Oldalak: 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... 108   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Időjárás-jelentés  (Megtekintve 177311 alkalommal)
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #780 Dátum: 2013. Március 26. - 16:15:53 »

A Belvárosban ilyen hómunkások dolgoztak!

Én meg elköltöztem onnan.  Fej a falba   Ördög
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9920



« Új üzenet #781 Dátum: 2013. Március 26. - 16:38:05 »

A Belvárosban ilyen hómunkások dolgoztak!


Ebből is látszik, hogy a vidék elmaradtott...  Tasli Röhög
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #782 Dátum: 2013. Március 26. - 17:39:56 »

Ebből is látszik, hogy a vidék elmaradtott...  Tasli Röhög

Nem igaz ez Sanyi! A hölgy elmaradott, mert nem hord ruhát!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #783 Dátum: 2013. Március 26. - 17:49:53 »

Úgy nézem, errefelé a nyuszinak meg kell tanulnia úszni, péntektől vasárnapig 30 mm esőt jósol meg napközben átlag 10 Celsiust.  Fejvakarás
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #784 Dátum: 2013. Március 26. - 18:02:08 »

 Srácok, Kijev egyszerűen belefulladt a hóba. Három napja se tűlled, se hozzád. De ha az Erdőjáró hómunkásának képét elküldöm kijevi barátomnak (aki mellesleg a Lavra Barlangkolostor igazgatója) hát rögtön mond egy imát a hóért meg azért, hogy jöjjenek segíteni a magyar "erők".
Naplózva
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #785 Dátum: 2013. Március 26. - 18:10:52 »

 Amúgy meg épp most kaptam epeömlést attól, hogy Olekszandr Weisz, a megyei állami vadászati főmufti, milyen egyszerűnek tartja a jelenlegi időjárási helyzetet(forrás egykori lapom a Kárpáti Igaz szó). Szóval megtudtam, hogy az előirányzottól nem kell több takarmányt kijuttatni. Nyúlban, fogolyban, fácánban, őzben , disznóban nemvárható szaporulat csökkenés. Nem volt elhullás. Nem is lesz. Na én nem tudom, hogy az úr hol él, de ott ahol én vadászom igencsak extra kukorica adagokat kellet és kell kijuttatni. A nyulak első fialásáért nem adnék egy lukas garast, a hasig érő hóban biztos jópár malac felfázott és kampec és valószínűleg az őzeknek sem tesz jót a jelenlegi idő. De hát én csak egy "bokorugró" talpas vagyok, aki nem az ungvári összkomfortos irodájából vadászik, hanem folyamatosan élvezi a remete-szexet (napszíta-esőverte) a Jóisten szabad ege alatt.
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #786 Dátum: 2013. Március 26. - 18:16:40 »

A Belvárosban ilyen hómunkások dolgoztak!


Á, nem jó, ribancrendszám van rajta!

 Röhög
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #787 Dátum: 2013. Március 26. - 18:25:10 »

Amúgy meg épp most kaptam epeömlést attól, hogy Olekszandr Weisz, a megyei állami vadászati főmufti, milyen egyszerűnek tartja a jelenlegi időjárási helyzetet(forrás egykori lapom a Kárpáti Igaz szó). Szóval megtudtam, hogy az előirányzottól nem kell több takarmányt kijuttatni. Nyúlban, fogolyban, fácánban, őzben , disznóban nemvárható szaporulat csökkenés. Nem volt elhullás. Nem is lesz. Na én nem tudom, hogy az úr hol él, de ott ahol én vadászom igencsak extra kukorica adagokat kellet és kell kijuttatni. A nyulak első fialásáért nem adnék egy lukas garast, a hasig érő hóban biztos jópár malac felfázott és kampec és valószínűleg az őzeknek sem tesz jót a jelenlegi idő. De hát én csak egy "bokorugró" talpas vagyok, aki nem az ungvári összkomfortos irodájából vadászik, hanem folyamatosan élvezi a remete-szexet (napszíta-esőverte) a Jóisten szabad ege alatt.
Ne foglalkozz velük...csak etess.
Az eredmény meglátszik.

 S.Peti
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #788 Dátum: 2013. Március 26. - 18:38:17 »

 Tudod komám, dühít, hogy valaki, aki a megye első vadászati szakembere kellene, hogy legyen, így áll a dolgokhoz. Na ezért lett elegünk az állami (UTMR) vadászati fennhatóságból mert folyamatosan ez volt a módi. Papiron minden szuper, a valóságban meg évente lőttél két fácánt és annyi. Volt idő (sokan tanúsíthatják), hogy bujkálva mentünk etetni, mert ha beadtad a kukoricát az nem az etetők alá került, a közvadász meg nem tarthatott fenn etetőket, szórókat mert biztosan rabsickodni fog rajta. Nem mehettél ki dúvadazni, kotorékozni. Le kellett nyelnünk, hogy a saját terültetőnkön még vendégek sem lehettünk, mert jött X, Y, Z nagyfőnök aki elől neked takarodnod kellett, mert az biztos jobb illatút rakott maga mögé a latrinába. Érdekes módon ez pont a magyarlakta törvénytisztelő területekre volt jellemző. A Méltóságos, Kegyelmes és Tekintetes elvtársak bezzeg nem mentek fel a havasokra, mert az ő mellényükkel, lehet, hogy csak tavasszal találták volna meg a maradványaikat valami lavina alatt.
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #789 Dátum: 2013. Március 26. - 19:57:57 »

A Belvárosban ilyen hómunkások dolgoztak!

Itt voltál Kanizsán, oszt' be sem jöttél?  Ez a szomszéd lány a földszint 1-ből.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #790 Dátum: 2013. Március 26. - 20:02:17 »

Itt voltál Kanizsán, oszt' be sem jöttél?  Ez a szomszéd lány a földszint 1-ből.

Lajos, hol is laksz pontosan Kanizsán? Max 20 perc, s ott vagyok, úgyis esik megint a hó, kéne lapátolni.  Ördög
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #791 Dátum: 2013. Március 26. - 20:33:34 »

Itt voltál Kanizsán, oszt' be sem jöttél?  Ez a szomszéd lány a földszint 1-ből.

Most már tudom, miért volt olyan ismerős a gumicsizmája!  Vigyorog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #792 Dátum: 2013. Március 26. - 22:33:18 »

Itt voltál Kanizsán, oszt' be sem jöttél?  Ez a szomszéd lány a földszint 1-ből.
Lajos,
a tetkójáról ismerted fel?
 Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #793 Dátum: 2013. Március 27. - 07:40:27 »

Nálunk ők dolgoznak. A belügyminisztérium küldte őket,az 5 napos áramszünetért kárpótlásul. Kacsint
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #794 Dátum: 2013. Március 27. - 07:45:33 »

Nálunk ők dolgoznak. A belügyminisztérium küldte őket,az 5 napos áramszünetért kárpótlásul. Kacsint

A fenébe! Ezek szerint Nálatok vannak! Legalább a lapátjaimat ne vitték volna el!
Mond meg nekik légy szíves, hogy krumpli ültetésre itthon legyenek, és a gumicsizmájukat el ne hagyják!
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Oldalak: 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... 108   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: