Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadásznapok, Vadászati rendezvények  (Megtekintve 83678 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #105 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 20:38:15 »

Norbi! Emelem

Való igaz, hogy Cheyenne nem a megszokott stílusban szól hozzá, és sokszor nekem is felmegy tőle a vérnyomásom, de az nem jelenti azt, hogy ugyan így kell neki válaszolni. Ha megfigyeled, és olvasol a sorai között, sokszor van igazság abban amit ír.
És még valami. olyat azért nemigen enged meg magának amit itt sokan, hogy lehülyézik, köcsögözik, vagy ténylegesen sértegetik egymást. Van itt még pár fórumtárs, aki szintén tud, és ír is maró gúnnyal, mégsem ugrunk rá ennyien. Ha nem reagálnánk hozzászólásaira ennyien (és így) talán észrevenné magát!

Vadászüdvözlettel: Attila

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #106 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 20:40:10 »

Norbi! Emelem

Való igaz, hogy Cheyenne nem a megszokott stílusban szól hozzá, és sokszor nekem is felmegy tőle a vérnyomásom, de az nem jelenti azt, hogy ugyan így kell neki válaszolni. Ha megfigyeled, és olvasol a sorai között, sokszor van igazság abban amit ír.
És még valami. olyat azért nemigen enged meg magának amit itt sokan, hogy lehülyézik, köcsögözik, vagy ténylegesen sértegetik egymást. Van itt még pár fórumtárs, aki szintén tud, és ír is maró gúnnyal, mégsem ugrunk rá ennyien. Ha nem reagálnánk hozzászólásaira ennyien (és így) talán észrevenné magát!

Vadászüdvözlettel: Attila


Igazad van,én is bocsánatot kérek! Emelem
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #107 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 20:44:42 »

Uraim!
El kell számolni tízig (vagy tovább... Ördög) és akkor rájön az ember, hogy fölösleges koptatni a billentyűzetet.
Hatékony módszer, nekem sokszor bevált. Mosolyog
De a topik eredeti tartalmánál maradva:
"Elsőkézből" kaptam az információt arról. hogy igen jól sikerült Békés megyében a vadásznap.
A tudósítás képeit nézegetve valóban színvonalas rendezvény lehetett.
Minden elismerésem a vadásznap szervezésén-rendezésén dolgozóknak!
Üdv: J. vadász Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #108 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 20:50:04 »

Levetítették a(z új) Tüskevár-t? Látta valaki???  Vállat von
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #109 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 20:57:31 »

Norbi volt a "területileg illetékes". Vigyorog
Bár én is ebben a megyében vadászom, de nem mentem el.
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #110 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 21:47:41 »

Kedves Attila!  Emelem

Teljesen jogos amit írsz, és ezennel én is elnézést kérek, amiért előbb járt a kezem a múltkor.   Stoel
Ettől függetlenül van itt még pár olyan fórumtárs akiktől rengeteg hasznos dolgot tanulhatunk vagy tanulhatnánk, mégsem beszélnek velünk idegesítő, lekezelő, kioktató és szúrkálódó stílusban. Sajnos nem ismerem mindegyikőtöket személyesen, de akikkel találkoztam már a fórumtalik alkalmával, csak jókat mondhatok.  Piál  Kacsint
Nem vagyunk egyformák, ez természetes, valaki hamarabb kiborul az ilyeneken, másoknak tovább tart a cérna. Ígérem, hogy ezentúl jobban odafigyelek magamra, mert ezzel minősítem a fórumot is.
Próbáljuk meg megtalálni egymással a hangot, csak azért mert valakit nem ismerünk személyesen, ne vonjunk le messzemenő következtetéseket.
További szép estét és kellemes "Fórumozást"  kívánok mindenkinek!  Wave
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #111 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 21:56:52 »

Norbi! Emelem

Való igaz, hogy Cheyenne nem a megszokott stílusban szól hozzá, és sokszor nekem is felmegy tőle a vérnyomásom, de az nem jelenti azt, hogy ugyan így kell neki válaszolni. Ha megfigyeled, és olvasol a sorai között, sokszor van igazság abban amit ír.
És még valami. olyat azért nemigen enged meg magának amit itt sokan, hogy lehülyézik, köcsögözik, vagy ténylegesen sértegetik egymást. Van itt még pár fórumtárs, aki szintén tud, és ír is maró gúnnyal, mégsem ugrunk rá ennyien. Ha nem reagálnánk hozzászólásaira ennyien (és így) talán észrevenné magát!

Vadászüdvözlettel: Attila


Igen Emelem

 S.Peti
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #112 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 22:21:41 »

Ez is csak a szervezőket minősíti... Mint ahogy az ócska, falunapra való programok... A megnyitón kívül egész nap ki se mozdultam a sátrunkból... Nem
Csak az ismerősök miatt érte meg elmenni...

Nem akartam árkon kívüli gyepmesterként belepofázni, de amikor a programot végigolvastam, nekem is eszembe jutott, hogy mikor lesz már végre tele a töke ennek az országnak az operettel, meg a mulatós zenével.
Ezeknek az ízlésromboló hányadékoknak a fele árán lehet nívós előadásokat rendelni, ha egy kicsit körülnéz az ember.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #113 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 22:44:07 »

Nem akartam árkon kívüli gyepmesterként belepofázni, de amikor a programot végigolvastam, nekem is eszembe jutott, hogy mikor lesz már végre tele a töke ennek az országnak az operettel, meg a mulatós zenével.
Ezeknek az ízlésromboló hányadékoknak a fele árán lehet nívós előadásokat rendelni, ha egy kicsit körülnéz az ember.
Nna anyósom elől elbújhatnál ezzel a véleménnyel... Ördög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #114 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 23:20:30 »

Norbi! Emelem

Való igaz, hogy Cheyenne nem a megszokott stílusban szól hozzá, és sokszor nekem is felmegy tőle a vérnyomásom, de az nem jelenti azt, hogy ugyan így kell neki válaszolni. Ha megfigyeled, és olvasol a sorai között, sokszor van igazság abban amit ír.
És még valami. olyat azért nemigen enged meg magának amit itt sokan, hogy lehülyézik, köcsögözik, vagy ténylegesen sértegetik egymást. Van itt még pár fórumtárs, aki szintén tud, és ír is maró gúnnyal, mégsem ugrunk rá ennyien. Ha nem reagálnánk hozzászólásaira ennyien (és így) talán észrevenné magát!

Vadászüdvözlettel: Attila


Elnézést mégegyszer! Emelem

Levetítették a(z új) Tüskevár-t? Látta valaki???  Vállat von
Nem láttam, nem értem rá ma elmenni. (Tegnapi nap kipihenése, rokonlátogatás, bepakolás, utazás...)
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #115 Dátum: 2012. Szeptember 10. - 07:24:13 »

mikor lesz már végre tele a töke ennek az országnak az operettel, meg a mulatós zenével.
Ezeknek az ízlésromboló hányadékoknak a fele árán lehet nívós előadásokat rendelni, ha egy kicsit körülnéz az ember.

ifj, Johann Strauss : Denevér  vö.  Bunyós Pista összes . . . !   Nyihi Nyihi OOO Ördög Vigyorog

 Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #116 Dátum: 2012. Szeptember 10. - 08:31:23 »

A falunap végén meg megy a duma a kocsma előtt: -állon váglak mint Bunyós Pityu,oszt elszállsz mint a denevér... Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #117 Dátum: 2012. Szeptember 10. - 08:34:42 »

Levetítették a(z új) Tüskevár-t? Látta valaki???  Vállat von
Aha: Tutajos lőtt egy kisliliket és ezért előbb gettóba majd koncentrációs táborba zárták,de kiszabadult és télen megint Matulával kóboroltak a berekben. OOO
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #118 Dátum: 2012. Szeptember 10. - 08:36:32 »

  Pacsi
Naplózva
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #119 Dátum: 2012. Szeptember 10. - 09:10:17 »

Való igaz, hogy Cheyenne nem a megszokott stílusban szól hozzá, és sokszor nekem is felmegy tőle a vérnyomásom, de az nem jelenti azt, hogy ugyan így kell neki válaszolni...

 Emelem

(Számomra is sokszor úgy tűnik, hogy indián barátunknak nincs ki mind a négy puskaszíja  Kacsint , de azt hiszem, az Attila soraiból kiolvasható viszonyulás a helyes. És persze se mindent elolvasni, sem válaszolni mindenre nem kötelező.)

 OffTopic
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: