Oldalak: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 108   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Időjárás-jelentés  (Megtekintve 177177 alkalommal)
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #750 Dátum: 2013. Március 25. - 19:37:29 »

 Emelem ! A 10% csökkentést elviszi a + 1 hónap fűtése .  Emelem
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #751 Dátum: 2013. Március 25. - 19:38:55 »

Nem azon múlik aki kint bírságol a hóviharban!
Itt kezd rothadni a dolog:   http://www.nepszava.hu/articles/article.php?id=632170&referer_id=friss

Kedves Attila!

Meglepődtem volna, ha nem Te lettél volna hozzászólásom után az első kommentelő!  Röhög Röhög Röhög
Amúgy igazad van.

sanyooo (egy volt bm-es)  Vigyorog
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #752 Dátum: 2013. Március 25. - 19:40:24 »

Kedves Attila!

Meglepődtem volna, ha nem Te lettél volna hozzászólásom után az első kommentelő!  Röhög Röhög Röhög
Amúgy igazad van.

sanyooo (egy volt bm-es)  Vigyorog




Felejtsd el a válaszom!
« Utoljára szerkesztve: 2013. Március 25. - 20:28:48 írta Erdojaro (Molnár Attila) » Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #753 Dátum: 2013. Március 25. - 19:43:00 »

Kérek egy moderátort javítsa ki a legutolsó hozzászólást!  Vigyorog
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #754 Dátum: 2013. Március 25. - 20:14:14 »

Nem azon múlik aki kint bírságol a hóviharban!
Itt kezd rothadni a dolog:   http://www.nepszava.hu/articles/article.php?id=632170&referer_id=friss

Népszava!

Ezt a kommentet olvasva, azt gondolom, hogy így néz ki egy manipulatív írás.

"[Senor] [2013.márc.25. 13:26]
A Rendészeti Igazgató védelmében!
Ha a média az objektivitás talaján maradva szeretné tájékoztatni a népes olvasótáborát, akkor nem követheti el azt a hibát, hogy a becsatolt, nem a nyilvánosság számára készült dokumentum szövegét a maga kénye kedve szerint átformázza. Ha pedig már eleve lerövidítve nyújtották be publikálásra, akkor a kellő visszaellenőrzés nélkül nem jelenteti meg. Példa erre a kipontozott, idézem "(...)" szövegrész, ahol bizony olyan információk lettek kivágva, amelyek nélkül már teljesen más értelmet kap az utasítás. Az erősen szubjektív, és a vezetőnek szándékosan ártani akaró cikk konklúziója a kommentekből levonható.
Álláspontom, még nem késett el egy esetleges helyreigazítás!"

A Senor nevű szerző az én értelmezésemben, tudja mi maradt ki szándékosan a leközölt dokumentumból!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #755 Dátum: 2013. Március 25. - 20:30:35 »

Népszava!

Ezt a kommentet olvasva, azt gondolom, hogy így néz ki egy manipulatív írás.

"[Senor] [2013.márc.25. 13:26]
A Rendészeti Igazgató védelmében!
Ha a média az objektivitás talaján maradva szeretné tájékoztatni a népes olvasótáborát, akkor nem követheti el azt a hibát, hogy a becsatolt, nem a nyilvánosság számára készült dokumentum szövegét a maga kénye kedve szerint átformázza. Ha pedig már eleve lerövidítve nyújtották be publikálásra, akkor a kellő visszaellenőrzés nélkül nem jelenteti meg. Példa erre a kipontozott, idézem "(...)" szövegrész, ahol bizony olyan információk lettek kivágva, amelyek nélkül már teljesen más értelmet kap az utasítás. Az erősen szubjektív, és a vezetőnek szándékosan ártani akaró cikk konklúziója a kommentekből levonható.
Álláspontom, még nem késett el egy esetleges helyreigazítás!"

A Senor nevű szerző az én értelmezésemben, tudja mi maradt ki szándékosan a leközölt dokumentumból!

Valamikor alapelv volt hogy a bírság az államkincstárhoz folyik be és abból semmit semmilyen százalékban nem juttatnak vissza a rendőrséghez.
Szerintem ez egy fontos alapelv. Akkor a megbírságolt nem vághatja a bírságot kiszabó fejéhez hogy "haza dolgozik" . Úgy tudom ez most nem így van . Százalékos arányban a főkapitányság számlájára kerül belőle. Ez nagy baj . Főleg ha van egy buzgómócsing rendészeti igazgató . Régebben nem az volt a jó rendőr aki sokat bírságolt (ma sem) , persze az sem aki soha nem találkozik bűnelkövetővel vagy szabálysértővel . A jó parancsnok a bírságtömb nélkül is tudja hogy ki hogyan dolgozik.     Emelem
Naplózva
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #756 Dátum: 2013. Március 25. - 20:36:03 »

Volt már olyan esete valakinek, hogy megbüntették gyorshajtásért, olyankor, amikor betartotta az előírt sebességet.
Ennyi erővel Kolompár Gáspár is panaszkodhatna, hogy ilyen havazásban a meghitt kábel lopás közben azok a piszkos rendőrök,
ahelyett, hogy havat lapátolnának őt fülelték le.
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #757 Dátum: 2013. Március 25. - 20:46:47 »

Volt már olyan esete valakinek, hogy megbüntették gyorshajtásért, olyankor, amikor betartotta az előírt sebességet.
Ennyi erővel Kolompár Gáspár is panaszkodhatna, hogy ilyen havazásban a meghitt kábel lopás közben azok a piszkos rendőrök,
ahelyett, hogy havat lapátolnának őt fülelték le.


Itt senki sem vitatja, hogy rendőrségre szükség van! De azt igenis kijelenti minden tapasztalt ember, hogy a rendőrség szereptévesztésben van! És akkor még nagyon finoman fogalmaztam, tudnék konkrétabb lenni, de minek? Akinek esze van tudja mire gondolok!
Naplózva
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #758 Dátum: 2013. Március 25. - 20:49:58 »


Itt senki sem vitatja, hogy rendőrségre szükség van! De azt igenis kijelenti minden tapasztalt ember, hogy a rendőrség szereptévesztésben van! És akkor még nagyon finoman fogalmaztam, tudnék konkrétabb lenni, de minek? Akinek esze van tudja mire gondolok!
Ha megtennéd, hogy ilyen kevés eszűnek elmagyaráznád a szereptévesztés mibenvoltát, nagyon hálás lennék!
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #759 Dátum: 2013. Március 25. - 20:56:44 »

Ha megtennéd, hogy ilyen kevés eszűnek elmagyaráznád a szereptévesztés mibenvoltát, nagyon hálás lennék!

Mosolyog
Szabad kérdésre kérdéssel válaszolni? Mutasd meg nekem légy szíves azt a passzust a rendőrségi törvényben, ami leírja, hogy a rendőrnek meg kell védenie az állampolgárt! Pedig egyetlen ok van (lenne) rá, hogy én eltartsam a rendőrséget az, hogy megvédjen, mint állampolgárt, ha szükségem van (lenne) rá! De ilyen passzus nincs a törvényben!
Folytatom, folytassam? Van még!
Naplózva
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #760 Dátum: 2013. Március 25. - 21:06:14 »

Mosolyog
Szabad kérdésre kérdéssel válaszolni? Mutasd meg nekem légy szíves azt a passzust a rendőrségi törvényben, ami leírja, hogy a rendőrnek meg kell védenie az állampolgárt! Pedig egyetlen ok van (lenne) rá, hogy én eltartsam a rendőrséget az, hogy megvédjen, mint állampolgárt, ha szükségem van (lenne) rá! De ilyen passzus nincs a törvényben!
Folytatom, folytassam? Van még!

Miért kellene a rendőrnek megvédeni az állampolgárt és mitől. Kezdesz számomra egyre zavarosabb lenni!
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #761 Dátum: 2013. Március 25. - 21:13:54 »

Miért kellene a rendőrnek megvédeni az állampolgárt és mitől. Kezdesz számomra egyre zavarosabb lenni!

Nézd, erre a hozzászólásodra nem tudnék másként csak sértéssel válaszolni, mert a kérdésed is sértés volt. Nem akarlak megsérteni, mert tisztellek mint embert, és vadászt. De! Mondanék valamit, sajnos Te provokáltad ki belőlem, bocsánatot kérek előre is érte, de igaz!

-Mikor először olvastam a "Keresztapa" című könyvet nem értettem, hogy miért volt a legordenárébb sértés Szicíliában, ha valakit "rendőr"-nek neveztek. Már értem.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #762 Dátum: 2013. Március 25. - 21:21:36 »

Feri! Véletlenül kisbetűvel írtad a pintért!  Ördög
Hiába, ide vezet a kapkodás... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #763 Dátum: 2013. Március 25. - 21:22:06 »

Nézd, erre a hozzászólásodra nem tudnék másként csak sértéssel válaszolni, mert a kérdésed is sértés volt. Nem akarlak megsérteni, mert tisztellek mint embert, és vadászt. De! Mondanék valamit, sajnos Te provokáltad ki belőlem, bocsánatot kérek előre is érte, de igaz!

-Mikor először olvastam a "Keresztapa" című könyvet nem értettem, hogy miért volt a legordenárébb sértés Szicíliában, ha valakit "rendőr"-nek neveztek. Már értem.

Nem tudsz megsérteni, mert olyan vagyok, mint az öreg Kohn, akit a saját áruházában leköptek, lezsidóztak,
de soha meg nem sértettek.
Ettől függetlenül, még mindig nem mondtad meg, hogy Te hogyan képzeled el, az állampolgár megvédését és mitől?
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #764 Dátum: 2013. Március 25. - 21:29:16 »

Nem tudsz megsérteni, mert olyan vagyok, mint az öreg Kohn, akit a saját áruházában leköptek, lezsidóztak,
de soha meg nem sértettek.
Ettől függetlenül, még mindig nem mondtad meg, hogy Te hogyan képzeled el, az állampolgár megvédését és mitől?


Elmondtam.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 108   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: