Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rendellenes bakok  (Megtekintve 142690 alkalommal)
zsozso79
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65



« Új üzenet #600 Dátum: 2012. Június 02. - 13:56:38 »

Üdv Urak!
Több éve nem lőttem bakot és irigy embernek sem tartom magam, de a "jávor" bakot látva most csurog a nyálam és "MOST IRIGY" vagyok az elejtőre.

Gratula neki!!!!
« Utoljára szerkesztve: 2012. Június 02. - 14:26:39 írta Erdojaro (Molnár Attila) » Naplózva
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #601 Dátum: 2012. Június 02. - 22:28:14 »

Nemsemmi trófea. Én képen láttam egy ennél hosszabb szárú, hasonló unikornis bakot, megpróbálom majd megszerezni a képet. A Bakony lábánál lőtték valahol.
 Emelem

Valami ilyesmire gondolál? Emelem
Vásárosnaményban tavaly nyáron volt a Zoárd-napi sokadalom (vagy mi a fenének hívták), ami egyben vadász nap is volt. Meglehetősen szép trófeákat is bemutattak. A rendellenes őzbakoknak külön szépségverseny volt. Ott kaptam lencsevégre (és sajnos nem puskavégre Rííí) sok másikkal együtt ezt az élet-bakot.


Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #602 Dátum: 2012. Június 02. - 22:34:21 »

Itt van egy másik, csak úgy hangulatfokozásként  Emelem

Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #603 Dátum: 2012. Június 03. - 10:11:01 »

Találtam még két nagyon különlegeset arról a rendezvényről. Van még több is, de igyekeztem kiválogatni a legextrémebbeket. Elnézést, hogy így szakaszokban küldöm, de a gépemen most elég nagy kupi van Stoel Emelem





Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #604 Dátum: 2012. Június 03. - 11:45:02 »

Szervusz Druszám! Emelem

Nyugodtan csöpögtesd ezeket a különlegességeket! Vadászszívet gyönyörködtetőek! Igen

Vadászüdvözlettel: Attila Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #605 Dátum: 2012. Június 03. - 12:24:25 »

Szia Beregi Vadász!
Ezekkel a szép fotókkal  számomra sikerült egy szép napot szerezned!
Köszönöm! Emelem
Üdv: J. vadász
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #606 Dátum: 2012. Június 03. - 14:19:52 »

Nos, Urak! Emelem

Örülök, hogy végre a Köz javát szolgálhatom Vigyorog
Most akkor élnék is a lehetőséggel, remélem hogy több jót teszek ezzel, mint rosszat. Értve ezt arra, hogy engem sokkolt a látvány miatt az irigység ott és akkor. Akinek gyenge a szíve és az önuralma, az ne nézze végig ..... Ördög
Nem mindegyik kép sikerült csúcsminőséggel (biztos az irigységtől remegett a kezem néha Ördög), de a lényeg szerintem mindegyiken látszik majd.
Jó gusztálgatást kívánok Mindannyiótoknak!

Vadászüdv Emelem

Attila























Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #607 Dátum: 2012. Június 03. - 14:28:32 »

Apááám!  Igen Wave
Ez már valami!
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #608 Dátum: 2012. Június 03. - 14:37:52 »

Szia Csontmetsző! Wave

Hát igen, valóban gyönyörűek. A legszörnyűbb az egészben, hogy nem mondhatom azt, hogy a saját előszobámat fotóztam... Röhög

Itt van még egy-kettő, őkelméék elbújtak a rendszerben, de rájuk találtam!

Vadászüdv  Emelem







Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #609 Dátum: 2012. Június 03. - 15:32:55 »

Szia Beregi!
Ezek mind szabolcsi bakok voltak?
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #610 Dátum: 2012. Június 03. - 16:11:14 »

Le a kalappal az ottani vadászok előtt, meg kell hagyni jó ízlésük van Őzbak tekintetében.  Igen
Úgy látom meg is becsülik, áldoznak rá, hogy kitömessék a kuriózumokat, némelyik egész jó preparátum. Nagyon sok elcseszett szügyesre kitömetett nagyvad kerül ki a hazai "preparátorok" kezéből. Talán a vadásztársadalom igénytelen, mert néha csodálkozom, miért fizetnek egy felfúvódott vízi hulla imitációért egy vagyont, mikor úgy is meg lehetne ennyiért csinálni, hogy "megszólaljon". Emelem
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Stefi
Vendég
« Új üzenet #611 Dátum: 2012. Június 03. - 17:56:41 »

Beregi  Igen Meghajol  !

Ha Cofidis hitelt kéne is felvennem én akkor is hasonló módon preparátorral készíttetném a trófeát ha ilyen bakokat lőhetnék !    Emelem
Naplózva
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #612 Dátum: 2012. Június 03. - 19:54:49 »

Sziasztok!

Örülök, hogy tetszett mindenkinek a bemutató! Igen

Hát igen, ízlés dolgában nem volt hiány. Olyan lapátosok voltak még pluszban kirakva, hogy a gép majd kiesett a kezemből! Ide nem akartam rakni, mert OFF lenne, de ha adtok tippet, hogy hol szeretnétek látni, szívesen megosztom Veletek.
Szabolcsi bakoknak kellett mind lenniök, mert ha jól tudom (remélem jól emlékeszem Stoel) az összes, a környéken érintett vadásztársaság hivatalos volt és meg is jelent. Mindenki standot állított és főzött. Voltak afrikai trófeák is. Azt nem tudom, hogy honnét hozták.

Szóval a szervezésben nem voltam benne, így lehettek a bakok között "vendégszereplők" is. De szerintem a 70-80%-uk még ebben az esetben is szabolcsi bak lehetett.

A kitömés terén volt azért egy-két abnormális rajzfilmfigura. S pont mind a kettő a legnagyobb különlegességek között volt! Fehér-barna tarka és fekete őzbak! Basszus, úgy néztek ki, mint ha valami gagyi rajzfilmből léptek volna elő! Az egyikük (a tarka) gazdáját szerintem ismerem is. El tudom képzelni, milyen ábrázatot vághatott, mikor a "mester" átadta neki a "kész munkát". Rííí

A többiek viszont egyszerűen gyönyörűek voltak. Nekem a "nagy gyilkos"  tetszett kikészítésre a legjobban. Olyan, mint ha most is élne.

Egyszóval a rendellenes bakok felhozatala szerintem is fenomenális volt. Komolyan mondom, ha kiállnának valamennyien elém a léniára, nem igazán tudnék választani Fejvakarás
Na jó, mondjuk első körben azt lőném, amelyikhez kevesebb Cofidis hitel kellene Vigyorog Még így is jól járnék Kacsint

Stefinek pedig abszolút igaza van, ha már ilyen bakot sikerül puskavégre kapni, arra megéri a pénzt ráfordítani, mert az életben nem sok ilyen adódik a vadásznak. Ez az egy, ami nem pénz, hanem szerencse kérdése. Mondjuk a kisebbek, melyek pl. a 606-os hozzászólásom 2. fotóján vannak egymás mellett, azok jobban adják magukat kifőzve. Szerintem preparálva nem mutatnának úgy. De a többit én is vinném azonnal kitömetni!
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Dzsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 517


« Új üzenet #613 Dátum: 2012. Szeptember 04. - 21:32:18 »

Sziasztok!

Évente megrendezésre kerül a lengyel központú anyacégnél a leányvállalatokat összehozó találkozó.
Megelőző napon mindig szervezünk valamilyen kirándulást, ráhangolódásképpen.
Idén Zywiec volt a cél, ott is a monarchia idején alapított sörgyár és múzeum.

Tavaly az egykori lengyel-magyar határt jelentő  Dunajec-en tutajoztunk, nem mondom, megérintett a történelem. De erről nem itt és nem most.
Csak annyit tudjatok, hogy a lengyel tutajosokkal beszélve(kollégám perfekt) megismertem az ott élők érzéseit, véleményét. Hiányoznak Nekik a szomszédok!  Nem szól szám

Szóval idén is történt valami Lengyelországban. Dél felől közelítettünk és a következő kis települést értük el: Węgierska Górka, vagyis magyar hegy.
Megint nem akarok belemenni, csak jól esett a kollégám tükörfordítása.
Úgy döntöttünk, megállunk ebédelni egy tipikus rönkökből épült fogadóban. A kerthelyiségben foglaltunk helyet, az étel finom volt, nem részletezem.
Az épületbe a számla miatt betérve viszont Vele találkoztam:





Így történt, hogy másodszor melengette meg a szívem Magyar Hegy!

„Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.”   Piál  Emelem
Naplózva
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #614 Dátum: 2013. Január 23. - 09:28:23 »

http://www.felsofokon.hu/szelrozsa/2012/04/24/parokat-az-oznek
Naplózva

" There is good out there "
Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: