Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 150   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászkések  (Megtekintve 436531 alkalommal)
Nagy P.
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 207



« Új üzenet #180 Dátum: 2008. November 22. - 16:17:42 »

Érdeklődnék, kinek van tapasztalata a KATZ késekkel. Látókörömbe került pár darab, igen szimpatikusak, csak az áruk horribilis számomra. Használtan, de újszerű állapotban 45-50 ezer körül vannak, típustól függően.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #181 Dátum: 2008. November 23. - 22:36:02 »

Érdeklődnék, kinek van tapasztalata a KATZ késekkel. Látókörömbe került pár darab, igen szimpatikusak, csak az áruk horribilis számomra. Használtan, de újszerű állapotban 45-50 ezer körül vannak, típustól függően.

Amcsi kések, nagyon jók. Egy ismerősömnek volt, aztán elhagyta. Azóta is siratja.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #182 Dátum: 2008. November 23. - 22:44:02 »

Amcsi kések, nagyon jók. Egy ismerősömnek volt, aztán elhagyta. Azóta is siratja.
Szerintem nagyon túl vannak árazva. Újan is, és használtan is. Azt is furcsálom, hogy valaki használt késekkel foglalkozik...mert egy gyűjtő v. késb.zi elad egyet-egyet, de hogy valakinek ebből készlete legyen, az meglepő.
Másrészt az öt mili vastag penge elgondolkoztató...mert amíg éles, addig jó, de amikor eljön az ideje egy újraprofilozásnak, hát az kemény munka lesz...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Nagy P.
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 207



« Új üzenet #183 Dátum: 2008. November 24. - 22:35:22 »

Szerintem nagyon túl vannak árazva. Újan is, és használtan is. Azt is furcsálom, hogy valaki használt késekkel foglalkozik...mert egy gyűjtő v. késb.zi elad egyet-egyet, de hogy valakinek ebből készlete legyen, az meglepő.
Másrészt az öt mili vastag penge elgondolkoztató...mert amíg éles, addig jó, de amikor eljön az ideje egy újraprofilozásnak, hát az kemény munka lesz...

Egy ismerősöm általam nem ismert késmániás kamerádja adja el az összes kését, amit összegyűjtött. A vadászkéseken kívül taktika kések, bicskák vannak. Columbia, Puma, Al Mar, Benchmade, Buck, Spyderco hogy csak egy párat említsek, összesen két szatyorni, mindenféle kivitelben. Nem két forint volt megvenni azokat... Valszeg pénzzavar lehet a háttérben.  Vállat von
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #184 Dátum: 2008. November 25. - 09:05:56 »

Egy ismerősöm általam nem ismert késmániás kamerádja adja el az összes kését, amit összegyűjtött. A vadászkéseken kívül taktika kések, bicskák vannak. Columbia, Puma, Al Mar, Benchmade, Buck, Spyderco hogy csak egy párat említsek, összesen két szatyorni, mindenféle kivitelben. Nem két forint volt megvenni azokat... Valszeg pénzzavar lehet a háttérben.  Vállat von
LISTÁT, VAZZE, LISTÁT!!!! Türelmetlenül
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Nagy P.
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 207



« Új üzenet #185 Dátum: 2008. November 25. - 23:14:46 »

LISTÁT, VAZZE, LISTÁT!!!! Türelmetlenül

Listát nem igazán tudok küldeni, mert elég sok kés volt nála. A vadászkések 30-50 ezer között voltak, főleg KATZ, de volt valami japán is (nem Hattori), öszesen úgy 7-8 db. A taktikai kések már nagyobb nagyságrendűek ár 12-20 ezer között, típustól, márkától függően. Én egy Al MART vettem ki a zacsiból, az 14-be fájt.  Ha van valami titkos vágyad, küldd el, legfeljebb megnézem, van-e nála olyan. Bár a készlet elég gyorsan fogy, mert hamar terjed az eksön híre a belső berkekben  Kacsint
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #186 Dátum: 2008. November 25. - 23:26:04 »

Ha van valami titkos vágyad, küldd el,


Attól fogsz Te rosszul aludni... :ALC
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #187 Dátum: 2008. November 27. - 07:23:15 »

Listát nem igazán tudok küldeni, mert elég sok kés volt nála. A vadászkések 30-50 ezer között voltak, főleg KATZ, de volt valami japán is (nem Hattori), öszesen úgy 7-8 db. A taktikai kések már nagyobb nagyságrendűek ár 12-20 ezer között, típustól, márkától függően. Én egy Al MART vettem ki a zacsiból, az 14-be fájt.  Ha van valami titkos vágyad, küldd el, legfeljebb megnézem, van-e nála olyan. Bár a készlet elég gyorsan fogy, mert hamar terjed az eksön híre a belső berkekben  Kacsint
Hát, ha vannak még spyderco-i, az esetleg érdekelne.
Amúgy az álmom: Damaszk penge, mamutagyar markolat és jogászarcbőr tok, ezek talán a legtartósabb anyagok, bár az utolsó esztétikai értékéhez férhet némi kétség Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #188 Dátum: 2008. November 27. - 08:10:21 »

Amúgy az álmom: Damaszk penge, mamutagyar markolat és jogászarcbőr tok, ezek talán a legtartósabb anyagok, bár az utolsó esztétikai értékéhez férhet némi kétség Ördög

 Taps
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Steve
Vendég
« Új üzenet #189 Dátum: 2008. November 27. - 08:13:43 »

Hát, ha vannak még spyderco-i, az esetleg érdekelne.
Amúgy az álmom: Damaszk penge, mamutagyar markolat és jogászarcbőr tok, ezek talán a legtartósabb anyagok, bár az utolsó esztétikai értékéhez férhet némi kétség Ördög
:ALC Hahota

Majd Viktor meg zúgolidik itt egy nagyot..... Nyihi
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #190 Dátum: 2008. November 27. - 09:27:00 »

:ALC Hahota

Majd Viktor meg zúgolidik itt egy nagyot..... Nyihi

Ugyan miért tennék ilyet. Ha Feri hajlandó a fogát adni a markolathoz, én miért ne adnám oda a Barátomnak az arcomat? :ALC
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #191 Dátum: 2008. November 27. - 09:31:46 »

Ugyan miért tennék ilyet. Ha Feri hajlandó a fogát adni a markolathoz, én miért ne adnám oda a Barátomnak az arcomat? :ALC
Igen Vigyorog
Naplózva
Bandi
Vendég
« Új üzenet #192 Dátum: 2008. November 27. - 16:09:55 »

Listát nem igazán tudok küldeni, mert elég sok kés volt nála. A vadászkések 30-50 ezer között voltak, főleg KATZ, de volt valami japán is (nem Hattori), öszesen úgy 7-8 db. A taktikai kések már nagyobb nagyságrendűek ár 12-20 ezer között, típustól, márkától függően. Én egy Al MART vettem ki a zacsiból, az 14-be fájt.  Ha van valami titkos vágyad, küldd el, legfeljebb megnézem, van-e nála olyan. Bár a készlet elég gyorsan fogy, mert hamar terjed az eksön híre a belső berkekben  Kacsint
Szervusz!
Az a japán milyen volt pontosan?Véletlenül nem valami tanto ?
Naplózva
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #193 Dátum: 2008. November 27. - 22:50:32 »

Ugyan miért tennék ilyet. Ha Feri hajlandó a fogát adni a markolathoz, én miért ne adnám oda a Barátomnak az arcomat? :ALC
Az a kés egy tuti mini fórumos találkozó is lehetne rögtön. Bion Bion Bion
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #194 Dátum: 2008. November 28. - 17:21:08 »

Hát, ha vannak még spyderco-i, az esetleg érdekelne.
Amúgy az álmom: Damaszk penge, mamutagyar markolat és jogászarcbőr tok, ezek talán a legtartósabb anyagok, bár az utolsó esztétikai értékéhez férhet némi kétség Ördög

A fenébe is!
Éreztem, hogy valami nem stimmel. A penge damaszkuszi, a tok vastag, és erős, de a nyél az hibádzik! Mosolyog Mosolyog

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 150   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: