Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 1437   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vaddisznós élményeink  (Megtekintve 2756885 alkalommal)
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #165 Dátum: 2008. április 23. - 10:59:13 »

Gratulálok a szerencsés vadászoknak! Igen
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 7948


Generalbakter


« Új üzenet #166 Dátum: 2008. április 23. - 11:12:56 »

Wave Szia! Hááát ölég jó a terület az már biztos. De nem disznóskert. Tavaly 503
-at lőttünk. Kacsint

Gratulálok Csaba. Látom van dóga a Mausernek. Mekkora területen esett az 503 db, és mi van a nagy kannal amit ősszel kerülgettél?
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Barna
Erdőmérnök hallgató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Erdőmérnök hallgató


« Új üzenet #167 Dátum: 2008. április 23. - 11:30:40 »

Gratulálok Csaba! Wave
Naplózva

Üdv az erdésznek egy kalappal a vadásznak.Az új számom: 06-30-984-99-86-ezen hívjatok.
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #168 Dátum: 2008. április 23. - 11:33:09 »

Gratulálok a sikeres Vadászoknak! Igen
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #169 Dátum: 2008. április 23. - 14:48:26 »

Horrido!

Téged meg lassan csak "sertéspestisnek" foglak hívni... Vigyorog Vigyorog

Ez jó!!! Röhög Igen
Naplózva
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #170 Dátum: 2008. április 23. - 15:52:18 »

Wetzlar!
Navazzeg! Ezt nem hiszem el! Tényleg Te voltál a másik vendég az a titokzatos "Roland" ?! Qrvára bánom hogy nem tudtunk összefutni... Szívesen megismertelek volna személyesen is, mert úgy érzem mi "egy vérből valók vagyunk". Legközelebb összehangoljuk. Szállás nem gond. És lejöttök Csabival péntektől vasárnapig. Meglátogatjuk a Villányi pincéket is.  gyozo

Horrido! 16000 hektar. A Nagy Öreg-ről semmi hír, valószínüleg csak a búgásra látogatott meg minket. Eltünt. Utána még párszor láttam a nyomát és amikor tehettem űltem abban a körzetben, de nem tudtam elcsípni. Remélem összefutok vele. Nem adom fel. Kacsint

A gratulákat pedig köszönöm.
Naplózva

Jó szelet!
Barna
Erdőmérnök hallgató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Erdőmérnök hallgató


« Új üzenet #171 Dátum: 2008. április 23. - 16:27:06 »

Idézet
Nagy Öreg-ről semmi hír, valószínüleg csak a búgásra látogatott meg minket. Eltünt. Utána még párszor láttam a nyomát és amikor tehettem űltem abban a körzetben, de nem tudtam elcsípni. Remélem összefutok vele. Nem adom fel.

Szia! mégegyszer is gratula. most hogy a lesimítózott kukoricát turják a disznók, tettem egy próbát szereztem savanyított kukoricát és mit mondjak bolandítani lehet a disznókat vele ahova kitettem egy vödörnyit kb1/2 nap után megjelent 3 malacos koca amik a környéken csámborogtak. Próbáldki! Ja tehenészeti telepen keresd. Wave
Naplózva

Üdv az erdésznek egy kalappal a vadásznak.Az új számom: 06-30-984-99-86-ezen hívjatok.
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #172 Dátum: 2008. április 23. - 20:55:20 »

Wetzlar!
Navazzeg! Ezt nem hiszem el! Tényleg Te voltál a másik vendég az a titokzatos "Roland" ?! Qrvára bánom hogy nem tudtunk összefutni... Szívesen megismertelek volna személyesen is, mert úgy érzem mi "egy vérből valók vagyunk". Legközelebb összehangoljuk. Szállás nem gond. És lejöttök Csabival péntektől vasárnapig. Meglátogatjuk a Villányi pincéket is.  gyozo

Horrido! 16000 hektar. A Nagy Öreg-ről semmi hír, valószínüleg csak a búgásra látogatott meg minket. Eltünt. Utána még párszor láttam a nyomát és amikor tehettem űltem abban a körzetben, de nem tudtam elcsípni. Remélem összefutok vele. Nem adom fel. Kacsint

A gratulákat pedig köszönöm.

Szevasz Csaba!

"Titokzatos Roland"...ez tetszett.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
B. Tibi szíves meghívására voltam és mivel lehetett még 1 főt vinni, így jeleztem Csabinak aki persze, hogy csatlakozott.
Nagyon jól éreztük magunkat, Csabinak tényleg csak fél mp-en múlott a lövés és én is kiválóan éreztem magam.
(2 hónapja nem voltam nagyvadra vadászni még saját területemen sem...kislányom születése előtti és utáni hercehurcák... Mosolyog)
Így aztán nagyon jólesett kiszellőztetni magamat, a vadászélmény esélyével a lesen.

Ha tudunk egyeztetni szívesen összekoccintanék 1-1 pohár jó bort veled.

Üdv.
Naplózva
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #173 Dátum: 2008. április 23. - 21:07:26 »

A Kislányod születéséhez gratulálok! Összehozzuk a találkát! B. Tibi jó gyerek. És ha inni kell ott sem húzza ki magát... :-) Ha cukkolni akarod kérdezd meg tőle, hogy a multkor mi történt vele Békésben, ahol apróvadaztunk.. :-))) Muhaha..
Naplózva

Jó szelet!
Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255



« Új üzenet #174 Dátum: 2008. április 23. - 21:14:36 »

"És lejöttök Csabival péntektől vasárnapig. Meglátogatjuk a Villányi pincéket is."

Mártirom életük van a magunkfajta vadászoknak!  Angyal   Bion Bion Bion
Naplózva

„ A vadászat alázatos szolgálat voltaképpen! A természet egyensúlyának szolgálata.”
Szilárd
Vendég
« Új üzenet #175 Dátum: 2008. április 23. - 23:10:09 »

Üdv
A tegnap esti szélviharral szembeni daccolás méltó jutalma Dianátol Anti barátunknak! Igen
A beszámolót tőle kérjétek! Táncol

Szia Szilárd!
Köszömöm a lehetőséget, nagyon szép este volt, jót vadásztunk.  Meghajol ÖrömNeked

Szia Anti!
Nincs mit,remélem vadászunk még eggyüt hasonló szerencsével! Piál Taps Wave
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #176 Dátum: 2008. április 24. - 09:02:46 »

szereztem savanyított kukoricát és mit mondjak bolandítani lehet a disznókat vele ahova kitettem egy vödörnyit kb1/2 nap után megjelent 3 malacos koca amik a környéken csámborogtak. Próbáldki! Ja tehenészeti telepen keresd. Wave

Mit takar ez a savanyított kukorica?

Gondolom nem siló.

Ha ilyen jó, írhatnál róla bővebben is.
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Cortez
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 402



« Új üzenet #177 Dátum: 2008. április 24. - 09:32:40 »



Mit takar ez a savanyított kukorica?

Gondolom nem siló.

Ha ilyen jó, írhatnál róla bővebben is.

Nálunk ez vízbe áztatott és erjedésnek indult kukoricát takar.
Naplózva

Renkecz Rafael
Szilva
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1271


M 66


« Új üzenet #178 Dátum: 2008. április 24. - 12:01:18 »



Mit takar ez a savanyított kukorica?

Gondolom nem siló.

Ha ilyen jó, írhatnál róla bővebben is.

Nálunk ez vízbe áztatott és erjedésnek indult kukoricát takar.
Ha a vízbe egy kis tejet ( 0,5-1 dl ) is teszel akkor hamarabb megindul az erjedés, horgászni is szoktak ilyen kukoricával.
Naplózva

Mit die Beste Waffe aller Waffen ist eine Mauser 66 !
Cortez
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 402



« Új üzenet #179 Dátum: 2008. április 24. - 12:27:49 »



Idézet
Ha a vízbe egy kis tejet ( 0,5-1 dl ) is teszel akkor hamarabb megindul az erjedés, horgászni is szoktak ilyen kukoricával.

Na ezt a tejes dolgot nem tudtam. Egyébként én is horgász koromból ismerem.
Naplózva

Renkecz Rafael
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 1437   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: