Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 266410 alkalommal)
Viktor
Vendég
« Új üzenet #75 Dátum: 2008. December 11. - 07:36:08 »

Szia Viktor  Emelem,

neoprén zoknim még nincs, de akkor beszerzek egyet. Milyen vastag?

Kábé mint egy bolyhos fajta kötött téli zokni. Ha nem jön be akkor sem buktál rajta sokat.
Naplózva
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #76 Dátum: 2008. December 11. - 07:41:56 »

Kábé mint egy bolyhos fajta kötött téli zokni. Ha nem jön be akkor sem buktál rajta sokat.

Igazad van, veszek egyet, ha nem jön be, akkor jó lesz valamelyik béleletlen gumicsizmámba. Pl. disznóvágáskor  Nyihi Nyihi Nyihi
Naplózva

Dávid
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #77 Dátum: 2008. December 11. - 09:27:13 »

Szia Dudu!

Én ma fogom megnézni a Decathlonos polár zoknit. Elvileg nagyon meleg és nem is izzasztó talán annyira. Megnézem és jelzem az első tapasztalatot...

 Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #78 Dátum: 2008. December 11. - 09:39:14 »

Szia Dudu!

Én ma fogom megnézni a Decathlonos polár zoknit. Elvileg nagyon meleg és nem is izzasztó talán annyira. Megnézem és jelzem az első tapasztalatot...

 Wave

Szia!  Emelem
Oké! Köszi!  Kacsint
Én zokniban, ruházatban általában a Bundeswehr (itt faluhelyen bundásverő) cuccokra esküszöm, a BW gyapjúzoknijaim is pótlásra szorulnak, kell egy új abból is.... Fejvakarás
Decathlonos zoknit még nem próbáltam soha, kíváncsian várom mi lesz a véleményed róla!  Mosolyog
Naplózva

Dávid
Viktor
Vendég
« Új üzenet #79 Dátum: 2008. December 11. - 09:49:19 »

Szia!  Emelem
Oké! Köszi!  Kacsint
Én zokniban, ruházatban általában a Bundeswehr (itt faluhelyen bundásverő) cuccokra esküszöm, a BW gyapjúzoknijaim is pótlásra szorulnak, kell egy új abból is.... Fejvakarás
Decathlonos zoknit még nem próbáltam soha, kíváncsian várom mi lesz a véleményed róla!  Mosolyog

Jók. Valahol a régi kötött műszálas és a Bridgedale között vannak.

A polár zoknijukat nem próbáltam, de nem lehet rossz ha ugyanaz az anyag, amiből a többi "polárjuk" van. Azaz nem valódi Polartec, de a célnak megfelel.
Naplózva
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #80 Dátum: 2008. December 11. - 10:06:25 »

Jók. Valahol a régi kötött műszálas és a Bridgedale között vannak.

A polár zoknijukat nem próbáltam, de nem lehet rossz ha ugyanaz az anyag, amiből a többi "polárjuk" van. Azaz nem valódi Polartec, de a célnak megfelel.

Értem.  Angyal
Már vizslatom az oldalukon a zoknikat...  OOO
Naplózva

Dávid
Fomec
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029


« Új üzenet #81 Dátum: 2008. December 11. - 17:54:26 »

Szia Dudu!

Én ma fogom megnézni a Decathlonos polár zoknit. Elvileg nagyon meleg és nem is izzasztó talán annyira. Megnézem és jelzem az első tapasztalatot...

 Wave
Szia Marksman!
Nos nem tudom megvetted-e a polár zoknit Balázs, ha nem , akkor azt tanácsolom vedd meg bátran. Nagyon jó. Ha tanácsolhatok még valamit, nézd meg ugyanott a poláranyagból készült sapkájukat is. Ha hideg van, lehajtva védi  az egész arcod, nyakad, és csak a szemed, na meg az orrod hegye látszik. A szelet nem, de a hangokat viszonylag jól átengedi. November eleje óta használom mindkettőt, nekem beváltak.
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #82 Dátum: 2008. December 11. - 18:00:54 »

Üdv  Wave találtam két féle neoprén zoknit. Egyik Behr neoprén zokni hosszú szárú,a másik cormorán Melyik a jobb? Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Viktor
Vendég
« Új üzenet #83 Dátum: 2008. December 11. - 18:08:05 »

Üdv  Wave találtam két féle neoprén zoknit. Egyik Behr neoprén zokni hosszú szárú,a másik cormorán Melyik a jobb? Wave

Úgy nézem a Behrből van térdzokni is... én inkább azt vennék.
Naplózva
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #84 Dátum: 2008. December 11. - 20:05:05 »

Úgy nézem a Behrből van térdzokni is... én inkább azt vennék.

Térdig neoprénben? Nem biztos hogy szerencsés.
Ha már tényleg olyan hideg van, akkor is inkább csak a lábfejet kell melegíteni. A neoprén hosszúban kényelmetlen.(tapad, nyúlik, olyan gumis érzés)


Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Viktor
Vendég
« Új üzenet #85 Dátum: 2008. December 11. - 20:06:13 »

Térdig neoprénben? Nem biztos hogy szerencsés.
Ha már tényleg olyan hideg van, akkor is inkább csak a lábfejet kell melegíteni. A neoprén hosszúban kényelmetlen.(tapad, nyúlik, olyan gumis érzés)




Igaz... boka.
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #86 Dátum: 2008. December 11. - 22:47:18 »

Szia Marksman!
Nos nem tudom megvetted-e a polár zoknit Balázs, ha nem , akkor azt tanácsolom vedd meg bátran. Nagyon jó. Ha tanácsolhatok még valamit, nézd meg ugyanott a poláranyagból készült sapkájukat is. Ha hideg van, lehajtva védi  az egész arcod, nyakad, és csak a szemed, na meg az orrod hegye látszik. A szelet nem, de a hangokat viszonylag jól átengedi. November eleje óta használom mindkettőt, nekem beváltak.

Szia Fomec!

Sajnos "csak" polár Sibir 100 alsóruházatot tudtam venni jó áron, zoknijuk elfogyott, csak lábfejre való ilyen titokzokni szerű volt, azt keveselltem. Sapkám van polár Decathlonos az a balaclava jellegű, ordító hidegben szégyen ide vagy oda én felhúzom, valóban kimondottan korrekt minőségű...
Köszönöm szépen a jó tanácsokat, zokni ügyben még be fogok térni azt hiszem...

 Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #87 Dátum: 2008. December 11. - 22:55:05 »

Szia Fomec!

Sajnos "csak" polár Sibir 100 alsóruházatot tudtam venni jó áron, zoknijuk elfogyott, csak lábfejre való ilyen titokzokni szerű volt, azt keveselltem. Sapkám van polár Decathlonos az a balaclava jellegű, ordító hidegben szégyen ide vagy oda én felhúzom, valóban kimondottan korrekt minőségű...
Köszönöm szépen a jó tanácsokat, zokni ügyben még be fogok térni azt hiszem...

 Wave

Szia Marksman! Emelem
Nem tudom, hol laksz, de a fehérvári Decathlonban van zokni. Persze ha mondjuk az ország másik felében, akkor tárgytalan..... Szomorú
Naplózva

Dávid
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #88 Dátum: 2008. December 11. - 23:01:55 »

Szia Marksman! Emelem
Nem tudom, hol laksz, de a fehérvári Decathlonban van zokni. Persze ha mondjuk az ország másik felében, akkor tárgytalan..... Szomorú

Szia!

Bp-től északra majdnem 60 km-re  Ördög
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #89 Dátum: 2008. December 12. - 07:39:37 »

Szia!

Bp-től északra majdnem 60 km-re  Ördög

 Fejvakarás Fejvakarás
Hááát..... Ha nagyon kell a zokni.....   Vigyorog  Vigyorog  Vigyorog
Naplózva

Dávid
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: