Oldalak: 1 ... 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 [552] 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 ... 715   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Meglesett pillanatok  (Megtekintve 797505 alkalommal)
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9996



« Új üzenet #8265 Dátum: 2015. április 10. - 11:30:10 »

"Szovjet" drón?  Röhög

Az esetleg. Beépített "mini" atomreaktorral.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #8266 Dátum: 2015. április 11. - 08:13:03 »

 Emelem

Hiába tiltakozik az elménk ezerrel és keresi az eddig megszokott földi dolgokat, nem jön össze!

Ez az aminek látszik! Egy Földön Kívüli Intelligens Lények által épített utazó "szerkezet"...

Akit érdekelnek a részletek írjon privátba...   

Szép hétvégét!  Okos Kacsint
Naplózva

" There is good out there "
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #8267 Dátum: 2015. április 11. - 08:33:32 »

 Cigi ? Joint ? Piál ?

 Vállat von Ördög
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9921



« Új üzenet #8268 Dátum: 2015. április 11. - 09:13:30 »


Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #8269 Dátum: 2015. április 11. - 11:23:33 »

Cigi ? Joint ? Piál ?

 Vállat von Ördög

Sok mindent nem értesz még ezen kívül Norbi!  OOO

Azt sem tudod pl., mi volt születésed előtt, de még csak arra sem emléxel milyen volt az anyaméhben... és még arra sem emléxel mikor kiköpted az akkor számodra életet adó magzatvizet! De fogalmad sincs arról, hogy mit látsz mikor éjszaka felnézel a csillagos égboltra és arról sincs fogalmad, hogy mennyi az a 4,5 milliárd emberi év, nemhogy arról mennyi 4,5 milliárd fény év! ( Az eddigi életed is egy pillanat alatt lepörgött... miért csak pár százalékát használod az agyadnak, mentális énednek? ) Arról sincs fogalmad, hogy az általad levadászott vadak, hogyan "keletkeztek"...  vagy teremtek, vagy fejlődtek...stb ... "sötétségben élünk, lehunyt szemekkel" Persze aki nem is akar semmit megismerni az várja az örök sötétséget, amiben hisz. "SEMMI SEM BIZTOS, CSAK A HALÁL"  Ez egy rosszul megfejtett kódolt üzenet egy téves információ!   Figyelmes olvasás  Wave OOO BEE  A napfény nélkül nem lenne földi élet, keresd a fényeket a színeket, sokkal szebb és járhatóbb út!

Ez a szerkezet 0,0008 másodpercen belül ( míg a záridő lezajlott ) bejött a mi világunkba és közben távozott is, de még kismillió dolgot művelt ezalatt az idő alatt... Amiből Te vagy én szinte semmit nem érzékelünk... Más idősík, más dimenzió... ( egyenlőre még...)  Kacsint A gépem viszont megörökítette a pillanatot és még rengeteg más érdekes dolgot is!

Itt van minden a fotóimon, úgyhogy nem csak dumagép  Woest vagyok, mutatni is tudok sok mindent!  Wave

Persze csak annak akit érdekel és unja már a sötétséget, fájdalmat, sírás-rívást... vagy az anyósát  Röhög... és képes feldolgozni az - igazi - információ halmazt...

 Emelem

Naplózva

" There is good out there "
Pali85
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 545



« Új üzenet #8270 Dátum: 2015. április 11. - 11:39:19 »

Sok mindent nem értesz még ezen kívül Norbi!  OOO

Azt sem tudod pl., mi volt születésed előtt, de még csak arra sem emléxel milyen volt az anyaméhben... és még arra sem emléxel mikor kiköpted az akkor számodra életet adó magzatvizet! De fogalmad sincs arról, hogy mit látsz mikor éjszaka felnézel a csillagos égboltra és arról sincs fogalmad, hogy mennyi az a 4,5 milliárd emberi év, nemhogy arról mennyi 4,5 milliárd fény év! ( Az eddigi életed is egy pillanat alatt lepörgött... miért csak pár százalékát használod az agyadnak, mentális énednek? ) Arról sincs fogalmad, hogy az általad levadászott vadak, hogyan "keletkeztek"...  vagy teremtek, vagy fejlődtek...stb ... "sötétségben élünk, lehunyt szemekkel" Persze aki nem is akar semmit megismerni az várja az örök sötétséget, amiben hisz. "SEMMI SEM BIZTOS, CSAK A HALÁL"  Ez egy rosszul megfejtett kódolt üzenet egy téves információ!   Figyelmes olvasás  Wave OOO BEE  A napfény nélkül nem lenne földi élet, keresd a fényeket a színeket, sokkal szebb és járhatóbb út!

Ez a szerkezet 0,0008 másodpercen belül ( míg a záridő lezajlott ) bejött a mi világunkba és közben távozott is, de még kismillió dolgot művelt ezalatt az idő alatt... Amiből Te vagy én szinte semmit nem érzékelünk... Más idősík, más dimenzió... ( egyenlőre még...)  Kacsint A gépem viszont megörökítette a pillanatot és még rengeteg más érdekes dolgot is!

Itt van minden a fotóimon, úgyhogy nem csak dumagép  Woest vagyok, mutatni is tudok sok mindent!  Wave

Persze csak annak akit érdekel és unja már a sötétséget, fájdalmat, sírás-rívást... vagy az anyósát  Röhög... és képes feldolgozni az - igazi - információ halmazt...

 Emelem


Már csak azért sem igaz, mert ki van írva a temető kapuja fölé, hogy "Föltámadunk"  Kacsint
Naplózva
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #8271 Dátum: 2015. április 11. - 11:48:15 »

Már csak azért sem igaz, mert ki van írva a temető kapuja fölé, hogy "Föltámadunk"  Kacsint

Nem úgy vagyon az írva véletlenül, hogy: "Fel! Támadunk!"  Fejvakarás

Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #8272 Dátum: 2015. április 11. - 11:57:29 »

Minden kódolt, minden információ amit eddig -is_ érzékeltünk! "Csak" megkell fejteni! Higgyétek el, iszonyat egyszerű minden, csak mi mindent túl bonyolítunk...  Tasli  Ördög












Naplózva

" There is good out there "
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1345



« Új üzenet #8273 Dátum: 2015. április 11. - 22:29:19 »












Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1345



« Új üzenet #8274 Dátum: 2015. április 11. - 22:32:31 »












Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #8275 Dátum: 2015. április 11. - 23:15:56 »

Sok mindent nem értesz még ezen kívül Norbi!  OOO

Azt sem tudod pl., mi volt születésed előtt, de még csak arra sem emléxel milyen volt az anyaméhben... és még arra sem emléxel mikor kiköpted az akkor számodra életet adó magzatvizet! De fogalmad sincs arról, hogy mit látsz mikor éjszaka felnézel a csillagos égboltra és arról sincs fogalmad, hogy mennyi az a 4,5 milliárd emberi év, nemhogy arról mennyi 4,5 milliárd fény év! ( Az eddigi életed is egy pillanat alatt lepörgött... miért csak pár százalékát használod az agyadnak, mentális énednek? ) Arról sincs fogalmad, hogy az általad levadászott vadak, hogyan "keletkeztek"...  vagy teremtek, vagy fejlődtek...stb ... "sötétségben élünk, lehunyt szemekkel" Persze aki nem is akar semmit megismerni az várja az örök sötétséget, amiben hisz. "SEMMI SEM BIZTOS, CSAK A HALÁL"  Ez egy rosszul megfejtett kódolt üzenet egy téves információ!   Figyelmes olvasás  Wave OOO BEE  A napfény nélkül nem lenne földi élet, keresd a fényeket a színeket, sokkal szebb és járhatóbb út!

Ez a szerkezet 0,0008 másodpercen belül ( míg a záridő lezajlott ) bejött a mi világunkba és közben távozott is, de még kismillió dolgot művelt ezalatt az idő alatt... Amiből Te vagy én szinte semmit nem érzékelünk... Más idősík, más dimenzió... ( egyenlőre még...)  Kacsint A gépem viszont megörökítette a pillanatot és még rengeteg más érdekes dolgot is!

Itt van minden a fotóimon, úgyhogy nem csak dumagép  Woest vagyok, mutatni is tudok sok mindent!  Wave

Persze csak annak akit érdekel és unja már a sötétséget, fájdalmat, sírás-rívást... vagy az anyósát  Röhög... és képes feldolgozni az - igazi - információ halmazt...

 Emelem



Az igazi információhalmaz egy szelete... Vigyorog Ördög


Meg egy másik... Kacsint

Félre ne értsd, nem akarlak megsérteni. Mosolyog Kacsint
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #8276 Dátum: 2015. április 11. - 23:16:44 »

Csabi! Merre jártál? Mosolyog

A képek Igen Igen Igen Igen Igen Emelem Mosolyog
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #8277 Dátum: 2015. április 12. - 08:59:45 »


Félre ne értsd, nem akarlak megsérteni. Mosolyog Kacsint

...és a Pataki Attilát miért sértegeted?

Ártott neked valamit? Utálod a zenéjét?, kárt okozott neked vele? vagy mi a gondod vele?  (vagy nincs anyósod?  Röhög )

Félre ne érts csak érdeklődöm...  Okos

A fotómon mit látsz?, még nem válaszoltál! Örülnék ha részletesen leírnád! Köszi  Wave

Naplózva

" There is good out there "
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #8278 Dátum: 2015. április 12. - 09:25:22 »

...és a Pataki Attilát miért sértegeted?

Ártott neked valamit? Utálod a zenéjét?, kárt okozott neked vele? vagy mi a gondod vele?  (vagy nincs anyósod?  Röhög )

Félre ne érts csak érdeklődöm...  Okos

A fotómon mit látsz?, még nem válaszoltál! Örülnék ha részletesen leírnád! Köszi  Wave


Nincs anyósom, ezért kell valaki akit sértegethetek... Röhög Vigyorog
De egyébként nincs semmi bajom a Pataky Attilával, csak nem értem, miért jó az valakinek, hogy egy ország előtt teszi magát nevetségessé...

Hogy mit látok a fotódon? Semmit. Egy elmosódott folt... Semmi több. Mosolyog
 Emelem
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #8279 Dátum: 2015. április 12. - 09:43:08 »

Nincs anyósom, ezért kell valaki akit sértegethetek... Röhög Vigyorog
De egyébként nincs semmi bajom a Pataky Attilával, csak nem értem, miért jó az valakinek, hogy egy ország előtt teszi magát nevetségessé...

Hogy mit látok a fotódon? Semmit. Egy elmosódott folt... Semmi több. Mosolyog
 Emelem

Meggyógyulsz!  Kacsint



Naplózva

" There is good out there "
Oldalak: 1 ... 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 [552] 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 ... 715   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: