Oldalak: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... 97   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vegyescsövű fegyverek  (Megtekintve 233108 alkalommal)
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #765 Dátum: 2013. Augusztus 09. - 19:53:51 »

Megkísértett az   Ördög....
Ezzel a hirdetéssel:
http://www.vadaszapro.net/reszletek/188466/fair-combi-deluxe
A tulajdonos hajlamos lenne a céltávcső nélküli R93-ra még némi kis pénzt is rádobni.
Az a gondom, hogy nem láttam még testközelből ilyen fegyvert.
Ha valakinek volt már hozzá szerencséje, vagy éppen ilyent vagy hasonlót használ, akkor legyen olyan jó és írjon róla pár sort.
 Emelem

Csaba, túlárazott. Ill. valahol árában van, csak nem a jelenlegi kínálati piacon. amúgy simán tud annyit, mint egy falusi Merkel  Vigyorog .

De! 2000 ojróért Krieghoff  Ultra is van.  :Mosolyog

pl.

http://egun.de/market/item.php?id=4486956

http://egun.de/market/item.php?id=4425565

http://egun.de/market/item.php?id=4508231

Bár alutokos, de olyan sz..r nem lehet: http://egun.de/market/item.php?id=4441769


Szerintem meg ezt köll megvenni:

http://egun.de/market/item.php?id=4514250 Ez konkrétan az én vegyescsövűm duplagolyós csőpárral  Rííí Rííí Rííí Rííí Rííí Woest Woest Woest Woest    Ördög


Amúgy hímeztettem magamnak alsógatyát, rá van írva, hogy merjünk nagyok lenni  Nyihi

http://egun.de/market/item.php?id=4462010

Ezt akárhányszor megnézem, mindég összecsokizom magam  Nyálcsorog Nyálcsorog Nyálcsorog Nyálcsorog Nyálcsorog
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #766 Dátum: 2013. Augusztus 09. - 19:59:34 »

Akkor most Berlinbe indulunk?  Ördög Nézzek arra valamit magamnak is?  Röhög
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #767 Dátum: 2013. Augusztus 09. - 20:01:18 »

Akkor most Berlinbe indulunk?  Ördög Nézzek arra valamit magamnak is?  Röhög

Amúgy idén még kinéz.  Piál Piál  Petyát már izzítottam.  Nyihi Nyihi
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #768 Dátum: 2013. Augusztus 09. - 20:35:40 »

Akkor most Berlinbe indulunk?  Ördög Nézzek arra valamit magamnak is?  Röhög

Üdv Fox!

..Találtam, Neked, valamit..  Ördög ..

http://www.egun.de/market/item.php?id=4517567

Amennyiben, nem felelne meg az elvárásodnak, igényednek.., én szívesen átvenném, szőrébe..     hmmm..   Emelem
Naplózva
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #769 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 22:17:14 »

Üdv Mindenkinek.
Remélem jó helyre írok ,okulni szeretnék ,ha tudtok segítsetek .Bolondulok a vegyescsövű fegyverekért és ha egyszer pénzem is lesz veszek egy kisipari remeket.Az egunon jó néhány szépséget látni eléggé korosak , gyönyörűen vésettek. A   fanzoji remekeken kívül melyeket érdemes figyelni,kik azok a vésnökök akik a legjobbak?Az egunon árultak jó része felújítottnak tűnik ,mire kell figyelni ,mennyire lehet mellé fogni az ilyen fegyverekkel?A Blaserek ,Krieghoffok jobbak,rosszabbak ,mennyire tömeg gyártottak?
Előre is köszönöm a válaszokat.
vadász75
 
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #770 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 22:38:14 »

Üdv Mindenkinek.
Remélem jó helyre írok ,okulni szeretnék ,ha tudtok segítsetek .Bolondulok a vegyescsövű fegyverekért és ha egyszer pénzem is lesz veszek egy kisipari remeket.Az egunon jó néhány szépséget látni eléggé korosak , gyönyörűen vésettek. A   fanzoji remekeken kívül melyeket érdemes figyelni,kik azok a vésnökök akik a legjobbak?Az egunon árultak jó része felújítottnak tűnik ,mire kell figyelni ,mennyire lehet mellé fogni az ilyen fegyverekkel?A Blaserek ,Krieghoffok jobbak,rosszabbak ,mennyire tömeg gyártottak?
Előre is köszönöm a válaszokat.
vadász75
 
Hát nem kevés kérdés....
Van az egunon friss termék is, nyilván nem 500 euroért. Fanzoj egy ferlachi mester, egy a sok tucat közül, jó névvel. Ugyanúgy mint  Hambrusch, Winkler, Koschat, stb... Évtizedek óta gyártanak kisipari fegyvert, a java ma is. A régieket újracsövezik, mivel azok a békebeli zárak nem igen mennek tönkre.
Amennyiben egy klasszikus ferlachi vegyescsövűt, vagy netán " horribile dictu" duplagolyóst szeretnél, ki kell várni....Persze, ha megvan rá a zsé.... Rííí
Magam sok éve várok egy jó kisipari DB- re, egy rendes kaliberben, ami nem lehet más mint 9,3x74R. Ördög
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #771 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 22:55:02 »

Hát nem kevés kérdés....
Van az egunon friss termék is, nyilván nem 500 euroért. Fanzoj egy ferlachi mester, egy a sok tucat közül, jó névvel. Ugyanúgy mint  Hambrusch, Winkler, Koschat, stb... Évtizedek óta gyártanak kisipari fegyvert, a java ma is. A régieket újracsövezik, mivel azok a békebeli zárak nem igen mennek tönkre.
Amennyiben egy klasszikus ferlachi vegyescsövűt, vagy netán " horribile dictu" duplagolyóst szeretnél, ki kell várni....Persze, ha megvan rá a zsé.... Rííí
Magam sok éve várok egy jó kisipari DB- re, egy rendes kaliberben, ami nem lehet más mint 9,3x74R. Ördög
De elírtam, azt a fanzoji balfék kis kezemet. Vigyorog
Az általad felsorolt mestereket "ismerem",de szerinted ,szerintetek melyik felé hajlanátok?
Dupla,bock,kancsal,drilling,bockdrilling?
A DB -t fájdalom ,de nem ismerem vagy nem ugrik be.
Köszönöm a választ.
 Emelem
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #772 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 23:11:33 »

De elírtam, azt a fanzoji balfék kis kezemet. Vigyorog
Az általad felsorolt mestereket "ismerem",de szerinted ,szerintetek melyik felé hajlanátok?
Dupla,bock,kancsal,drilling,bockdrilling?
A DB -t fájdalom ,de nem ismerem vagy nem ugrik be.
Köszönöm a választ.
 Emelem
Mit szeretnél? Mit szánsz ilyesmire? Ezek a mesterek bármit megvarázsolnak neked.
Nézd, ha komolyan gondolod ezeket a neveket, akkor alapesetben is 4-5 ezer eurónál kezdődnek a standard portékák újonnan, a régi meg olyan amilyen és amennyiért....
A DB= Doppelbüchs = Duplagolyós (hagyományos elrendezésű- de ronda megnevezés)
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #773 Dátum: 2013. Szeptember 11. - 23:27:45 »

Mit szeretnél? Mit szánsz ilyesmire? Ezek a mesterek bármit megvarázsolnak neked.
Nézd, ha komolyan gondolod ezeket a neveket, akkor alapesetben is 4-5 ezer eurónál kezdődnek a standard portékák újonnan, a régi meg olyan amilyen és amennyiért....
A DB= Doppelbüchs = Duplagolyós (hagyományos elrendezésű- de ronda megnevezés)
A szeretnék az a csillagos ég, amit talán egyszer rátudok áldozni az talány még .
A ferlachi mesterek tudom,hogy mindenre képesek ,de mennyiért... Rííí
Azért is érdeklődtem a Blaser és társai iránt is
A fekvő cső elrendezés 9,3x74r,.30 r ,7x65r jöhet  Vigyorog
Neked van,volt Blasered vélemény? (holnap sem késik,korán kelek)
 Jó éjt .  Emelem
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #774 Dátum: 2013. Szeptember 14. - 10:00:37 »

A szeretnék az a csillagos ég, amit talán egyszer rátudok áldozni az talány még .
A ferlachi mesterek tudom,hogy mindenre képesek ,de mennyiért... Rííí
Azért is érdeklődtem a Blaser és társai iránt is
A fekvő cső elrendezés 9,3x74r,.30 r ,7x65r jöhet  Vigyorog
Neked van,volt Blasered vélemény? (holnap sem késik,korán kelek)
 Jó éjt .  Emelem
A vélt és valós problémák miatti általános blaserfikázásba nem beleveendőek a billenőcsövűek. Azok tökéletesen megmunkált, biztonságos és mellesleg tetszetős eszközök. Több mint 15 éve nyúzok egy vegyesgolyóst, tökéletesen működik. Egyedül a sütéssel volt gond, mégpedig az, hogy a gyári beállítással nem ment át a zsír új fegyver a magyar műszaki vizsgán..... Ez sem a fegyvert minősíti.
Ugyanakkor duplagolyósban az S2 -es egy ( szerintem)  rém ronda, bumfordi jószág. Nem kellene. Hiányzik belőle éppen az a kecsesség, finom elegancia,  ami egy igazi duplagolyóst duplagolyóssá tesz. Egy ilyen fegyver szerintem többről szól mint egy sima használati tárgyról. Jellemzően egyébként is sokadik fegyverként érkezik a szekrénybe. Ok, néha lövünk vele, de gyakrabban, csak megsimogatjuk és átolajozzuk.
Talán olyan, mint egy komoly svájci karóra, jó- jó mutatja az időt is, de inkább csak hozzád tartozik és öltöztet.....
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #775 Dátum: 2013. Szeptember 14. - 17:16:53 »

A vélt és valós problémák miatti általános blaserfikázásba nem beleveendőek a billenőcsövűek. Azok tökéletesen megmunkált, biztonságos és mellesleg tetszetős eszközök. Több mint 15 éve nyúzok egy vegyesgolyóst, tökéletesen működik. Egyedül a sütéssel volt gond, mégpedig az, hogy a gyári beállítással nem ment át a zsír új fegyver a magyar műszaki vizsgán..... Ez sem a fegyvert minősíti.
Ugyanakkor duplagolyósban az S2 -es egy ( szerintem)  rém ronda, bumfordi jószág. Nem kellene. Hiányzik belőle éppen az a kecsesség, finom elegancia,  ami egy igazi duplagolyóst duplagolyóssá tesz. Egy ilyen fegyver szerintem többről szól mint egy sima használati tárgyról. Jellemzően egyébként is sokadik fegyverként érkezik a szekrénybe. Ok, néha lövünk vele, de gyakrabban, csak megsimogatjuk és átolajozzuk.
Talán olyan, mint egy komoly svájci karóra, jó- jó mutatja az időt is, de inkább csak hozzád tartozik és öltöztet.....
Én is kb ezt gomdoltam .
Köszönöm a választ.
 Emelem
Naplózva
lacika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1241


« Új üzenet #776 Dátum: 2013. Szeptember 14. - 20:33:49 »

Én is kb ezt gomdoltam .
Köszönöm a választ.
 Emelem

Szia !
Meg vagy fázva
Naplózva
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #777 Dátum: 2013. Szeptember 14. - 20:35:56 »

Szia !
Meg vagy fázva
Szia!
Vettem. Vigyorog Vigyorog
Kösz.
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #778 Dátum: 2013. Szeptember 16. - 10:55:04 »

A szeretnék az a csillagos ég, amit talán egyszer rátudok áldozni az talány még .
A ferlachi mesterek tudom,hogy mindenre képesek ,de mennyiért... Rííí
Azért is érdeklődtem a Blaser és társai iránt is
A fekvő cső elrendezés 9,3x74r,.30 r ,7x65r jöhet  Vigyorog
Neked van,volt Blasered vélemény? (holnap sem késik,korán kelek)
 Jó éjt .  Emelem

 Emelem

Egyetértek Horridoval. A Blaser vegyescsövűek nagyon jók. Igen (R93-as nekem se kellene)
Nálam csak ~5 éve szolgál egy, de ez még az elő szériákból való, kb. egyidős velem. Nagyon pontos és szép kézies puska.
Külföldről nem túl drágán hozzá lehet jutni egy hasonlóhoz, akár 9,3-asban is.
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #779 Dátum: 2013. Szeptember 16. - 21:57:43 »

Emelem

Egyetértek Horridoval. A Blaser vegyescsövűek nagyon jók. Igen (R93-as nekem se kellene)
Nálam csak ~5 éve szolgál egy, de ez még az elő szériákból való, kb. egyidős velem. Nagyon pontos és szép kézies puska.
Külföldről nem túl drágán hozzá lehet jutni egy hasonlóhoz, akár 9,3-asban is.
 Wave
Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... 97   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: