Oldalak: 1 ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Távcsőszerelékek  (Megtekintve 234320 alkalommal)
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #1320 Dátum: 2019. április 14. - 17:46:13 »

Ne is mondd, mert megyek a Dunának Rííí

Nyugi!

Először is vegyél magadhoz valami magasabb alkoholtartalmú szeszes folyadékot, és holnap kitisztulva, lehiggadva tényszerűen, tárgyszerűen végigbeszéled a mesterrel, hogy mit miért cselekedett, aztán érvek és ellenérvek ütköztetésével meggyőzitek egymást a saját igazatokról. Mosolyog
(esetleg ha meg akarsz válni a cájgtól vevőt tudok rá Ördög)
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
vegeza
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #1321 Dátum: 2019. április 14. - 17:48:51 »


Aha.... Ezt hol hallottad?
Ezt régi MNFAL kábeles felújításoknál mindíg alkalmaztuk. Volt hozzá egy spéci folyasztó szer.
A nevére már nem emlékezem.
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #1322 Dátum: 2019. április 14. - 17:51:35 »

Ajjjaj, miért van az az érzésem, hogy ma este még harangot is fogunk önteni. Mosolyog
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #1323 Dátum: 2019. április 14. - 18:01:39 »

Látom, nem csak én szívok ezekkel a szerelékekkel.  Okos
Pedig már a rézlemezt is beszereztem.  Rííí (igaz nálam acél és acél közé kellene. Nahogyisvanez? )

Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
vegeza
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #1324 Dátum: 2019. április 14. - 18:03:52 »

Ajjjaj, miért van az az érzésem, hogy ma este még harangot is fogunk önteni. Mosolyog
Harangot nem!
Az bronzból készül, inkább ágyút, ahogy Gábor Áron rézágyú készítő kisiparos is tette.
 Ördög
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
vegeza
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #1325 Dátum: 2019. április 14. - 18:05:28 »

Látom, nem csak én szívok ezekkel a szerelékekkel.  Okos
Pedig már a rézlemezt is beszereztem.  Rííí (igaz nálam acél és acél közé kellene. Nahogyisvanez? )


Felejsd el!
Adok teflon fóliát.
 Mosolyog
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #1326 Dátum: 2019. április 14. - 18:11:09 »

Felejsd el!
Adok teflon fóliát.
 Mosolyog

Már szinte látom is a szar marketing szövegemet: eladó kihasznál(hat)atlanság okán egy teljesen egyedi gyártású gavallér szerelék...  Ördög

De komolyra fordítva a szót: valamit ki kellene találni arra a 222-re.
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #1327 Dátum: 2019. április 14. - 18:13:09 »

Harangot nem!
Az bronzból készül, inkább ágyút, ahogy Gábor Áron rézágyú készítő kisiparos is tette.
 Ördög

Ok megértettem, de azért még egy kicsit össze vagyok zavarodva, mert amikor folyatás, vagy folyatószerről kezd valaki nekem beszélni sosem tudom, hogy inszeminátorral vagy valami vasas szakemberrel álok szembe. Piál Wave
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
vegeza
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #1328 Dátum: 2019. április 14. - 18:26:11 »

Ok megértettem, de azért még egy kicsit össze vagyok zavarodva, mert amikor folyatás, vagy folyatószerről kezd valaki nekem beszélni sosem tudom, hogy inszeminátorral vagy valami vasas szakemberrel álok szembe. Piál Wave
Ne keverd össze a folyasztó szert a sikosítóval!
 'Girl
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #1329 Dátum: 2019. április 14. - 18:28:51 »

Azért, mielőt még anyáznál a mesterrel, tudni kell, hogy ezt az idők kezdete óta így oldják meg.
 Emelem

Értem. Szóval nem ördögtől való.  Azért nem hívtam fel ma, mert nagyon felszívtam magam, és nem akarom, hogy egy régi baráti ismeretség rámenjen erre. Soha nem volt még bajom ezzel a mesterrel, mindíg korrekt volt, és eddig mindent tökéletesen megoldott nekem. Régi vágású szakember, amióta az eszemet tudom ismerem. Azért is vittem hozzá mert megbíztam benne. Meg arra gondoltam hogy ez a szerelék  már meghaladja a képességeimet, nem akartam én felrakni. Pont a magasságállítás miatt.
Naplózva

Jó szelet!
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #1330 Dátum: 2019. április 14. - 18:31:42 »


Aha.... Ezt hol hallottad?

Majdnem felgyujtottam a házat ez miatt. Hegesztettem és egy összesodort alu-réz kötés túlmelegedett az óraszekrénybe és kigyulladt. A villanyszerelő összeforrasztotta.
Naplózva

Jó szelet!
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #1331 Dátum: 2019. április 14. - 18:38:07 »

Nyugi!

Először is vegyél magadhoz valami magasabb alkoholtartalmú szeszes folyadékot, és holnap kitisztulva, lehiggadva tényszerűen, tárgyszerűen végigbeszéled a mesterrel, hogy mit miért cselekedett, aztán érvek és ellenérvek ütköztetésével meggyőzitek egymást a saját igazatokról. Mosolyog
(esetleg ha meg akarsz válni a cájgtól vevőt tudok rá Ördög)

Szisszentek is egy sört. Wave  Ez lesz. Beszélek vele holnap. 
Eladniii?  Röhög 
Naplózva

Jó szelet!
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #1332 Dátum: 2019. április 14. - 18:40:20 »

Látom, nem csak én szívok ezekkel a szerelékekkel.  Okos
Pedig már a rézlemezt is beszereztem.  Rííí (igaz nálam acél és acél közé kellene. Nahogyisvanez? )


A távcső tubusa alu, a szerelék acél, meg a rézlemez- Ne szívj vele, tudok  :rohogegy jó fegyvermestert...
Naplózva

Jó szelet!
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #1333 Dátum: 2019. április 14. - 18:51:12 »

A távcső tubusa alu, a szerelék acél, meg a rézlemez- Ne szívj vele, tudok  :rohogegy jó fegyvermestert...

Egy Úr vagy! Köszönöm!  Röhög
Egyébként nálam a prizma és a szerelék közé köllene valami mert végállásban lenne jó csak a belövés.

Viszont ez a kisebbik gondom. A nagyobb probléma az, hogy bizonyos alumínium "tubusok" és közém a Vasárnapi nyitvatartás szorult.. így én még szisszenteni sem tudok.  Rííí
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #1334 Dátum: 2019. április 14. - 18:57:16 »

Értem. Szóval nem ördögtől való.  Azért nem hívtam fel ma, mert nagyon felszívtam magam, és nem akarom, hogy egy régi baráti ismeretség rámenjen erre. Soha nem volt még bajom ezzel a mesterrel, mindíg korrekt volt, és eddig mindent tökéletesen megoldott nekem. Régi vágású szakember, amióta az eszemet tudom ismerem. Azért is vittem hozzá mert megbíztam benne. Meg arra gondoltam hogy ez a szerelék  már meghaladja a képességeimet, nem akartam én felrakni. Pont a magasságállítás miatt.

Szerintem már így is túlspiráztad kicsit ezt az égbekiáltó problémát... Ahelyett, hogy vagy 20 évet gond nélkül vadásztál volna a puskáddal, hézagolóval együtt...  Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: