Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 234   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fegyver- és egyéb lámpák  (Megtekintve 468752 alkalommal)
Viktor
Vendég
« Új üzenet #45 Dátum: 2008. április 30. - 12:32:37 »

Jajj de édik...
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #46 Dátum: 2008. április 30. - 12:43:08 »

Most néztem a Leuplod weblapján, igen igényes kivitelű lámpáik vannak! Nagyon szép, kíváncsi lennék mit tudnak, elég meggyőző a kinézetük (az az arany csak nagyon mutatós Kacsint )
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Atti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Új üzenet #47 Dátum: 2008. április 30. - 13:09:37 »

Viktor
Írjál már valamit arról az 501-es lámpáról.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #48 Dátum: 2008. április 30. - 13:14:27 »

Viktor
Írjál már valamit arról az 501-es lámpáról.

Még kézbe se vettem, a Cimbora, akinek küldték tegnap nem volt elérhető. Elképzelheted hogy be vagyok sózva fedig....
Naplózva
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #49 Dátum: 2008. április 30. - 17:36:04 »

Azt szeretném kérdezni, hogy esetleg van valakinek tapasztalata a Gerbert vérkereső lámpáról? Ez valóban ér valamit vagy csak parasztvakítás az egész.
Naplózva
Fredi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


« Új üzenet #50 Dátum: 2008. április 30. - 17:54:53 »

Azt szeretném kérdezni, hogy esetleg van valakinek tapasztalata a Gerbert vérkereső lámpáról? Ez valóban ér valamit vagy csak parasztvakítás az egész.
Az itteni ijasz forumon azt irtak rola: mindenfele bogarat pokot kiemel a kornyezetbol ami jobban zavar mint amennyit segit.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #51 Dátum: 2008. április 30. - 22:26:34 »

Ebben a pillanatban robbanok fel az idegtől.

Megjött a WF501-es, itt van a kezemben. Az elemek is itt vannak. 2 db 17500-as UltraFire. És lötyögnek a lámpában....

Orbitális amit szívok ezzel a lámpával.
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #52 Dátum: 2008. április 30. - 22:38:38 »

Ebben a pillanatban robbanok fel az idegtől.

Megjött a WF501-es, itt van a kezemben. Az elemek is itt vannak. 2 db 17500-as UltraFire. És lötyögnek a lámpában....

Orbitális amit szívok ezzel a lámpával.

Nyugi Tesó!

A WF500ban is lötyög az akku. Ez nem jelent gondot. Egy réteg szigetelőszalag, lehetőleg az a szürke "krokodilszájatberagasztós"+ és megoldódik a problémdá. Még mindig jobb, mint ha nem férne bele Kacsint
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Viktor
Vendég
« Új üzenet #53 Dátum: 2008. április 30. - 22:43:38 »

Ebben a pillanatban robbanok fel az idegtől.

Megjött a WF501-es, itt van a kezemben. Az elemek is itt vannak. 2 db 17500-as UltraFire. És lötyögnek a lámpában....

Orbitális amit szívok ezzel a lámpával.

Nyugi Tesó!

A WF500ban is lötyög az akku. Ez nem jelent gondot. Egy réteg szigetelőszalag, lehetőleg az a szürke "krokodilszájatberagasztós"+ és megoldódik a problémdá. Még mindig jobb, mint ha nem férne bele Kacsint

De azt a rohadt szigszalagot hova a rákba tekerjem?
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #54 Dátum: 2008. április 30. - 22:45:19 »

Ebben a pillanatban robbanok fel az idegtől.

Megjött a WF501-es, itt van a kezemben. Az elemek is itt vannak. 2 db 17500-as UltraFire. És lötyögnek a lámpában....

Orbitális amit szívok ezzel a lámpával.

Nyugi Tesó!

A WF500ban is lötyög az akku. Ez nem jelent gondot. Egy réteg szigetelőszalag, lehetőleg az a szürke "krokodilszájatberagasztós"+ és megoldódik a problémdá. Még mindig jobb, mint ha nem férne bele Kacsint

De azt a rohadt szigszalagot hova a rákba tekerjem?

Az akku palástjára két keskeny csíkban... Akkor már nem fog lötyögni-kopogni.
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #55 Dátum: 2008. április 30. - 22:51:54 »

Ebben a pillanatban robbanok fel az idegtől.

Megjött a WF501-es, itt van a kezemben. Az elemek is itt vannak. 2 db 17500-as UltraFire. És lötyögnek a lámpában....

Orbitális amit szívok ezzel a lámpával.

Nyugi Tesó!

A WF500ban is lötyög az akku. Ez nem jelent gondot. Egy réteg szigetelőszalag, lehetőleg az a szürke "krokodilszájatberagasztós"+ és megoldódik a problémdá. Még mindig jobb, mint ha nem férne bele Kacsint

De azt a rohadt szigszalagot hova a rákba tekerjem?

Mondjam??

Ha a lámpába (bele) Vékony papírból hajtasz egy "csövet" ami kitölti az elem, és aház közötti rést, akkor sem fog mozogni!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #56 Dátum: 2008. április 30. - 23:36:35 »

Azt szeretném kérdezni, hogy esetleg van valakinek tapasztalata a Gerbert vérkereső lámpáról? Ez valóban ér valamit vagy csak parasztvakítás az egész.
Az itteni ijasz forumon azt irtak rola: mindenfele bogarat pokot kiemel a kornyezetbol ami jobban zavar mint amennyit segit.
Köszönöm a választ akkor eddig úgy néz ki, hogy ez sem az igazi.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #57 Dátum: 2008. április 30. - 23:46:55 »

No: a gond az volt, hogy hosszában rövidek az elemek.... de a Marksman Éjszakai Lelkisegélyszolgálat segített.

Ét öngyújtóból szedtem ki a szélfogót, de ez is kevés volt, találtam egy egyforintost, így már érintkezik. Még csak idebent néztem bele a lámpába... egy kicsit elvakultam.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #58 Dátum: 2008. Május 05. - 10:14:23 »

Azt szeretném kérdezni, hogy esetleg van valakinek tapasztalata a Gerbert vérkereső lámpáról? Ez valóban ér valamit vagy csak parasztvakítás az egész.

Szia!
Én a FeHoVán megnéztem, kézbevettem a kézi és a fejlámpát is. A fényük nem rossz. Véren ugye nem tudtam kipróbálni... De a kivitele szerintem nagyon gagyi, ócska műanyag, nem egy stabil darab. Ebben a formában nem ér 11-17e. Ft-t.
Negyed annyiért rendeltem Attitól egy ledes fejlámpát ami nekem tökéletes vérkeresésre (is).
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Viktor
Vendég
« Új üzenet #59 Dátum: 2008. Május 05. - 12:38:43 »

Kicsit meg is vakultam a lámpádtól... közben fény derült arra is mi volt a gond az enyémmel: nemes egyszerűséggel lemerült.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 234   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: