Oldalak: 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... 83   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gím tarvad  (Megtekintve 258128 alkalommal)
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #540 Dátum: 2011. November 03. - 19:01:53 »

Még mindig jobb, mint a rossz hír keltés!  :Mosolyog
Naplózva
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #541 Dátum: 2011. November 03. - 19:03:09 »

Az üzenet Ferinek szólt.  Emelem
Naplózva
svferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1265



« Új üzenet #542 Dátum: 2011. November 03. - 19:29:01 »

Nem tudom mi a furcsa?
Talán az, hogy egy olyan vitát töröltem amelyik okot adhat valakinek a meghurcolására?
Általában javítani, törölni szoktam minden olyan hozzászólást amiből bárkinek is kellemetlensége származhat.
Szerinted mit kellett volna még törölnöm? A képet, a beszámolót, vagy a gratulációkat?

Lehet egyet nem érteni a javításaimmal, törléseimmel, lehet kritizálni munkámat, de azt nem fogadom el, hogy "szelektálva moderálnék". Ha pedig úgy érzed, hogy így moderálok javasolj egy új moderátor választást!

Nah, Attila! Dehogy akarok én moderátorcserét, nincs nekem semmi bajom senkivel, igazából ellenkezni sem akartam senkivel, csak ez már kijött belőlem, megpróbálom elmagyarázni, hogy mi a "nekem furcsa"...

"Talán az, hogy egy olyan vitát töröltem amelyik okot adhat valakinek a meghurcolására?" - írod te...
Erre én azt mondom, hogy aki feltette, megírta, hogy milyen kaliberrel lőtte, neaggyisten még az időpont is necces (pirkadat előtt egyórával holdvilágban), annak éreznie kellene, hogy "b@sszameg, hibáztam", és akkor magánban jelezni egy moderátornak, hogy korrigáljon, vagy szedje le az egészet... Főleg, úgy, hogy itt Horrido még az "elején" szólt neki...

Aztán írod, hogy "Általában javítani, törölni szoktam minden olyan hozzászólást amiből bárkinek is kellemetlensége származhat." - ez szép, jó, becsülendő! Bár erre is gondolom azt, hogy meg lehet keresni az illetőt magánban - hogy kívánja-e, hogy "szépítsük"...

Aztán kérdezed, hogy "Szerinted mit kellett volna még törölnöm? A képet, a beszámolót, vagy a gratulációkat?", nah, a második kérdésben ott van a válasz... Bár mindezt csak akkor (szerintem), ha maga az elejtő is kéri, ha nem, akkor... Mindegy.

Tudod, nem is tudom már hol, de valahol hallottam, hogy "Gratula Fórum"-nak csúfolják ezt a fórumot. Most én értem, hogy te nem akartál rosszat a lövőnek, de éppen az ilyen "szelekciós moderálások" - bocs, nem tudok jobb kifejezést rá - miatt lehet ezen "csúfolódás"...


Aztán, most én kérem, hogy miután reagáltál eme hsz-omra, utána töröld ki a ma esti kekeckedésem (pedig nem annak szántam, ismerhettek annyira, hogy nem vagyok az a fajta), elmondtam, hogy mit hogyan gondolok, és ennyi!

Üdv a Vadásznak!  S.Peti
Naplózva

" Nemcsak a jó pap, de a jó vadász is holtig tanul..."
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #543 Dátum: 2011. November 03. - 20:02:28 »

Kedves Svferi ! Ez nem a marakodók , sunnyogók , stb ,. fóruma  Igen  ez kérlek szépen a Gratula fórum .  Röhög Igen Igen Igen
Azért lett ez a neve , mert sok a gratula !  Stoel Stoel de nem baj maradjon is így , mint hogy marakodjunk .
Boar egyszer már leírta ! Virtuális tábortűz amely köré letelepedve megosztjuk  vadászélményeinket  , vagy csak csendben
rágyújtunk egy pipára /  Joint Joint Joint Joint / és belemerengünk a villódzó monitorba . 
 Emelem / Huúú nem pontosan idéztem /  Stoel Stoel
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
svferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1265



« Új üzenet #544 Dátum: 2011. November 03. - 20:31:18 »

Virtuális tábortűz amely köré letelepedve megosztjuk  vadászélményeinket  , vagy csak csendben
rágyújtunk egy pipára /  Joint Joint Joint Joint / és belemerengünk a villódzó monitorba . 
 Emelem / Huúú nem pontosan idéztem /  Stoel Stoel

Osszuk! Osszuk...
Csak az a különbség a "virtuális tábortűz", meg az igazi között, hogy az utóbbinál a Barátaidnak meséled el, akik őszintén gratulálnak, és nem fognak feljelenteni, ha a szórón meglámpáztad a disznót, a "virtuálisnál" meg lehet, hogy a vadászati felügyelő jegyzetel a monitor mögött...

 Emelem
Naplózva

" Nemcsak a jó pap, de a jó vadász is holtig tanul..."
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #545 Dátum: 2011. November 03. - 20:56:51 »

nem is tudom már hol, de valahol hallottam, hogy "Gratula Fórum"-

Kétszer hasbalőtt , 12 centis kansüldő - 38 Gratula ! Első varjú - 16 Gratula ! Első szárnyazott szarka - 14 Gratula ! Első infra céltávcső 30 Gratula + 5 lebaszás ! Első hazatalálás az erdőről - fergeteges örömünnep . . . !



 Emelem


 

Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #546 Dátum: 2011. November 03. - 21:28:54 »

Szia Feri!

Megkérlek olvasd el még egyszer a képek mellé feltett beszámolót! Nincs abban semmi olyan ami miatt törölni kellene! Kacsint  Gondolom, ha Ádi nem értene vele egyet jelezné!
Azt azért ne várja el senki, te sem, hogy bármelyik modi elkezd levelezni azért, mert valamit nem ide valónak ítél, javít, vagy töröl. Erre egyikünknek sincs sem ideje, sem energiája. Ha valaki nem ért egyet  velünk az minden esetben jelzi felénk, vagy felhív telefonon, és akkor rendezzük.  

"Gratulafórum"?  Hát hallottam én ennél sokkal de sokkal cifrábbakat is erről a fórumról.! "Rácson túliak társasága", ... és még ez a legfinomabb!
Tudod, ez engem egyáltalán nem bánt, de még érdekelni sem érdekel. Inkább erről legyünk híresek, mint a cigányozásról, a zsidózásról, a vérre menő politikai csatározásokról, egymás marásáról!
 Ha megnézed ezen a fórumon három év alatt nem volt egyetlen egy igazán durva veszekedés, nem volt senki elküldve az anyjába, és talán a hangvitel sem olyan mint az interneten található sok más fórumon.  Pedig itt senkit nem "káderezünk le", és regisztrációhoz sem kötjük az ittlétet, mégis naponta több mint 1000 ember olvas minket.
Persze, itt is vannak viták, sok dologban nem értünk egymással egyet, elhangzanak erős észrevételek is,  de azért azt hiszem nincs senkinek szégyellni valója az itt kapott kritikákért!
Nagyon sajnálom, hogy azok a "vadászati vezetők" akik naponta olvassák a fórumunkat nem veszik a fáradságot, hogy írjanak is ide, válaszoljanak kérdéseinkre, vagy mondjanak véleményt dolgokban. Sokan meglepődnétek milyen pozitív a véleményük a Vadászfórumról.

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Kovi Ádi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 993



« Új üzenet #547 Dátum: 2011. November 03. - 22:20:11 »

Szerintem a vadászati törvény tartalmában is vannak vitatható részek...
Naplózva

A vadászat - "Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem..." (Fekete István)
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #548 Dátum: 2011. November 04. - 10:32:55 »

Szerintem a vadászati törvény tartalmában is vannak vitatható részek...

Mint minden törvényben. :Mosolyog
Ettől függetlenül ez nem ok arra, hogy alapvető dolgokat megszeghessünk... Kacsint

Szerintem a moderátor nagyon korrekt volt és a radírozás kapcsán egy "köszönöm" helyesebb lett volna, mintsem a vtv. hiányosságaira, tartalmára való célozgatás.
Persze ez csak az én véleményem.
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11254


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #549 Dátum: 2011. November 04. - 18:05:11 »

 Vállat von Hová lett???  Nem szól szám
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11254


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #550 Dátum: 2011. November 04. - 18:26:40 »

Jól van így!
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
svferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1265



« Új üzenet #551 Dátum: 2011. November 04. - 21:19:53 »

Vállat von Hová lett???  Nem szól szám

Én kértem a Moderátorokat, hogy töröljék, de az előtte valókra is értettem...  Fejvakarás
Naplózva

" Nemcsak a jó pap, de a jó vadász is holtig tanul..."
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #552 Dátum: 2011. November 04. - 23:00:57 »

Kétszer hasbalőtt , 12 centis kansüldő - 38 Gratula ! Első varjú - 16 Gratula ! Első szárnyazott szarka - 14 Gratula ! Első infra céltávcső 30 Gratula + 5 lebaszás ! Első hazatalálás az erdőről - fergeteges örömünnep . . . !



 Emelem
Fiúk! Meg kell állapítanom,hogy nélkülem sokkal érdekesebb(vagy Hülyébb?) viták alakulnak ki.
Kisiklott a szerelvény!
Mindannyian tudjuk,hogy eluralkodtak a gratulák,de ennek nem kéne a szakmai beszélgetés(esetleg viták,melyek nem vérre mennek,nem ártanak senkinek,sőt szakmai fejlődést segítheti elő)rovására menni olyan mértékben,mint a fenti esetben,hogy veszekedés jelleget öltsön.
Mindannyian tudjuk,hogy Svferi igazán jó szándékú,szakmáját szerető vadásztárs!Egyszerűen néhányunkkal együtt kevesli a szakmaiságot és fél,hogy a gratulák víz alá nyomják a szakmiságot!
Térjünk vissza a topic alaptémájához!
Ma láttam egy nagyon szép kisrudlit.
Száraznak túnő szőrű vezértehénnel két fiatalabb tehén,egy nagyon szép ünő,ikerborjak,egy bikaborjú(csak ennek merem állítani biztosan a nemét)-és egy elefántcsontszínű harmadik,mindenhogyan asszimetrikus agancsú nagy és fakó testű bika.Jobb száron a szemág 120 fokos szöget zár a szárral,a középág kicsi,hegyesszöget zár a szárral,dugóhúzó alakú,felül lapos ,három ujjnyi széles dárda.
A bal száron a szemág 60 fokos szöget zár a szárral,a középág azonos a jobb száréval és az apikális elágazás egy elől pici pár centi ágacska.A szárhossz és a testnagyság megfelel az elvárásoknak.
Nem berregtem,nem lőttem,így cserkelve csendesen haladtam anélkül,hogy leszaladtak volna a térképről,jelenlétem tudatában nyugodtan eszegették tovább a vöröstölgy makkot.
Továbbmenve azon gondolkodtam,hogy az alap,a nagyon szép tehén és szaporulata adná a minőségi fejlődés lehetőségét és mégis ilyen bikák kerülgetik a teheneket!
Ez a kiváló vadállomány jövője?Ezt akarjuk?Hol vannak a Heissig-féle bikák?

« Utoljára szerkesztve: 2011. November 05. - 20:46:53 írta Pyrus » Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #553 Dátum: 2011. November 05. - 06:38:22 »

"GRATULÁCIÓ" /főnév /
Elismerés ; örvendetes esemény , kiemelkedő teljesitmény , kiváló eredmény , jó irányú változás alkalmából írásban vagy szóban kifejezett dicséret , szerencsekívánat .
"Wikiszótár"
Ha vadászaton sikerül valamit elejtenem, akkor a jelenlévők gratulálnak . Mivel a fórum "tábortüzénél" sokan vagyunk jelen , hát sokan gratulálnak.
Ez szerintem nem veszélyezteti a szakmaiságot csak többet kell olvasni ! Kacsint 

Vadászüdv mindenkinek   Wave
Naplózva
BErik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1812



« Új üzenet #554 Dátum: 2011. November 05. - 18:36:31 »

Kétszer hasbalőtt , 12 centis kansüldő - 38 Gratula ! Első varjú - 16 Gratula ! Első szárnyazott szarka - 14 Gratula ! Első infra céltávcső 30 Gratula + 5 lebaszás ! Első hazatalálás az erdőről - fergeteges örömünnep . . . !



 Emelem


 



 Fejvakarás Fejvakarás
Naplózva

"Amit csinálunk, ahhoz érteni kell. Amit mondunk, abban hinni kell. És akivel beszélünk -akit tanítunk- azt egyrészt szeretni kell, másrészt komolyan kell venni." Sz.L.
Oldalak: 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... 83   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: