #205 Dátum: 2008. Október 22. - 13:54:21 »

nos, a teríték időjárásfüggő. Ismerem a területet, mint a tenyerem.Szép a táj, és van vad is, de mivel teljesen vad az állomány, így nem lehet kiszámítani. Mindenesetre az sokat elmond, hogy ált. mindenkinek szokott jutni kompetencia, de egy-két madárnál vagy egy-egy nyúlnál nem több. 

Na erre gondoltam!  Wave

És így már jobban tetszik?
Az az igazság,hogy én ezen a területen szerettem bele a vadászatba és ide is járok legtöbbet. Nekem ez a hely a szívemnek csücsökje Bion
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #206 Dátum: 2008. Október 22. - 13:57:36 »

nos, a teríték időjárásfüggő. Ismerem a területet, mint a tenyerem.Szép a táj, és van vad is, de mivel teljesen vad az állomány, így nem lehet kiszámítani. Mindenesetre az sokat elmond, hogy ált. mindenkinek szokott jutni kompetencia, de egy-két madárnál vagy egy-egy nyúlnál nem több. 

Na erre gondoltam!  Wave

És így már jobban tetszik?
Az az igazság,hogy én ezen a területen szerettem bele a vadászatba és ide is járok legtöbbet. Nekem ez a hely a szívemnek csücsökje Bion


Dinnyeföld... Ördög                                                                                                                                      Stoel
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #207 Dátum: 2008. Október 22. - 14:00:16 »


Dinnyeföld... Ördög                                                                                                                                      Stoel

Van olyan is... bárcsak mindenfelé olyan tökéletes dinnyék teremnének, mint ezen a tájon. Nyelv
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Steve
Vendég
« Új üzenet #208 Dátum: 2008. Október 25. - 15:43:42 »

Nos Hölgyek, Urak!

Mint már ezelőtt felmerült az igény, hogy kérdezzek utána egy esetleges Fórumos nevelt kacsázásnak, így ma - lévén társadalmi munka - tárgyaltam a vadászmesterrel.

Az induló ár bruttó 2400 Ft/db a kacsánál. Amennyiben 100db-ra lenne igény, az ár alakítható+ kiegészíthető lenne őz tarvad vadászattal, bruttó 5000Ft/tarvad/elejtés áron! (Létszámtól, rátermettségtől, elejtés számtól függően minden féle vadászati módban Mosolyog Kacsint)

Első olvasatban ennyi! Ha van igény jelezzétek és indítom a dolgot... Wave

Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #209 Dátum: 2008. Október 25. - 18:15:06 »

Igaz, hogy én nem lettem megszólítva (Hölgyek-Urak... Ördög), de hol van ennek a helynek a színe, Sztivi?
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 50   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: