Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 234   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fegyver- és egyéb lámpák  (Megtekintve 468746 alkalommal)
Fredi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


« Új üzenet #30 Dátum: 2008. április 24. - 21:52:04 »

Az izzo a foglalatban van rozitve, nem allando a foncsorhoz. technikailag tok mindegy, hogy melyiket csavarod. Azert a forncsort tekerem mert a vezetekek igy nem csavarodnak ossze.
Nem forrasztok, csak az itteni szolas szerint "nigro rigginget" hasznalok. (racsavart vezetek)
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #31 Dátum: 2008. április 24. - 22:02:14 »

Most megnéztem-lefotóztam, egy menet van közvetlenül a foncsor hátuljában, az izzó testén szintén egy orsómenet, és ezt lehet összecsavarni. Az O-gyűrű segítségével kicsit összeszorul a dolog, ezért lehet az, hogy nem tekerem be tökig az izzót a foncsorba. Így szűákül a fókusz. Aztán innentől kezdve hogy a foncsor hová kerül, a fényt nem befolyásolja, mert izzóstul mozog.
Ezek szerint a Te WF-ed  más felépítésű?  Türelmetlen

Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Fredi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


« Új üzenet #32 Dátum: 2008. április 24. - 22:12:11 »

Ugyanez!Talan a beallitas attolfugg, hogy gyarilag milyen melyre ultettek az egot a foglalatban. nekem kifele kellett csavarni az optimalis fokuszhoz.

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.3144
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #33 Dátum: 2008. április 24. - 22:14:27 »

Ugyanez!Talan a beallitas attolfugg, hogy gyarilag milyen melyre ultettek az egot a foglalatban. nekem kifele kellett csavarni az optimalis fokuszhoz.

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.3144

Köszönöm! Úgy látom a lehető legoptimálisabb pozíciót közben meg is sikerült találni, kicsivel jobb, mint volt  Afro Táncol Taps
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Fredi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


« Új üzenet #34 Dátum: 2008. április 24. - 22:16:40 »

A foncsor menettel van rogzitve a fejben. Ha nem csavarod be teljesen, az uveg fog egy ido utan lotyogni,
En a foncsort kicsavarom a fejbol ugy allitom be , majd a foncsort (egovel egyutt) visszacsavarom a fejbe.
Naplózva
Fredi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


« Új üzenet #35 Dátum: 2008. április 28. - 21:20:57 »

A ferdeszemuek korrigaltak a legujabb LED teljesitmenyere vonatkozo adatokat. 900 lumen helyett  a beismero vallomas szerint : 570 - 740 lument tud, ami igy is szeduletes teljesitmeny.
- The latest Z-Power W724C0 P7 LED emitter from Seoul Semiconductor
- 570~740 lm maximum output (at 4.2V, 2800mA)

Egy ilyem lampat lehet nezni ferde szemmel, de belenezi nem.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #36 Dátum: 2008. április 29. - 12:42:50 »

Megjött a WF501-es! El sem hiszem!
Naplózva
Atti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Új üzenet #37 Dátum: 2008. április 29. - 17:03:57 »

Megjött a WF501-es! El sem hiszem!
Jó neked. Nekem most a másik beszállítótól jött 3db valami speciális csavarhúzó (3db szerelék helyett).  Woest
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #38 Dátum: 2008. április 29. - 17:11:06 »

Megjött a WF501-es! El sem hiszem!
Jó neked. Nekem most a másik beszállítótól jött 3db valami speciális csavarhúzó (3db szerelék helyett).  Woest

Az azért lehet, hogy a sima szerelékből ezekkel csinálj spécit Mosolyog Mosolyog Mosolyog
Más: megkaptad a tartalék izzós mailemet? Valamint megvan a lámpateszt eredménye, Erdőjáró átnézte "irodalmilag" - talált is benne hibát, ha elküldöm, műszakilag elolvasnád Te is? Aztán feltenném ide közszemlére...
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Atti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Új üzenet #39 Dátum: 2008. április 29. - 21:15:54 »

Megjött a WF501-es! El sem hiszem!
És milyen a fénye, főnök?

Balázs:
Megkaptam a mélt, oké. Küld át a cikket majd átnézem valahogy. Kicsit terhelt vagyok, van egy új főállásom, van egy másodállássá alakult vállalkozásom meg vannak a lámpák. 1 hete olyan beteg vagyok mint az állat, ráadásul meg 3 hét és vége a vizsgaidőszaknak is és még nem sok vizsgára mentem be. Utánna tanszéki védés meg államvizsga.
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #40 Dátum: 2008. április 29. - 22:00:26 »

Megjött a WF501-es! El sem hiszem!
És milyen a fénye, főnök?

Balázs:
Megkaptam a mélt, oké. Küld át a cikket majd átnézem valahogy. Kicsit terhelt vagyok, van egy új főállásom, van egy másodállássá alakult vállalkozásom meg vannak a lámpák. 1 hete olyan beteg vagyok mint az állat, ráadásul meg 3 hét és vége a vizsgaidőszaknak is és még nem sok vizsgára mentem be. Utánna tanszéki védés meg államvizsga.

Kicsit offolok, de csak egyet!

Küldöm Atti, de akkor hagyd a fenébe, inkább gyógyulj. Én egy hete betegeskedek, már kezdek jobban lenni. Hasonlóképp diploma + államvizsga - látom nem unatkozunk Kacsint
Nagy kalappal mindenhez, kitartás és jobbulást!  Igen
Köszönöm előre is, majd jelzek, a szereléket ha megjön, küldheted az én kontómra egyborítékban, ahogy beszéltük!

 Igen Kacsint Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Atti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Új üzenet #41 Dátum: 2008. április 30. - 06:23:24 »

...... a szereléket ha megjön, küldheted az én kontómra egyborítékban, ahogy beszéltük!

Tegnap megjött, de inkáb megvárom, hogy kicseréljék:
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #42 Dátum: 2008. április 30. - 10:46:54 »

Tegnap megjött, de inkáb megvárom, hogy kicseréljék:

Igen, ezt említetted. Ez ismét a  :'( vagy  Vigyorog kategória. Ennyire ostobák, hogy a lámpa=lézer, a szerelék=csavarhúzó? Érdekes értelmezési stílusuk van...  :-\
Jobbulást, kitartűást!  Kacsint Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Viktor
Vendég
« Új üzenet #43 Dátum: 2008. április 30. - 11:47:25 »

Eszméletlenek ezek a kinézerek... írtál nekeik?
Naplózva
Atti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Új üzenet #44 Dátum: 2008. április 30. - 12:28:53 »

Eszméletlenek ezek a kinézerek... írtál nekeik?
Persze, sűrű bocsánat meg sorry, már feltették a szerelékeket helyette (a f@sza csavarhúzó meg szuvenyír, 20 forintot nem ér darabja)
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 234   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: