Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... 933   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szarvasbika  (Megtekintve 1920813 alkalommal)
Steve
Vendég
« Új üzenet #255 Dátum: 2008. Szeptember 07. - 20:37:11 »

Az a szomorú, hogy senkit nem ismerek, aki itt Szeged környékén kivinne, meg erre nem is nagyon akad szarvas, csak messzebb. A legrosszabb az az egészben, hogy tavaly is voltam, és egy rakás inkomplett marha is befizetett a túrára, és amikor volt valami gyenge kereső nyekergés, egyből elkezdtek ordibálni, hogy "ott bőg"... még egy konda is kijött volna, ha egyesek nem szaladnak feléjük... ilyen emberek között élünk...  :-\

Tomek vazzeg, hogy Te milyen sza.okra költöd a pénzed.... Vállat von

Beülsz az autódba mikor itt olvasod, hogy beindult a főbőgés, és elrobogsz Bajára. Átmész a Duna-hídon a Dunántúlra, és ahogy átértél a hídon, de még nem mentél át a vasút alatt, ott fordulj el balra(!) a hétvégiházak felé. Ott érdeklődj valakitől, hogy merre jutsz ki a kisházak mögé az erdőszélére. Ott állj meg és hallgasd a bőgést! Wave Angyal
Max. 1,5 óra alatt ott vagy...
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #256 Dátum: 2008. Szeptember 08. - 08:33:28 »

"Nem fogja kihúzni a szöget a falból, viszont egy jó kis 3. agancsú selejt bika."

Gratulálok Csaba!
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #257 Dátum: 2008. Szeptember 08. - 08:49:20 »

Az enyém is megvan!  Táncol
09.02. 19:18-kor esett.

Gratulálok Csabi!
Jó kilövés! Igen
Naplózva
danikutya
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468



« Új üzenet #258 Dátum: 2008. Szeptember 08. - 11:08:33 »

Nem fogja kihúzni a szöget a falból, viszont egy jó kis 3. agancsú selejt bika.
Nekem nagyon is tetszik. Kisértetiessen hasonlít az  első bikámhoz.
Gratulálok!
Naplózva

Eb a vadász, kutya nélkül!
csikó
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Új üzenet #259 Dátum: 2008. Szeptember 08. - 12:12:49 »

Csabikám!
Most, hogy bezsebeltél ennyi gratulációt, mesélsz is valami közelebbit az elejtésről, vagy mindenki gondoljon amire akar?
Én speciel így gondolom: "...Sétálgattam az erdőben és egyszer csak elestem. Hát nem egy bika volt!? Ahogy ráestem, kitörött a nyaka..."
Cső!
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7949


Generalbakter


« Új üzenet #260 Dátum: 2008. Szeptember 08. - 12:23:37 »

Nem fogja kihúzni a szöget a falból, viszont egy jó kis 3. agancsú selejt bika.

Gratulálok Csabi!
Jó bika!
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #261 Dátum: 2008. Szeptember 08. - 12:57:40 »

Az a szomorú, hogy senkit nem ismerek, aki itt Szeged környékén kivinne, meg erre nem is nagyon akad szarvas, csak messzebb. A legrosszabb az az egészben, hogy tavaly is voltam, és egy rakás inkomplett marha is befizetett a túrára, és amikor volt valami gyenge kereső nyekergés, egyből elkezdtek ordibálni, hogy "ott bőg"... még egy konda is kijött volna, ha egyesek nem szaladnak feléjük... ilyen emberek között élünk...  :-\

Tomek vazzeg, hogy Te milyen sza.okra költöd a pénzed.... Vállat von

Beülsz az autódba mikor itt olvasod, hogy beindult a főbőgés, és elrobogsz Bajára. Átmész a Duna-hídon a Dunántúlra, és ahogy átértél a hídon, de még nem mentél át a vasút alatt, ott fordulj el balra(!) a hétvégiházak felé. ...

Bocs, de a hétvégiházak jobbra vannak.  Wave Egyébként teljesen reális és jó az ötlet.

Amúgy én nem itélem el a Gemenc Zrt-s kollégákat, abból csinálnak pénzt amiből tudnak. Ha van ember aki fizet azért amit ingyen is megkaphatna, akkor csak szedjék a pénzt!
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #262 Dátum: 2008. Szeptember 08. - 13:16:08 »

Az a szomorú, hogy senkit nem ismerek, aki itt Szeged környékén kivinne, meg erre nem is nagyon akad szarvas, csak messzebb. A legrosszabb az az egészben, hogy tavaly is voltam, és egy rakás inkomplett marha is befizetett a túrára, és amikor volt valami gyenge kereső nyekergés, egyből elkezdtek ordibálni, hogy "ott bőg"... még egy konda is kijött volna, ha egyesek nem szaladnak feléjük... ilyen emberek között élünk...  :-\

Tomek vazzeg, hogy Te milyen sza.okra költöd a pénzed.... Vállat von

Beülsz az autódba mikor itt olvasod, hogy beindult a főbőgés, és elrobogsz Bajára. Átmész a Duna-hídon a Dunántúlra, és ahogy átértél a hídon, de még nem mentél át a vasút alatt, ott fordulj el balra(!) a hétvégiházak felé. ...

Bocs, de a hétvégiházak jobbra vannak.  Wave Egyébként teljesen reális és jó az ötlet.

Amúgy én nem itélem el a Gemenc Zrt-s kollégákat, abból csinálnak pénzt amiből tudnak. Ha van ember aki fizet azért amit ingyen is megkaphatna, akkor csak szedjék a pénzt!

Hinnnye vazzeg! Tényleg!
De balra is van erdő! Nyihi
Naplózva
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #263 Dátum: 2008. Szeptember 08. - 13:47:58 »

Az a szomorú, hogy senkit nem ismerek, aki itt Szeged környékén kivinne, meg erre nem is nagyon akad szarvas, csak messzebb. A legrosszabb az az egészben, hogy tavaly is voltam, és egy rakás inkomplett marha is befizetett a túrára, és amikor volt valami gyenge kereső nyekergés, egyből elkezdtek ordibálni, hogy "ott bőg"... még egy konda is kijött volna, ha egyesek nem szaladnak feléjük... ilyen emberek között élünk...  :-\

Tomek vazzeg, hogy Te milyen sza.okra költöd a pénzed.... Vállat von

Beülsz az autódba mikor itt olvasod, hogy beindult a főbőgés, és elrobogsz Bajára. Átmész a Duna-hídon a Dunántúlra, és ahogy átértél a hídon, de még nem mentél át a vasút alatt, ott fordulj el balra(!) a hétvégiházak felé. ...

Bocs, de a hétvégiházak jobbra vannak.  Wave Egyébként teljesen reális és jó az ötlet.

Amúgy én nem itélem el a Gemenc Zrt-s kollégákat, abból csinálnak pénzt amiből tudnak. Ha van ember aki fizet azért amit ingyen is megkaphatna, akkor csak szedjék a pénzt!

Hinnnye vazzeg! Tényleg!
De balra is van erdő! Nyihi


Az is igaz! Bion
De végül bármerre fordul nagyot nem hibázhat, mert jobbra is balra is a gemenci erdő van, ott meg jellemzően van szarvas, nem is kevés.
Naplózva
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #264 Dátum: 2008. Szeptember 08. - 18:16:56 »

Köszönöm mindenkinek!  Wave
Naplózva

Jó szelet!
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #265 Dátum: 2008. Szeptember 08. - 18:29:05 »

Csabikám!
Most, hogy bezsebeltél ennyi gratulációt, mesélsz is valami közelebbit az elejtésről, vagy mindenki gondoljon amire akar?
Én speciel így gondolom: "...Sétálgattam az erdőben és egyszer csak elestem. Hát nem egy bika volt!? Ahogy ráestem, kitörött a nyaka..."
Cső!

Szia Gabi! Piál gyozo

Kedden este sikerűlt. A monostorin űltem, jobbra lent volt a nádba. Bőgesre nem reagált, a tehénhangra viszont egyből megindúlt. Kb. a völgy közepén jött ki, a dagonya után valahol. Szépen jelzett, és kb 20-25m után összeesett. Útána a borzalmas szívást a húzással nem kell Neked ecsetelnem, hisz ismered a hely adottságait. A K. Daniék jöttek segíteni meg az Imi meg a Peti. A tökünkön folyt a víz, és a seggünkön vettük a levegőt. Utána kinyitattam a Szavai kocsmát. A többit majd személyesen. Megyek le a hétvégén megint.

Lőszer: 30-06 11,9g RWS EVO
Találat: lapocka (átverte)
Halálvágta: 25m fújva, locsolva a vért
Zsigerelt tömeg: 134kg
 
Naplózva

Jó szelet!
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #266 Dátum: 2008. Szeptember 09. - 08:43:38 »

Mintha kezdene szarvasbőgő idő lenni!
Esett tegnap 12 mm, lehült a levegő, reggel gyönyörű ködfátyolban úszott a berek.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Viktor
Vendég
« Új üzenet #267 Dátum: 2008. Szeptember 09. - 08:44:50 »

Mintha kezdene szarvasbőgő idő lenni!
Esett tegnap 12 mm, lehült a levegő, reggel gyönyörű ködfátyolban úszott a berek.


És a bőgés milyen? Láttál is valamit?
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #268 Dátum: 2008. Szeptember 09. - 10:44:01 »


És a bőgés milyen? Láttál is valamit?

Szombaton éjjel lakodalomban voltam, a keresztlányom ment férjhez. Na, ott jó bőgés volt, főleg hajnaltájt. Piál
Komolyra fordítva, nagyon langyos állapot volt eddig, én még nem voltam kint, de "nyomkereső" vadásztársak beszámolóit nap mint nap meghallgatom. Egy-két bika böffent néhányat, de hát érthető, ki a fene strapálja magát 35 fokos melegben. Talán most megmozdulnak.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Viktor
Vendég
« Új üzenet #269 Dátum: 2008. Szeptember 09. - 12:03:05 »


És a bőgés milyen? Láttál is valamit?

Szombaton éjjel lakodalomban voltam, a keresztlányom ment férjhez. Na, ott jó bőgés volt, főleg hajnaltájt. Piál
Komolyra fordítva, nagyon langyos állapot volt eddig, én még nem voltam kint, de "nyomkereső" vadásztársak beszámolóit nap mint nap meghallgatom. Egy-két bika böffent néhányat, de hát érthető, ki a fene strapálja magát 35 fokos melegben. Talán most megmozdulnak.

 Igen Igen Igen Ammen!
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... 933   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: