Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2015  (Megtekintve 63537 alkalommal)
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #345 Dátum: 2015. Május 24. - 22:41:37 »

Sziasztok! Emelem

Rendhagyó módon idén is fantasztikusan éreztük magunkat!  Táncol Jó volt összeülni a régi cimborákkal, és örülök, hogy jó pár korábban nem ismert fórumtárssal is találkozhattam.


 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #346 Dátum: 2015. Május 24. - 23:16:10 »

Néhány életkép:










Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Bartalis László
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 312


« Új üzenet #347 Dátum: 2015. Május 25. - 10:12:35 »

Sziasztok!

Megint egy kiváló fórum találkozó.
Köszönjük a Lacinak és Péternek a kiváló szervezést és minden résztvevőnek akik , ahogy szokták mondani "jelenlétükkel emelték a rendezvény fényét".

Üdv
Laci
Naplózva
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #348 Dátum: 2015. Május 25. - 11:01:43 »

 Wave

Nagyon jó képek! Szépen visszaadják az ottani hangulatot.  Igen
Nagyon sajnálom, hogy idén sem tudtam részt venni rajta. Nem sokon múlott. Talán majd jövőre.
A képeket köszönöm, hogy felraktátok, így legalább így utólag ott lehettem. Ördög

 Emelem
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #349 Dátum: 2015. Május 25. - 11:05:28 »

Erről lemaradtam......a szemüveges úriember valami eurovíziós dalt adott elő éppen?
 Ördög
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #350 Dátum: 2015. Május 25. - 11:50:35 »

Erről lemaradtam......a szemüveges úriember valami eurovíziós dalt adott elő éppen?
 Ördög
Engem csodált.Te már tudod,volt mit.
(Bár az is lehet,hogy pont arról meséltem neki,hogy "ahogy mentem a hatalmas kan nyomán,már hallottam őslényszerű fújtatását...Ekkor a nap sugarai szememre vetődtek,csodálatos színű felhő szállt alá,s a nagy kan mesebeli szarvassá vált... Vigyorog Vigyorog Vigyorog )
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3062



« Új üzenet #351 Dátum: 2015. Május 25. - 11:54:45 »

Sziasztok!
Nagyon jól éreztem magam!
Mindenkinek, mindent köszönök.
Üdv:
Géza
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
emerik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344


« Új üzenet #352 Dátum: 2015. Május 25. - 12:11:29 »

 Emelem
  A képeket nézegetem, kesergek hogy nem tudtam ott lenni .  Rííí
  Bocsánatot kérek a résztvevőktől Imi nevében is .  Emelem
  
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #353 Dátum: 2015. Május 25. - 12:16:42 »

.....Ekkor a nap sugarai szememre vetődtek,csodálatos színű felhő szállt alá,s a nagy kan mesebeli szarvassá vált...
Na, pl. ezért már megérte betérni a találkozóra.
Ugyan is immár teljesen biztos vagyok abban, hogy a fórumozók jelentős része kizárólag elmeroggyant hülyékből áll....és nem kellett magam egyedül éreznem, mert nem lógtam ki nagyon a sorból Ördög Vigyorog

Mi lett a kvízjáték végeredménye?
Volt végül Balkónál eredményesebb játékos?
(Az a muflonos kérdés az nagyon geczi volt!!!! Nyihi Tasli Igen )
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3062



« Új üzenet #354 Dátum: 2015. Május 25. - 13:12:22 »

Na, pl. ezért már megérte betérni a találkozóra.
Ugyan is immár teljesen biztos vagyok abban, hogy a fórumozók jelentős része kizárólag elmeroggyant hülyékből áll....és nem kellett magam egyedül éreznem, mert nem lógtam ki nagyon a sorból Ördög Vigyorog
Az evolúció felállitotta a sorrendet:
Zsenik, normális emberek, hülyék, vadászok- horgászok.
Persze, pl. motorozással, stb. lehet még tetézni a bajt! Ördög Röhög
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #355 Dátum: 2015. Május 25. - 14:08:00 »

Na, pl. ezért már megérte betérni a találkozóra.
Ugyan is immár teljesen biztos vagyok abban, hogy a fórumozók jelentős része kizárólag elmeroggyant hülyékből áll....és nem kellett magam egyedül éreznem, mert nem lógtam ki nagyon a sorból Ördög Vigyorog

Mi lett a kvízjáték végeredménye?
Volt végül Balkónál eredményesebb játékos?
(Az a muflonos kérdés az nagyon geczi volt!!!! Nyihi Tasli Igen )
A vinnyogva-sírva nevetés elmebeteg gimnáziumi éveimet idézte. Sokáig nagyon hiányzott ez a hangulat,de itt újra rátaláltam. (Rimánkodjon mindenki,hogy az élete komolynak szánt pillanataiban ne legyen mellette fórumtárs,különösen JÁSZKESZEG  Ördög Ördög Ördög ne...) //// Ne keressétek ezt a nicket,egy csodás fogyás eredménye csak. Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #356 Dátum: 2015. Május 25. - 14:41:35 »

Habár nagyon sok kétségem eddig sem volt a tárgykört illetően, de egy dologban teljesen biztos lettem, mégpedig, hogy a meteorológusok úgy hülyék, ahogy vannak!!
Ha legközelebb meg akarom tudni, hogy milyen idő lesz, biztos, hogy „Bird” Lacit fogom megkérdezni! Denagyonjó, hogy hallgattam rá, és nem futamított meg a három napos végig szakadó eső ígérete! Meghajol
Elég kevés dolgot tudnék hozzáfűzni a fórumtársak véleményéhez, hisz alapvetően mindent leírtak már a helyről, a hangulatról, arról, hogy egy pár igazán őrült beutalt milyen jól is tudja magát érezni, ha hasonló közegbe kerül. Igen Nekem külön öröm, hogy a fiam is megtalálta a társaságát, és így nem csüngött reggeltől estig a nyakamon. Látom azért, hogy tökösség terén van még hova fejlődni, de az irány jó….ma már lőni akar, meg saját pecabotot….. meg természetesen csesztet, hogy mikor veszek már én is olyan Honda motrot, mint amilyen Csababácsinak van….. Mosolyog Mosolyog
Talán közhelyszámba megy, de nem lehet eléggé megköszönni, és főleg értékelni Laciéknak, Petiéknek azt a sok plusz melót, fáradtságot, amit önzetlenül ránk áldoztak, de azért mégis megpróbálom!
Köszönöm Nektek!
És mindenkinek, aki felajánlásokkal tette gazdagabbá, tartalmasabbá a Találkozót, kezdve „Dezsőtől” egészen az értékes ajándékokig……. és azoknak, akik személyes varázsukkal tették emlékezetessé a bulit.
Hiányérzet egyedül a távcsőteszt kapcsán maradt bennem, de azért is csak magamat okolhatom, mert egy kissé mi hamarabb elfáradtunk a gyerkőccel……… de még egy ok, hogy jövőre, ha lesz, ott kell lenni, ha másért nem, hát a tesztet be kell fejezni. Ördög
Ismét gazdagodhattam egy-pár képi információval az eleddig csak „kézírásról” ismert fórumtársakról, és végre már a sorok íróját is tudom majd az azokat elkövető sudár daliákhoz „arcképileg”  is kötni. Angyal
Hölgyek, Urak, köszi mindent, összegezve, nagyon jó kis buli volt!!! Igen Igen Táncol Táncol
 Emelem
Naplózva
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #357 Dátum: 2015. Május 25. - 16:17:03 »

Azt hiszem, a fiaim nevében is mondhatom: mi is nagyon jól éreztük magunkat.
Az új ismerősöknek örültünk, nem csalódtunk. A régiek továbbra sem normálisak...

A szervezők munkájáért külön köszönet!
Minden nagyon rendben volt!  Kézfogás

Többeket sajnáltam, akik szerettek volna ott lenni, de valami közbeszólt.  Rííí

De akik saját butaságukból nem jöttek el, megérdemlik hogy irigykedjenek!


Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #358 Dátum: 2015. Május 25. - 17:31:11 »



"Lapjával húz, élivel kormányoz!" - pont ahogy Matula Bácsi mondta!  Vigyorog

 Emelem
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7949


Generalbakter


« Új üzenet #359 Dátum: 2015. Május 26. - 16:07:36 »

Sziasztok!
Bocs, h még csak most jelentkezem, de másnap igen messzi tájakra utaztam...
A hangulat valóban remek volt, sok fórumtársat ismerhettem meg, többekben rettenetesen kellemesen csalódtam! 😄😄😄😄
Köszönet a Szervezőknek,
Wh, Horrido
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: