Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 266416 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16600



« Új üzenet #60 Dátum: 2008. December 09. - 23:15:45 »

Szia
Nekem is La Crosse van de csak egy egyszeru valtozata, ahogy elnezem ezek a csizmak nem keszultek termeszetes gumibol lehet azert tornek hamar habar az enyem nagyon jol tart mert minden szoko evbe hasznalom csak  ....en is a bakancsokat szeretem jobban 
A francia csizmakbol itt ezek kaphatok...

http://www.cabelas.ca/show_prod.php?product_id=320400&cat_id=2&subcat_id=203&PHPSESSID=5cem1ccrce6jmu56m6utqvrh17


Szia!
Ez a belinkelt csizma a LeChameau legolcsóbb változata, nálunk kb. 15 ezer pénzbe kerül. Köszönő viszonyban sincs a világoszöld modellekkel.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Viktor
Vendég
« Új üzenet #61 Dátum: 2008. December 09. - 23:23:14 »

Szia!
Ez a belinkelt csizma a LeChameau legolcsóbb változata, nálunk kb. 15 ezer pénzbe kerül. Köszönő viszonyban sincs a világoszöld modellekkel.

Miben más?
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16600



« Új üzenet #62 Dátum: 2008. December 10. - 00:14:45 »

Miben más?
Az anyagában. Ez keményebb. És a belinkelt modellben van a legolcsóbb bélés.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Viktor
Vendég
« Új üzenet #63 Dátum: 2008. December 10. - 07:08:55 »

Az anyagában. Ez keményebb. És a belinkelt modellben van a legolcsóbb bélés.

A bélés speciell nem érdekel, veszek bele egy neoprén zoknit két rugóért és ugyanott vagyok mintha hússzal többet fizettem volna. De az anyaga valóban sprődebbnek tűnt, úgyhogy felejtős...
Naplózva
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #64 Dátum: 2008. December 10. - 09:54:44 »

Sziasztok!

Csak a tájékoztatás végett, hátha valaki hasonlón gondolkodik:  Fejvakarás
Megrendeltem az Aigle Parcours Iso -t, találtam 28.900 -ért is a z-shopsnál. Táncol
Naplózva

Dávid
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9526


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #65 Dátum: 2008. December 10. - 10:03:51 »

Sziasztok!

Csak a tájékoztatás végett, hátha valaki hasonlón gondolkodik:  Fejvakarás
Megrendeltem az Aigle Parcours Iso -t, találtam 28.900 -ért is a z-shopsnál. Táncol

Anno én is bementem egy boltba, felpróbáltam a méret miatt, aztán 7000 Ft-al olcsóban megvettem a neten  Nyihi
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #66 Dátum: 2008. December 10. - 10:14:35 »

Anno én is bementem egy boltba, felpróbáltam a méret miatt, aztán 7000 Ft-al olcsóban megvettem a neten  Nyihi

 Nyihi  Nyihi  Nyihi
Az én tervem is ez volt!  Nyihi
És úgy látszik, sikerült is végrehajtani Kacsint
Szombaton már az új csizmában koslatok az erdőben!  Táncol
Sokan félnek a netes boltoktól, de én már rengeteg cuccot rendeltem tőlük, és soha semmi baj nem volt velük.  gyozo
Naplózva

Dávid
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #67 Dátum: 2008. December 10. - 19:45:48 »

Sziasztok! Emelem

Muck Boot Tay csizma milyen?  Fejvakarás
Nem vagyok hülye, már megrendeltem az Aigle-t, viszont a következő történt ma:
 OOO Hívott a webboltos faszi, hogyaszongyahogy a jövő héten tudja csak küldeni az Aigle-t, viszont előtte küldene nekem egyet ebből a Muck-ból, csak felpróbálásra, ha tetszik , akkor 20.000 ért megvehetem a futárnál, ha nem tetszik, és mindképpen inkább az Aigle-t akarom, akkor ingyen és bérmentve visszaviszi a futár hozzájuk, és a jövő héten küldi amit eredetileg kinéztem.  Figyelmes olvasás
Hát most kíváncsivá tett nagyon, állítólag sokan dícsérték a Muck Boot csizmát.  Vállat von
Naplózva

Dávid
hunter55
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195



« Új üzenet #68 Dátum: 2008. December 10. - 19:58:21 »

Sziasztok! Emelem

Muck Boot Tay csizma milyen?  Fejvakarás
Nem vagyok hülye, már megrendeltem az Aigle-t, viszont a következő történt ma:
 OOO Hívott a webboltos faszi, hogyaszongyahogy a jövő héten tudja csak küldeni az Aigle-t, viszont előtte küldene nekem egyet ebből a Muck-ból, csak felpróbálásra, ha tetszik , akkor 20.000 ért megvehetem a futárnál, ha nem tetszik, és mindképpen inkább az Aigle-t akarom, akkor ingyen és bérmentve visszaviszi a futár hozzájuk, és a jövő héten küldi amit eredetileg kinéztem.  Figyelmes olvasás
Hát most kíváncsivá tett nagyon, állítólag sokan dícsérték a Muck Boot csizmát.  Vállat von
Mi az elérhetősége a boltnak
Naplózva

hunter55
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #69 Dátum: 2008. December 10. - 20:05:34 »

Mi az elérhetősége a boltnak

Többször rendeltem már tőlük cuccokat, nagyobb értékben is, soha nem volt gond, megbízhatóak.  Okos
« Utoljára szerkesztve: 2008. December 10. - 22:16:19 írta Viktor » Naplózva

Dávid
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #70 Dátum: 2008. December 10. - 20:15:04 »

Szia!
Ez a belinkelt csizma a LeChameau legolcsóbb változata, nálunk kb. 15 ezer pénzbe kerül. Köszönő viszonyban sincs a világoszöld modellekkel.

A vadőrünk most vett egy ilyet.
Én nem használtam - mer ugye az üvé a csimma - de már tapintás alapján érződik a különbség az én csizmámhoz képest.
(én sem tudnék ennyit költeni egy csizmára, sajnos az én csizmám hagyatéki darab és sokkal jobban örülnék ha nem én használhatnám, hanem akinek szánta az élet... Szomorú)

Egy azonban biztos, megjártam vele disznóhajtásokat, ilyen olyan apróvad hajtásokat 0 és -5 fokig okkal-móddal még lesre is jó, ma is cserkeltem benne vagy 7-8 km-t minden gond nélkül.
Az első minőségi csizmám a Kettner által forgalmazott Bush Line volt.
Nagy reményekkel voltam felé, de azt hiszem 3-4 év múlva rendesen elrehült, egyébként akkor nagyon kényelmesnek tűnt, a síma "ződ" mg. tornacipő után.

Ez a mostani azonban még a BL-hoz képest is óriási különbséget mutat.
Naplózva
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #71 Dátum: 2008. December 10. - 22:15:12 »

Sziasztok! Emelem

Muck Boot Tay csizma milyen?  Fejvakarás
Nem vagyok hülye, már megrendeltem az Aigle-t, viszont a következő történt ma:
 OOO Hívott a webboltos faszi, hogyaszongyahogy a jövő héten tudja csak küldeni az Aigle-t, viszont előtte küldene nekem egyet ebből a Muck-ból, csak felpróbálásra, ha tetszik , akkor 20.000 ért megvehetem a futárnál, ha nem tetszik, és mindképpen inkább az Aigle-t akarom, akkor ingyen és bérmentve visszaviszi a futár hozzájuk, és a jövő héten küldi amit eredetileg kinéztem.  Figyelmes olvasás
Hát most kíváncsivá tett nagyon, állítólag sokan dícsérték a Muck Boot csizmát.  Vállat von

Üdv Dudu!

Hosszútávú használatról még nem tudok beszámolni, de kb 2 hónapja én is ilyet vettem, és eddig csak jó véleményt mondhatok.
Nagyon kényelmes, meleg, (igaz még rendes hideg sem volt) egy hét folyamatos használat után sem volt kényelmetlen. Talpbélése nem mozdul el, mint sok másiknak.
Összességében jó, egyetlen aggályos részlete a neoprén jellegű felső rész. Kíváncsi vagyok mi lesz majd vele fedettebb terepen.
Ebben az évben már vontam ki forgalomból csizmát emiatt.
Tudom hogy bokrok közé a bőr lenne a legjobb, de még nem szántam rá magam.
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #72 Dátum: 2008. December 11. - 07:23:51 »

Üdv Dudu!

Hosszútávú használatról még nem tudok beszámolni, de kb 2 hónapja én is ilyet vettem, és eddig csak jó véleményt mondhatok.
Nagyon kényelmes, meleg, (igaz még rendes hideg sem volt) egy hét folyamatos használat után sem volt kényelmetlen. Talpbélése nem mozdul el, mint sok másiknak.
Összességében jó, egyetlen aggályos részlete a neoprén jellegű felső rész. Kíváncsi vagyok mi lesz majd vele fedettebb terepen.
Ebben az évben már vontam ki forgalomból csizmát emiatt.
Tudom hogy bokrok közé a bőr lenne a legjobb, de még nem szántam rá magam.

Szia Bobakos!  Emelem
Köszi a választ,
engem az aggaszt, hogy ugye nem csatos a felső résznél, és így nem jár benne az ember lába?  Türelmetlenül Fogja rendesen a lábakat? Néztem én képeket róla a neten, és épp azon gondolkodtam, mintha nem gumi lenne kívül a felső rész.  Fejvakarás
Ha a bélést nézem, akkor ebben 7mm van, az Aigle-ben meg 4,5. Tehát ha pusztán a számokat nézem, akkor ennek kell a melegebbnek lennie.  Vállat von
Szóval nehogy járjon benne fel-le a sarkam. Mert akkor hülyét kapok. Mert volt már rá példa, hogy járt a sarkam egy csizmában, de egyel kisebb méretűbe meg nem ment bele a lábam..... :'(
Na, a lényeg, hogy szerinted összességében jó.
Bőrcsizmára igen erős elhatározás kell  Bion
Nekem egy NDK-s bőr katonacsizmám van arra az esetre, ha azt kérné a terep. Igaz, nagy hidegben nem valami jó.
Naplózva

Dávid
Viktor
Vendég
« Új üzenet #73 Dátum: 2008. December 11. - 07:28:45 »


Nekem egy NDK-s bőr katonacsizmám van arra az esetre, ha azt kérné a terep. Igaz, nagy hidegben nem valami jó.

Szia Dudu!

Próbáld ki egy neoprén zoknival. Természetesen vegyél alá egy vagy két normálisat is.
Naplózva
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #74 Dátum: 2008. December 11. - 07:34:29 »

Szia Dudu!

Próbáld ki egy neoprén zoknival. Természetesen vegyél alá egy vagy két normálisat is.

Szia Viktor  Emelem,

neoprén zoknim még nincs, de akkor beszerzek egyet. Milyen vastag?
Naplózva

Dávid
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: