Oldalak: 1 ... 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 [311] 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 ... 534   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Őzbak  (Megtekintve 1021032 alkalommal)
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1345



« Új üzenet #4650 Dátum: 2013. Szeptember 10. - 22:34:35 »





   Emelem    Piál

 Péter! Gratulálok! Emelem   Piál Egy kis "dik-dik"... Igen Vigyorog  Emelem
Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
Topi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 475



« Új üzenet #4651 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 05:55:04 »

Gratulálok Peti! Piál Igazi "krampusz"! Emelem
Naplózva

Szeretnék olyan jó ember lenni, mint amilyennek hisz a kutyám.........
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #4652 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 08:13:02 »

Péter!
Gratulálok ehhez az "ördögfiókához", nagyon mutatós!
 Emelem Laci
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #4653 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 08:19:15 »

Peti! Emelem

Gratulálok! Igen

Ha kérhetem, tegyél fel majd egy képet a kész trófeáról. Kíváncsi vagyok az agancstőre,  igen vastagnak látszik.

 Wave Attila
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
chris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 875



« Új üzenet #4654 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 08:22:55 »

Gratulálok Emelem
Hát, lehet irigykedni
Naplózva

Üdv Chris
Kovi Ádi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 993



« Új üzenet #4655 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 10:13:11 »

Üdv Mindenkinek!

Üzekedés után sikerült elejtenem. Köszönöm Diana!  Emelem





Üdv.: K.Ádi

Naplózva

A vadászat - "Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem..." (Fekete István)
Kovi Ádi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 993



« Új üzenet #4656 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 10:26:29 »

Naplózva

A vadászat - "Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem..." (Fekete István)
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #4657 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 10:42:54 »

Ádi, ez igen!!!  Igen Piál Piál Piál
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Szik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 838


« Új üzenet #4658 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 11:36:34 »

Peti, Ádám!   Igen  Emelem
Naplózva

"A tapasztalatot nem az évek súlyával mérik, hanem a megszerzett tudás hasznosításának a mértékével."
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #4659 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 13:26:03 »

Köszönöm Urak!

Valaki kért történetet, itt van:

Elnökszól, egybakkell, ígértük, rendezvény. Mondomhogyigyekszem, hatudokkimegyek, kinekvigyemhamegvan? Bélának, rendbenvan, próbálom.
Hajnalban vendéggel. Ittjáregygombos, esőutántalán, dejónagyködvan. Menjünkmégfeljebb, ottvanelugrott,talánmégmegáll, nemlátomjól, lehethogy sutavolt. Énsemláttam semmitafején, menjünktovább ,majdvisszajövünkmég. Ittjártakfrissanyom, deholvannak? Seholsemmi, megittse, nemértem, menjünkátarépára, háthaott.
Ottmesszekettő, ahátsóbak, úgylátszik, jönnekkinapozni. Nemőtkeressük, menjünktovább. Ittsemmi, nemhiszemel, ideálishely, eszemmegáll! Namégottmegnézzük, tanyavan, kurvakutya mitugat, jajdeutálomazilyent, hülyedög, fogdbepofád. Naottmesszevannak, kettőháromnégy, egyikbak, megegykicsiis, megegysutaazbiztos, azútrólrájukmegyünk.
Ottfekszik, ezazkisbakalszik, füligérővillásnembántjuk, holamásik? Ottasuta, másiksuta, holabak? Nemlátom, menjünkközelebb, mostsemlátom, biztoshajlatmögött fekszik. Menjünktovább, felugrottak, elsőabak, balszárvillásnégyéves, keresztbeálllőheted! Ígyne? Nemertszétmehet, hústígértünkdenemdarálva, várjukmegmígbefordul. Nemfordul, megnézem, utolsóbordánállődd, Neelöl? Nemertletépialapockát. Beugrottak, mehetünkhaza. Mikorérszmégrá, ahétenbiztosnem, szóljahajóneked ésmégjövünk.
Délután. Asszonyhazajön, kédezemkimegyünk? Nemtudomfőznömkell. Mikormennénk? Hatkorlegkésőbb. Azkorán, nemvégzek. Igyekezzbelefér. Mehetünk?, mégtízpercmígmegfő, készüljmárkésővan, anyuátveszi, mikellmég, pulóvervízcsizma, menjünkmár. Navégre, csaktízperccelkésőbb.
Területüres, masenkinemvadászik, nemértemdemindegy. Csúszikaföldút, továbbmegyünk? Nemmertfélekasüllyedéstől, itttalánlehetne, nempróbálommeg. Puskabottávcső, énviszemahátizsákotabbamindenbelefér, jómenjünkmár. Ittatarló, ottláttamcsütörtökönabakot, odafutottak, péntekenmegottálltmár, mirekiértem, ottlőttemmeg.
Menjünkfelalesre, nemkelllemaradni, nemtudokakkorákatlépni! Álljukmegottegyőz! Bakdenemőtkeresem, lopakodjunktovább. Akkormegyünkhalehajtjaafejét, talánnemveszészre. Méghúszméterales, törpejárás. Kétévesvillás, eztmégnemláttam, demostészrevett, egyfolytábannéz, rossebotteszi, menjünkalesre, elugrott, haddmenjen.
Dekicsiezales, múltkorezakétdeszkaszakadtki, óvatosantámaszkodj.  Mostnincskintmégsemmi, csakadenevérekröpködnek. Ténylegdemennyi! Ősszemárkoránkintvannak.  Kéremafényképezőt, denevértfofotózok. Ittvan, köszönömottazőz, fogdmegagépet! Őtkeressük! Meglövöd, igenmajdhaközelebbjön, mostmégkétszázötven. Énlejebbmegyek, nagyotszólapuska, nemenjsehova, ottmégnagyobbatfog.
Jönerreabak, mégmesszevan, kéremapulóvertakezemalá, köszönöm, mostmiértfut? Benemenjen akukoricába, szépenállpontkeresztbe, vállamögéneroncsoljam, mostfinomaravaszt… Durrssssssssspuffottmaradt, láttadmegvan, afülem, mondtamhogylemegyek, hiábalégnyomásottisszar, láttadelesett, nemnéztem. Menjünknézzükmeg!
Telefonelnöknek, megvanegygombos, gratulanagyszerű, telefonbélának, ittabakotokviszemismindjárt, neba..megéppmost, nemmostdeminjárt, vagyinkábbholnap? Holnapjobblenne, okakkorszétszedem ésreggelgyereérte, nagyonjóköszönöm!
Telefonelnöknek, bélávalbeszéltem, reggeljönérte, reggelénismegyekarra, majdelviszemneki, neőautózzon, szedjétekszétnálunk. Nekemmindegy.
Kukoricaszélseholsemmi. Ittvoltvalahol, demostnincs. Pedigelesetténláttam. Tenemláttad?, énnemnéztem. Biztoselesettjólláttam, megabecsapódás, ittkellenni, menjünkfelfelé, deszépleszhanemtaláljuk. Elnökitelelefon, hozzánkvigyétek, ottládátadaszasszony, reggelvisszükbélának, rendbenvandenincsmegabak. Hátazmeghogylehet, nemtudommégkeressük, biztosmegvan. Maradjitténlemegyek. Ittseittse, deottmegvan! Feljebbkerestük, gyereleabotothagydott. Ilyenlentvolt? Igendemegvan, jézushogynézki, mitörténtezzel, oldalaselszállt, hiábavigyáztam, ilyetmégnemláttam. Namindegy, atöbbiép, vigyükakocsihoz, majdottzsigerelünk, úgyegyszerűbb. Afejétbehajtjuk, elölfogd, ottkönnyebb, szóljahapihenjük. Mégjó, hogykicsibak, tavasszalmegjártuk, aznagyonnehézvolt. Pihenjünk, pihenjünk, pihenjünk, márnemmesszeakocsi, végreideértünk, zsigerelektepakoljközben, krotáliátelő, zacskóabelsőségnek, vízakézmosáshoz, dejóhogyhoztunkegyüveggel. Mindenmegvan? Beíromésmehetünk.


 Vigyorog   Stoel
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #4660 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 14:03:08 »

Mit ittál Peti?
Végülis mindegy, az biztos hogy kérek belőle!  Nyihi
Egyébként beszédesre sikerült, mindent értettünk.  Emelem
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #4661 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 14:22:30 »

Peti, Ádi!
Gratulálok a bakokhoz!
 Emelem
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11260


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #4662 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 14:37:44 »

Nagyjóatörténet. Emelem
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #4663 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 15:57:26 »

Péter!
Gratulálok!! Emelem Taps Piál
Nagyon jó a stílus is, csak elfáradt a szemem, amíg végigolvastam! Vigyorog Röhög Stoel
Tudod: Öregszem, Üvegszem...... Röhög
Üdv: J. vadász Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #4664 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 16:22:37 »

Én, őszintén szólva, a felénél abbahagytam az olvasást... Bocsi Peti.
De, attól függetlenül, szívből gratulálok a bakhoz! Igen Emelem
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Oldalak: 1 ... 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 [311] 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 ... 534   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: