Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 101   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Alkotásaink  (Megtekintve 187928 alkalommal)
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #210 Dátum: 2009. November 19. - 17:16:22 »

Valóban elnéztem, az új 2 részes agyazású Steyr-Mannlicherről van szó.

Kama!

Nekem elsőre lejött, hogy vizsláról van szó... Kacsint
Naplózva
Fozola
Vendég
« Új üzenet #211 Dátum: 2009. November 19. - 17:17:48 »

 Wave Wave Wave Köszi Wetzlar!!!  Emelem
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #212 Dátum: 2009. November 19. - 17:19:36 »

Mivel nyílt véleményt kértek - ami szerintem igen jó, mert nem kaptok álságos kritikát - íme az én véleményem:

Gerdor #189-esén a felső bicskán a disznó - véleményem szerint - inkább a pekarira hajaz.

Fozola #190-esén a disznók pedig inkább a házi disznóra, már ami a fejformájukat illeti.

Ez most nem egy okoskodó kritika, mert én még ilyet sem tudnék, csak egy vélemény. Kacsint
Naplózva
Fozola
Vendég
« Új üzenet #213 Dátum: 2009. November 19. - 17:23:25 »

Akkor ezek szerint túl világos lett a pofája, igaz??? Ennél jóval durvább, sötétebb?
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #214 Dátum: 2009. November 19. - 17:25:31 »

Mivel nem értek a véséshez, így fogalmam nincs mit mondjak, de nekem a házi disznóra emlékeztet a feje.
Talán a fülei és a szemei kicsit nagyok, a szeme szerintem szélesen ül, vagy a homloka túl széles...talán, de mondom nem vagyok szakember. Vállat von
Naplózva
Fozola
Vendég
« Új üzenet #215 Dátum: 2009. November 19. - 17:29:30 »

Értem, köszönöm!!  Emelem
Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #216 Dátum: 2009. November 19. - 17:38:28 »

Örülök hogy pedagógiai kérdésekben is odafigyelsz a fórumozókra, de az hogy milyen módon fejezem ki magam légy szíves ne oktass ki. Ráadásul az adott válaszom is már egy olyan témára volt felelet, ami nem az "alkotások" körébe tartozott. Így tehát én is lejjebb adtam a minőségből, ezért viszont bocs.

Vannak bizonyos illem-vadászetikai normák amit  Neked mint "mesterembernek" illik tudnod, betartanod , nem lejjebb adnod.Ha nem azzal saját magadat alacsonyítod le.
Nem oktattalak csak felhívtam rá figyelmedet.Hisz Te tanítanál,tanulnál az itt jelenlevő forumozóktól.
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9989



« Új üzenet #217 Dátum: 2009. November 19. - 18:56:18 »

Szia Fozola!

Megpróbálok én is ezekkel a disznókkal kapcsolatban okoskodni egyet.
A jobb oldalinak a pofája kicsit medvés. Szerintem íveltebben kéne ábrázolnod a fejet, nem adni neki ekkora homlokot. Az orrvég lehetne kicsit kevésbé hegyes, az alsó állkapcsot leheletnyit hátrébb vihetnéd. A hátsó comb (valójában csak az comb, az első az lapocka) vonalát sejtető sötét "vonal" pedig előbbre kéne hogy kerüljön, kerekebbnek láttatni a combot.
A bal oldali kannak a feje furcsa. Igazából nem tudom konkrétan, mi a bajom vele, de valahogy nem az igazi.

Tudom (illetve sejtem), hogy ezzel a véséssel már nem nagyon van mit tenni. Azt viszont talán meg lehetne próbálni, hogy ugyanezt a grafikát számítógépen megpróbáljuk itt fésülgetni, finomítani, kísérletezgetni vele, ha van hozzá kedved.
Kiváncsi lennék például, hogy ha egymás mellé tennénk ezt a grafikát, meg azt, amin a javasolt változtatásokat megejtetted (valamilyen grafikai programmal), vajon milyennek látná a vadászó közönség.
 
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Fozola
Vendég
« Új üzenet #218 Dátum: 2009. November 20. - 08:12:30 »

Na ez igen!!!!   gyozo gyozo gyozo
Én ezt nevezem építő kritikának!!! Ezzel még véletlenül sem okoskodtál, sőt megfontolandó gondolatokat adtál!!!!  Wave Wave
A grafikai "átrajzolást" pedig szívesen venném, ha van köztetek ehhez értő Fórum-társ!!!
Még egyszer köszi: Fozola
Naplózva
Fozola
Vendég
« Új üzenet #219 Dátum: 2009. November 20. - 08:42:53 »

Szia István (Stefan Albert)!!!
Ezeket említettem. A fotók nem a legjobbak  Rííí Igyekeztem mindenből egy kicsit:

Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #220 Dátum: 2009. November 20. - 09:09:24 »

Én nem akarok okoskodni, mert rajzolni sem tudok!
A bal oldali cocának -amit én látok-  kicsinek tűnik az orra, túl hegyesnek a füle (hiányzik róla a szőr) és a szeme körül úgy néz ki, mintha szemöldöke lenne. Vállat von
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Nagy Lajos
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Új üzenet #221 Dátum: 2009. November 20. - 09:49:19 »

A fotók nem a legjobbak 

Jajjj NE! Nem csak a fotók. Ez így nem jó! Aránytalanok az állatok, az egyenesek nem egyenesek, az ívek nem ívesek. Ákombákom.
Bocs, de azt hiszem kell ide még sok-sok gyakorlás.
Ez nem bántás csak nyers kritika.

 Emelem Lajos
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9989



« Új üzenet #222 Dátum: 2009. November 20. - 10:27:08 »

A középső képen a jobb oldali gím tarvad feje például szerintem kifejezetten jó!
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Fozola
Vendég
« Új üzenet #223 Dátum: 2009. November 20. - 11:13:34 »

Köszi Lajos!! ( Németh Lajosnak írom!!!  gyozo )

Kedves Nagy Lajos!
Valahogy azt érzem hogy savanyú a szőlő!!??  Vállat von Ha esetleg mutatnál valami értékelhetőt biztos a többiek is örülnének!!  Okos
Lassan kezdem úgy érezni, hogy csak azért vagy a körünkben, hogy engem kritizálj!  Vállat von Az összesen két hozzászólásod (és csak itt ebben a topic-ban, meg csak nekem) a regisztrációd óta ezt mutatja! Ha esetleg privát e-mail-ban kifejtenéd: hálás lennék!! Gondolom a Moderátor is jobban örülne ennek, hogy nem farigcsáljuk szét a Topic-ot!!
De ha rosszul látom: 1000 bocs!!

A többi Fórum-társnak délután tennék fel egy "alumínium" munkámat: véleményezni kellene!!!! Segítségeteket előre is köszi!!  Wave Wave Wave
Fzoola
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #224 Dátum: 2009. November 20. - 11:31:51 »

Köszi Lajos!! ( Németh Lajosnak írom!!!  gyozo )

Kedves Nagy Lajos!
Valahogy azt érzem hogy savanyú a szőlő!!??  Vállat von Ha esetleg mutatnál valami értékelhetőt biztos a többiek is örülnének!!  Okos
Lassan kezdem úgy érezni, hogy csak azért vagy a körünkben, hogy engem kritizálj!  Vállat von Az összesen két hozzászólásod (és csak itt ebben a topic-ban, meg csak nekem) a regisztrációd óta ezt mutatja! Ha esetleg privát e-mail-ban kifejtenéd: hálás lennék!! Gondolom a Moderátor is jobban örülne ennek, hogy nem farigcsáljuk szét a Topic-ot!!
De ha rosszul látom: 1000 bocs!!

A többi Fórum-társnak délután tennék fel egy "alumínium" munkámat: véleményezni kellene!!!! Segítségeteket előre is köszi!!  Wave Wave Wave
Fzoola

Hahó!
Teszel fel munkát és nem bírod a kritikát? Hidd el építő jelleggel teszik az urak és nem hiszem, hogy azért, mert a babérjaidra törnének.
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 101   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: