Oldalak: 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... 108   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Időjárás-jelentés  (Megtekintve 177318 alkalommal)
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #585 Dátum: 2013. Március 15. - 21:06:13 »

..Én meg, most kaptam a BM-töl egy sms-t, hogy ne hagyjam el a gépjárművem, ha elfogy az üzemanyagom..  Mosolyog ..
Nem tudják ezek szerint, hogy itthon vagyok..  Ördög ..

Úgy hogy ne szidjátok a Pintért!  Fa testápoló..  Mert közétek csapok!..   Ördög  Ördög  Ördög ..


Délután anyu is kapott egy ilyen sms-t! Még jogsija sem volt soha...  Röhög
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #586 Dátum: 2013. Március 15. - 21:07:32 »

..Én meg, most kaptam a BM-töl egy sms-t, hogy ne hagyjam el a gépjárművem, ha elfogy az üzemanyagom..  Mosolyog ..
Nem tudják ezek szerint, hogy itthon vagyok..  Ördög ..

Úgy hogy ne szidjátok a Pintért!  Fa testápoló..  Mert közétek csapok!..   Ördög  Ördög  Ördög ..


Lehet, hogy azt hitte kivitted a Larsen csapdát az M7-re.
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #587 Dátum: 2013. Március 15. - 21:25:06 »

Lehet, hogy azt hitte kivitted a Larsen csapdát az M7-re.

..  Igen ..   Röhög     ..Minden lehetséges.., ami nem zárható ki!..  Angyal .. 
Naplózva
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #588 Dátum: 2013. Március 15. - 21:25:52 »

Délután anyu is kapott egy ilyen sms-t! Még jogsija sem volt soha...  Röhög

Nekem a riasztóm is kapott.  Ördög
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #589 Dátum: 2013. Március 15. - 21:26:36 »

Én is kaptam úgy délután egy óra körül.
Gyorsan beültem a ház előtt álló autóba, mert az írták, ne hagyjam el.
Ötkor már nagyon fáztam, hát visszajöttem a meleg lakásba. Nem lesz ebből baj?  :Mosolyog
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #590 Dátum: 2013. Március 15. - 21:52:02 »


Úgy hogy ne szidjátok a Pintért!  Fa testápoló..  Mert közétek csapok!..   Ördög  Ördög  Ördög ..


Jaj, hová gondolsz, hogy is szidnánk ezt csodálatos, nagyszerű államférfit?!
De azért nekem ide van készítve az ősmagyar fegyver, a hortobágyi kétszerhalított spajszer, és ha kihúzom végre a tévéből... , akkor a a fejére húzott duplán bütykös télikotongumi se védi meg!
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #591 Dátum: 2013. Március 15. - 21:53:43 »

Én is kaptam úgy délután egy óra körül.
Gyorsan beültem a ház előtt álló autóba, mert az írták, ne hagyjam el.
Ötkor már nagyon fáztam, hát visszajöttem a meleg lakásba. Nem lesz ebből baj?  :Mosolyog

..Amennyiben nincs gyakori vizelési ingered.., akkor talán, nem.. Angyal
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #592 Dátum: 2013. Március 15. - 23:25:03 »



Azt a körülmények szabják meg szerintem. Van olyan helyzet, hogy igenis mérlegelni kell, hogy érdemes-e nekivágni...


Azt ne felejtsd még el a "felelőtlenség" kapcsán, hogy egy ideje divattá vált állandóan ijesztgetni bennünket, leesik két hópihe szlovéniában és már narancs riasztás van az egész dél-dunántúlon stb. Az emberek némileg immunissá váltak a dologra, túl sokat kiáltottak nekik farkast.
A "felelősség" kapcsán meg az jusson eszedbe, hogy pár éve azon az ominózus augusztus huszadikán KÉT ÓRA alatt vert végig a vihar Magyarországon, az akkori ellenzék azonnal fejeket követelt, elsősorban a belügyminiszterét és persze "mellékszálon" az egész kormányét, az "önhibájukon kívül bajbajutottaknak" kártérítést fizettek kormányra kerülésük után a Te és az én adómból, most viszont, amikor egy héttel előre tudták, hogy baj lesz de nem tettek semmit, az emberek a hülyék mert haza akartak jutni...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #593 Dátum: 2013. Március 16. - 05:49:23 »

Itt nalam az allamba mikor ilyen hovihar alakul ki (ami nem ritka) annyi kulonbseggel, hogy nagyon hideg van egyszeruen lezarjak az autopalyakat (orszagutakat) csak a hokotrok mehetnek be. Ki kell varni az ilyen idot. Mindaddig mig alacsony minuszokkal es vizes, locsos hoval jon az ilyen vihar az OK, es az aszfalt latszik nincs gond. (es ket nap mulva elolvad) Kelet Kanadaba van ugy ott gyakori a vizes felmeteres hoesesek de nem veszelyes mert nincs nagy hideg (-5-10 fok az nem hideg errefele) 
Viszont amikor ugyanez tortenik  -25 -30 fokba akkor eletveszelyes szituaciok alakulhatnak ki hoviharokba.  Az utakra a ho ranyomul tukor jegesre lersznek polirozva az autok altal, a so, homok nem segit, az utobbi is csak rovid ideig meddig az autok szetverik.  Volt aki elhagyta az autojat miutan az arokba ment, elindult "segitsegert" es megfagyva talaltak meg ket napra ra. 

A Magyarorszagi vihar nem lep meg, hogy ilyen kaoszt idezett elo. Ertheto, nincsenek rakeszulve, es foleg Marciusba, lehet mikor fel is vannak keszulve akkor sincs eleg felszerelesuk.  Mo. nem eppen egy "havas" orszag. 
Itt Vancouverbe pl. esik 5 centis ho es majdnem megbenul a varos, mivel ott ritkan havazik nincsenek felkeszulve....szerencsere orakra ra el is olvad.
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #594 Dátum: 2013. Március 16. - 07:03:16 »

Azt ne felejtsd még el a "felelőtlenség" kapcsán, hogy egy ideje divattá vált állandóan ijesztgetni bennünket, leesik két hópihe szlovéniában és már narancs riasztás van az egész dél-dunántúlon stb. Az emberek némileg immunissá váltak a dologra, túl sokat kiáltottak nekik farkast.
A "felelősség" kapcsán meg az jusson eszedbe, hogy pár éve azon az ominózus augusztus huszadikán KÉT ÓRA alatt vert végig a vihar Magyarországon, az akkori ellenzék azonnal fejeket követelt, elsősorban a belügyminiszterét és persze "mellékszálon" az egész kormányét, az "önhibájukon kívül bajbajutottaknak" kártérítést fizettek kormányra kerülésük után a Te és az én adómból, most viszont, amikor egy héttel előre tudták, hogy baj lesz de nem tettek semmit, az emberek a hülyék mert haza akartak jutni...

Ha nincs riasztás az a baj, ha van, akkor meg az. De teljesen mindegy, ideológiát mindenki tud gyártani, hogy ez éppen rá miért nem vonatkozik!

Egyébként tény, hogy le kellett volna időben zárni az autópályát, meg az összes főútvonalat. Akkor maximum az lett volna a baj, hogy nem engednek be az országba, se autóst, se kamionost, de oldják meg az Osztrákok.

Fejezzük be, holnaptól, már fagy sem lesz! Itt a tavasz a jövőhéten!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #595 Dátum: 2013. Március 16. - 07:23:50 »

Azt ne felejtsd még el a "felelőtlenség" kapcsán, hogy egy ideje divattá vált állandóan ijesztgetni bennünket, leesik két hópihe szlovéniában és már narancs riasztás van az egész dél-dunántúlon stb. Az emberek némileg immunissá váltak a dologra, túl sokat kiáltottak nekik farkast.
A "felelősség" kapcsán meg az jusson eszedbe, hogy pár éve azon az ominózus augusztus huszadikán KÉT ÓRA alatt vert végig a vihar Magyarországon, az akkori ellenzék azonnal fejeket követelt, elsősorban a belügyminiszterét és persze "mellékszálon" az egész kormányét, az "önhibájukon kívül bajbajutottaknak" kártérítést fizettek kormányra kerülésük után a Te és az én adómból, most viszont, amikor egy héttel előre tudták, hogy baj lesz de nem tettek semmit, az emberek a hülyék mert haza akartak jutni...
Igen Szó szerint erről beszéltünk apósommal tegnap este egy-egy pohár bor-,és a kandalló mellett!
Naplózva
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #596 Dátum: 2013. Március 16. - 07:28:17 »

Most hallgatom a Tv-ben, hogy azok a falvak, helységek lakói akik az elakadt autók közelében voltak, és el tudták érni a bajbajutottakat, meleg ételt, italt, szendvicseket vittek az ország szinte minden részén az autókba rekedteknek! Meghajol Taps Igen

Mondjátok meg őszintén, normálisak vagyunk mi? Nekünk mindég kell valami nyavaja, (vörösiszap, árvíz, hófúvás) hogy összefogjunk? Gondolom, most senkit sem érdekelt, hogy aki adja, vagy kapja milyen hitű, vagy milyen színű!  Ha nincs baj miért nem tudunk ilyenek lenni? Fejvakarás Vállat von


Attila!  Emelem

Csúnya lesz amit most mondok, (bár már megszokhattátok tőlem  Ördög Fejbever) de ezek a jó gesztusok, mind "csak emberi gesztus", természetesen ilyen is kell és ez is jó, de hosszú távon nem vagyunk ilyenek jól mondod.

Adunk a kéregetőnek a bajba jutottnak, (műtétre váróknak, katasztrófát elszenvedőknek...stb) de hosszú távon ha tudnánk se segítenénk, mert ugye senki nem veszi (nem akarja) másnak a baját a vállára. Pedig a tehetőseknek, intelligensebbeknek,ügyesebbeknek, vállukra kellene venni a szegény bajba jutottak, magukon kívül tehetetlenné vált emberek bajait, legalább addig, míg azok helyre nem rázódnak. PERSZE MIND EZT CSAKIS NÉVTELENÜL! A politikai pálya, vagy karrier erre tökéletesen megfelelne, mert névtelenül, (egyfajta csoportosulásban) de jó szívvel, lelkiismeretesen, szolidárisan lehetne segíteni, de mégse! ott se!!! Ez a nagy baj!

Sajnos a hosszútávú egyéni jótékonykodás nem vezet jóra, mert mi magyarok a visszaélésről is híresek vagyunk. Ha a kezedet kínálod egy idő után az egész karod kell! Az életem jó része arról szól, hogy önzetlenül segítettem embereknek és iszonyatos módon visszaéltek a segítségemmel, sőt ellenem fordultak... De sok volt ilyen... (ezt névtelenül nem lehetett) Közben azért jól megismertem a környezetemben élő embereket és mára már sokkal óvatosabb vagyok, de még most is soxor beleesek ebbe a hibába, és egyszer csak azon veszem észre magam, hogy kihasználnak.  Ördög Először, hálálkodás, kézcsókolás, köszönöm, köszönöm, jópofizás...  :Mosolyog Aztán már csak simán köszönöm...  :Mosolyog Aztán már elmarad a köszönöm is...  :Mosolyog Aztán már jön a követelés...   Vállat von Ha nem adsz többet, akkor jön a gyűlölködés, és te vagy a hibás minden eddigiért...  Tasli

Szóval ezért nem tudunk mi magyarok boldogan élni, mert felül akik segíteni tudnának, (politikai pályára lépnek) azoknak eszük ágában sincs, hogy idegeneknek segítsenek, sőt azt gondolják, hogy a nép van értük!!!   Akik lent vannak, meg nagy százalékuk visszaél a helyzettel! Fönt is kaka, lent is kaka...  Vigyorog

Már beszéltünk itt a fórumon, sokan mondtátok, hogy hiába adsz munkát egy idő után, már csak a kihasználásodra törekednek... Most beszéltem a helyi erdésszel, és ismét arra a végeredményre jutottunk, hogy nem érdemes, mert úgy is az lesz a vége, hogy autó pakolás, eladás...  Vállat von  Ördögi kör!  (Húzz ki valakit az árokból, etesd itasd, hozd helyre, hogy akár egy másik személy közreműködésével hátba szúrjon...) rosszul esik...  REMÉNYTELEN Emelem

Persze biztos van olyan része ennek az országnak ahol az emberekkel minden ok, mindenki úgy tevékenykedik, hogy mindenki jól érzi magát, mind testi, mind szellemi értelemben... Kár, hogy én az ország nem azon a részén élek...    Fejvakarás  Emelem

(((Azért nekem tetszenek az újonnan megválasztott Ferenc Pápa első gesztusai  Igen Végre valaki kerüli a fényűzést, pedig megtehetné!!!  Nagy szó!!! Ritka az ilyen ember!)))
Naplózva

" There is good out there "
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #597 Dátum: 2013. Március 16. - 08:03:10 »

Kb. másfél órája ideért a hómaró, már nem vagyunk elzárt település.  Igen
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #598 Dátum: 2013. Március 16. - 08:10:39 »

"Kedden további melegedés valószínű, már akár 15 fok is lehet délután. Záporokkal, néhol zivatarral gyenge hidegfront érkezik. A folytatás tavaszi időt ígér..."  Fejvakarás

Forrás: Köponyeg
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #599 Dátum: 2013. Március 16. - 08:21:33 »

"Kedden további melegedés valószínű, már akár 15 fok is lehet délután. Záporokkal, néhol zivatarral gyenge hidegfront érkezik. A folytatás tavaszi időt ígér..."  Fejvakarás

Forrás: Köponyeg

...jó nagy árvizekkel! ezt nem írja?   Figyelmes olvasás
Naplózva

" There is good out there "
Oldalak: 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... 108   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: