Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Üzenés.  (Megtekintve 205496 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #315 Dátum: 2010. December 09. - 14:46:34 »

Szervusz Forsterh!

Amit Te itt a tegnapi nap folyamán írtál, az szemen szedett hazugság.

Előszór is. November elsején feltettél egy felvételt egy fejfáról amin ez állt (németül) NÉMET KATONA.
A szövegbe beírtad, hogy emlékezzünk halottainkra!

Ezt én kifogásoltam meg, méghozzá azzal, hogy nekem nem halottam egyetlen más nemzet katonája sem addig amíg nekünk megvannak a sajátjaink. Legfőképpen  EGYETLEN olyan nemzeté sem, akik akár így, akár úgy csak ártottak országunknak. Leírtam, hogy nem vagyok kíváncsi senki ilyen jellegű véleményére, és nem szeretném, ha más, más országok katonáit rakná fel, mert neki az a fontosabb!
.Emlékezzünk inkább saját halottainkra, mert sajnos mindnyájunknak van elég.

Az sem igaz, hogy nem tudtad miért vagy eltiltva négy hétre. Ahányszor fel akartál jönni, megjelent egy üzenet amiben indokoltuk a kitiltás okát! Egyébként nem én tiltottalak ki,(most már nagyon sajnálom!) és direkt fennhagytam a képedet, üzenetedet, hogy más is értse miről van szó.

Ez nem az első alkalom, hogy azokat akik a Te politikai véleményeddel nem értenek egyet, pocskondiázod, vagy egyszerűen nem tartod Magyarnak! Én az ilyen hozzáállást egyszerűen undorítónak tartom. Undorítónak ugyan úgy ahogy azt is ahogy Te itt időszakosan visszatérve mocskolod a magyar vadászokat. Azt pedig, hogy azt egy másik ország fórumán teszed attól hányingerem van!

Azt pedig ahogy rólunk moderátorokról nyilatkozol egyszerűen visszautasítom. Nem a seggedből rántottál ki, hogy ilyen hangot engedj meg magadnak! Egyikünkről sem tudsz semmit, mi alapján mondasz véleményt. Ha emlékszel, már erre egy párszor más fórumokon, és magánban is figyelmeztettelek.

Nagyon sajnálom, hogy szakmai tudásodat a jövőben nem oszthatod meg itt velünk, de ezzel nálam betelt a pohár. Én többet veled itt találkozni nem akarok.

 Wave Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #316 Dátum: 2010. December 09. - 15:38:33 »

Szervusz Forsterh!

Amit Te itt a tegnapi nap folyamán írtál, az szemen szedett hazugság.

Előszór is. November elsején feltettél egy felvételt egy fejfáról amin ez állt (németül) NÉMET KATONA.
A szövegbe beírtad, hogy emlékezzünk halottainkra!

Ezt én kifogásoltam meg, méghozzá azzal, hogy nekem nem halottam egyetlen más nemzet katonája sem addig amíg nekünk megvannak a sajátjaink. Legfőképpen  EGYETLEN olyan nemzeté sem, akik akár így, akár úgy csak ártottak országunknak. Leírtam, hogy nem vagyok kíváncsi senki ilyen jellegű véleményére, és nem szeretném, ha más, más országok katonáit rakná fel, mert neki az a fontosabb!
.Emlékezzünk inkább saját halottainkra, mert sajnos mindnyájunknak van elég.

Az sem igaz, hogy nem tudtad miért vagy eltiltva négy hétre. Ahányszor fel akartál jönni, megjelent egy üzenet amiben indokoltuk a kitiltás okát! Egyébként nem én tiltottalak ki,(most már nagyon sajnálom!) és direkt fennhagytam a képedet, üzenetedet, hogy más is értse miről van szó.

Ez nem az első alkalom, hogy azokat akik a Te politikai véleményeddel nem értenek egyet, pocskondiázod, vagy egyszerűen nem tartod Magyarnak! Én az ilyen hozzáállást egyszerűen undorítónak tartom. Undorítónak ugyan úgy ahogy azt is ahogy Te itt időszakosan visszatérve mocskolod a magyar vadászokat. Azt pedig, hogy azt egy másik ország fórumán teszed attól hányingerem van!

Azt pedig ahogy rólunk moderátorokról nyilatkozol egyszerűen visszautasítom. Nem a seggedből rántottál ki, hogy ilyen hangot engedj meg magadnak! Egyikünkről sem tudsz semmit, mi alapján mondasz véleményt. Ha emlékszel, már erre egy párszor más fórumokon, és magánban is figyelmeztettelek.

Nagyon sajnálom, hogy szakmai tudásodat a jövőben nem oszthatod meg itt velünk, de ezzel nálam betelt a pohár. Én többet veled itt találkozni nem akarok.

 Wave Wave

Ne fáradj vele, töröltem az azonosítóját. A szaktudásáért nagy kár, de amit itt művelt, az tűrhetetlen és megbocsájthatatlan.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #317 Dátum: 2010. December 10. - 09:58:20 »

Szervusz Forsterh!

Amit Te itt a tegnapi nap folyamán írtál, az szemen szedett hazugság.

Előszór is. November elsején feltettél egy felvételt egy fejfáról amin ez állt (németül) NÉMET KATONA.
A szövegbe beírtad, hogy emlékezzünk halottainkra!

Ezt én kifogásoltam meg, méghozzá azzal, hogy nekem nem halottam egyetlen más nemzet katonája sem addig amíg nekünk megvannak a sajátjaink. Legfőképpen  EGYETLEN olyan nemzeté sem, akik akár így, akár úgy csak ártottak országunknak. Leírtam, hogy nem vagyok kíváncsi senki ilyen jellegű véleményére, és nem szeretném, ha más, más országok katonáit rakná fel, mert neki az a fontosabb!
.Emlékezzünk inkább saját halottainkra, mert sajnos mindnyájunknak van elég.

Az sem igaz, hogy nem tudtad miért vagy eltiltva négy hétre. Ahányszor fel akartál jönni, megjelent egy üzenet amiben indokoltuk a kitiltás okát! Egyébként nem én tiltottalak ki,(most már nagyon sajnálom!) és direkt fennhagytam a képedet, üzenetedet, hogy más is értse miről van szó.

Ez nem az első alkalom, hogy azokat akik a Te politikai véleményeddel nem értenek egyet, pocskondiázod, vagy egyszerűen nem tartod Magyarnak! Én az ilyen hozzáállást egyszerűen undorítónak tartom. Undorítónak ugyan úgy ahogy azt is ahogy Te itt időszakosan visszatérve mocskolod a magyar vadászokat. Azt pedig, hogy azt egy másik ország fórumán teszed attól hányingerem van!

Azt pedig ahogy rólunk moderátorokról nyilatkozol egyszerűen visszautasítom. Nem a seggedből rántottál ki, hogy ilyen hangot engedj meg magadnak! Egyikünkről sem tudsz semmit, mi alapján mondasz véleményt. Ha emlékszel, már erre egy párszor más fórumokon, és magánban is figyelmeztettelek.

Nagyon sajnálom, hogy szakmai tudásodat a jövőben nem oszthatod meg itt velünk, de ezzel nálam betelt a pohár. Én többet veled itt találkozni nem akarok.

 Wave Wave

Kedves Erdőjáró és Boar!
Szíves figyelmetekbe ajánlom Magyarország Alkotmánya Preambulum(bevezető) figyelmes elolvasását és átgondolását!
Itt olvasható az,hogy jogunk van(az alkotmánymódosítás után is megmarad!)a nemzetiségi nyelvünk gyakorlása bármely plénum előtt,illetve bármely fórumon.
Ebben a sz összeszűkült országban még mindig van kettőszáz ezer regisztrált,(genetikailag pedig félmillió)német .Nekünk pedig igenis a saját halottunk a Forsterh által bemutatott katona,aki ugyanúgy,vagy talán még jobban ezt az országot védve esett el!
Egyébként sosem tudtam megérteni a gyűlöletetek okát,mikor Árpáddal Dietrich(magyarul Detre)vezetésével szászok is a honfoglalás részesei voltak,első Királynénk Gizella(Thüring) és azóta mindig részt vettünk az ország építésében,oly sikerrel,hogy a globalizátorok egyik leggyűlöltebb nagyhatalmává vált.
Forsterh kizárásával a Fórum szakmaiságát rúgtátok hátsón és elősegítettétek a "gratula fórum" kategória elérését!
Ha úgy gondoljátok,hogy vissza lehet fordítani a folyamatot,Karl barátommal elvállaljuk egy Fosterh-Erdőjáró-BOAR- találkozó és  békítő beszélgetés megszervezését!

« Utoljára szerkesztve: 2010. December 10. - 09:59:19 írta Voldemort » Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9528


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #318 Dátum: 2010. December 10. - 10:13:05 »

Kedves Erdőjáró és Boar!
Szíves figyelmetekbe ajánlom Magyarország Alkotmánya Preambulum(bevezető) figyelmes elolvasását és átgondolását!
Itt olvasható az,hogy jogunk van(az alkotmánymódosítás után is megmarad!)a nemzetiségi nyelvünk gyakorlása bármely plénum előtt,illetve bármely fórumon.
Ebben a sz összeszűkült országban még mindig van kettőszáz ezer regisztrált,(genetikailag pedig félmillió)német .Nekünk pedig igenis a saját halottunk a Forsterh által bemutatott katona,aki ugyanúgy,vagy talán még jobban ezt az országot védve esett el!
Egyébként sosem tudtam megérteni a gyűlöletetek okát,mikor Árpáddal Dietrich(magyarul Detre)vezetésével szászok is a honfoglalás részesei voltak,első Királynénk Gizella(Thüring) és azóta mindig részt vettünk az ország építésében,oly sikerrel,hogy a globalizátorok egyik leggyűlöltebb nagyhatalmává vált.
Forsterh kizárásával a Fórum szakmaiságát rúgtátok hátsón és elősegítettétek a "gratula fórum" kategória elérését!
Ha úgy gondoljátok,hogy vissza lehet fordítani a folyamatot,Karl barátommal elvállaljuk egy Fosterh-Erdőjáró-BOAR- találkozó és  békítő beszélgetés megszervezését!



Igaz, nem nekem címezted a hozzászólást, pedig én tiltottam ki Forsterh-t a velem való minősíthetetlen írásáért.

Nagyon jó, hogy az alkotmányra hivatkozol, de ez saját csapdája a kitiltottnak, mert pont Horrido német nyelvű megnyilatkozására hőbörgött leginkább Forsterh, pedig Horrido német nemzetiségű! Hogy is van ez akkor? Forsterh megteheti, hogy egy saját anyanyelvén író fórumtársunkat lehurrog, mert németül ír? Megint azt látom, hogy Te is csak az igazság felét vagy hajlandó látni. A másik fele az, amit az előbb leírtam, és ennek a tükrében igenis gusztustalan amit Forsterh csinált.

Az pedig, hogy ismeretlenül betámadott, az egy fórumon sem engedhető meg, máshonnan sokkal kevesebbért vágták volna ki mindenféle indoklás nélkül. Ja, azt sem árt tudnod, hogy pont én lobbiztam azért, hogy pont ennek az egy hónapos kitiltásnak a lejárati idő előtt legyen vége. Hát kár volt.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #319 Dátum: 2010. December 10. - 11:14:48 »

Üdv Wildheger !

Az, hogy a kitiltást technikailag ki hajtotta végre, az egy dolog. Az, hogy ez a kitiltás a moderátori gárda egyhangú egyetértésével történt, az meg egy másik dolog.
Soha nem olvastam az alkotmányt, közel fél évszázad alatt jól elvoltam nélküle. A svábokkal is jól el voltam és el vagyok.

Bunkózásnak és pejoratív felhangú elvtársazásnak viszont nincs helye ezen a fórumon. Ezt senki nem engedheti meg magának, akkor sem, ha tucatnyi szakmai kitüntetés fityeg a mellén és éppen most megy átvenni a vadgazdálkodási Nobel díjat.
Azt meg már tényleg toronymagasról szarom le, hogy kívülállók ezen a héten éppen milyen gúnynevet ragasztanak ránk. A karaván halad...
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #320 Dátum: 2010. December 10. - 11:17:32 »

Üdv Wildheger !

Az, hogy a kitiltást technikailag ki hajtotta végre, az egy dolog. Az, hogy ez a kitiltás a moderátori gárda egyhangú egyetértésével történt, az meg egy másik dolog.
Soha nem olvastam az alkotmányt, közel fél évszázad alatt jól elvoltam nélküle. A svábokkal is jól el voltam és el vagyok.

Bunkózásnak és pejoratív felhangú elvtársazásnak viszont nincs helye ezen a fórumon. Ezt senki nem engedheti meg magának, akkor sem, ha tucatnyi szakmai kitüntetés fityeg a mellén és éppen most megy átvenni a vadgazdálkodási Nobel díjat.
Azt meg már tényleg toronymagasról szarom le, hogy kívülállók ezen a héten éppen milyen gúnynevet ragasztanak ránt. A karaván halad...

 Igen
Naplózva

Üdv End
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #321 Dátum: 2010. December 10. - 16:08:36 »

Wildheger !
Egész életemben, sosem voltam közösségi ember . Szerintem egyiknek sem hiányzik a másik, a háta közepére sem . Mindegyik nagyon jól elvan, a másik nélkül is...!
Úgy, hogy én nem békítek senkit sem !
Üdv 
Karl  Emelem
Naplózva
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #322 Dátum: 2010. December 10. - 19:53:10 »

Wildheger !
Egész életemben, sosem voltam közösségi ember . Szerintem egyiknek sem hiányzik a másik, a háta közepére sem . Mindegyik nagyon jól elvan, a másik nélkül is...!
Úgy, hogy én nem békítek senkit sem !
Üdv 
Karl  Emelem


Karl, lehet, hogy nem vagy közösségi ember, de ez a közösség így (is) kedvel  Kacsint
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #323 Dátum: 2010. December 10. - 22:56:26 »

Kedves Erdőjáró és Boar!
Szíves figyelmetekbe ajánlom Magyarország Alkotmánya Preambulum(bevezető) figyelmes elolvasását és átgondolását!
Itt olvasható az,hogy jogunk van(az alkotmánymódosítás után is megmarad!)a nemzetiségi nyelvünk gyakorlása bármely plénum előtt,illetve bármely fórumon.
Ebben a sz összeszűkült országban még mindig van kettőszáz ezer regisztrált,(genetikailag pedig félmillió)német .Nekünk pedig igenis a saját halottunk a Forsterh által bemutatott katona,aki ugyanúgy,vagy talán még jobban ezt az országot védve esett el!
Egyébként sosem tudtam megérteni a gyűlöletetek okát,mikor Árpáddal Dietrich(magyarul Detre)vezetésével szászok is a honfoglalás részesei voltak,első Királynénk Gizella(Thüring) és azóta mindig részt vettünk az ország építésében,oly sikerrel,hogy a globalizátorok egyik leggyűlöltebb nagyhatalmává vált.
Forsterh kizárásával a Fórum szakmaiságát rúgtátok hátsón és elősegítettétek a "gratula fórum" kategória elérését!
Ha úgy gondoljátok,hogy vissza lehet fordítani a folyamatot,Karl barátommal elvállaljuk egy Fosterh-Erdőjáró-BOAR- találkozó és  békítő beszélgetés megszervezését!


Kedves Wildheger!
Ha már így egymás figyelmébe ajánlunk dolgokat, akkor javasolnám a fórum moderációs alapelveinek figyelmes átolvasását. Ebben a mikroközösségben ugyanis az az alkotmány.
Semmiféle politizálást nem tűrünk meg a fórumon...és azt a hangot sem, amit forsterh barátod megengedett magának.
Ennyi.
Ja, meg még annyit, hogy szerinted Palczert ősökkel, a oroszok által a németségük miatt szibériába deportált felmenőkkel mekkora gyűlölet él bennem a sváb kissebség iránt?
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #324 Dátum: 2011. Január 04. - 20:43:45 »

A bemutatkozó topikból áttettem TAMÁS üzenetét, mert ott nincs hozzászólás!


Tamás
Vadász
*****

   
   
Re:Bemutatkozó
« Új üzenet #83 Dátum: Ma - 19:39:53 »
   
Idézetet írta: bird0 - Ma - 15:07:49
Igen Tisztelt Vadász Hölgyeim és Nagy Tiszteletű Vadász Urak! Emelem
Madarász László vagyok, Miskolcon élek, 1973.-ban születtem
Sajnos a családomba nem volt senki vadász, és nem volt aki megfertőzzön. Illetve egy távoli ismerősöm gyerekkoromba elvitt egy nyúlbefogásra hajtónak, ahol már valami megmozdult bennem, de nem volt további élményem a vadászattal kapcsolatba. Mindig csak a vadászújságok olvasásával csillapítottam az ébredező szenvedélyemet.
Kb.15 éve - sajnos későn- jöttem rá, hogy mekkora tévedés volt a pályaválasztásom. Ezért megérdemlem: Tasli
Én a természettel és vaddal akartam volna foglalkozni, Rííí és ehelyett a kohászat rejtelmeiben merültem bele.
Voltak próbálkozásaim, de család mellett tanulni -egyetemen- sajnos most már nem megy.
De!
A fórumra rátalálva, és kiderült 2 ismerősömről is, hogy évek óta vadásznak, elhatároztam, hogy megpróbálok az elvesztegetett időből valamennyit behozni.
Megszereztem a szükséges könyveket, felkerestem a miskolci kamarát, és felvilágosítást kértem, hogy hogy lehet belőlem olyan ember aki, ha nem is rögtön, de mire megszületik az unokám legalább annak elmondhassam, hogy "a nagyapád egy olyan társadalom aktív tagja, akik tisztelik és szeretik a természetet, minden tagját, a legkisebb rovartól az évszázados aggastyán óriástölgyig."
Tehát a novemberi vizsgát esélytelennek látva, a 2011. márciusi vizsgára jelentkeztem, és keményen tanulok Kávé., mert szeretnék méltó képen levizsgázni.
Addig is minden nap, -ha lehet- csendes résztvevőként szeretnék itt lenni és tanulni. Sajnos hozzászólni nem nagyon fogok tudni és beszámolni sem fogok vadászatokról, -a fent említett okok miatt- de minden nap alig várom a részletes élménybeszámolókat, amik a fórumon megjelennek, mert így valamelyest én is részese lehetek az élményeknek.
Egyenlőre csendben figyelve, alázatosan tanulva, de nagyon nagy tisztelettel, és üdvözlettel:
Madarász László



Legyen Fényes Sikered itt közöttünk és Jó Szerencséd a vizsgán!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Hergó
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190


« Új üzenet #325 Dátum: 2011. Január 04. - 21:08:59 »

 Igen  Emelem
Naplózva
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660


« Új üzenet #326 Dátum: 2011. Január 06. - 19:46:50 »

A bemutatkozó topikból áttettem TAMÁS üzenetét, mert ott nincs hozzászólás!


Tamás
Vadász
*****

   
   
Re:Bemutatkozó
« Új üzenet #83 Dátum: Ma - 19:39:53 »
   
Idézetet írta: bird0 - Ma - 15:07:49
Igen Tisztelt Vadász Hölgyeim és Nagy Tiszteletű Vadász Urak! Emelem
Madarász László vagyok, Miskolcon élek, 1973.-ban születtem
Sajnos a családomba nem volt senki vadász, és nem volt aki megfertőzzön. Illetve egy távoli ismerősöm gyerekkoromba elvitt egy nyúlbefogásra hajtónak, ahol már valami megmozdult bennem, de nem volt további élményem a vadászattal kapcsolatba. Mindig csak a vadászújságok olvasásával csillapítottam az ébredező szenvedélyemet.
Kb.15 éve - sajnos későn- jöttem rá, hogy mekkora tévedés volt a pályaválasztásom. Ezért megérdemlem: Tasli
Én a természettel és vaddal akartam volna foglalkozni, Rííí és ehelyett a kohászat rejtelmeiben merültem bele.
Voltak próbálkozásaim, de család mellett tanulni -egyetemen- sajnos most már nem megy.
De!
A fórumra rátalálva, és kiderült 2 ismerősömről is, hogy évek óta vadásznak, elhatároztam, hogy megpróbálok az elvesztegetett időből valamennyit behozni.
Megszereztem a szükséges könyveket, felkerestem a miskolci kamarát, és felvilágosítást kértem, hogy hogy lehet belőlem olyan ember aki, ha nem is rögtön, de mire megszületik az unokám legalább annak elmondhassam, hogy "a nagyapád egy olyan társadalom aktív tagja, akik tisztelik és szeretik a természetet, minden tagját, a legkisebb rovartól az évszázados aggastyán óriástölgyig."
Tehát a novemberi vizsgát esélytelennek látva, a 2011. márciusi vizsgára jelentkeztem, és keményen tanulok Kávé., mert szeretnék méltó képen levizsgázni.
Addig is minden nap, -ha lehet- csendes résztvevőként szeretnék itt lenni és tanulni. Sajnos hozzászólni nem nagyon fogok tudni és beszámolni sem fogok vadászatokról, -a fent említett okok miatt- de minden nap alig várom a részletes élménybeszámolókat, amik a fórumon megjelennek, mert így valamelyest én is részese lehetek az élményeknek.
Egyenlőre csendben figyelve, alázatosan tanulva, de nagyon nagy tisztelettel, és üdvözlettel:
Madarász László



Legyen Fényes Sikered itt közöttünk és Jó Szerencséd a vizsgán!

Sok sikert a vizsgán, és egy hatalmas nagy kalappal a vadászszerencsében! Üdv: Gyula   Emelem Igen Taps
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #327 Dátum: 2011. Január 07. - 09:37:22 »

Nagyon köszönöm! Emelem
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #328 Dátum: 2011. Január 16. - 08:51:13 »

Szia Gaben85!
Gondoltam közlöm veled, hogy eladtam azt a fegyvert, amit még októberben elrakattál velem, mert neked kell, és aminek az árát ígéreted szerint legkésőbb december elején küldöd, ha nem tudsz érte jönni, akkor is. Ehelyett még csak egy üzenetre sem méltattál, hogy esetleg mégse kell ebből kifolyólag szavahihetőséged némi kívánnivalót hagy maga után, és úgy gondolom, hogy így még finoman fogalmaztam. Utólagos magyarázkodásra semmi szükség részemről ez lezárva.
Üdv. Egon
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #329 Dátum: 2011. Június 04. - 20:33:32 »

Kedves Németh Lajos!

Ma volt nálam Berta Pista és hozott nekem valamit.
Nem akarom bő lére engedni, így csak röviden:
NAGYON KÖSZÖNÖM!!! Kacsint
(Az irodalmi Vándordíj mellett lesz a helye!)
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: