Oldalak: 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... 101   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Alkotásaink  (Megtekintve 189475 alkalommal)
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #885 Dátum: 2013. Január 24. - 22:31:49 »

Majd küldök egy bőrönd EMVM részvényt ingyen, mint művészeti manager , vagy felőlem akár szponzorációs bróker ...!   Ördög


Naplózva

" There is good out there "
tgabor
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Új üzenet #886 Dátum: 2013. Január 29. - 15:15:19 »

Sziasztok!

Nagyon jó képek és rajzok vannak fent Mosolyog
Én inkább más kategóriában alkotom.
http://kepfeltoltes.hu/view/130129/N695_44_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/130129/N695_49_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/130129/N695_47_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #887 Dátum: 2013. Január 29. - 15:26:06 »


Gábor!

Ha elfogadsz egy tanácsot. A kép készítésnél figyelj arra, hogy az élesség a késre legyen állítva, mert így a háttér, ami élvezhető és éles, a céltárgy pedig homályos. Az első képnél például. A második, harmadik teljesen jó.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
tgabor
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Új üzenet #888 Dátum: 2013. Január 29. - 15:31:43 »

Majd a következőknél jobban figyelek Mosolyog Köszi az észrevételt  Emelem
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #889 Dátum: 2013. Január 29. - 23:38:34 »

Majd a következőknél jobban figyelek Mosolyog Köszi az észrevételt  Emelem
Másrészt a közeli fotó megmutatja a bentmaradt csiszolásnyomokat...nem valami szép a kidolgozás. Fejvakarás
Harmadrészt eddigi öt hozzászólásodból négyben az eladó késeidet reklámoztad három különböző topicban és ez egy kicsit már unalmas... Türelmetlenül
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #890 Dátum: 2013. Január 30. - 10:43:18 »

Másrészt a közeli fotó megmutatja a bentmaradt csiszolásnyomokat...nem valami szép a kidolgozás. Fejvakarás
Harmadrészt eddigi öt hozzászólásodból négyben az eladó késeidet reklámoztad három különböző topicban és ez egy kicsit már unalmas... Türelmetlenül

 Igen Fejvakarás Igen
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #891 Dátum: 2013. Január 31. - 11:57:43 »













 Emelem
Naplózva

" There is good out there "
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #892 Dátum: 2013. Január 31. - 13:49:47 »

Elaccc! Emelem

Mikor lesz megint, és hol kiállításod?

 Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #893 Dátum: 2013. Február 01. - 11:50:19 »

Elaccc! Emelem

Mikor lesz megint, és hol kiállításod?

 Wave

Szia Attila!  Emelem

Nem tervezek, sok kiadás, idő,pénz...stb Talán jövőre... A mai internetes világban egyébként is háttérbe szorul a dolog, pedig élőben teljesen más az egész hangulata, varázsa, meg a  fotó nem adja vissza  színeket, méreteket...stb. HálIstennek sok lehetőségem, lenne, most is hívtak Pestre egy helyre, meg Dunántúlra Siófokra, Egerbe is lehetne, tavaly is sok felkérésem volt, de egyenlőre marad a remete élet...   Kacsint Wave  De ha mégis rászánom magam, ide beteszem a meghívót   Okos Emelem
Naplózva

" There is good out there "
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #894 Dátum: 2013. Február 01. - 14:12:52 »

Köszönöm! Emelem
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Silvestris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 734



« Új üzenet #895 Dátum: 2013. Február 01. - 17:58:04 »


Tipikus vadorzótanya!  Ördög

Elbújtatva az erdő mélyén (befelé dőlő fák)...és azok a túlontúl izzó ablakok, nagy dolgok történnek odabenn, nagy tervek születnek. Akkorák, hogy azok már biztos nem teljesen egyenes utat követnek.
Nem tudom pontosan miért, de nekem ezt súgja ez a kép. :-)))

Különben nekem tetszenek a képeid! Én nem értek a festészethez egyáltalán, nem tudom megítélni, hogy valaki birtokában van-e a technikának. De nekem tetszenek, mint a többiek mondják - élnek a képek! Szeretem a színeket. Még így monitoron kersztül is olyan egy-egy virágcsokor, hogy legszívesebben beleszagolna az ember.
Most mán tudom, miért tudsz olyan szép tájfotókat is készíteni. Megvan a szemed (és a szíved is is) hozzá!

 Emelem
Naplózva

Erdő az én templomom...
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #896 Dátum: 2013. Február 01. - 22:28:11 »

Tipikus vadorzótanya!  Ördög

Elbújtatva az erdő mélyén (befelé dőlő fák)...és azok a túlontúl izzó ablakok, nagy dolgok történnek odabenn, nagy tervek születnek. Akkorák, hogy azok már biztos nem teljesen egyenes utat követnek.
Nem tudom pontosan miért, de nekem ezt súgja ez a kép. :-)))

Különben nekem tetszenek a képeid! Én nem értek a festészethez egyáltalán, nem tudom megítélni, hogy valaki birtokában van-e a technikának. De nekem tetszenek, mint a többiek mondják - élnek a képek! Szeretem a színeket. Még így monitoron kersztül is olyan egy-egy virágcsokor, hogy legszívesebben beleszagolna az ember.
Most mán tudom, miért tudsz olyan szép tájfotókat is készíteni. Megvan a szemed (és a szíved is is) hozzá!

 Emelem

Köszönöm!  Emelem

Ez egy díjnyertes fotóm, ez egy régi szép időket felidéző emlékkép az egerbaktai erdészházról: (talán ez is ihlette a képet)



Ezek teljesen eredeti színek. Viszont én sok fotómnál eltúlzom a színeket, mert szeretnék több hangulatot átadni, és vidám hangulatot sugározni.

A festő és fotó művészek mindig a ritka pillanatokat keresik. Olyan pillanatokat keresnek, amiket a "hétköznapi" emberek szinte sohasem láthatnak, mert pont jókor kell jó helyen lenni ez az egész lényege. Soxor mondják is, hogy így nem is látjuk, ilyen nincs is...stb. Ha úgy adjuk vissza a színeket, a fényeket ahogyan napközben látni, akkor elveszik a hely varázsa, unalmassá, megszokottá válik a téma... A vadászok zöme is a realisztikus festményeket szereti, ahogyan legtöbbször a tájat, vagy az állatot látják, pedig vannak ritka, hihetetlen színek fények a természetben... csak ritkán és az is hihetetlen! Eleinte én is a hétköznapi megszokott színekkel festettem, de átkellett állnom ezekre a mesebeli színekre, mert sokan manapság ezt szeretik, erre van igény és én is élvezem ezt a fantasztikus szürreális színvilágot...  Ördög

Ez az erdészház fotóm azért ritka és egyedi, mert a házat érő naplementés surló fényeket kb. 2 percig világították meg csak a házikót, és nehéz így elkapni, hogy minden összeálljon. Ráadásul ha ezt valaki így elkapja és gyalogosan túrázott azon a részen, jó eséllyel sötétedésben éri csak el a legközelebbi települést. Nem beszélve arról, hogy ez már megismételhetetlen felvétel, ugyanis a ház már majdnem teljesen az enyészeté! A vadászház környékén a 70-80-as években hatalmas bikákból álló rudlik tanyáztak, azok is imádták a helyet. A mai generáció veszni hagyta... a házikót... a szarvasbikákat nem!!! vagyis igen...vagyis nem...vagyis igen...  Ördög Ördög Ördög  Rííí
Naplózva

" There is good out there "
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #897 Dátum: 2013. Február 02. - 01:47:53 »

Elaccc  Emelem !   Taps Igen  Kár érte , sajnos nincs megbecsülve semmi .  Emelem
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Silvestris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 734



« Új üzenet #898 Dátum: 2013. Február 02. - 07:19:59 »

Emlékszem erre a fényképre, biztos a Vadászlapban mutatták meg. El is gondolkodtam, milyen lehetett benne az élet. Szép fotó!
Kár a kis házért.
 Igen
Naplózva

Erdő az én templomom...
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #899 Dátum: 2013. Február 02. - 12:45:55 »

Picit alakítgattam még rajta, üresnek találtuk az alsó részt...

Naplózva

" There is good out there "
Oldalak: 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... 101   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: