Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csontmetszés - scrimshaw  (Megtekintve 58348 alkalommal)
stefan albert
knifemaker
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68



WWW
« Új üzenet #135 Dátum: 2009. Október 09. - 12:14:17 »

Attila, mit is mondjak, először is köszönöm, a kislány portréval kapcsolatban pedig csak annyit hogy ez egy nagyon kötött megrendelés volt amit kifejezetten a megrendelő kívánalmaihoz kellet igazítanom.
Ezt kérte, a végeredménnyel pedig maximálisan elégedett volt.

Köszi
István
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 09. - 16:34:55 írta wetzlar » Naplózva

art knives,scrimshaw,bulino,carving
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #136 Dátum: 2009. Október 09. - 12:20:18 »

  Mio Alberto  Igen Igen Igen

A portékkal tényleg vigyázni kell. Egyik kollegám külszolgálat során összebalhézott a nejével, Tasli ( mondjuk alappal) Hogy kiengesztelje nej őnagyáságát,  a mellére tetováltatta a feleség portréját "örökkészeretnifoglak" felirattal. Nagyon jól sikerült  színes tetkó volt, mindenki meghatódott tőle. Kivéve a két csajt. A felesége levágatta és átfestette a haját majd kirugta srácot, akit ezek után a bartánője is kirugott mondván igy nem megy a szex,,hogy állandóan egy másik csaj képét kell néznie. Fejvakarás

Egyébként meg milyen kések ezek??? Miből vannak a pengék a markolat stb ?
Külön tetszik ahogy fotózzátok ezeket az alkotásokat ( Robi is, Te is sőt még Shooter /Marxi is a lámpáit) Nem csak lehajítva az asztalra hanem hozzáillő háttér van komponálva. Taps Taps Taps

Erről meg egyik ismerősöm jut eszembe akitől megtanultam, hogy az emberiség ellen elkövetett bűnök egyike ha valaki viaszos vászonnal vagy műanyaggal letakart asztal mellett issza bort.  Piál A bort meg kell tisztelni a vászon asztalterítővel. (Lehet benne valami mert a letakart asztala mellett   Wildboar módon berúgott mindenki) Valószínüleg a jól megkomponált háttér/ asztalterítő hatására Piál Bion Bion Bion

Na de ez már  OffTopic úgyhogy csak így tovább !!!! Taps Taps Taps
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #137 Dátum: 2009. Október 09. - 13:02:55 »

Attila , mit is mondjak , először is köszönöm , a kislány portréval kapcsolatban pedig csak anyit hogy ez egy nagyon kötött megrendelés volt
amit kifelyezetten a megrendelő kivánalmaihoz kellet igazitanom , ezt kérte a végeredménnyel pedig maximálisan elégedett volt.

Köszi
István

István!
Ne értsd félre, a munka kifogástalan! Gyönyörű, mint mindegyik munkád! A múltkoriban már megbeszéltük, hogy a megrendelő diktál, és ezt el is fogadom.
Én is szívesen fogadnék egy ilyet a gyermekeimről, de inkább pl. egy medálon.
Én azon lepődök meg, hogy egy apa/anya fejében hogyan fordul meg ilyen ötlet, hogy egy tőr markolatára tetesse a gyermeke képét?
De hát, nem gondolkodhatunk mind egyformán.
A munka mint írtam, kifogástalan!   Taps Emelem
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #138 Dátum: 2009. Október 09. - 16:00:27 »

Dušan Bača munkái jutnak eszembe a Leonardo bicskáról, mintha látszana is logó a pengén. Egyébként gratulálok, jó ez a Da Vinci portré!
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
stefan albert
knifemaker
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68



WWW
« Új üzenet #139 Dátum: 2009. Október 09. - 16:44:49 »

Dušan Bača munkái jutnak eszembe a Leonardo bicskáról, mintha látszana is logó a pengén. Egyébként gratulálok, jó ez a Da Vinci portré!

Szia Robi , persze mivel az Ő zsebkése , a damaszt pedig a Pavel Sevecsek fantasztikus nickel mozaik damastja .Ez egy ilyen közös projekt első darabja.
Naplózva

art knives,scrimshaw,bulino,carving
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #140 Dátum: 2009. Október 09. - 17:17:13 »

Mennyi időt öltél bele a projektbe?
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
stefan albert
knifemaker
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68



WWW
« Új üzenet #141 Dátum: 2009. Október 17. - 22:45:47 »

Bocsi Robi nemnéztem az üzeneteket , nemtudom pontosan talán 3 hét kb. De a mostkövetkező huzósabb lessz ugyhogy rápihentem egy kicsit.
Naplózva

art knives,scrimshaw,bulino,carving
Szüri
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90


WWW
« Új üzenet #142 Dátum: 2009. Október 21. - 07:07:04 »

Kisdobsza, Fő út 4.
A település lélekszáma 226 fő körül mozoghat, könnyen megtalálod, és elmondhatod, hogy a legjobbhoz mentél! Igen
Na, ez szinpatikus volt Tőled nagyon.
Üdv Salgótarjánból Mosolyog
Attila
Naplózva
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #143 Dátum: 2009. Október 21. - 09:29:37 »

Újabb ismerős! Üdv! Emelem Kacsint
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Sziju
Vendég
« Új üzenet #144 Dátum: 2009. Október 21. - 16:35:10 »

Nagyon örülök, hogy megismerhettelek benneteket. Annyi műanyag, gagyi tömegtermelt vacak után jó nézni a művészi munkáitokat, amelyek szemet gyönyörködtetőek.
Naplózva
Szüri
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90


WWW
« Új üzenet #145 Dátum: 2009. November 29. - 14:06:50 »

Ezek nem nagy titkok, inkább apró kis fortélyok. Különben is, én azt gondolom, hogy a vélt konkurencia sosem az igazi. Mindenkit a munkái alapján ítél meg a közvélemény, ergo nem kell magamnak kényszerképzeteket kreálnom. Sokaknak tetszik amit csinálok, mások mást szeretnének és ez így jó. Ha segíthetek valakinek, akkor megteszem, a mesterré válás folyamatában az igazi kihívás az, hogy tudok e egy leendő mestert segíteni, aki majd elmondja, hogy tőlem tanulta. Táncol

Huhh, ez nem semmi.
Jó dolog az önbizalom. A baj szerintem akkor van, ha hiányzik az önkritika mellőle.
Nos, csak segítő szándékkal, kedves scrimshander!
Az én munkáimon vannak Harmat Attila, Csincsák Róbert és Albert István alkotások.
Büszke vagyok rá, hogy a legjobbakkal tudok valamit közösen létrehozni.

Na most, nem egy kiállításon hallottam már a saját fülemmel a kérdést, amit a te munkáddal kapcsolatban tettek fel  "mit ábrázol?"

Szerintem nem árt, ha egy scrimshawnál felismerhető, hogy mi is akar az lenni. Nem beszélve tiszta, elmosódottság nélküli ábrázolásról.

Összehasonlításba nem szeretnék belemenni a te és a Robi munkái közt, mert szerintem nincs értelme. Ugyanis nem lehet egy napon említeni őket.
Elhiheted, ez nem csak az én véleményem. ( nem szeretnék itt neveket említeni, hogy még ki gondolja hasonlóképp, de szerintem te sem szeretnéd itt látni ezeket a neveket ).

Remélem elhiszed, hogy csak segíteni akarok neked.

Üdv.
szüri
Naplózva
stefan albert
knifemaker
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68



WWW
« Új üzenet #146 Dátum: 2009. November 29. - 22:10:17 »

Sziasztok régen jártam erre de most valamit bepótolok , Tegnap érkeztem meg Szüri barátommal Brünből ahol az egyik legrangosabb késkiállításon vettünk részt. Szüri a késével nyerte el az abszolút kategória díját én pedig ezzel az aprósággal a fővédnök díját .



« Utoljára szerkesztve: 2009. November 30. - 09:20:22 írta wetzlar » Naplózva

art knives,scrimshaw,bulino,carving
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #147 Dátum: 2009. November 29. - 22:21:27 »

Pista!
Szűri!

Gratulálok mind a kettőtöknek!
 Igen Emelem Taps
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Fozola
Vendég
« Új üzenet #148 Dátum: 2009. November 29. - 22:24:58 »

Szia István!!!!!!!!!!!   Wave Wave Wave Wave Wave

Hadd gratuláljak elsőként!!!  Emelem Emelem Emelem Emelem
Mikor kezded a 2010-es "csúcsmodelled"??

Még egyszer gratula!!!!  Táncol Okos Táncol Okos Táncol
Naplózva
stefan albert
knifemaker
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68



WWW
« Új üzenet #149 Dátum: 2009. November 29. - 22:41:19 »

Köszönöm Nektek ,
A 2010 -es csucsmodelt majd akkor ha minden 2009-es megrendelésemet befejeztem.

Sziasztok
Naplózva

art knives,scrimshaw,bulino,carving
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: