Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 43   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Félautomaták  (Megtekintve 114643 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #150 Dátum: 2009. Július 11. - 09:04:25 »

Szia, Attila4
Van egy pár éves futóvad lövő távcsövem,eladó. Nem volt még,fegyveren . 1-4x24 ,A4 kereszt, DOKTER -OPTIC.
Persze ha,érdekel.

Szia Kastro
Szia, Attila4
Van egy pár éves futóvad lövő távcsövem,eladó. Nem volt még,fegyveren . 1-4x24 ,A4 kereszt, DOKTER -OPTIC.
Persze ha,érdekel.

Szia Kastro!

Sanyooo jól írta, nem én árulom. Nekem egy 16x65-ös van, ami az1920-as években készült, de azt nem adnám el semmi pénzért!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Kastro
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121


« Új üzenet #151 Dátum: 2009. Július 13. - 16:27:30 »

Szia Kastro
Szia Kastro!

Sanyooo jól írta, nem én árulom. Nekem egy 16x65-ös van, ami az1920-as években készült, de azt nem adnám el semmi pénzért!
Szia Attila!

Igen már, elmondta Sanyooo.  Itt is van egy olyan az egyik néha meghívott, vendég vadász kollégának. Öreg jószág de még,jól teszi a dolgát. Szereti használni a,gazdája.
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #152 Dátum: 2009. Július 22. - 18:36:40 »

Mert akkor nem csak húzogathatnám, hanem csavargathatnám is a végit!  Bion Bion Bion

Óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó ilyen perverziós lehetőségekre nem is gondoltam!  Bion Bion Bion Bion
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #153 Dátum: 2009. Július 22. - 19:02:12 »

Óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó ilyen perverziós lehetőségekre nem is gondoltam!  Bion Bion Bion Bion

Jó poén volt, de sokáig is gondolkoztál rajta!  Nyihi Nyihi Nyihi Bion Bion Bion
 Wave Wave Wave
Naplózva
bombi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Új üzenet #154 Dátum: 2011. Február 04. - 14:21:55 »

Üdvözlet,sziasztok!Szeretnék vásárolni egy MC-21es sörétes puskát.Mire figyeljek oda vásárláskor?Mit nézek meg rajta?Aki tud segíteni annak nagyon szépen megköszönöm.
Naplózva

Üdvözlettel Borda Sándor!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #155 Dátum: 2011. Február 04. - 19:04:29 »

Üdvözlet,sziasztok!Szeretnék vásárolni egy MC-21es sörétes puskát.Mire figyeljek oda vásárláskor?Mit nézek meg rajta?Aki tud segíteni annak nagyon szépen megköszönöm.

Szia!
Mint minden puskánál, vagy akár autónál: Először nézd meg kívülről, nem kopott-e, nem látszik-e rajta javítás nyoma, aztán szedd szét, minden alkatrészt vizsgálj meg ugyanilyen szempontok szerint, összerakva, a tust a földre téve a csövet két marokra fogva többször húzd fel. Ha minden O.K. menj ki vele a lőtérre és lőj el vele egy doboz lőszert, aztán alkudj a feléből! Mosolyog Félautomata gyakorlatilag eladhatatlan ma, főleg a ruszki! Nekem is van, tudom, igaz nem is akarom eladni! Mosolyog
sanyooo  Wave
Naplózva
bombi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Új üzenet #156 Dátum: 2011. Február 04. - 19:16:51 »

 :EmelKöszönöm!Amit kinéztem az vadászboltban van.Kívülről tipp topp,nem tudom ha elkezdeném szétszedni a boltba mit szólnának hozzá.35000 az ára.
Naplózva

Üdvözlettel Borda Sándor!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #157 Dátum: 2011. Február 04. - 19:28:45 »

:EmelKöszönöm!Amit kinéztem az vadászboltban van.Kívülről tipp topp,nem tudom ha elkezdeném szétszedni a boltba mit szólnának hozzá.35000 az ára.

Mikor használt puskát akartam venni, a bolt kivitte a lőtérre, hogy kipróbálhassam. Végül nem azt vettem meg, mégsem dőlt össze a világ! De Te tudod.
Naplózva
bombi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Új üzenet #158 Dátum: 2011. Február 05. - 09:20:48 »

Különös képen nem érdekel hogy mit szolnak hozzá a boltban.Megszeretném venni és meg is fogom nézni úgy ahogy te mondtad.Köszi segítséged!   
Naplózva

Üdvözlettel Borda Sándor!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #159 Dátum: 2011. Február 05. - 09:37:39 »

Különös képen nem érdekel hogy mit szolnak hozzá a boltban.Megszeretném venni és meg is fogom nézni úgy ahogy te mondtad.Köszi segítséged!   

Az ár jó, ha a tartalom is az, jól jársz vele! De az automaták némelyike hisztis!  Mosolyog Én ragaszkodnék a lőtéri próbához. Reduktor van benne? Mert az sem mindegy, ha vadászni akarsz vele!  Vadász
Meddig jó a műszakija?
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #160 Dátum: 2011. Február 05. - 09:55:42 »

Az ár jó, ha a tartalom is az, jól jársz vele! De az automaták némelyike hisztis!  Mosolyog Én ragaszkodnék a lőtéri próbához. Reduktor van benne? Mert az sem mindegy, ha vadászni akarsz vele!  Vadász
Meddig jó a műszakija?

Üdv!
Nagyon igazad van én ezekből különösen kiemelném a tárreduktor meglétét. Kedves tudatlan vadászbarátom ajándékba kapott egy MC-t és a rendörségen a fegyvertartásiba történő bejegyzésnél derült ki, hogy tárreduktor one, na ekkor kezdődöt el a kavarás. Emelem
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #161 Dátum: 2011. Február 05. - 10:01:32 »

Üdv!
Nagyon igazad van én ezekből különösen kiemelném a tárreduktor meglétét. Kedves tudatlan vadászbarátom ajándékba kapott egy MC-t és a rendörségen a fegyvertartásiba történő bejegyzésnél derült ki, hogy tárreduktor one, na ekkor kezdődöt el a kavarás. Emelem


Szia!
Igen, ez gond, de azért nem olyan nagy, hogy csak emiatt ne vegye meg! A reduktor nem egy ördöngősség Mosolyog
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #162 Dátum: 2011. Február 05. - 10:10:10 »

Szia!
Igen, ez gond, de azért nem olyan nagy, hogy csak emiatt ne vegye meg! A reduktor nem egy ördöngősség Mosolyog

Végül is nem volt nagy gáz csak újra kellett kategorizáltatni meg beszerezni egy "mobil reduktort" tudomásom szerint, és újra megjelenni a szerv előtt.
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #163 Dátum: 2011. Február 05. - 10:14:01 »

Végül is nem volt nagy gáz csak újra kellett kategorizáltatni meg beszerezni egy "mobil reduktort" tudomásom szerint, és újra megjelenni a szerv előtt.

"mobil reduktort" ----Na ez az, ami nincs! Fix-nek kell lennie!
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #164 Dátum: 2011. Február 05. - 10:20:09 »

"mobil reduktort" ----Na ez az, ami nincs! Fix-nek kell lennie!
Ja annak kéne...............
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 43   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: